výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky

Tábor (10. 6. 2017)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.69 11.00
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.79 9.00
3 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 07.84 7.50
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.88 6.00
5 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 07.90 5.00
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.06 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 07.84 7.50
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19 3.00
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.23 2.00
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 08.30 1.00
5 Miroslav SokolMiroslav Sokol 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.50
6 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.71
7 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.85
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.47
2 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 08.53
3 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.88
4 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.96
5 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 09.01
6 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek 08 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 09.31
7 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.98
8 Jiří MlsJiří Mls 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 11.67
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.50 11.00
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 07.87 9.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 07.89 8.00
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98 7.00
5 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.99 6.00
6 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.00 5.00
7 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.20 3.00
8 Lilien LunterováLilien Lunterová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 08.27 2.00
2 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 08.31 1.00
3 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 08.37
4 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 08.46
5 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 08.47
6 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 08.74
7 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.75
8 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.42
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.46
3 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 08.64
4 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 08.65
5 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.77
6 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.79
7 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.24
MS Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.12 4.00
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.40
3 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.71
4 Adéla JirouškováAdéla Jiroušková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 08.92
5 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 09.06
6 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 09.30
7 Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.46
8 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 10.09
Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TejnorováTereza Tejnorová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.61
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.68
3 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.76
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.95
5 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.10
6 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.66
MS Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.19
Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.67
2 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.72
3 Karolína BouškováKarolína Boušková 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.98
4 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.44
5 Karolína ProkešováKarolína Prokešová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.83
6 Magdalena TurkováMagdalena Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10.13
7 Eliška HouškováEliška Houšková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.84
MS Veronika ChmelováVeronika Chmelová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.91 9.00
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.03 8.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.06 7.00
4 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.09 6.00
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19 4.00
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38 1.00
7 Libor FáberLibor Fáber 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.41
8 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.68 11.00
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.17 5.00
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.23 3.00
4 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.24 2.00
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51
6 Filip KolářFilip Kolář 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.66
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
MS Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.19
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.18
MS Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.04
MS Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.92
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.01
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.21
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.09 11.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.26 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45 6.50
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45 6.50
6 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56 3.00
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.64 2.00
8 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.66 1.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.73
4 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89
6 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93
7 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.12
Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.47 5.00
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48 4.00
3 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.89
4 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.92
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.19
6 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.39
7 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.94
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.05 9.00
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.35 8.00
3 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.38 7.00
4 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.04 5.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.25 2.00
6 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.59 1.00
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20.24
8 Libor FáberLibor Fáber 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.50 11.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.45 6.00
3 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.51
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.63
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.10
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.19
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22.28
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.08 4.00
2 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.23 3.00
3 Jan AntoňJan Antoň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.09
MS Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.59
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Filip KolářFilip Kolář 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.09 11.00
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.75 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.76 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.19 6.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78 2.00
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.88
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.13
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.14
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 21.24
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.26
6 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.94
7 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.14
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.90
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.62 5.00
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.00
3 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22.38
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.54
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.15
6 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.19
Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.77 3.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.84 0.50
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 20.84 0.50
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.21
5 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25.69
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.14
