výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Havířov

Havířov (5. 6. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis ŠkapaDenis Škapa 10 1 18.02
2 Jiří KožušníkJiří Kožušník 10 2 18.75
3 Pavel LacinaPavel Lacina 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 3 18.91
4 Marc CerejaMarc Cereja 10 4 19.00
5= Radim LacinaRadim Lacina 11 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 9 19.09
5= Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 10 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 19.09
7 Robert CholewaRobert Cholewa 10 MFK HavířovMFK Havířov 6 19.27
8 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 7 19.49
9 Šimon ŠčerbaŠimon Ščerba 11 8 19.61
10 Kryštof VicherekKryštof Vicherek 11 žádnýžádný 10 20.09
11 Jakub JokielJakub Jokiel 10 11 20.17
12 Dominik ChrobokDominik Chrobok 10 12 20.26
13 František KotajnyFrantišek Kotajny 11 HSKHSK 13 20.41
14 Timotej SušienkaTimotej Sušienka 11 ŠK BeláŠK Belá 14 20.47
15 Matěj KišaMatěj Kiša 10 15 20.69
16 Teodor GryczTeodor Grycz 11 HSK HavířovHSK Havířov 16 21.69
17 Matyáš JanovskýMatyáš Janovský 11 17 21.83
18 Štěpán KielarŠtěpán Kielar 10 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 18 21.86
19 Jan WaloschekJan Waloschek 11 21 22.06
20 Sebastian F. ŠevčíkSebastian F. Ševčík 10 19 22.07
21 Sebastian DurbákSebastian Durbák 11 20 22.24
22 David KráľDavid Kráľ 11 22 22.71
23 Samuel ŠevčíkSamuel Ševčík 10 23 22.99
24 Jiří BalonJiří Balon 11 HSKHSK 24 23.00
25 Daniel DluhošDaniel Dluhoš 11 25 23.02
26 Matouš ŠlachtaMatouš Šlachta 11 26 23.28
27 Vojtěch KohutVojtěch Kohut 11 HSK HavířovHSK Havířov 27 23.72
28 David SalamonDavid Salamon 10 28 23.95
29 Miroslav GöghMiroslav Gögh 10 29 23.98
30 Nicolas WaldeckerNicolas Waldecker 10 30 25.04
31 Filip TomisFilip Tomis 10 31 25.28
32 Daniel BernatíkDaniel Bernatík 11 32 25.43
33 Daniel BudačDaniel Budač 10 33 25.66
34= Matěj KročilMatěj Kročil 11 35 26.48
34= Tobiáš HrčekTobiáš Hrček 10 Městský sportovní klub HavířovMěstský sportovní klub Havířov 34 26.48
36 Tomáš SamuhelTomáš Samuhel 11 36 27.16
37 David NeničkaDavid Nenička 11 HSKHSK 37 27.51
38 František HorkelFrantišek Horkel 11 HSKHSK 38 28.96
Celkem 38 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 1 17.54
2 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 18.32
3 Michaela RychtarovaMichaela Rychtarova 10 AK KoprivniceAK Koprivnice 3 18.76
4 Ema AdámkováEma Adámková 10 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 4 19.17
5 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 5 19.31
6 Lara QuittovaLara Quittova 10 AK KoprivniceAK Koprivnice 6 19.51
7 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 7 19.53
8 Anna HajnošováAnna Hajnošová 10 8 19.75
9 Nikola KiszovaNikola Kiszova 10 9 19.81
10 Ema HrubáEma Hrubá 10 10 20.22
11 Ella BöhmováElla Böhmová 10 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 20.27
12 Viktorie VozninoViktorie Voznino 11 12 20.49
13 Zuzana NáhlíkováZuzana Náhlíková 11 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 20.69
14 Eliška TomanováEliška Tomanová 10 14 21.05
15 Nikol HaringNikol Haring 10 AK KoprivniceAK Koprivnice 15 21.19
16 Natalie DubovaNatalie Dubova 10 HavirovHavirov 16 21.24
17 Elen KunčickáElen Kunčická 10 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 17 21.25
18 Juliana MacurováJuliana Macurová 10 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 18 21.95
19 Nikola ŠebestováNikola Šebestová 10 HSKHSK 19 22.55
20 Lucie DronskáLucie Dronská 11 20 23.22
21 Kateřina KočkováKateřina Kočková 11 21 23.38
22= Klára HladkáKlára Hladká 11 22 24.51
22= Evelína KluzováEvelína Kluzová 11 HSH Havířovský sportovní klubHSH Havířovský sportovní klub 23 24.51
22= Helena PolakovaHelena Polakova 11 25 25.38
22= Adéla FolwarcznáAdéla Folwarczná 11 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 24 25.38
26 Sofie SzturcováSofie Szturcová 11 26 27.68
27 Nela PřikrylováNela Přikrylová 12 27 28.22
28 Melisa SabováMelisa Sabová 10 28 33.52
Celkem 28 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián ManMaxmilián Man 08 1 33.16
2 Ondřej OžanaOndřej Ožana 09 Atletická školka ČeladnáAtletická školka Čeladná 2 34.06
3= Vítězslav GlosVítězslav Glos 08 OpavaOpava 3 34.22
3= Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 BohumínBohumín 4 34.22
5 Michal KantorMichal Kantor 09 5 35.90
6 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 35.96
7 Tomáš SokolTomáš Sokol 09 Ao Slavie HavířovAo Slavie Havířov 7 36.40
8 David KotrysDavid Kotrys 08 8 36.93
9 Jakub DianJakub Dian 09 9 36.95
10 Jakub UrbančíkJakub Urbančík 09 Ao Slavie HavirovAo Slavie Havirov 10 38.17
11 Antonín SwaczynaAntonín Swaczyna 08 11 38.23
12 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Tj Start HavirovTj Start Havirov 12 38.27
13 Jakub VápeníkJakub Vápeník 09 13 38.35
14 Čestmír SlívaČestmír Slíva 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 38.50
15 Oliver KrátkýOliver Krátký 08 ŠenovŠenov 15 38.51
16 Radek IvanovičRadek Ivanovič 09 16 39.14
17 Tomáš AdamecTomáš Adamec 09 17 39.23
18 Adam JavorskýAdam Javorský 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18 39.26
19 Vincent VicherekVincent Vicherek 08 žádnýžádný 19 39.28
20 Lukáš BřeznýLukáš Březný 08 20 40.09
21 Dominik TomaDominik Toma 08 21 40.26
22 Michal FojtíkMichal Fojtík 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22 40.33
23 František PokornýFrantišek Pokorný 09 23 40.83
24 Rafael Marc GeorgievRafael Marc Georgiev 09 HSKHSK 24 41.04
25 Kristián KaňokKristián Kaňok 09 25 41.15
26 Tobiáš MatiTobiáš Mati 09 26 41.18
27 Leon MacuraLeon Macura 08 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 27 42.22
28 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 BK PříborBK Příbor 28 44.28
29 Daniel NiemczykDaniel Niemczyk 09 TJ Jäkl karvináTJ Jäkl karviná 29 44.59
30 Damian BelaDamian Bela 09 30 44.62
31 Ondřej UrbánekOndřej Urbánek 08 TJ Start, HavířovTJ Start, Havířov 31 45.42
32 Petr KopačkaPetr Kopačka 09 32 46.49
33 Filip SchwachulaFilip Schwachula 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 33 48.76
34 Martin KovácsMartin Kovács 09 34 49.08
35 Radek PřibylaRadek Přibyla 09 35 49.71
Celkem 35 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 33.98
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 Atletická školkaAtletická školka 2 35.51
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 35.53
4 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 36.54
5 Zuzana MatuszynskáZuzana Matuszynská 09 IndividuálníIndividuální 5 37.53
6 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 37.87
7 Bára LyskováBára Lysková 08 IndividuálníIndividuální 7 37.88
8 Aneta WronkováAneta Wronková 08 IndividuálníIndividuální 8 38.24
9 Anna OkenicováAnna Okenicová 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 38.33
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 10 38.52
11 Sofie SLOVÍKOVASofie SLOVÍKOVA 09 TK HavířovTK Havířov 11 39.78
12 Vendula WronkováVendula Wronková 08 IndividuálníIndividuální 12 39.87
13 Denisa LuzarováDenisa Luzarová 08 IndividuálníIndividuální 13 40.01
14 Lucie BičovskáLucie Bičovská 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 40.78
15 Klára ZvolánkováKlára Zvolánková 09 Atlevitko HošťálkoviceAtlevitko Hošťálkovice 15 41.81
16 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl karvináTJ Jäkl karviná 16 42.82
17 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 08 Atlevitko HostalkoviceAtlevitko Hostalkovice 17 42.95
18 Klára OlišarováKlára Olišarová 08 IndividuálníIndividuální 18 43.16
19 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 08 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 19 43.36
20 Štěpánka WojcíkováŠtěpánka Wojcíková 09 IndividuálníIndividuální 20 43.84
21 Dominika BernatíkováDominika Bernatíková 09 IndividuálníIndividuální 21 44.41
22 Denisa ČechováDenisa Čechová 08 IndividuálníIndividuální 22 45.36
23 Martina DronskáMartina Dronská 09 IndividuálníIndividuální 23 45.73
24 Johanka StruharovaJohanka Struharova 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 24 47.56
25 Tereza LiškováTereza Lišková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 25 48.78
