Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň
Znojmo (4. 6. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.45 | |||||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.67 | |||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DroppaTomáš Droppa | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 07.82 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.50 | |||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.71 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.75 | |||||||||||||||
4 | Michael ZapletalMichael Zapletal | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.85 | |||||||||||||||
5 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 07.72 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.74 | |||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.79 | |||||||||||||||
4 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.82 | |||||||||||||||
5 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 07.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.60 | |||||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.64 | |||||||||||||||
3 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.68 | |||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.70 | |||||||||||||||
2= | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.87 | |||||||||||||||
2= | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.87 | |||||||||||||||
4 | Šimon DobečkaŠimon Dobečka | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.06 | |||||||||||||||
5 | Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 08.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.43 | |||||||||||||||
2 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.59 | |||||||||||||||
4 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 07.61 | |||||||||||||||
5 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.69 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.71 | |||||||||||||||
2 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 07.73 | |||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.74 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
6 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.06 | |||||||||||||||
3 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.18 | |||||||||||||||
5 | Simona SvozilováSimona Svozilová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.22 | |||||||||||||||
6 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 08.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Vendula VenclováVendula Venclová | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
5 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 08.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Emma JančálekEmma Jančálek | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.68 | |||||||||||||||
5 | Tereza TřetinováTereza Třetinová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Vendula VenclováVendula Venclová | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Klára NavarováKlára Navarová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
5 | Helena VackováHelena Vacková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.46 | |||||||||||||||
6 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
6 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Simona SvozilováSimona Svozilová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Karolína VlkováKarolína Vlková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.61 | |||||||||||||||
5 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.62 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 08.69 | |||||||||||||||
Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 17.48 | |||||||||||||||
2 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 17.71 | |||||||||||||||
Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.17 | ||||||||||||||||
3 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.17 | |||||||||||||||
4 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.35 | |||||||||||||||
5 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 17.97 | |||||||||||||||
2 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 18.09 | |||||||||||||||
3 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | BYAC Brno | 18.23 | |||||||||||||||
4 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.47 | |||||||||||||||
5 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18.56 | |||||||||||||||
6 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 19.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 18.59 | |||||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 18.67 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠebestaFilip Šebesta | 02 | AK Bohumín, z.s. | 18.81 | |||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18.93 | |||||||||||||||
5 | Jakub BadošekJakub Badošek | 02 | TJ TŽ Třinec | 20.03 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 20.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael ZapletalMichael Zapletal | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.49 | |||||||||||||||
2 | Tomáš DroppaTomáš Droppa | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 18.57 | |||||||||||||||
3 | Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice, z.s. | 18.81 | |||||||||||||||
4 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 19.05 | |||||||||||||||
5 | Jakub MacejJakub Macej | 03 | SSK Vítkovice | 20.34 | |||||||||||||||
Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.82 | |||||||||||||||
2 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 19.18 | |||||||||||||||
3 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 19.60 | |||||||||||||||
4 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 19.63 | |||||||||||||||
5 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 19.88 | |||||||||||||||
6 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 19.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 19.69 | |||||||||||||||
2 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 19.73 | |||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 19.86 | |||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 20.08 | |||||||||||||||
5 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 20.30 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 20.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 20.28 | |||||||||||||||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 20.45 | |||||||||||||||