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.82 7.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.64 4.00
3 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 21.98
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.96
5 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.93
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.19 11.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.39 7.00
3 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 23.79 5.00
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.86 4.00
5 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.02 3.00
6 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.24 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.38 8.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.76 6.00
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.11 2.00
4 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.30
5 Petr ChvalPetr Chval 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 27.00
6 Jiří KohoutJiří Kohout 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.45 9.00
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 25.16
3 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek 08 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 28.13
4 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 29.16
5 Filip JelínekFilip Jelínek 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 29.31
6 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.54
MS Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 25.17
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.10 11.00
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 22.60 9.00
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 22.65 8.00
4 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.05 7.00
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.18 6.00
6 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 23.33 5.00
7 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.41 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.68 3.00
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.11 1.00
3 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 24.56
4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.94
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.14
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 26.26
7 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.35
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.48
2= Eliška HouškováEliška Houšková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 25.40
2= Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 25.84
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 25.94
5 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.49
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 27.59
MS Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.42
Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 24.76
2 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.85
3 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.72
4 Markéta MáchováMarkéta Máchová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 26.90
5 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.61
6 Anna PiklováAnna Piklová 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 27.84
7 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 27.93
8 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 27.99
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 24.14
2 Tereza TejnorováTereza Tejnorová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.77
3 Adéla JirouškováAdéla Jiroušková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 26.15
4 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 26.75
5 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 27.00
6 Lucie ČaládyováLucie Čaládyová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 27.61
MS Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 27.93
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.85 2.00
2 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.45
3 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 27.25
4 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.25
5 Magdalena TurkováMagdalena Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 30.15
6 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 31.72
MS Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 27.98
MS Markéta KaniováMarkéta Kaniová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 30.46
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1:55.86 11.00
2 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1:57.91 9.00
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:58.92 8.00
4 Martin ŠašekMartin Šašek 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:01.51 7.00
5 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:03.29 6.00
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:03.74 5.00
7 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.07 4.00
8 Marek StarkaMarek Starka 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:11.41 3.00
9 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:13.70 2.00
10 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:15.53 1.00
11 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2:15.93
12 Filip JelínekFilip Jelínek 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:22.08
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1:58.02 11.00
2 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:59.63 9.00
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:00.14 8.00
4 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:03.32 5.00
5 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2:03.60 4.00
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:05.77 3.00
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.30 2.00
8 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:08.95 1.00
9 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2:09.60
10 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:09.84
11 Tina LojkováTina Lojková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:12.89
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2:00.93 7.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2:00.95 6.00
3 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:14.31
4 Anna ZemanováAnna Zemanová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2:15.76
5 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:16.16
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2:19.68
7 Klára KunešováKlára Kunešová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2:20.11
8 Anna PiklováAnna Piklová 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:20.86
9 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:22.12
10 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2:22.38
11 Karolína BouškováKarolína Boušková 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:31.39
Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.85 11.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:29.37 9.00
3 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:30.08 8.00
4 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.70 7.00
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:32.33 6.00
6 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.78 5.00
7 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.15 4.00
8 Jakub BrusJakub Brus 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:01.73 3.00
Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:22.16 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.26 9.00
3 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:42.51 8.00
4 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.29 7.00
5 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:46.83 6.00
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:47.41 5.00
7 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:47.94 4.00
8 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:50.04 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:17.37 11.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:20.47 9.00
3 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:26.84 8.00
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:15.98 11.00
2 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:26.15 9.00
3 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:33.34 8.00
4 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11:37.94 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12:10.26
6 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12:34.52 6.00
7 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14:09.32 5.00
Celkem 7 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 08.89 11.00
2 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.60 9.00
3 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 09.63 8.00
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87 6.00
5 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.90 5.00
6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.04 4.00
7 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.87
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.79 7.00
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.17 3.00
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.51 2.00
4 Petr ChvalPetr Chval 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 11.01
5 Šimon DaněkŠimon Daněk 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.44
