výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.96
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.18
3 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.80
4 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.08
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.10
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.75
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.47
3 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.24
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.93
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.00
6 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.87
2 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.98
3 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.03
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.10
5 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.36
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ZemanViktor Zeman 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.66
2 Jan DoubekJan Doubek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.37
3 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.74
4 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.10
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.72
2 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.34
3 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.38
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.51
MS Martin SemirádMartin Semirád 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.06
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.45
2 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.62
3 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.78
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.80
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 25.19
David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.47
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.56
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.68
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.41
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.49
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.52
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.22
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.43
5 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.03
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.49
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.90
3 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.13
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.19
5 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.35
6 Tereza NaušováTereza Naušová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.15
2 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.16
3 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.29
4 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.53
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.55
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.31
2 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.01
3 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.56
4 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.81
5 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.87
6 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.95
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.78
2 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.82
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.45
4 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.03
5 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.48
6 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.52
2 Sabina VocelováSabina Vocelová 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22.05
3 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.15
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.29
MS Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.16
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.23
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.84
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.15
3 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.44
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 22.90
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 23.40
6 Adéla KulihováAdéla Kulihová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 21.24
2 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.10
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.36
4 Anita DobešováAnita Dobešová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 22.86
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 23.35
Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 6 závodníků