3 | Emma JančálekEmma Jančálek | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 20.66 | |||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 20.87 | |||||||||||||||
5 | Vendula VenclováVendula Venclová | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 20.93 | |||||||||||||||
6 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 21.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 20.81 | |||||||||||||||
2 | Tereza KrejčířováTereza Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 20.99 | |||||||||||||||
3 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 21.00 | |||||||||||||||
4 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 21.50 | |||||||||||||||
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 20.49 | |||||||||||||||
2 | Kristýna DobešováKristýna Dobešová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 20.86 | |||||||||||||||
3 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 20.93 | |||||||||||||||
4 | Erika KourkováErika Kourková | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 21.07 | |||||||||||||||
5 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 21.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena VackováHelena Vacková | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Adéla SalomonováAdéla Salomonová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21.32 | |||||||||||||||
4 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 21.56 | |||||||||||||||
5 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk z.s. | 21.74 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 36.85 | |||||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 37.61 | |||||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 37.69 | |||||||||||||||
4 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 38.92 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 38.96 | |||||||||||||||
6 | Filip ŠebestaFilip Šebesta | 02 | AK Bohumín, z.s. | 39.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 38.57 | |||||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 38.77 | |||||||||||||||
3 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 39.84 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 40.17 | |||||||||||||||
5 | Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice, z.s. | 40.31 | |||||||||||||||
Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 41.42 | |||||||||||||||
2 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 41.80 | |||||||||||||||
3 | Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek | 02 | AC Prostějov | 41.98 | |||||||||||||||
4 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravský Krumlov | 42.41 | |||||||||||||||
Patrik KřížPatrik Kříž | 02 | SK Ostraváček, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 41.77 | |||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 42.98 | |||||||||||||||
3 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 43.41 | |||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 43.66 | |||||||||||||||
5 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 43.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 42.60 | |||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 43.07 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 43.59 | |||||||||||||||
4 | Klára NavarováKlára Navarová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 45.40 | |||||||||||||||
5 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 46.45 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.87 | |||||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 45.42 | |||||||||||||||
3 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 45.60 | |||||||||||||||
4 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 45.67 | |||||||||||||||
5 | Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 46.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SalomonováAdéla Salomonová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 46.39 | |||||||||||||||
2 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 48.11 | |||||||||||||||
3 | Valerie ČadováValerie Čadová | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 48.57 | |||||||||||||||
4 | Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 52.07 | |||||||||||||||
5 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 53.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:03.38 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 2:04.40 | |||||||||||||||
3 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:08.67 | |||||||||||||||
4 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:09.82 | |||||||||||||||
5 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:13.53 | |||||||||||||||
6 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:14.53 | |||||||||||||||
7 | Hynek HajnýHynek Hajný | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:15.83 | |||||||||||||||
8 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 2:17.85 | |||||||||||||||
9 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:18.38 | |||||||||||||||
10 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:18.93 | |||||||||||||||
11 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:20.84 | |||||||||||||||
12 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:22.75 | |||||||||||||||
13 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:23.87 | |||||||||||||||
14 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC Moravský Krumlov | 2:28.68 | |||||||||||||||
15 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice | 2:34.73 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 2:18.03 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:22.21 | |||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2:23.01 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 2:23.53 | |||||||||||||||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:24.50 | |||||||||||||||
6 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2:26.06 | |||||||||||||||
7 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 2:26.80 | |||||||||||||||
8 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:27.18 | |||||||||||||||
9 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:30.62 | |||||||||||||||
10 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2:32.86 | |||||||||||||||