Jiří KohoutJiří Kohout 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.83 1.00
2 Martin ŠašekMartin Šašek 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.95
3 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.18
4 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.33
Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNS
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.72 9.00
2 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.98 4.00
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.01 3.00
4 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 10.27
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.34
6 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 10.36
7 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10.70
8 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 10.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 09.43 11.00
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.74 8.00
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.83 7.00
4 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10.35
5 Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.75
6 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 11.80
MS Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 11.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 09.92 6.00
2 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.94 5.00
3 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10.13 1.00
4 Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10.78
5 Klára KunešováKlára Kunešová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 11.47
6 Markéta MáchováMarkéta Máchová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 11.65
MS Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 11.29
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.02 2.00
2 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 10.25
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 10.47
4 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.64
5 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13.85
6 Simona UrbanováSimona Urbanová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 15.16
7 Magdalena TurkováMagdalena Turková 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 15.37
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 10.6.2017) Vítr: --0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.40
2 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.78
3 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.13
4 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 11.66
5 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.76
6 Lucie ČaládyováLucie Čaládyová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.44
7 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.73
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.74 9.00
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.26 8.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 32.30 7.00
4 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.14 6.00
5 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 38.22 3.00
MS Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.27 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.50 4.50
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.50 4.50
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 45.30 2.00
5 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 47.53 1.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.16
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.00 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.06 9.00
3 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.32 8.00
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 35.02 7.00
5 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.66 5.00
6 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.74 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.61 6.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.51 3.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.62 2.00
4 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.08 1.00
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jodl, Kortus, Malinský, Svědínek Jodl, Kortus, Malinský, Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.23 11.00
2 Brus, Hašek, Holoubek, Volf Brus, Hašek, Holoubek, Volf TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:06.74 9.00
3 Fáber, Pěknic, Selnar, Skuček Fáber, Pěknic, Selnar, Skuček TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:14.80 8.00
4 Bořucký, Pikl, Kofroň, Stejskal Bořucký, Pikl, Kofroň, Stejskal T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:15.89 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Krejčí, Strusková, Vilhelmová Čermáková, Krejčí, Strusková, Vilhelmová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:05.01 11.00
2 Hálová, Hárovníková, Pastyříková, Borová Hálová, Hárovníková, Pastyříková, Borová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:08.00 9.00
3 Andrlová, Dvořáková, Korandová, Svědíková Andrlová, Dvořáková, Korandová, Svědíková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:10.32 8.00
4 Janoušková, Jindrová, Kollarová, Šteierová Janoušková, Jindrová, Kollarová, Šteierová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:15.12 7.00
5 Babková, Chalupová, Chalupová, Jakšová Babková, Chalupová, Chalupová, Jakšová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:16.02 6.00
6 Čechová, Hesová, Manuel, Turková Čechová, Hesová, Manuel, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:20.28 5.00
7 Raušová, Sokolová, Vetýšková, Ziková Raušová, Sokolová, Vetýšková, Ziková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:21.39 4.00
Celkem 7 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušek, Gregorová, Chmátalová, Kratochvíl, Lorencová, Marušová, Rypáčková, Šilhan Dušek, Gregorová, Chmátalová, Kratochvíl, Lorencová, Marušová, Rypáčková, Šilhan 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:06.21 11.00
2 Fohl, Novotný, Sháněl, Sokol, Šívr, Škrletová, Voráčková, Zikmundová Fohl, Novotný, Sháněl, Sokol, Šívr, Škrletová, Voráčková, Zikmundová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:08.08 9.00
3 Boušková, Čermák, Čoka, Kvasnička, Strusková, Šafaříková, Tibitanclová, Tučková Boušková, Čermák, Čoka, Kvasnička, Strusková, Šafaříková, Tibitanclová, Tučková 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.54 8.00
4 Čížková, Herdová, Hrdina, Klečka, Novotná, Pelc, Tůmová, Vorzáčková Čížková, Herdová, Hrdina, Klečka, Novotná, Pelc, Tůmová, Vorzáčková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:15.45 7.00
5 Buchlovská, Chval, Jiroušková, Kubová, Kunešová, Plánek, Plánek, Šebestová Buchlovská, Chval, Jiroušková, Kubová, Kunešová, Plánek, Plánek, Šebestová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:17.35 6.00
Daněk, Dvořáková, Kačerová, Kania, Lojková, Machartová, Pivec, Tejnorová Daněk, Dvořáková, Kačerová, Kania, Lojková, Machartová, Pivec, Tejnorová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DQ
Poznámky:
DQ - 170,7
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.85 11.00
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.71 9.00
3 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.68 8.00
4 Matěj BínaMatěj Bína
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.65 7.00
5 Jan AntoňJan Antoň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.62 6.00
6 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.59 5.00
7 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.53 4.00
8 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 1.53 3.00
9 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.53 2.00
Michal SmrčekMichal Smrček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.55 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.47 9.00
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.44 8.00
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.44 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 1.41 6.00
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.41 5.00
7 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.41 4.00
8 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.39 3.00
9 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.36 2.00
10 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.33 1.00
11 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.18
Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 NM
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 DNS
Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek StarkaMarek Starka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 1.20 11.00
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 1.20 9.00
3 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 1.15 8.00
4 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1.15 7.00
5 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1.10 6.00
6 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 1.10 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.27 11.00
2 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 1.24 9.00
3 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1.18 8.00
4 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 1.15 7.00
5 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1.15 6.00
6 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 1.15 5.00
7 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.10 4.00
8 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 1.10 3.00
