výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Znojmo (4. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.45
2 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.57
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 07.67
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.76
5 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.82
6 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 031020 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.50
2 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 07.71
3 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.75
4 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85
5 Robin SloukaRobin Slouka 020513 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.90
6 Radim HrizcoRadim Hrizco 030724 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.72
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.74
3 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.79
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
5 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.60
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.64
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.68
4 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
5 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.70
2= Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.87
2= Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.87
4 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 030406 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.06
5 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.43
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.43
2 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.57
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.59
4 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.61
5 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.69
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 07.81
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.71
2 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.73
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.74
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.76
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.91
6 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 07.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 08.06
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 030409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.18
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.18
5 Simona SvozilováSimona Svozilová 020910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.22
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 020802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.25
2 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.30
3 Vendula VenclováVendula Venclová 020612 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.31
4 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 030929 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.52
5 Tereza TreterováTereza Treterová 040203 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.52
6 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.10
2 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 030526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.46
3 Denisa PláškováDenisa Plášková 020907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.53
4 Emma JančálekEmma Jančálek 020122 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.68
5 Tereza TřetinováTereza Třetinová 020107 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 030409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.17
2 Vendula VenclováVendula Venclová 020612 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.31
3 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 030929 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.41
4 Klára NavarováKlára Navarová 020618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.43
5 Helena VackováHelena Vacková 020101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.46
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.27
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.41
3 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk 020101 JAC BrnoJAC Brno 08.42
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
5 Adéla HlochováAdéla Hlochová 020317 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.63
6 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 030203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 08.22
2 Simona SvozilováSimona Svozilová 020910 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.28
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 020802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.41
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 031026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.61
5 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 030606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.62
6 Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková 021109 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.28
2 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.32
3 Tereza TreterováTereza Treterová 040203 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.41
4 Sabina SobotkováSabina Sobotková 030720 JAC BrnoJAC Brno 08.64
5 Simona ŽiškováSimona Žišková 020522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.69
Markéta MachováMarkéta Machová 021117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17.48
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 17.71
Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.17
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.17
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.35
5 Marek ParaličMarek Paralič 020708 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.42
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 17.97
2 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.09
3 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 18.23
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.47
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.56
6 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 18.59
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.67
3 Filip ŠebestaFilip Šebesta 020309 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 18.81
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.93
5 Jakub BadošekJakub Badošek 020725 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.03
6 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 031020 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.20
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.49
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 18.57
3 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18.81
4 Radim HrizcoRadim Hrizco 030724 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.05
5 Jakub MacejJakub Macej 030424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.34
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.82
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 19.18
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.60
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 030409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.63
5 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 030606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.88
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.69
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 19.73
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 19.86
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.08
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 021202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.30
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 020802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 020628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.28
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 030919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.45
3 Emma JančálekEmma Jančálek 020122 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.66
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.87
5 Vendula VenclováVendula Venclová 020612 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.93
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 020516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.06
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SobotkováSabina Sobotková 030720 JAC BrnoJAC Brno 20.81
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 021009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.99
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 030714 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 21.00
4 Desislava HristovaDesislava Hristova 031119 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 21.50
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 030621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TreterováTereza Treterová 040203 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 20.49
2 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 030929 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 20.86
3 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.93
4 Erika KourkováErika Kourková 030422 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 21.07
5 Monika LorenzováMonika Lorenzová 040217 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 21.10
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena VackováHelena Vacková 020101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.64
2 Adéla SalomonováAdéla Salomonová 030101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.24
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 020122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.32
4 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.56
5 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 030203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.74
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 36.85
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 37.61
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 37.69
4 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 38.92
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.96
