výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň

Pacov (4. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.31 473
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.54 413
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61 396
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.74 364
5 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.40 222
Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.50 423
2 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.79 352
3 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.97 311
4 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.55 194
5 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.63 180
6 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.65 176
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.88 331
2 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.01 302
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.26 249
4 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.58 188
5 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.76 158
6 Marcel HrbáčekMarcel Hrbáček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.87 140
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.91 324
2 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.06 291
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.33 235
4 Tadeáš PřibylTadeáš Přibyl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.49 205
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.57 190
6 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.92 132
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83 343
2 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.57 190
3 Alex BejrAlex Bejr 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.94 129
4 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.98 123
5 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.08 109
6 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.17 97
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.35 744
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.69 648
3 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.70 645
4 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.93 584
5 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99 569
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.02 561
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.49 704
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.15 528
3 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.23 509
4 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.30 492
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49 447
Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.50 444
2 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.53 438
3 Veronika ProkůpkováVeronika Prokůpková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.57 428
4 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.62 417
5 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.84 369
6 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.88 361
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.59 676
2 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.83 610
3 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.93 584
4 Šárka MilotováŠárka Milotová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.95 579
5 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.30 492
6 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.99 338
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CísařováJohana Císařová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.28 496
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.31 489
3 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.74 391
4 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82 374
5 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.90 357
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.19 299
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.34 482
2 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.61 419
3 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.80 378
4 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.92 353
5 Veronika NouzováVeronika Nouzová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.46 249
6 Tereza RapčanováTereza Rapčanová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.67 213
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.12 536
2 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.64 413
3 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.95 346
4 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.22 293
5 Adéla PacalováAdéla Pacalová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 10.39 261
6 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.76 198
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.24 506
2 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 09.50 444
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.64 413
4 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.12 312
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.13 310
6 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.41 258
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.23 509
2 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.42 463
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.17 302
4 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.58 228
5 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.62 221
MS Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.07 548
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 19.97 452
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.14 435
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.64 386
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.19 335
5 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.22 333
6 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.70 291
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.78 285
2 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.92 273
3 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 21.96 270
4 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.00 267
5 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 22.87 201
6 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 22.94 196
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.96 194
2 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.20 178
3 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.56 154
4 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.58 153
5 Tadeáš PřibylTadeáš Přibyl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.16 119
6 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.28 112
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.15 181
2 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.64 149
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.21 116
4 Marcel HrbáčekMarcel Hrbáček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.30 111
5 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.77 87
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.86 82
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.70 146
2 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.17 118
3 Alex BejrAlex Bejr 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.38 106
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.85 83
5 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.69 16
Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.53 506
2 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.57 502
3 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.82 478
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 23.02 459
5 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.95 377
6 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 24.19 357
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.6.2017) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MilotováŠárka Milotová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.25 533
2 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.03 458
3 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 23.15 447
4 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.55 252
5 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.81 170
6 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.07 155
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.6.2017) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.63 596
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.19 539
3 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.86 474
4 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 23.09 453
5 Veronika ProkůpkováVeronika Prokůpková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.71 397
6 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.79 390
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.14 648
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.30 528
3 Johana CísařováJohana Císařová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.31 433
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.78 391
5 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.43 261
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.10 214
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 4.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 19.72 810
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.56 712
3 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.21 640
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.74 585
5 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.22 536
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.82 576
2 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.37 521
3 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.70 489
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.12 450
5 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.43 337
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 4.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.84 386
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.53 329
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.37 265
4 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.52 188
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.66 76
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 4.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.47 334
2 Adéla PacalováAdéla Pacalová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 25.93 226
3 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.03 219
4 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.13 212
5 Tereza RapčanováTereza Rapčanová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.56 185
6 Veronika NouzováVeronika Nouzová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.22 146
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 4.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 20.81 684
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.84 574
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.49 332
4 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.72 314
5 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.96 224
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 4.6.2017) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.19 444
2 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.42 423
MS Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.85 573
Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hort, Dobrovolný, Havlíček, Přibyl Hort, Dobrovolný, Havlíček, Přibyl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.61 11.00
2 Dresig, Kružík, Musil, Salát Dresig, Kružík, Musil, Salát Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.14 9.00
3 Šimek, Nousek, Paclík, Vincenc Šimek, Nousek, Paclík, Vincenc TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 36.87 8.00
4 Machotka, Krsek, Koucký, Holenda Machotka, Krsek, Koucký, Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38.72 7.00
MS Rokos, Svoboda, Kopecký, Ludes Rokos, Svoboda, Kopecký, Ludes Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.89
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlidu, Báňová, Švihálková, Malcová Pavlidu, Báňová, Švihálková, Malcová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 33.45 11.00
2 Vrzalová, Remešová, Machovcová, Řezníčková Vrzalová, Remešová, Machovcová, Řezníčková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.04 9.00
3 Olivová, Novotná, Císařová, Říhová Olivová, Novotná, Císařová, Říhová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 35.45 8.00
4 Jeřábková, Krátká, Prokešová, Valentová Jeřábková, Krátká, Prokešová, Valentová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.30 7.00
5 Samková, Pacalová, Vrbová, Nečasová Samková, Pacalová, Vrbová, Nečasová Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 37.62 4.00
6 Douchová, Čechová, Rázlová, Krejčová Douchová, Čechová, Rázlová, Krejčová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 38.31 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlíčková, Poláková, Staňková, Zahrádková Havlíčková, Poláková, Staňková, Zahrádková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.34 6.00
2 Dvořáková, Ježková, Fialová, Keliarová Dvořáková, Ježková, Fialová, Keliarová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.18 5.00
3 Harvey, Balejová, Hutrová, Milotová Harvey, Balejová, Hutrová, Milotová TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 38.32 2.00
4 Vaňková, Jaklová, Dolejšová, Bérešová Vaňková, Jaklová, Dolejšová, Bérešová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38.33 1.00
5 Nouzová, Zajícová, Sůvová, Nekovářová Nouzová, Zajícová, Sůvová, Nekovářová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 40.99
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.58 449
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.49 381
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.43 338
4 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 1.35 283
5 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.30 250
6 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 1.30 250
7 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 1.25 218
8 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.25 218
9= Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.20 188
9= Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 188
9= Alex BejrAlex Bejr
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 188
12= Filip NousekFilip Nousek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 1.20 188
12= Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.20 188
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 1.20 188
15 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.20 188
16 Jakub PaclíkJakub Paclík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.20 188
17 Vít KrálíkVít Králík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 1.15 159
18 Tadeáš PřibylTadeáš Přibyl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15 159
19 Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.15 159
20= Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.15 159
20= Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.15 159
22= Filip HolendaFilip Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.15 159
22= Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.15 159
24 Marcel HrbáčekMarcel Hrbáček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.10 131
25 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.10 131
26 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 1.05 105
27 Petr SalátPetr Salát
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 0.90 39
Jakub DlapkaJakub Dlapka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS
Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS
Ondřej ŠurychOndřej Šurych
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 NM
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 1.39 502
2 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.39 502
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.36 470
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.33 439
5 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1.30 409
6 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.30 409
7 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1.25 359
8 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 1.25 359
9= Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.25 359
9= Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.25 359
11 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.25 359
12= Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.20 312
12= Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 312
12= Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 312
12= Šárka MilotováŠárka Milotová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.20 312
12= Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1.20 312
12= Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1.20 312
18= Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.20 312
18= Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.20 312
20 Barbora SamkováBarbora Samková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 1.20 312
21= Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.20 312
21= Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 312
23= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 1.20 312
23= Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 1.20 312
25= Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 1.15 266
25= Veronika NečadováVeronika Nečadová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 1.15 266
25= Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.15 266
28= Johana CísařováJohana Císařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.15 266
28= Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.15 266
30 Eliška RázlováEliška Rázlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1.15 266
31= Adéla KrejčováAdéla Krejčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1.15 266
31= Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.15 266
33= Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.15 266
33= Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1.15 266
35= Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 1.10 222
35= Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.10 222
37 Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.10 222
38 Veronika ProkůpkováVeronika Prokůpková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.10 222
39 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.10 222
40 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1.10 222
41 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.10 222
42= Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.05 180
42= Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.05 180
44= Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.05 180
44= Markéta StaňkováMarkéta Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
44= Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
47 Veronika NouzováVeronika Nouzová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.05 180
48 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1.00 141
49 Adéla PacalováAdéla Pacalová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 1.00 141
50= Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.00 141
50= Tereza RapčanováTereza Rapčanová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.00 141
MS Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.30 409
Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS
Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 NM
Celkem 54 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 09.86 520
2 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 09.68 509
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 09.09 470
4 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 09.02 465
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 08.61 439
6 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 08.47 430
7 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 08.47 430
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 08.37 423
9 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 08.32 420
10 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.16 410
11 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.09 405
12 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 07.91 394
13 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 07.81 387
14 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 07.77 385
15 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 07.76 384
16 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 07.62 375
17 Veronika NečadováVeronika Nečadová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 07.60 374
18 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 07.56 371
19 Veronika ProkůpkováVeronika Prokůpková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 07.55 370
20 Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 07.43 363
21 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 07.18 347
22 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 06.87 327
23 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.71 316
24 Adéla KrejčováAdéla Krejčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 06.64 312
25 Šárka MilotováŠárka Milotová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 06.61 310
26 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.58 308
27 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 06.45 300
28 Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 06.36 294
29 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 06.32 292
30 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 06.29 290
31 Eliška RázlováEliška Rázlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 06.24 287
32 Markéta StaňkováMarkéta Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.22 285
33 Barbora SamkováBarbora Samková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 06.18 283
34 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 06.17 282
35 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 05.98 270
36 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 05.98 270
37 Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 05.87 263
38 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 05.79 258
39 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 05.79 258
40 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 05.76 256
41 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 05.73 254
42 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 05.72 254
43 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 05.33 229
44 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 05.21 221
45 Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 05.21 221
46 Johana CísařováJohana Císařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 04.90 202
47 Adéla PacalováAdéla Pacalová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 04.80 196
48 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 04.70 190
49 Veronika NouzováVeronika Nouzová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 04.36 168
50 Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 04.20 158
51 Tereza RapčanováTereza Rapčanová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 04.10 152
52 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 03.72 129
MS Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 06.77 320
Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS
Celkem 54 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 12.00 606
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 09.78 472
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 09.38 448
4 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 09.18 437
5 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 09.00 426
6 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 08.69 407
7 Jakub DlapkaJakub Dlapka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.23 380
8 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 07.77 353
9 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 07.33 327
10 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 07.15 316
11 Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.79 295
12 Vít KrálíkVít Králík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 06.73 291
13 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 06.70 290
14 Jakub PaclíkJakub Paclík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 06.43 274
15 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 06.28 265
16 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 06.25 263
17 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 06.25 263
18 Alex BejrAlex Bejr
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.15 258
19 Marcel HrbáčekMarcel Hrbáček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.03 251
20 Tadeáš PřibylTadeáš Přibyl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 05.85 240
21 Filip NousekFilip Nousek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
05 05.84 240
22 Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 05.70 231
23 Filip HolendaFilip Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 05.32 209
24 Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 05.27 207
25 Ondřej ŠurychOndřej Šurych
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 05.11 197
26 Petr SalátPetr Salát
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.92 186
27 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.91 186
28 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 04.59 168
29 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 04.28 150
Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 DNS
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1745
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1635
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1582
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1362
5 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1322
6 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1299
7 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1129
8 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1091
9 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1072
10 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1046
11 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1044
Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1044
13 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0984
14 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0947
15 Ondřej HortOndřej Hort 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0844
16 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0821
17 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0782
18 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0780
19 Tadeáš PřibylTadeáš Přibyl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0723
20 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0716
21 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0692
22 Alex BejrAlex Bejr 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0681
23 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0665
24 Marcel HrbáčekMarcel Hrbáček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0633
25 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0616
26 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0564
27 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0539
28 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0447
29 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0310
30 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:
Havlíček A. 1745 (08.54/413-09.38/448-20.14/435-1.58/449)

Dobrovolný A. 1635 (08.61/396-09.78/472-20.64/386-1.49/381)

Vincenc T. 1582 (08.31/473-08.69/407-19.97/452-1.30/250)

Kružík T. 1362 (08.74/364-07.33/327-21.22/333-1.43/338)

Martínek J. 1322 (09.01/302-12.00/606-22.94/196-1.25/218)

Ludes F. 1299 (08.50/423-09.00/426-21.70/291-1.15/159)

Dreisig M. 1129 (08.83/343-06.25/263-21.19/335-1.20/188)

Štancl D. 1091 (09.06/291-07.15/316-22.87/201-1.35/283)

Králík V. 1072 (08.79/352-06.73/291-21.96/270-1.15/159)

Paclík J. 1046 (08.97/311-06.43/274-21.92/273-1.20/188)

Nousek F. 1044 (08.88/331)

Manďák D. 1044 (08.91/324)

Nousek F. 1044 (05.84/240)

Manďák D. 1044 (06.28/265-22.00/267)

Nousek F. 1044 (21.78/285-1.20/188)

Manďák D. 1044 (1.20/188)

Koucký J. 984 (09.26/249-07.77/353-22.96/194-1.20/188)

Svoboda M. 947 (09.65/176-09.18/437-24.21/116-1.25/218)

Hort O. 844 (09.63/180-06.79/295-23.15/181-1.20/188)

Šimek O. 821 (09.57/190-06.70/290-23.58/153-1.20/188)

Kopecký J. 782 (09.98/123-06.25/263-23.70/146-1.30/250)

Dlapka J. 780 (09.40/222-08.23/380-23.20/178-/)

Přibyl T. 723 (09.49/205-05.85/240-24.16/119-1.15/159)

Holenda F. 716 (09.55/194-05.32/209-23.56/154-1.15/159)

Musil O. 692 (09.33/235-04.91/186-24.28/112-1.15/159)

Bejr A. 681 (09.94/129-06.15/258-24.38/106-1.20/188)

Rokos A. 665 (09.58/188-05.70/231-24.77/87-1.15/159)

Hrbáček M. 633 (09.87/140-06.03/251-24.30/111-1.10/131)

Kršek J. 616 (09.92/132-05.27/207-24.17/118-1.15/159)

Salát P. 564 (09.57/190-04.92/186-23.64/149-0.90/39)

Podrábský J. 539 (09.76/158-04.59/168-24.86/82-1.10/131)

Machotka J. 447 (10.08/109-04.28/150-24.85/83-1.05/105)

Šurych O. 310 (10.17/97-05.11/197-26.69/16-/)

Kneslík Š. 0 (/-/-/-/)
Celkem 30 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2486
2 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2260
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2222
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2103
5 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2059
6 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1953
7 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1902
8 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1874
9 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1809
10 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1777
11 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1773
12 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1772
13 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1754
14 Šárka MilotováŠárka Milotová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1734
15 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1720
16 Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1695
17 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1613
18 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1607
19 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1589
20 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1542
21 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1535
22 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1525
23 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1519
24 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1495
25 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1492
26 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1479
27 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1462
28 Veronika ProkůpkováVeronika Prokůpková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1417
29 Johana CísařováJohana Císařová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1397
30 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1396
31 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1352
32 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1316
33 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1264
34 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1243
35 Tamara JežkováTamara Ježková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1231
36 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1199
37 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1192
38 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1163
39 Karolína PolákováKarolína Poláková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1111
40 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1070
41 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1052
42 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1037
43 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1024
44 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1004
45 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0997
46 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0967
47 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0886
48 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0864
49 Adéla PacalováAdéla Pacalová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 0824
50 Veronika NouzováVeronika Nouzová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0743
51 Tereza RapčanováTereza Rapčanová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0691
52 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0670
MS Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1850
Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:
Pavlidu S. 2486 (08.35/744-1.39/502-08.47/430-19.72/810)

Dvořáčková D. 2260 (08.70/645-1.39/502-09.02/465-21.14/648)

Vrzalová P. 2222 (08.69/648-1.33/439-08.37/423-20.56/712)

Keliarová B. 2103 (09.15/528-1.36/470-09.86/520-21.74/585)

Střešňáková V. 2059 (08.59/676-1.25/359-07.76/384-21.21/640)

Báňová N. 1953 (08.49/704-1.05/180-07.77/385-20.81/684)

Říhová S. 1902 (08.83/610-1.15/266-08.47/430-21.63/596)

Remešová E. 1874 (08.99/569-1.10/222-09.68/509-21.84/574)

Kopicová Z. 1850 (09.07/548-1.30/409-06.77/320-21.85/573)

Novotná M. 1809 (08.93/584-1.15/266-08.32/420-22.19/539)

Dvořáková E. 1777 (09.30/492-1.25/359-08.09/405-22.37/521)

Jaklová K. 1773 (09.50/444-1.30/409-09.09/470-23.12/450)

Jeřábková T. 1772 (09.02/561-1.25/359-06.71/316-22.22/536)

Švihálková V. 1754 (08.93/584-1.20/312-06.17/282-21.82/576)

Milotová Š. 1734 (08.95/579-1.20/312-06.61/310-22.25/533)

Havlíčková E. 1720 (09.23/509-1.20/312-08.16/410-22.70/489)

Čechová A. 1695 (09.24/506-1.20/312-07.62/375-22.57/502)

Musilová N. 1613 (09.12/536-1.25/359-04.70/190-22.30/528)

Vrbová K. 1607 (09.31/489-1.20/312-07.18/347-23.02/459)

Vaňková P. 1589 (09.49/447-1.20/312-08.61/439-23.78/391)

Machovcová J. 1542 (09.34/482-1.20/312-05.98/270-22.82/478)

Zahrádková D. 1535 (09.23/509-1.15/266-05.73/254-22.53/506)

Nečadová V. 1525 (09.53/438-1.15/266-07.60/374-23.15/447)

Valentová A. 1519 (09.42/463-1.20/312-06.45/300-23.19/444)

Olivová K. 1495 (09.30/492-1.15/266-05.87/263-22.86/474)

Samková B. 1492 (09.50/444-1.20/312-06.18/283-23.09/453)

Malcová N. 1479 (09.62/417-1.20/312-06.32/292-23.03/458)

Krátká M. 1462 (09.61/419-1.20/312-06.58/308-23.42/423)

Prokůpková V. 1417 (09.57/428-1.10/222-07.55/370-23.71/397)

Císařová J. 1397 (09.28/496-1.15/266-04.90/202-23.31/433)

Řezníčková E. 1396 (09.64/413-1.15/266-06.87/327-23.79/390)

Fialová V. 1352 (09.99/338-1.25/359-07.91/394-25.43/261)

Krejčová A. 1316 (09.88/361-1.15/266-06.64/312-23.95/377)

Staňková M. 1264 (09.64/413-1.05/180-06.22/285-23.84/386)

Rázlová E. 1243 (09.92/353-1.15/266-06.24/287-24.43/337)

Ježková T. 1231 (09.82/374-1.05/180-07.43/363-24.72/314)

Hryzáková S. 1199 (09.74/391-1.10/222-05.33/229-24.19/357)

Douchová K. 1192 (10.19/299-1.30/409-05.98/270-26.10/214)

Hutrová G. 1163 (10.41/258-1.15/266-07.81/387-25.55/252)

Poláková K. 1111 (09.80/378-1.00/141-05.79/258-24.47/334)

Dolejšová N. 1070 (09.95/346-1.00/141-05.72/254-24.53/329)

Prokešová D. 1052 (09.84/369-1.10/222-03.72/129-24.49/332)

Bérešová T. 1037 (10.17/302-1.05/180-06.29/290-25.37/265)

Balejová K. 1024 (09.90/357-1.10/222-05.21/221-25.96/224)

Zimová K. 1004 (10.12/312-1.10/222-05.79/258-26.13/212)

Nekovářová K. 997 (10.62/221-1.20/312-06.36/294-26.81/170)

Harvey D. 967 (10.58/228-1.05/180-07.56/371-26.52/188)

Vaštíková D. 886 (10.76/198-1.20/312-05.21/221-27.07/155)

Sůvová K. 864 (10.13/31)
Celkem 54 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 62.0
2 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 51.0
3 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.0
4 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 41.0
5 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.0
6 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.0
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 123.0
2 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 109.0
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 96.0
4 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 72.0
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 55.0
6 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 26.0
7 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 18.0
8 ZIROV ZIROV SK ŽirovniceSK Žirovnice 14.0
9 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3.0
Celkem 9 závodníků