výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Znojmo (4. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
031008 1.71
2 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020208 1.68
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 1.65
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020918 1.62
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020712 1.59
6 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 1.59
7= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
021008 1.56
7= Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020210 1.56
9= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 1.56
9= Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030121 1.56
9= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030104 1.56
12 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030520 1.56
13 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
030407 1.56
14 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 1.49
15 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
030324 1.49
16 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
040329 1.45
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
020405 DNS
Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030424 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020910 1.60
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
020205 1.57
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
040327 1.57
4 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
030921 1.54
5= Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020318 1.51
5= Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
030325 1.51
5= Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020801 1.51
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
021202 1.51
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
030103 1.47
9= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020613 1.47
11 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
020101 1.47
12 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
050125 1.47
13= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030419 1.43
13= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
051011 1.43
15 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
021129 1.38
16 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
030523 1.33
17 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030727 1.33
18 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
031021 1.33
19 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030617 1.28
20 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030508 NM
Celkem 20 závodníků