výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Nová Paka (1. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.39
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.42
3 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.61
4 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.22
5 Jan KrištofJan Krištof 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.86
MB Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.68
2 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.76
3 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.00
4 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.22
MB Jakub KuhnJakub Kuhn 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.38
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.73
3 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.49
5 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.83
6 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.84
2 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.21
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.25
Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Antonín ŠpačekAntonín Špaček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.12
2 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.59
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.65
4 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.74
5 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.07
Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.20 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.57 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.76 8.00
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.83 7.00
MB Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.33
MB Jakub KuhnJakub Kuhn 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.37
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Kvapil Lukáš, TJ Sokol Jaroměř, 2. Grus Jakub, TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. Kuhn Jakub, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.06 6.00
2 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.21 5.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.23 4.00
4 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.28 3.00
5 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.42 2.00
6 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.57 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.54
2 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.87
3 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.06
4 Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.10
5 Kristýna NikolováKristýna Nikolová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.17
MB Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.61
2 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11
3 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.21
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.66
5 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.83
2 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.40
3 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.83
4 Barbora NoskováBarbora Nosková 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.03
5 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.99
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.63
3 Anna JežkováAnna Ježková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.67
4 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.14
5 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.66
2 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.73
Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.85
2 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.42
3 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.70
4 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.74
5 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.11
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.23
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.63
4 Klára ŠormováKlára Šormová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.81
5 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.19
2 Tereza ValentováTereza Valentová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.95
3 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.80
MB Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.11
2 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.21
3 Hana SoukupováHana Soukupová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.22
4 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.26
5 Aneta FránováAneta Fránová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.02
2 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.07
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.34
4 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.43
5 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.67 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76 8.00
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.92 7.00
5 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.94 6.00
MB Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.57
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Horáčková Lucie, TJ Jilemnice 2. Holubcová Kateřina, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Pražáková Daniela, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.16 5.00
2 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.16 4.00
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.20 3.00
4 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.28 2.00
5 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.48 1.00
MB Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.09
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.86 7.00
2 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.68 3.00
3 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.86
MB Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26.64
Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... DNS
Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.94 6.00
2 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.32 5.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 22.85 2.00
4 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.53
5 Jan KrištofJan Krištof 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.22
Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.38 11.00
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21.25 8.00
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.35
4 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.04
5 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 24.13
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 20.86 9.00
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.47 4.00
3 Lukaš ZítkaLukaš Zítka 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23.10 1.00
4 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 23.74
5 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.82
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 20.80 11.00
2 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 20.97 9.00
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 22.14 4.50
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.19 2.00
MB Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.70
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 22.98
3 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.31
4 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 24.15
5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.35
6 Elen HorskáElen Horská 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 24.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.14 4.50
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.85
3 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.09
4 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.68
5 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.85
6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 26.31
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.29 8.00
2 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.27
3 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.63
4 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24.09
5 Tereza ValentováTereza Valentová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 24.55
6 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 26.50
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.15 3.00
2 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.81
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.85
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.43
5 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.59
Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.49 1.00
2 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23.32
3 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 23.39
4 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 23.82
5 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 25.79
6 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.18
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 23.31
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.47
3 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 23.71
4 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.57
5 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 27.26
Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.11
2 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 24.07
3 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24.16
4 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.41
5 Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 24.45
6 Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 24.47
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.92 7.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.99 6.00
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22.50
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.93
5 Kristýna NikolováKristýna Nikolová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.32
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:45.98 11.00
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:49.41 9.00
3 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1:52.78 5.00
4 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:02.71 4.00
5 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:03.90 2.00
6 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:05.22 1.00
7 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:05.24
8 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:06.19
9 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:06.83
10 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:07.54
11 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:13.01
12 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:13.57
13 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:15.36
14 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:17.09
Poznámky:
Závodnice Hejzlarová si zranila prst.
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:51.14 8.00
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:51.76 7.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:51.82 6.00
4 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:03.06 3.00
5 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:05.32
6 Valérie NešporováValérie Nešporová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.95
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.05
8 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:07.59
9 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:09.25
10 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.53
11 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:23.15
12 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.87
13 Aneta FránováAneta Fránová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:27.91
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.23
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:28.87 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:29.72 9.00
3 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:31.81 8.00
4 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.25 7.00
5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:37.80 6.00
6 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:41.98 4.00
7 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:42.69 2.00
8 Josef KubiasJosef Kubias 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.82 1.00
9 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:43.23
Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:41.12 5.00
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:42.53 3.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:42.95
4 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:43.95
5 Martin PostupaMartin Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.79
6 František NosekFrantišek Nosek 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:48.92
7 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:49.76
8 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:50.97
9 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:52.96
10 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:52.97
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.91 11.00
2 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.25 9.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.40 8.00
4 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.66 7.00
5 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.71 6.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.05 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.41 7.00
2 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.48 5.00
3 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.11 4.00
4 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 13.86 3.00
5 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14.98 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.30 11.00
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.70 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.83 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.28 6.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Svoboda, Salaba, Ježek J., Ježek M. A - Svoboda, Salaba, Ježek J., Ježek M. TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.18 9.00
2 A - Šrejber, Fiebinger, Melichar, Žačok A - Šrejber, Fiebinger, Melichar, Žačok TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.34 8.00
3 Hladík, Zahrádka, Kloutvor, Čermák Hladík, Zahrádka, Kloutvor, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.40 7.00
4 A - Bláha, Vysoký, Vlček, Brumlich A - Bláha, Vysoký, Vlček, Brumlich SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.46 5.00
5 A - Kubias, Kotík, Šůstek, Petržela A - Kubias, Kotík, Šůstek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.00 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Čech, Dítě, Potoček, Kvapil A - Čech, Dítě, Potoček, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.35 11.00
2 B - Plecháč, Salaba, Repaský, Malý B - Plecháč, Salaba, Repaský, Malý TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.32 6.00
3 Schreiber, Paták, Hojný, Rajsner Schreiber, Paták, Hojný, Rajsner TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.36 3.00
4 B - Dědek, Matoulek, Kryštof, Řehák B - Dědek, Matoulek, Kryštof, Řehák SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.89 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kubínová, Havlíčková, Pražáková, Šarounová A - Kubínová, Havlíčková, Pražáková, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.66 11.00
2 A - Horáčková, Paulusová Mánková, Vaňková A - Horáčková, Paulusová Mánková, Vaňková TJ JilemniceTJ Jilemnice 34.04 8.50
3 A - Bašková, Patočková, Voborníková, Prouzová A - Bašková, Patočková, Voborníková, Prouzová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.04 8.50
4 Karlová, Fléglová, Uherková, Ježková Karlová, Fléglová, Uherková, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.98 1.00
5 Hohberg, Šormová, Bašová, Andrejsová Hohberg, Šormová, Bašová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 38.74
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Síbrová, Sedláčková, Rutrlová, Kubíčková Síbrová, Sedláčková, Rutrlová, Kubíčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 35.58 6.00
2 A - Frejvaldová, Matyášová, Štětinová, Uhlíková A - Frejvaldová, Matyášová, Štětinová, Uhlíková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 36.09 4.00
3 A - Vymetálková, Jirmanová, Leblochová, Petrová A - Vymetálková, Jirmanová, Leblochová, Petrová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 37.55
4 A - Erlebachová, Hančová, Pavelková, Truhlářová A - Erlebachová, Hančová, Pavelková, Truhlářová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 37.80
5 Fettersová, Hejzlarová, Tylšová, Štěpánová Fettersová, Hejzlarová, Tylšová, Štěpánová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 38.15
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Marková, Řezníčková, Hloucalová, Metelková B - Marková, Řezníčková, Hloucalová, Metelková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.46 7.00
2 B - Kunertová, Buštová, Seifertová, Pokorná B - Kunertová, Buštová, Seifertová, Pokorná TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.55 2.00
3 B - Jakubská, Valentová, Kudrháčová, Minaříková B - Jakubská, Valentová, Kudrháčová, Minaříková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 37.13
4 B - Stejskalová, Fejová, Václavková, Valentová B - Stejskalová, Fejová, Václavková, Valentová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 38.54
5 B - Brožková, Erlebachová A., Fránová, Horská B - Brožková, Erlebachová A., Fránová, Horská Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 39.64
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Strnádková, Holubcová, Soukupová, Macnarová B - Strnádková, Holubcová, Soukupová, Macnarová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.70 5.00
2 C - Blatníková, Rychterová, Nešporová, Hudousková C - Blatníková, Rychterová, Nešporová, Hudousková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.44 3.00
3 D - Procházková, Hořejší, Hejsková, Vašáková D - Procházková, Hořejší, Hejsková, Vašáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.73
4 C - Nikolová, Geislerová, Flečková, Junková C - Nikolová, Geislerová, Flečková, Junková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 39.30
5 C - Hofmanová, Bulůšková, Mlynáryková, Kuželová C - Hofmanová, Bulůšková, Mlynáryková, Kuželová TJ JilemniceTJ Jilemnice 39.92
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.43 11.00
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 9.00
3 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1.30 8.00
4 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.25 7.00
5 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.20 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.51 11.00
2 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.36 9.00
3 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.33 8.00
4 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.30 7.00
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.30 6.00
6 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.25 5.00
7 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.25 4.00
8= Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 1.15 1.50
8= Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.15 1.50
8= Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.15 1.50
8= Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.15 1.50
12= Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 1.10
12= Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1.10
14 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.10
MB Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 1.39
MB Michaela ZimováMichaela Zimová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
03 1.15
Valérie NešporováValérie Nešporová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.76 11.00
2 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.61 9.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.46 8.00
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.21 7.00
5 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.13 6.00
6 Lukaš ZítkaLukaš Zítka
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
04 4.10 5.00
7 Alex SojkaAlex Sojka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.08 4.00
8 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4.04 3.00
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.99 2.00
10 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.85 1.00
11 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.83
12 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.81
13 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.70
14 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.70
15 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.68
16 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.66
17 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.64
18 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.63
19 František NosekFrantišek Nosek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 3.60
20 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.57
21 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.40
22 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.33
23 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.30
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.44 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.35 9.00
3 Elen HorskáElen Horská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 4.10 8.00
4 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4.09 7.00
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.08 6.00
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.98 5.00
7 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.95 4.00
8 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.88 3.00
9 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.77 2.00
10 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.77 1.00
11= Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.75
11= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.75
13 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.74
14 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.74
15 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.71
16 Anna JežkováAnna Ježková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.68
17 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 3.63
18 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.58
19 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.52
20 Hana SoukupováHana Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.51
21 Barbora NoskováBarbora Nosková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 3.49
22 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.49
23 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.41
24 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.35
25 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.30
26 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.29
27 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.24
28 Klára ŠormováKlára Šormová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.23
29 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.20
30 Kristýna KlierováKristýna Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.16
31 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3.14
32 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.06
33 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 2.91
34 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 2.90
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 10.14 11.00
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 09.29 9.00
3 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 09.28 8.00
4 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 09.14 7.00
5 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 09.04 6.00
6 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 08.90 5.00
7 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.10 4.00
8 Bára SodomkováBára Sodomková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 07.62 3.00
9 Katka ValentováKatka Valentová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 07.31 2.00
10 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.13 1.00
11 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 06.76
12 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 06.69
13 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 06.49
14 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 06.27
15 Adéla TylšováAdéla Tylšová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 06.15
16 Kristýna KlierováKristýna Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 05.62
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.83 11.00
2 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.75 9.00
3 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 08.01 8.00
4 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 07.86 7.00
5 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 07.60 6.00
6 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.70 5.00
7 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 06.40 4.00
8 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 06.40 3.00
9 Jakub TomešJakub Tomeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 06.27 2.00
10 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 06.20 1.00
11 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 05.67
12 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 05.60
13 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 04.68
MB Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 04.58
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 30.26 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 30.20 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 29.04 8.00
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.84 7.00
5 Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 25.57 6.00
6 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 22.33 5.00
7 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 21.47 4.00
8 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19.56 3.00
9 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 18.28 2.00
10 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16.62 1.00
11 Justýna HalajováJustýna Halajová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
04 15.52
12 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 15.36
13 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 15.15
14 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 14.59
15 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 14.37
16 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 13.78
17 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13.46
18 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 13.12
19 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12.68
20 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 12.27
21 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 09.22
22 Katka ValentováKatka Valentová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 07.98
MB Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 31.04
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 27.56 11.00
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 25.51 9.00
3 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 24.98 8.00
4 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 24.11 7.00
5 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 23.70 6.00
6 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 23.69 5.00
7 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22.78 4.00
8 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 22.41 3.00
9 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 21.78 2.00
10 Martin PostupaMartin Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 19.64 1.00
11 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 18.78
12 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18.37
13 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 17.74
14 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 17.09
15 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 16.37
16 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14.69
17 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 14.10
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 094.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 078.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 072.00
4 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 068.00
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 057.00
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 048.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 033.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 017.00
9 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 006.00
10 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 005.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 60 m př., oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 800 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 133.50
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 081.50
3 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 054.50
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 051.00
5 DOBRU DOBRU SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 039.50
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 038.00
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 037.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 026.00
9 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 023.50
10 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 009.50
11 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 007.00
12 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 002.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 600 m, 60 m př., oštěp 400g, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 600 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 12 závodníků