6 Filip ŠebestaFilip Šebesta 020309 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 39.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 38.57
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.77
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 39.84
4 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 030115 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 40.17
5 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 40.31
Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 41.42
2 Michal SlavíčekMichal Slavíček 020427 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.80
3 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek 020909 AC ProstějovAC Prostějov 41.98
4 Michal NovotnýMichal Novotný 030916 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 42.41
Patrik KřížPatrik Kříž 021008 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. DNS
Štěpán PohlŠtěpán Pohl 020103 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 41.77
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 020321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.98
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 43.41
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 43.66
5 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 020506 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 43.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 42.60
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.07
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 021009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 43.59
4 Klára NavarováKlára Navarová 020618 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 45.40
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 020521 JAC BrnoJAC Brno 46.45
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 021118 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 44.87
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.42
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 020516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.60
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 031121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 45.67
5 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 020119 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 46.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SalomonováAdéla Salomonová 030101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.39
2 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.11
3 Valerie ČadováValerie Čadová 030520 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 48.57
4 Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 020519 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 52.07
5 Katharina SchmidKatharina Schmid 030703 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 53.96
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:03.38
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:04.40
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:08.67
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.82
5 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:13.53
6 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:14.53
7 Hynek HajnýHynek Hajný 021125 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:15.83
8 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.85
9 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.38
10 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:18.93
11 Jiří KristJiří Krist 020924 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:20.84
12 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:22.75
13 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:23.87
14 Matěj ŠulcMatěj Šulc 021021 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2:28.68
15 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.73
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 2:18.03
2 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 020515 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:22.21
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 030306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:23.01
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 020218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:23.53
5 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:24.50
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:26.06
7 Anna MaksováAnna Maksová 021025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:26.80
8 Sára NavrátilováSára Navrátilová 040716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:27.18
9 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:30.62
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:32.86
11 Adéla PohlováAdéla Pohlová 020521 JAC BrnoJAC Brno 2:36.98
Dorota KotáskováDorota Kotásková 030714 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 030101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:31.52
2 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 030221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:34.18
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 040412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:36.40
4 Jana PolákováJana Poláková 030419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:39.23
5 Karen BöhmováKaren Böhmová 030816 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:39.48
6 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 030311 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:39.76
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 020712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:42.85
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:47.62
9 Marta KlobáskováMarta Klobásková 030417 JAC BrnoJAC Brno 2:50.79
10 Katharina SchmidKatharina Schmid 030703 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:56.97
11 Anet MaňáskováAnet Maňásková 020908 JAC BrnoJAC Brno 3:00.69
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:29.67
2 Michael BauchnerMichael Bauchner 020228 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:37.91
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 4:41.31
4 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:44.98
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:55.65
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:11.58
7 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 AC ProstějovAC Prostějov 5:16.58
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka PůstováŠárka Půstová 020316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:10.36
2 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.57
3 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:13.89
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:23.54
5 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 5:32.80
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 020213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:35.66
7 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 031117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:41.46
8 Denisa PeričováDenisa Peričová 031103 AK KroměřížAK Kroměříž 5:50.13
Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 050630 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... DNS
Tereza CharvátováTereza Charvátová 020123 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:31.85
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:23.96
3 Filip SehnalFilip Sehnal 030104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10:43.25
4 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10:44.17
5 Václav ŠkodaVáclav Škoda 021223 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10:50.30
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:04.23
Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.47
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.56
3 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.78
4 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.12
5 Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.15
6 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 16.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.75
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 15.33
3 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.42
4 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.49
5 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15.75
6 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.93
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.11
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.30
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.35
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.44
6 Jan BužgaJan Bužga 020101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.86
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.12
3 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 15.58
4 Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.91
5 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16.19
6 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 021008 AC ProstějovAC Prostějov 17.29
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.23
2 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.37
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.61
4 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.67
5 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.68
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.63
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.32
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.51
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 15.88
Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 020715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14.71
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.03
3 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.18
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 15.35
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.49
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 020701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KalincováAnna Kalincová 020719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.97
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.09
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.15
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 030101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.31
Anna MaksováAnna Maksová 021025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.26
