výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.70
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.65
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.55
4= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
4= Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
6 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.50
7= Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
02 1.50
7= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50
9 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.45
10= Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.45
10= Petr PučelíkPetr Pučelík
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
02 1.45
10= David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.45
13 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.45
14 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.45
15= Lukáš PodolákLukáš Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.40
15= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.40
Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
MS Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.75
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.75
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.56
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.59
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.50
2= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.50
4= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.45
4= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.45
8 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.45
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.45
10 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.40
11= Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.40
11= Sabina VocelováSabina Vocelová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 1.40
13 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.35
14= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30
14= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.30
16= Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.25
16= Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 1.25
18 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.25
Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 NM
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM
Celkem 21 závodníků