26 Elena SzturcováElena Szturcová 09 IndividuálníIndividuální 26 53.24
27 Leona VrlíkováLeona Vrlíková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 27 54.09
28 Kateřina TobolováKateřina Tobolová 09 IndividuálníIndividuální 28 56.83
29 Ketrin SabováKetrin Sabová 08 IndividuálníIndividuální 29 59.74
Celkem 29 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 48.57
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 50.34
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 50.56
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 Tj atletika valašské meziříčíTj atletika valašské meziříčí 4 51.41
5 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 5 51.58
6 Jakub DvořákJakub Dvořák 07 6 53.19
7 Oliver SysloOliver Syslo 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 53.99
8 Albert GolichAlbert Golich 06 8 54.04
9 Adam ChovanecAdam Chovanec 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 54.18
10 Jakub ChrobokJakub Chrobok 07 10 54.84
11 Martin NiniczkaMartin Niniczka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 55.84
12 Tomáš BergerTomáš Berger 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 56.01
13 Libor IvanovičLibor Ivanovič 06 13 56.26
14 Nikolas HlaváčekNikolas Hlaváček 07 AC HAVÍŘOVAC HAVÍŘOV 14 56.61
15 Ondřej UrbančíkOndřej Urbančík 06 Torpedo HavířovTorpedo Havířov 15 56.69
16= Ondřej KubiczekOndřej Kubiczek 07 16 57.87
16= Jakub TomisJakub Tomis 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17 57.87
18 Nikolas VizváryNikolas Vizváry 06 18 58.06
19 Vojtěch KielarVojtěch Kielar 07 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 19 59.29
20 Daniel BöhmDaniel Böhm 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20 60.36
21 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 07 21 62.88
22 Viktor KrálViktor Král 07 22 63.78
23 Denis Bruno ŠEVČÍKDenis Bruno ŠEVČÍK 07 23 65.14
24 Jakub KačurJakub Kačur 07 24 66.24
25 Vojtěch KišaVojtěch Kiša 07 25 66.82
26 Vojtěch ČerníkVojtěch Černík 07 26 67.08
27 Jakub OndrušJakub Ondruš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27 67.65
28 Matyáš IndruchMatyáš Indruch 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28 68.84
29 Matteo Lacerda AndradeMatteo Lacerda Andrade 07 29 71.05
30 František BařinaFrantišek Bařina 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 30 72.04
Celkem 30 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (po, 5.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavírovTJ Start Havírov 1 50.75
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.54
3 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3 51.84
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 51.89
5 Tereza FoltynováTereza Foltynová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 55.17
6 Heidi MikeszHeidi Mikesz 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 55.39
7 Ester HermanováEster Hermanová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 56.77
8 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 57.02
9 Carlie Nicole GeorgievCarlie Nicole Georgiev 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 57.49
10 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 KopřivniceKopřivnice 10 58.05
11 Adéla HrubáAdéla Hrubá 06 11 58.98
12 Kateřina ZvolánkováKateřina Zvolánková 06 Atlevitko HošťálkoviceAtlevitko Hošťálkovice 12 59.66
13 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13 59.94
14 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 60.37
15 Adina HaplováAdina Haplová 06 15 60.71
16 Karolina QuisovaKarolina Quisova 07 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 16 61.24
17 Karolina DianKarolina Dian 06 17 61.25
18 Adéla KočkováAdéla Kočková 06 TJ Slávie HavířovTJ Slávie Havířov 18 61.98
19 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický oddíl havířovAtletický oddíl havířov 19 63.02
20 Kristýna MatiováKristýna Matiová 06 20 63.73
21 Tereza MrkvicováTereza Mrkvicová 06 TJ Slávie HavířovTJ Slávie Havířov 21 64.83
22 Karolína RečičárováKarolína Rečičárová 07 TěrlickoTěrlicko 22 65.53
23 Tereza KožušníkováTereza Kožušníková 07 23 65.57
Celkem 23 závodníků