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 030101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.01
3 Anna MaksováAnna Maksová 021025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.46
4 Andrea LetochováAndrea Letochová 020531 JAC BrnoJAC Brno 17.78
5 Nikola HruškováNikola Hrušková 030414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.33
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.31
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 030325 JAC BrnoJAC Brno 16.49
4 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.32
5 Monika IndráčkováMonika Indráčková 031202 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.25
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 020104 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 020715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14.82
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 15.90
3 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 020601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.90
4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 030922 AC ProstějovAC Prostějov 18.01
5 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 030216 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.80
6 Vendula OvesnáVendula Ovesná 030606 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 020701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.36
2 Anna KalincováAnna Kalincová 020719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.42
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 030621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17.23
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 031031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.40
5 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 030209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.42
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16.33
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.39
4 Nela DrozdováNela Drozdová 030419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17.51
5 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.85
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 020723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.33
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.28
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 28.57
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.69
4 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 29.44
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 34.10
Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.54
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.49
3 Robin SloukaRobin Slouka 020513 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30.44
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.45
5 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 32.59
Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.23
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.97
3 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.24
4 Martin CeltaMartin Celta 020523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.88
5 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 33.16
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.84
2 Eduard AchrerEduard Achrer 030407 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 31.90
3 Damián JaníkDamián Janík 020828 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.78
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.90
5 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.14
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 020715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.97
2 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30.53
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.12
4 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 030526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 32.41
5 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.48
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 020212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.01
2 Anna KalincováAnna Kalincová 020719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.21
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 020628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.35
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 031103 AK KroměřížAK Kroměříž 32.64
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 031031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.30
Tereza VlčkováTereza Vlčková 020701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.15
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.35
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 32.35
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 32.45
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 020218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.27
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 020419 AC ProstějovAC Prostějov DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 020601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 33.04
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 030621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 33.22
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 030508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.25
4 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.56
5 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 020607 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 35.37
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlkováKarolína Vlková 031026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 34.88
2 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 030216 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 34.92
3 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 020104 JAC BrnoJAC Brno 35.52
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 020723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 37.06
5 Helena BalabánováHelena Balabánová 030727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.55
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:53.96
2 Jan BužgaJan Bužga 020101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:58.91
3 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:59.21
4 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:27.67
5 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 BYAC BrnoBYAC Brno 5:39.89
6 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6:08.02
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lochman, Nevřela, Sládek, Šalman Lochman, Nevřela, Sládek, Šalman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 28.25
2 Celfr, Ondráček, Raus, Smutný Celfr, Ondráček, Raus, Smutný BYAC BrnoBYAC Brno 28.61
3 Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 28.69
4 Derka, Drhlík, Lenomar, Paralič Derka, Drhlík, Lenomar, Paralič Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 28.81
5 Bujdák, Dočkal, Sychra, Zapletal Bujdák, Dočkal, Sychra, Zapletal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 29.10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlec, Konečný, Křivánek, Zounek Kadlec, Konečný, Křivánek, Zounek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.44
2 Kovář, Kozmík, Nevečeřal, Prokop Kovář, Kozmík, Nevečeřal, Prokop Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 30.28
3 Komárek, Matušík, Oplocký, Šípek Komárek, Matušík, Oplocký, Šípek AC ProstějovAC Prostějov 31.53
4 Čertek, Kopeček, Mlečka, Urbánek Čertek, Kopeček, Mlečka, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 31.87
Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mičunková, Niebauerová, Petrová, Svozilová Mičunková, Niebauerová, Petrová, Svozilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 30.91
2 Klementová, Murnyk, Neužilová, Sobotková Klementová, Murnyk, Neužilová, Sobotková JAC BrnoJAC Brno 31.49
3 Hájková, Hrbáčová, Krchová, Malíková Hájková, Hrbáčová, Krchová, Malíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.53
4 Jurčíková, Korhoňová, Vysloužilová, Zahálková Jurčíková, Korhoňová, Vysloužilová, Zahálková AC ProstějovAC Prostějov 32.75
5 Lipoldová, Lohniská, Treterová, Truhlářová Lipoldová, Lohniská, Treterová, Truhlářová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 33.20
6 Čamlíková, Kalincová, Lusková, Provazníková Čamlíková, Kalincová, Lusková, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 33.80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juřáková, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková Juřáková, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 31.61
2 Bártová, Fialová, Poštulková, Válková Bártová, Fialová, Poštulková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.81
3 Holubářová, Hrušková, Sláčíková, Vlková Holubářová, Hrušková, Sláčíková, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 32.81
4 Letochová, Myšková, Odstrčilová, Salčáková Letochová, Myšková, Odstrčilová, Salčáková JAC BrnoJAC Brno 32.91
5 Eichlerová, Hlochová, Spáčilová, Svobodová Eichlerová, Hlochová, Spáčilová, Svobodová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.32
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dutková, Toová, Vantuchová, Zdražilová Dutková, Toová, Vantuchová, Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.95
2 Hájková, Hajtmarová, Kubíčková, Navarová Hájková, Hajtmarová, Kubíčková, Navarová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.31
3 Furchová, Hristova, Lorenzová, Rubášová Furchová, Hristova, Lorenzová, Rubášová TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 33.50
4 Háblová, Hanáčková, Kuželová, Trávníková Háblová, Hanáčková, Kuželová, Trávníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 34.37
5 Schmid, Skoumalová, Smejkalová, Vacková Schmid, Skoumalová, Smejkalová, Vacková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 35.48
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:34.93
2 Chaloupka, Ježek, Plaček, Slavíček Chaloupka, Ježek, Plaček, Slavíček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:40.27
3 Bužga, Feranec, Večeřa, Vicher Bužga, Feranec, Večeřa, Vicher SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:42.81
4 Hartmann, Morávek, Pohanka, Sekerka Hartmann, Morávek, Pohanka, Sekerka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:43.28
5 Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:47.27
6 Budík, Holub, Sychra, Zapletal Budík, Holub, Sychra, Zapletal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:51.30
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červená, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková Červená, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:58.42
2 Juřicová, Oborná, Suchánková, Šenková Juřicová, Oborná, Suchánková, Šenková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:01.97
3 Dobešová, Molíková, Skoumalová, Skřivanová Dobešová, Molíková, Skoumalová, Skřivanová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:18.15
4 Čadová, Indráčková, Mazlová, Provazníková Čadová, Indráčková, Mazlová, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Czeschová, Navrátilová, Nedopilková, Poláková Czeschová, Navrátilová, Nedopilková, Poláková TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3:05.49
2 Balabánová, Czepcová, Klečková, Pisková Balabánová, Czepcová, Klečková, Pisková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:12.78
3 Gorani, Petrová, Petrová, Štůsková Gorani, Petrová, Petrová, Štůsková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:19.28
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
031008 1.71
2 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020208 1.68
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 1.65
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020918 1.62
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020712 1.59
6 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 1.59
7= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
021008 1.56
7= Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020210 1.56
9= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 1.56
9= Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030121 1.56
9= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030104 1.56
12 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030520 1.56
13 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
030407 1.56
14 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 1.49
15 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030324 1.49
16 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
040329 1.45
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
020405 DNS
Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030424 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020910 1.60
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
020205 1.57
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
040327 1.57
4 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
030921 1.54
5= Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020318 1.51
5= Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
030325 1.51
5= Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020801 1.51
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
021202 1.51
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
030103 1.47
9= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020613 1.47
11 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
020101 1.47
12 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
050125 1.47
13= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 1.43
13= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
051011 1.43
15 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
021129 1.38
16 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
030523 1.33
17 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030727 1.33
18 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
031021 1.33
19 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030617 1.28
20 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030508 NM
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
011105 3.25
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 3.15
3 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020523 2.95
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030424 2.75
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040909 2.75
6 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 2.55
7= Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030520 2.45
7= Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 2.45
9 Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050104 2.25
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021117 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020403 3.65
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
030103 2.95
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020217 2.85
4 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020114 2.75
5 Kristýna HáblováKristýna Háblová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021212 2.65
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020723 2.55
7 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030404 2.05
8 Adéla KršováAdéla Kršová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021106 2.05
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020227 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 6.16
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030121 6.15
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030416 5.88
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 5.76
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020918 5.58
6 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
040820 5.45
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 5.44
8 Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020210 5.41
9 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 5.36
10 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 5.35
11 Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020725 5.27
12 Marek ParaličMarek Paralič
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020708 5.26
13 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
061124 5.24
14 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
030115 5.13
15 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030406 5.12
16 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
030716 5.09
17 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030620 5.09
18 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020701 4.97
19 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020502 4.96
20 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
020823 4.91
21 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 4.90
22 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040410 4.83
23 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020526 4.57
24 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
020909 4.34
Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020215 DNS
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
020405 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020801 5.33
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020701 5.13
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030821 5.06
4 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
050125 5.03
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
021202 4.83
6 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
020405 4.81
7 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
020409 4.78
8 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
030526 4.77
9 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030908 4.73
10 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020114 4.71
11 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
020624 4.68
12 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020403 4.67
13 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
031119 4.60
14 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030101 4.56
15 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
030922 4.53
16 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020318 4.51
17 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030919 4.51
18 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020812 4.49
19 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020628 4.48
20 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
021002 4.47
21 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
020419 4.46
22 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020317 4.46
23 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 4.43
24 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
031119 4.43
25 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020107 4.40
26 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
040630 4.35
27 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
030220 4.29
28 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
030417 4.27
29 Anna TruhlářováAnna Truhlářová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
020906 4.25
30 Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
021025 4.25
31 Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
020907 4.24
32 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030414 4.23
33 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020917 4.23
34 Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
021230 4.22
35 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030516 4.19
36 Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
030509 4.17
37 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030819 4.13
38 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020311 3.82
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030722 DNS
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020122 DNS
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
021211 11.84
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020710 10.98
3 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
020101 10.51
4 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
021010 10.48
5 Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
020902 10.11
6 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
020107 09.70
7 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031107 09.70
8 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
030328 09.68
9 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
030412 09.33
10 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020318 08.91
11 Erika KourkováErika Kourková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
030422 08.90
12 Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020122 08.55
13 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
040131 08.25
14 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
041018 07.93
15 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
020304 07.73
16 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
020327 07.63
17 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
030213 07.51
18 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030325 07.38
19 Lucie FojtáchováLucie Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
031109 07.32
20 Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
020323 06.45
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020304 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020626 13.14
2 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 11.55
3 Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
020610 11.42
4 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
020926 11.40
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 11.02
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
020807 10.82
7 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 10.81
8 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 10.67
9 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 10.52
10 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020610 10.36
11 Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
021004 10.23
12 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031119 10.17
13 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 10.07
14 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 10.03
15 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030406 09.98
16 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 09.71
17 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030504 09.27
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031107 31.49
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020710 30.48
3 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020720 25.77
4 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
020531 25.73
5 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
030412 23.80
6 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
021010 23.48
7 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
030328 21.55
8 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
021108 20.79
9 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
031023 20.21
10 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
040131 19.65
11 Barbora JaníkováBarbora Janíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021220 18.94
12 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
020304 18.32
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030114 18.20
14 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030101 16.51
15 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030325 15.54
16 Valerie ČadováValerie Čadová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030520 14.82
17 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020805 14.20
18 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
030213 10.88
Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
020902 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020822 39.17
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 39.01
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020626 37.47
4 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
020926 34.70
5 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020610 34.50
6 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 34.05
7 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 33.03
8 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 31.22
9 Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021226 27.08
10 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 26.49
11 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 26.20
12 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030424 25.64
13 Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
021004 24.82
14 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
030423 24.19
15 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
031105 23.95
16 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030306 23.65
17 Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
020118 23.53
18 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
030714 22.60
19 David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
021002 22.47
20 Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
020610 22.18
21 Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
020606 19.30
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 DNS
Jakub ŽáčekJakub Žáček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020903 DNS
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021111 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020720 34.26
2 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
021010 32.64
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020204 31.50
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031107 28.16
5 Klára KolibováKlára Kolibová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
020625 25.14
6 Valerie ČadováValerie Čadová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030520 21.58
7 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030101 21.30
8 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 19.96
9 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030404 18.14
10 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020805 17.54
11 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
030213 17.38
12 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
040131 17.32
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020227 DNS
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
021211 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 37.17
2 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 36.59
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
030423 34.04
4 Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
020610 33.74
5 Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021226 32.03
6 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021111 28.59
7 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020610 24.99
8 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 24.49
9 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 23.90
10 David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
021002 22.17
11 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
030714 18.49
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
020304 39.62
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
020205 37.97
3 Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020318 32.26
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
031023 30.91
5 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
020531 30.00
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030114 29.38
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
020904 27.14
8 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030325 24.31
9 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030211 24.19
10 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030209 24.12
11 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
020304 23.95
12 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020710 22.83
13 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
021009 22.82
14 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
040218 22.61
15 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
020731 22.41
16 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
020327 22.02
17 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020805 21.20
18 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
031218 16.14
19 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
030417 15.98
20 Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
020323 14.20
21 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030124 14.03
Monika IndráčkováMonika Indráčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
031202 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 46.02
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
031105 42.70
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030424 39.83
4 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030306 39.52
5 Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
020118 36.65
6 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
030423 29.61
7 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 29.56
8 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021111 28.68
9 Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
021004 27.93
10 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020609 27.39
11 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
030916 26.33
12 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
030407 26.26
13 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
030714 25.98
14 Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
020606 25.89
15 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030424 24.00
16 David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
021002 23.85
17 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
030203 23.78
18 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030727 20.66
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 DNS
Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021226 DNS
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:22.30
Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18:21.17
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 030303 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18:38.11
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 030103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19:38.33
4 Anna MachačováAnna Machačová 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19:51.12
5 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 020323 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 20:05.30
6 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 040723 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 20:21.98
7 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 040218 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21:32.67
Josefína MichalcováJosefína Michalcová 040101 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 8 závodníků