11 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 2:36.98 | |||||||||||||||
Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína CzepcováKarolína Czepcová | 03 | SSK Vítkovice | 2:31.52 | |||||||||||||||
2 | Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:34.18 | |||||||||||||||
3 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2:36.40 | |||||||||||||||
4 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:39.23 | |||||||||||||||
5 | Karen BöhmováKaren Böhmová | 03 | VSK Univerzita Brno | 2:39.48 | |||||||||||||||
6 | Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:39.76 | |||||||||||||||
7 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:42.85 | |||||||||||||||
8 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:47.62 | |||||||||||||||
9 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 2:50.79 | |||||||||||||||
10 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:56.97 | |||||||||||||||
11 | Anet MaňáskováAnet Maňásková | 02 | JAC Brno | 3:00.69 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4:29.67 | |||||||||||||||
2 | Michael BauchnerMichael Bauchner | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:37.91 | |||||||||||||||
3 | Tomáš OplockýTomáš Oplocký | 03 | AC Prostějov | 4:41.31 | |||||||||||||||
4 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 4:44.98 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4:55.65 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:11.58 | |||||||||||||||
7 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | AC Prostějov | 5:16.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 5:10.36 | |||||||||||||||
2 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice | 5:11.57 | |||||||||||||||
3 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5:13.89 | |||||||||||||||
4 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5:23.54 | |||||||||||||||
5 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5:32.80 | |||||||||||||||
6 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:35.66 | |||||||||||||||
7 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:41.46 | |||||||||||||||
8 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 5:50.13 | |||||||||||||||
Adéla SigmundováAdéla Sigmundová | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | DNS | ||||||||||||||||
Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09:31.85 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10:23.96 | |||||||||||||||
3 | Filip SehnalFilip Sehnal | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10:43.25 | |||||||||||||||
4 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10:44.17 | |||||||||||||||
5 | Václav ŠkodaVáclav Škoda | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10:50.30 | |||||||||||||||
6 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 11:04.23 | |||||||||||||||
Jakub DočekalJakub Dočekal | 03 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.47 | |||||||||||||||
2 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 14.56 | |||||||||||||||
3 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.78 | |||||||||||||||
4 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.12 | |||||||||||||||
5 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16.15 | |||||||||||||||
6 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 16.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 14.75 | |||||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 15.33 | |||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15.42 | |||||||||||||||
4 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 15.49 | |||||||||||||||
5 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 15.75 | |||||||||||||||
6 | Alexandros TzimasAlexandros Tzimas | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14.93 | |||||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 15.11 | |||||||||||||||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 15.30 | |||||||||||||||
4 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.35 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice | 15.44 | |||||||||||||||
6 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 16.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 14.86 | |||||||||||||||
2 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 15.12 | |||||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 15.58 | |||||||||||||||
4 | Roman ProkopRoman Prokop | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15.91 | |||||||||||||||
5 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16.19 | |||||||||||||||
6 | Miroslav SlezákMiroslav Slezák | 02 | AC Prostějov | 17.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.23 | |||||||||||||||
2 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 14.37 | |||||||||||||||
3 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 14.61 | |||||||||||||||
4 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.67 | |||||||||||||||
5 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 14.68 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 14.63 | |||||||||||||||
2 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.32 | |||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.51 | |||||||||||||||
4 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 15.88 | |||||||||||||||
Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | DNS | ||||||||||||||||
Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 14.71 | |||||||||||||||
2 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.03 | |||||||||||||||
3 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.18 | |||||||||||||||
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 15.35 | |||||||||||||||
5 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.49 | |||||||||||||||
6 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15.97 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 16.09 | |||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 16.15 | |||||||||||||||
4 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 16.31 | |||||||||||||||
Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.26 | |||||||||||||||
2 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 16.01 | |||||||||||||||
3 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 16.46 | |||||||||||||||
4 | Andrea LetochováAndrea Letochová | 02 | JAC Brno | 17.78 | |||||||||||||||
5 | Nikola HruškováNikola Hrušková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 17.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.33 | |||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 16.31 | |||||||||||||||
3 | Patricie AugustinováPatricie Augustinová | 03 | JAC Brno | 16.49 | |||||||||||||||
4 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 17.32 | |||||||||||||||
5 | Monika IndráčkováMonika Indráčková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 20.25 | |||||||||||||||
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 14.82 | |||||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 15.90 | |||||||||||||||
3 | Martina HajtmarováMartina Hajtmarová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 16.90 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | AC Prostějov | 18.01 | |||||||||||||||
5 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18.80 | |||||||||||||||
6 | Vendula OvesnáVendula Ovesná | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 20.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.36 | |||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.42 | |||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17.23 | |||||||||||||||
4 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 17.40 | |||||||||||||||
5 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.42 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 16.33 | |||||||||||||||
3 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 16.39 | |||||||||||||||
4 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 17.51 | |||||||||||||||
5 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 17.85 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 27.28 | |||||||||||||||
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 28.57 | |||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 28.69 | |||||||||||||||
4 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 29.44 | |||||||||||||||
5 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 34.10 | |||||||||||||||
Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 28.54 | |||||||||||||||
2 | Josef PeřinaJosef Peřina | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 29.49 | |||||||||||||||
3 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 30.44 | |||||||||||||||
4 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice | 31.45 | |||||||||||||||
5 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 32.59 | |||||||||||||||
Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 29.23 | |||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 29.97 | |||||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 30.24 | |||||||||||||||
4 | Martin CeltaMartin Celta | 02 | TJ Sokol Opava | 31.88 | |||||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 33.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norbert MarekNorbert Marek | 03 | SSK Vítkovice | 31.84 | |||||||||||||||
2 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 31.90 | |||||||||||||||
3 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 32.78 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice | 32.90 | |||||||||||||||
5 | Marek KrčmářMarek Krčmář | 03 | Atletika Poruba z.s. | 33.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 29.97 | |||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 30.53 | |||||||||||||||
3 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 31.12 | |||||||||||||||
4 | Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 32.41 | |||||||||||||||
5 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 42.48 | |||||||||||||||
Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 32.01 | |||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 32.21 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 32.35 | |||||||||||||||
4 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | AK Kroměříž | 32.64 | |||||||||||||||
5 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.30 | |||||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 32.15 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 32.35 | |||||||||||||||
3 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 32.35 | |||||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 32.45 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 33.27 | |||||||||||||||
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová | 02 | AC Prostějov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HajtmarováMartina Hajtmarová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 33.04 | |||||||||||||||
2 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 33.22 | |||||||||||||||
3 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice | 34.25 | |||||||||||||||
4 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice | 34.56 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 35.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VlkováKarolína Vlková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 34.88 | |||||||||||||||
2 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 34.92 | |||||||||||||||
3 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 35.52 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 37.06 | |||||||||||||||
5 | Helena BalabánováHelena Balabánová | 03 | SSK Vítkovice | 37.55 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4:53.96 | |||||||||||||||
2 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 4:58.91 | |||||||||||||||
3 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 4:59.21 | |||||||||||||||
4 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:27.67 | |||||||||||||||
5 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 5:39.89 | |||||||||||||||
6 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk z.s. | 6:08.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lochman, Nevřela, Sládek, Šalman Lochman, Nevřela, Sládek, Šalman | Atletický klub Olomouc z.s. | 28.25 | ||||||||||||||||
2 | Celfr, Ondráček, Raus, Smutný Celfr, Ondráček, Raus, Smutný | BYAC Brno | 28.61 | ||||||||||||||||
3 | Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý | AK Šternberk z.s. | 28.69 | ||||||||||||||||
4 | Derka, Drhlík, Lenomar, Paralič Derka, Drhlík, Lenomar, Paralič | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 28.81 | ||||||||||||||||
