výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody

Kladno (9. 6. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.37
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.44
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.60
4 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.52
5 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.45
2 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.47
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 44.85
4 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.05
5 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 46.11
2 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.27
3 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.82
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 52.23
Filip KučeraFilip Kučera 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LemešLukáš Lemeš 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 43.15
2 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 50.45
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 43.84
Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNP
David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.52
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.59
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.00
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.68
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.94
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.70
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.15
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.53
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.31
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.43
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.50
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.02
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.47
5 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 50.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.09
2 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 49.63
3 Lucie MikešováLucie Mikešová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 50.17
4 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 56.28
Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 9.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.44
2 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 52.37
3 Martina KvasničkováMartina Kvasničková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 55.13
Kristýna NovotnáKristýna Novotná 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNP
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků