výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Pacov (10. 6. 2017)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.57
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.84 7.00
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.39 5.00
MB Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.32
MB Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.20
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír PažourekLubomír Pažourek 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.36 7.00
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.38 5.00
3 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.55 4.00
4 Viet Thang CuViet Thang Cu 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.83 3.00
Dominik CzévarDominik Czévar 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.6.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SzendreiováGabriela Szendreiová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.27 7.00
2 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.32 5.00
3 Jana KaletováJana Kaletová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.21 4.00
4 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.56 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.73 7.00
2 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.34 5.00
MB Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
MB Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.82
MB Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.30
Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.6.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.69 3.00
2 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.78 2.00
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.54
4 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.57
5 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.83
Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.6.2017) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.52 4.00
2 Markéta BrychtováMarkéta Brychtová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.89 1.00
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.02
4 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.23
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.79
MB Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.76
Celkem 6 závodníků