5 | Bujdák, Dočkal, Sychra, Zapletal Bujdák, Dočkal, Sychra, Zapletal | TJ Jiskra Otrokovice | 29.10 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadlec, Konečný, Křivánek, Zounek Kadlec, Konečný, Křivánek, Zounek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 29.44 | ||||||||||||||||
2 | Kovář, Kozmík, Nevečeřal, Prokop Kovář, Kozmík, Nevečeřal, Prokop | Atletický klub Zlín, z.s. | 30.28 | ||||||||||||||||
3 | Komárek, Matušík, Oplocký, Šípek Komárek, Matušík, Oplocký, Šípek | AC Prostějov | 31.53 | ||||||||||||||||
4 | Čertek, Kopeček, Mlečka, Urbánek Čertek, Kopeček, Mlečka, Urbánek | BYAC Brno | 31.87 | ||||||||||||||||
Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila | Atletika Poruba z.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mičunková, Niebauerová, Petrová, Svozilová Mičunková, Niebauerová, Petrová, Svozilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 30.91 | ||||||||||||||||
2 | Klementová, Murnyk, Neužilová, Sobotková Klementová, Murnyk, Neužilová, Sobotková | JAC Brno | 31.49 | ||||||||||||||||
3 | Hájková, Hrbáčová, Krchová, Malíková Hájková, Hrbáčová, Krchová, Malíková | Atletika Poruba z.s. | 31.53 | ||||||||||||||||
4 | Jurčíková, Korhoňová, Vysloužilová, Zahálková Jurčíková, Korhoňová, Vysloužilová, Zahálková | AC Prostějov | 32.75 | ||||||||||||||||
5 | Lipoldová, Lohniská, Treterová, Truhlářová Lipoldová, Lohniská, Treterová, Truhlářová | TJ Znojmo, z.s. | 33.20 | ||||||||||||||||
6 | Čamlíková, Kalincová, Lusková, Provazníková Čamlíková, Kalincová, Lusková, Provazníková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 33.80 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juřáková, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková Juřáková, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková | AK Šternberk z.s. | 31.61 | ||||||||||||||||
2 | Bártová, Fialová, Poštulková, Válková Bártová, Fialová, Poštulková, Válková | Atletika Poruba z.s. | 31.81 | ||||||||||||||||
3 | Holubářová, Hrušková, Sláčíková, Vlková Holubářová, Hrušková, Sláčíková, Vlková | Atletický klub Zlín, z.s. | 32.81 | ||||||||||||||||
4 | Letochová, Myšková, Odstrčilová, Salčáková Letochová, Myšková, Odstrčilová, Salčáková | JAC Brno | 32.91 | ||||||||||||||||
5 | Eichlerová, Hlochová, Spáčilová, Svobodová Eichlerová, Hlochová, Spáčilová, Svobodová | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.32 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dutková, Toová, Vantuchová, Zdražilová Dutková, Toová, Vantuchová, Zdražilová | Atletika Poruba z.s. | 31.95 | ||||||||||||||||
2 | Hájková, Hajtmarová, Kubíčková, Navarová Hájková, Hajtmarová, Kubíčková, Navarová | TJ Šumperk, z.s. | 32.31 | ||||||||||||||||
3 | Furchová, Hristova, Lorenzová, Rubášová Furchová, Hristova, Lorenzová, Rubášová | TJ Sokol Přísnotice | 33.50 | ||||||||||||||||
4 | Háblová, Hanáčková, Kuželová, Trávníková Háblová, Hanáčková, Kuželová, Trávníková | Atletický klub Zlín, z.s. | 34.37 | ||||||||||||||||
5 | Schmid, Skoumalová, Smejkalová, Vacková Schmid, Skoumalová, Smejkalová, Vacková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 35.48 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý Dohnal, Grégr, Lenhart, Tichý | AK Šternberk z.s. | 2:34.93 | ||||||||||||||||
2 | Chaloupka, Ježek, Plaček, Slavíček Chaloupka, Ježek, Plaček, Slavíček | VSK Univerzita Brno | 2:40.27 | ||||||||||||||||
3 | Bužga, Feranec, Večeřa, Vicher Bužga, Feranec, Večeřa, Vicher | SSK Vítkovice | 2:42.81 | ||||||||||||||||
4 | Hartmann, Morávek, Pohanka, Sekerka Hartmann, Morávek, Pohanka, Sekerka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:43.28 | ||||||||||||||||
5 | Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila Janík, Kovář, Tzimas, Zdražila | Atletika Poruba z.s. | 2:47.27 | ||||||||||||||||
6 | Budík, Holub, Sychra, Zapletal Budík, Holub, Sychra, Zapletal | TJ Jiskra Otrokovice | 2:51.30 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červená, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková Červená, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková | AK Šternberk z.s. | 2:58.42 | ||||||||||||||||
2 | Juřicová, Oborná, Suchánková, Šenková Juřicová, Oborná, Suchánková, Šenková | SSK Vítkovice | 3:01.97 | ||||||||||||||||
3 | Dobešová, Molíková, Skoumalová, Skřivanová Dobešová, Molíková, Skoumalová, Skřivanová | TJ Znojmo, z.s. | 3:18.15 | ||||||||||||||||
4 | Čadová, Indráčková, Mazlová, Provazníková Čadová, Indráčková, Mazlová, Provazníková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:25.99 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czeschová, Navrátilová, Nedopilková, Poláková Czeschová, Navrátilová, Nedopilková, Poláková | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3:05.49 | ||||||||||||||||
2 | Balabánová, Czepcová, Klečková, Pisková Balabánová, Czepcová, Klečková, Pisková | SSK Vítkovice | 3:12.78 | ||||||||||||||||
3 | Gorani, Petrová, Petrová, Štůsková Gorani, Petrová, Petrová, Štůsková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3:19.28 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 1.71 | ||||||||||||||||
2 |
Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice |
02 | 1.68 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 1.62 | ||||||||||||||||
5 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.59 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.59 | ||||||||||||||||
7= |
Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC Prostějov |
02 | 1.56 | ||||||||||||||||
7= |
Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 1.56 | ||||||||||||||||
9= |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.56 | ||||||||||||||||
9= |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 1.56 | ||||||||||||||||
9= |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.56 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.56 | ||||||||||||||||
13 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 1.56 | ||||||||||||||||
14 |
Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s. |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
16 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub MacejJakub Macej
SSK Vítkovice |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 1.57 | ||||||||||||||||
3 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.57 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.54 | ||||||||||||||||
5= |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
5= |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 1.51 | ||||||||||||||||
5= |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
9= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 1.47 | ||||||||||||||||
9= |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 1.47 | ||||||||||||||||
11 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 1.47 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 1.47 | ||||||||||||||||
13= |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
13= |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 1.38 | ||||||||||||||||
16 |
Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
17 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
18 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice |
03 | 1.28 | ||||||||||||||||
20 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice |
03 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
01 | 3.25 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 3.15 | ||||||||||||||||
3 |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 2.95 | ||||||||||||||||
4 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2.75 | ||||||||||||||||
5 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 2.75 | ||||||||||||||||
6 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 2.55 | ||||||||||||||||
7= |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2.45 | ||||||||||||||||
7= |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 2.45 | ||||||||||||||||
9 |
Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol Opava |
05 | 2.25 | ||||||||||||||||
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 3.65 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 2.95 | ||||||||||||||||
3 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice |
02 | 2.85 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.75 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna HáblováKristýna Háblová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.65 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.55 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.05 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla KršováAdéla Kršová
AC Čejkovice |
02 | 2.05 | ||||||||||||||||
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 6.16 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 6.15 | ||||||||||||||||
3 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.88 | ||||||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.76 | ||||||||||||||||
5 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5.58 | ||||||||||||||||
6 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5.45 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5.44 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.41 | ||||||||||||||||
9 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.36 | ||||||||||||||||
10 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.35 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ Třinec |
02 | 5.27 | ||||||||||||||||
12 |
Marek ParaličMarek Paralič
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.26 | ||||||||||||||||
13 |
Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 5.24 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 5.13 | ||||||||||||||||
15 |
Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5.12 | ||||||||||||||||
16 |
Sebastian RausSebastian Raus
BYAC Brno |
03 | 5.09 | ||||||||||||||||
17 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice |
03 | 5.09 | ||||||||||||||||
18 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.97 | ||||||||||||||||
19 |
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
20 |
Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC Prostějov |
02 | 4.91 | ||||||||||||||||
21 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.90 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.83 | ||||||||||||||||
23 |
Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice |
02 | 4.57 | ||||||||||||||||
24 |
Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek
AC Prostějov |
02 | 4.34 | ||||||||||||||||
Jakub ProcházkaJakub Procházka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 5.33 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.13 | ||||||||||||||||
3 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 5.06 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 5.03 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.83 | ||||||||||||||||
6 |
Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC Prostějov |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
7 |
Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno |
02 | 4.78 | ||||||||||||||||
8 |
Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 4.77 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 4.73 | ||||||||||||||||
10 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4.71 | ||||||||||||||||
11 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
02 | 4.68 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 4.67 | ||||||||||||||||
13 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC Prostějov |
03 | 4.60 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.56 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC Prostějov |
03 | 4.53 | ||||||||||||||||
16 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.51 | ||||||||||||||||
17 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.51 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.49 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 4.48 | ||||||||||||||||
20 |
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice |
02 | 4.47 | ||||||||||||||||
21 |
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC Prostějov |
02 | 4.46 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.46 | ||||||||||||||||
23 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
24 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
25 |
Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.40 | ||||||||||||||||
26 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 4.35 | ||||||||||||||||
27 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
28 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 4.27 | ||||||||||||||||
29 |
Anna TruhlářováAnna Truhlářová
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 4.25 | ||||||||||||||||