9 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 1.05 2.00
10= Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 1.05 0.50
10= Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1.05 0.50
12 Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.05
Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.40 11.00
2 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2.70 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 2.00 11.00
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 DNS
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.75 +1.8 m/s 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 5.67 -0.4 m/s 9.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.59 +0.8 m/s 8.00
4 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5.23 -0.6 m/s 7.00
5 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5.15 -2.1 m/s 6.00
6 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.95 +2.6 m/s 4.92 +2.0 m/s 5.00
7 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.70 +0.1 m/s 4.00
8 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.68 +1.2 m/s 3.00
9 Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.49 -0.3 m/s 2.00
10 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.25 -1.1 m/s 1.00
11 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.15 -0.8 m/s
12 Jakub CábaJakub Cába
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.91 +0.6 m/s
MS Hynek RandákHynek Randák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 4.17 -0.7 m/s
MS Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.13 +2.9 m/s 4.09 -1.9 m/s
MS Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.56 +0.0 m/s
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 4.64 +1.8 m/s
MS Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 3.94 +0.9 m/s
Michal SmrčekMichal Smrček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 DNS
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5.09 +1.1 m/s 11.00
2 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.96 +0.8 m/s 9.00
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.85 +1.6 m/s 8.00
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.77 7.00
5 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.67 +1.5 m/s 6.00
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.61 +0.4 m/s 5.00
7 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.58 +1.4 m/s 4.00
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.52 +0.0 m/s 3.00
9 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.46 +1.1 m/s 2.00
10 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.35 +0.3 m/s 1.00
11 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.36 +0.8 m/s
12 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.32 +0.6 m/s
13 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 4.23 +0.8 m/s
14 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.20 +0.9 m/s
15 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.17 +0.4 m/s
16 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 4.16 +1.4 m/s
17 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.06 +1.5 m/s
18 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.87 +0.7 m/s
19 Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 3.79 +0.0 m/s
20 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 2.54 +1.2 m/s
Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 DNS
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.79 +1.2 m/s
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.00 +0.8 m/s
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 4.32 11.00
2 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 4.20 9.00
3 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.08 8.00
4 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.89 7.00
5 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 3.80 6.00
6 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.77 5.00
7 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.76 4.00
8 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.67 3.00
9 Marek StarkaMarek Starka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 3.62 2.00
10 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 3.60 1.00
11 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.43
12 František AdamFrantišek Adam
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 3.41
13 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.36
14 Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 3.27
15 Martin ŠašekMartin Šašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.26
16 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.18
17 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.08
18 Jáchym BartošJáchym Bartoš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.04
19 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.03
20 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 2.78
Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 NM
MS Jiří VojtaJiří Vojta
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 2.97
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 4.23 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 4.05 9.00
3 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 3.98 8.00
4 Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.82 7.00
5 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 3.73 6.00
6 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.72 5.00
7 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.69 4.00
8 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 3.67 3.00
9 Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 3.64 2.00
10 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.59 1.00
11 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.59
12 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.52
13 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3.49
14 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 3.46
15 Viktorie MíkováViktorie Míková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
06 3.49
16 Adriana HolušováAdriana Holušová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 3.43
17 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 3.43
18 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.38
19 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.37
20 Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.36
21 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.34
22 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.34
23 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.32
24 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 3.22
25 Nela TůmováNela Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.21
26 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.17
27 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.08
28 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 2.94
29 Andrea ChlandováAndrea Chlandová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 2.84
30 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 2.77
31 Markéta PártlováMarkéta Pártlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 2.47
Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 NM
MS Veronika ChmelováVeronika Chmelová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.43
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 NM
MS Markéta KaniováMarkéta Kaniová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.59
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 10.36 11.00
2 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 09.68 9.00
3 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 09.66 8.00
4 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 08.83 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 08.35 6.00
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 08.28 5.00
7 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 07.79 4.00
8 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 07.68 3.00
9 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 07.53 2.00
10 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 07.47 1.00
11 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 07.34
12 Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
02 06.62
13 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 06.52
14 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 05.99
15 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.08
MS Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.68
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BínaMatěj Bína
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 12.39 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 12.13 9.00
3 Jan AntoňJan Antoň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11.40 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.31 7.00
5 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.06 6.00
6 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10.96 5.00
7 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10.61 4.00
8 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 09.65 3.00
9 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 08.46 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 16.33
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 33.35 11.00
2 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 26.83 9.00
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 25.77 8.00
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 22.64 7.00
5 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 21.50 6.00
