výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.72 +0.1 m/s
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 5.42 +1.0 m/s
3 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.42 +0.8 m/s
4= Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 5.37 +1.8 m/s
4= Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 5.37 +2.2 m/s
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 5.26 +1.4 m/s
7 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.25 +0.5 m/s
8 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.24 +0.7 m/s
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.22 +0.8 m/s
10 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 5.14 +1.9 m/s
11 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 5.12 +0.7 m/s
12 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 5.08 +1.3 m/s
13 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5.06 +1.2 m/s
14 Šimon WeiserŠimon Weiser
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.96 +0.9 m/s
15 Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 4.88 +2.3 m/s
16 Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 4.79 +0.5 m/s
17 Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 4.76 +2.0 m/s
18 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.67 +1.1 m/s
19 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.61 +1.9 m/s
20 Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.60 +0.8 m/s
21 Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.53 +0.0 m/s
22 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.49 +1.2 m/s
23 Pavel KollerPavel Koller
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.44 +0.5 m/s
24 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.32 +1.4 m/s
25 David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.29 +1.5 m/s
26 Filip BartošFilip Bartoš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.28 +2.5 m/s
27= Jakub DobiášJakub Dobiáš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.20 +1.4 m/s
27= Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.20 +0.8 m/s
Jakub KojanJakub Kojan
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 DNS
Jan KůstkaJan Kůstka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 DNS
Roman AdamRoman Adam
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.82 +0.4 m/s
2 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 5.73 +0.0 m/s
3 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.53 -0.2 m/s
4 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.52 +0.6 m/s
5 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 5.48 +0.3 m/s
6 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 5.44 +0.5 m/s
7 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 5.36 -1.0 m/s
8 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 5.32 +0.0 m/s
9 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.20 +0.0 m/s
10 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 5.03 +1.1 m/s
11 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 4.96 +0.1 m/s
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.32 +0.6 m/s
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.28 +0.7 m/s
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 5.03 +0.0 m/s
4 Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.94 +0.9 m/s
5 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 4.88 +1.5 m/s
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.85 +0.7 m/s
7 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.84 +0.1 m/s
8 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.75 +1.3 m/s
9 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.73 +0.9 m/s
10 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.70 +0.2 m/s
11 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.62 +1.0 m/s
12 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.56 +1.2 m/s
13 Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.55 +0.6 m/s
14 Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 4.50 +1.9 m/s
15 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.46 +0.3 m/s
16 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.44 +0.7 m/s
17 Veronika HanušováVeronika Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 4.43 +0.4 m/s
18 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.36 +0.8 m/s
19 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.33 +2.1 m/s
20= Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.28 +0.4 m/s
20= Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.28 +0.9 m/s
20= Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.28 +1.6 m/s
23 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.20 +0.4 m/s
24 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.14 +1.7 m/s
25 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4.12 +1.0 m/s
26 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 4.06 +0.1 m/s
27 Aneta ŘehořováAneta Řehořová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.98 +1.8 m/s
28 Tereza VeverkováTereza Veverková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 3.81 +1.4 m/s
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 DNS
Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Kristýna HonsůKristýna Honsů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Lucie PetrůLucie Petrů
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
03 DNS
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 DNS
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.33 +1.9 m/s
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 5.28 +0.3 m/s
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.01 +0.3 m/s
4 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.01 +0.8 m/s
5 Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.86 +0.5 m/s
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.85 +1.4 m/s
7 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.78 +0.0 m/s
8 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 4.76 +0.4 m/s
9 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.72 +0.5 m/s
10 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.67 -0.6 m/s
11 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.57 +0.7 m/s
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 0
Celkem 12 závodníků