30 |
Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.25 | ||||||||||||||||
31 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.24 | ||||||||||||||||
32 |
Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4.23 | ||||||||||||||||
33 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.23 | ||||||||||||||||
34 |
Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.22 | ||||||||||||||||
35 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
36 |
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 4.17 | ||||||||||||||||
37 |
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.13 | ||||||||||||||||
38 |
Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 3.82 | ||||||||||||||||
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC Prostějov |
02 | 11.84 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.98 | ||||||||||||||||
3 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 10.51 | ||||||||||||||||
4 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 10.48 | ||||||||||||||||
5 |
Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
02 | 10.11 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 09.70 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 09.70 | ||||||||||||||||
8 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 09.68 | ||||||||||||||||
9 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 09.33 | ||||||||||||||||
10 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 08.91 | ||||||||||||||||
11 |
Erika KourkováErika Kourková
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 08.90 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 08.55 | ||||||||||||||||
13 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 08.25 | ||||||||||||||||
14 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 07.93 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 07.73 | ||||||||||||||||
16 |
Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 07.63 | ||||||||||||||||
17 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
03 | 07.51 | ||||||||||||||||
18 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 07.38 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie FojtáchováLucie Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 07.32 | ||||||||||||||||
20 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 06.45 | ||||||||||||||||
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 13.14 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11.55 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s. |
02 | 11.42 | ||||||||||||||||
4 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 11.40 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov |
03 | 11.02 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 10.82 | ||||||||||||||||
7 |
Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 10.81 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.67 | ||||||||||||||||
9 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 10.52 | ||||||||||||||||
10 |
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK Vítkovice |
02 | 10.36 | ||||||||||||||||
11 |
Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 10.23 | ||||||||||||||||
12 |
Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10.17 | ||||||||||||||||
13 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 10.07 | ||||||||||||||||
14 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 10.03 | ||||||||||||||||
15 |
Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 09.98 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 09.71 | ||||||||||||||||
17 |
Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 09.27 | ||||||||||||||||
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 31.49 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 30.48 | ||||||||||||||||
3 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 25.77 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 25.73 | ||||||||||||||||
5 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 23.80 | ||||||||||||||||
6 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 23.48 | ||||||||||||||||
7 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 21.55 | ||||||||||||||||
8 |
Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC Prostějov |
02 | 20.79 | ||||||||||||||||
9 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 20.21 | ||||||||||||||||
10 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 19.65 | ||||||||||||||||
11 |
Barbora JaníkováBarbora Janíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 18.94 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 18.32 | ||||||||||||||||
13 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 18.20 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 16.51 | ||||||||||||||||
15 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 15.54 | ||||||||||||||||
16 |
Valerie ČadováValerie Čadová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 14.82 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 14.20 | ||||||||||||||||
18 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
03 | 10.88 | ||||||||||||||||
Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 39.17 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 39.01 | ||||||||||||||||
3 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 37.47 | ||||||||||||||||
4 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 34.70 | ||||||||||||||||
5 |
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK Vítkovice |
02 | 34.50 | ||||||||||||||||
6 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 34.05 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 33.03 | ||||||||||||||||
8 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 31.22 | ||||||||||||||||
9 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 27.08 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice |
02 | 26.49 | ||||||||||||||||
11 |
Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 26.20 | ||||||||||||||||
12 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 25.64 | ||||||||||||||||
13 |
Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 24.82 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 24.19 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 23.95 | ||||||||||||||||
16 |
Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 23.65 | ||||||||||||||||