6 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 21.25 5.00
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 20.39 4.00
8 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 18.21 3.00
9 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 17.29 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 17.01 1.00
11 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 16.57
12 Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
02 15.40
13 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 13.93
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BínaMatěj Bína
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 30.06 11.00
2 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 29.18 9.00
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 28.79 8.00
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 26.17 7.00
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 25.82 6.00
6 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 24.30 5.00
7 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 18.60 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 27.45 11.00
2 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 24.85 9.00
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 24.28 8.00
4 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 20.06 7.00
5 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 19.60 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 18.54 5.00
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 18.37 4.00
8 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 17.69 3.00
9 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 16.87 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 16.27 1.00
11 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 14.52
12 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 14.09
13 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 13.26
14 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 13.16
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 42.36 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 34.62 9.00
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 32.37 8.00
4 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 26.16 7.00
5 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 25.17 6.00
6 Jakub BrusJakub Brus
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 16.01 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 48.69 11.00
2 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 42.08 9.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 37.99 8.00
4 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 37.58 7.00
5 Jaromír HrdinaJaromír Hrdina
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 37.53 6.00
6 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 36.49 5.00
7 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 35.19 4.00
8 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 34.71 3.00
9 Martin BenešMartin Beneš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 33.12 2.00
10 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 32.47 1.00
11 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 32.40
12 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 31.82
13 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 31.71
14 Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 31.44
15 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 31.05
16 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
08 28.81
17 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 28.49
18 Miroslav SokolMiroslav Sokol
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 25.53
19 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 23.70
20 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 19.97
21 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 18.61
22 Filip JelínekFilip Jelínek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 17.42
23 Jiří MlsJiří Mls
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 15.04
MS Jiří VojtaJiří Vojta
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 29.40
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 44.01 11.00
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 35.56 9.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 33.45 8.00
4 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 31.37 7.00
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 29.74 6.00
6 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 29.64 5.00
7 Kristýna DavidováKristýna Davidová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 28.67 4.00
8 Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 27.90 3.00
9 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 26.11 2.00
10 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 25.72 1.00
11 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 24.76
12 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 24.71
13 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 24.51
14 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 22.64
15 Tina LojkováTina Lojková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 22.14
16 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 21.59
17 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 20.00
18 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 18.57
19 Ella JedlinskáElla Jedlinská
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 18.34
20 Lucie ČaládyováLucie Čaládyová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 17.13
21 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 17.07
22 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 16.76
23 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 15.38
24 Markéta MáchováMarkéta Máchová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 14.28
25 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 13.74
MS Veronika ChmelováVeronika Chmelová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 12.03
MS Markéta KaniováMarkéta Kaniová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 13.25
Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 DNS
Adéla ČížkováAdéla Čížková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 DNS
Celkem 29 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 09.84 11.00
2 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 09.17 9.00
3 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 08.91 8.00
4 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 08.10 7.00
5 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 07.63 6.00
6 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 07.25 5.00
7 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 06.72 4.00
8 František AdamFrantišek Adam
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 06.50 3.00
9 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 06.25 2.00
10 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 06.23 1.00
11 Jakub DouchaJakub Doucha
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 06.02
12 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 05.42
13 Jiří MlsJiří Mls
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 03.99
Celkem 13 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 09.94 11.00
2 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 09.92 9.00
3 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 09.46 8.00
4 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 09.44 7.00
5 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 08.74 6.00
6 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
06 08.70 5.00
7 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 08.52 4.00
8 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
06 08.34 3.00
9 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 08.09 2.00
10 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 07.60 1.00
11 Lilien LunterováLilien Lunterová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 07.57
12 Sára ŠtrinclováSára Štrinclová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 07.49
13 Kristýna DavidováKristýna Davidová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 07.44
14 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 06.81
15 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
06 06.75
16 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 06.74
17 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 06.64
18 Nela NovotnáNela Novotná
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 06.44
19 Daniela VeseláDaniela Veselá
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 06.35
20 Aneta ŠafaříkováAneta Šafaříková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.20
21 Iveta CapůrkováIveta Capůrková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 05.84
22 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
06 05.68
23 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 05.36
24 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 05.35
25 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 05.31
26= Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 05.27
26= Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 05.27
28 Andrea ChlandováAndrea Chlandová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 04.30
29 Simona UrbanováSimona Urbanová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 04.04
Viktorie VítováViktorie Vítová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS
Eva SlavíkováEva Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 DNS
Celkem 31 závodníků