výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 1.70
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 1.65
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030302 1.55
4= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 1.50
4= Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 1.50
6 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030131 1.50
7= Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
020712 1.50
7= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020510 1.50
9 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021103 1.45
10= Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031003 1.45
10= Petr PučelíkPetr Pučelík
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
020524 1.45
10= David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020413 1.45
13 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020218 1.45
14 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030622 1.45
15= Lukáš PodolákLukáš Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020817 1.40
15= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030801 1.40
Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
030620 NM
MS Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 1.75
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 1.75
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010504 1.56
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 1.59
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
036003 1.50
2= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025224 1.50
4= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035329 1.45
4= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025528 1.45
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025815 1.45
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035425 1.45
8 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035802 1.45
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 1.45
10 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 1.40
11= Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025618 1.40
11= Sabina VocelováSabina Vocelová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
025515 1.40
13 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035731 1.35
14= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035328 1.30
14= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 1.30
16= Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
055921 1.25
16= Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
031031 1.25
18 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
036208 1.25
Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
021007 NM
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
030923 NM
Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
030121 NM
Celkem 21 závodníků