17 |
Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK Kroměříž |
02 | 23.53 | ||||||||||||||||
18 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 22.60 | ||||||||||||||||
19 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 22.47 | ||||||||||||||||
20 |
Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s. |
02 | 22.18 | ||||||||||||||||
21 |
Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 19.30 | ||||||||||||||||
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub ŽáčekJakub Žáček
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 34.26 | ||||||||||||||||
2 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 32.64 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 31.50 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 28.16 | ||||||||||||||||
5 |
Klára KolibováKlára Kolibová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 25.14 | ||||||||||||||||
6 |
Valerie ČadováValerie Čadová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 21.58 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 21.30 | ||||||||||||||||
8 |
Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s. |
03 | 19.96 | ||||||||||||||||
9 |
Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 18.14 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 17.54 | ||||||||||||||||
11 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
03 | 17.38 | ||||||||||||||||
12 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 17.32 | ||||||||||||||||
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC Prostějov |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 37.17 | ||||||||||||||||
2 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 36.59 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 34.04 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš BěčákLukáš Běčák
Atletika Holešov, z.s. |
02 | 33.74 | ||||||||||||||||
5 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 32.03 | ||||||||||||||||
6 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 28.59 | ||||||||||||||||
7 |
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK Vítkovice |
02 | 24.99 | ||||||||||||||||
8 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice |
02 | 24.49 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s. |
03 | 23.90 | ||||||||||||||||
10 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 22.17 | ||||||||||||||||
11 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 18.49 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 39.62 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 37.97 | ||||||||||||||||
3 |
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 32.26 | ||||||||||||||||
4 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AK Kroměříž |
03 | 30.91 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 30.00 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 29.38 | ||||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 27.14 | ||||||||||||||||
8 |
Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 24.31 | ||||||||||||||||
9 |
Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 24.19 | ||||||||||||||||
10 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 24.12 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 23.95 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 22.83 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk z.s. |
02 | 22.82 | ||||||||||||||||
14 |
Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 22.61 | ||||||||||||||||
15 |
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 22.41 | ||||||||||||||||
16 |
Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 22.02 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 21.20 | ||||||||||||||||
18 |
Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 16.14 | ||||||||||||||||
19 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 15.98 | ||||||||||||||||
20 |
Leona HanulíkováLeona Hanulíková
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 14.20 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice |
03 | 14.03 | ||||||||||||||||
Monika IndráčkováMonika Indráčková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 46.02 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 42.70 | ||||||||||||||||
3 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 39.83 | ||||||||||||||||
4 |
Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 39.52 | ||||||||||||||||
5 |
Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK Kroměříž |
02 | 36.65 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | 29.61 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice |
02 | 29.56 | ||||||||||||||||
8 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 28.68 | ||||||||||||||||
9 |
Rostislav KlepáčekRostislav Klepáček
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 27.93 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 27.39 | ||||||||||||||||
11 |
Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský Krumlov |
03 | 26.33 | ||||||||||||||||
12 |
Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 26.26 | ||||||||||||||||
13 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 25.98 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 25.89 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub MacejJakub Macej
SSK Vítkovice |
03 | 24.00 | ||||||||||||||||
16 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 23.85 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s. |
03 | 23.78 | ||||||||||||||||
18 |
Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 20.66 | ||||||||||||||||
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 17:22.30 | |||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 18:21.17 | |||||||||||||||
2 | Tereza ZápotockáTereza Zápotocká | 03 | SK Hranice, z.s. | 18:38.11 | |||||||||||||||
3 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 19:38.33 | |||||||||||||||
4 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 19:51.12 | |||||||||||||||
5 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 20:05.30 | |||||||||||||||
6 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 20:21.98 | |||||||||||||||
7 | Josefína MelicharováJosefína Melicharová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 21:32.67 | |||||||||||||||
Josefína MichalcováJosefína Michalcová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |