výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň

Znojmo (4. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.71
2 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.68
3 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.65
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.62
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.59
6 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.59
7= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.56
7= Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.56
9= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.56
9= Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.56
9= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.56
12 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.56
13 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.56
14 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.49
15 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.49
16 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 1.45
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
02 DNS
Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.60
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.57
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.57
4 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.54
5= Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.51
5= Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.51
5= Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.51
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.51
9= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.47
9= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.47
11 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 1.47
12 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.47
13= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.43
13= Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.43
15 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.38
16 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
03 1.33
17 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.33
18 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 1.33
19 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.28
20 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 NM
Celkem 20 závodníků