výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 5.72 +0.1 m/s
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020302 5.42 +1.0 m/s
3 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 5.42 +0.8 m/s
4= Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031010 5.37 +1.8 m/s
4= Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
020904 5.37 +2.2 m/s
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
020515 5.26 +1.4 m/s
7 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020423 5.25 +0.5 m/s
8 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
020112 5.24 +0.7 m/s
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 5.22 +0.8 m/s
10 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020905 5.14 +1.9 m/s
11 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
021229 5.12 +0.7 m/s
12 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
030114 5.08 +1.3 m/s
13 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030519 5.06 +1.2 m/s
14 Šimon WeiserŠimon Weiser
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030813 4.96 +0.9 m/s
15 Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
020816 4.88 +2.3 m/s
16 Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
020923 4.79 +0.5 m/s
17 Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
030817 4.76 +2.0 m/s
18 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020730 4.67 +1.1 m/s
19 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
021101 4.61 +1.9 m/s
20 Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030729 4.60 +0.8 m/s
21 Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030823 4.53 +0.0 m/s
22 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
031229 4.49 +1.2 m/s
23 Pavel KollerPavel Koller
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030903 4.44 +0.5 m/s
24 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030303 4.32 +1.4 m/s
25 David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030815 4.29 +1.5 m/s
26 Filip BartošFilip Bartoš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
021018 4.28 +2.5 m/s
27= Jakub DobiášJakub Dobiáš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030808 4.20 +1.4 m/s
27= Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030528 4.20 +0.8 m/s
Jakub KojanJakub Kojan
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030317 DNS
Jan KůstkaJan Kůstka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020105 DNS
Roman AdamRoman Adam
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020228 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 5.82 +0.4 m/s
2 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020905 5.73 +0.0 m/s
3 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 5.53 -0.2 m/s
4 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020423 5.52 +0.6 m/s
5 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
020515 5.48 +0.3 m/s
6 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020302 5.44 +0.5 m/s
7 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031010 5.36 -1.0 m/s
8 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
020904 5.32 +0.0 m/s
9 Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
020112 5.20 +0.0 m/s
10 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
021229 5.03 +1.1 m/s
11 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
030114 4.96 +0.1 m/s
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (st, 14.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 5.32 +0.6 m/s
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5.28 +0.7 m/s
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025210 5.03 +0.0 m/s
4 Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025201 4.94 +0.9 m/s
5 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
035503 4.88 +1.5 m/s
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 4.85 +0.7 m/s
7 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 4.84 +0.1 m/s
8 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 4.75 +1.3 m/s
9 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035619 4.73 +0.9 m/s
10 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
035504 4.70 +0.2 m/s
11 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
026210 4.62 +1.0 m/s
12 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025928 4.56 +1.2 m/s
13 Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
035329 4.55 +0.6 m/s
14 Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
025522 4.50 +1.9 m/s
15 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
026214 4.46 +0.3 m/s
16 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
025121 4.44 +0.7 m/s
17 Veronika HanušováVeronika Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
025521 4.43 +0.4 m/s
18 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025715 4.36 +0.8 m/s
19 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035103 4.33 +2.1 m/s
20= Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035126 4.28 +0.4 m/s
20= Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
025312 4.28 +0.9 m/s
20= Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
035902 4.28 +1.6 m/s
23 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035709 4.20 +0.4 m/s
24 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035219 4.14 +1.7 m/s
25 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
035208 4.12 +1.0 m/s
26 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
025720 4.06 +0.1 m/s
27 Aneta ŘehořováAneta Řehořová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
036014 3.98 +1.8 m/s
28 Tereza VeverkováTereza Veverková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
026206 3.81 +1.4 m/s
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
026224 DNS
Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025827 DNS
Kristýna HonsůKristýna Honsů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025702 DNS
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025523 DNS
Lucie PetrůLucie Petrů
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
035713 DNS
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
026201 DNS
Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035325 DNS
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5.33 +1.9 m/s
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025210 5.28 +0.3 m/s
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 5.01 +0.3 m/s
4 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 5.01 +0.8 m/s
5 Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025201 4.86 +0.5 m/s
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 4.85 +1.4 m/s
7 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 4.78 +0.0 m/s
8 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
035503 4.76 +0.4 m/s
9 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
026210 4.72 +0.5 m/s
10 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
035504 4.67 -0.6 m/s
11 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025928 4.57 +0.7 m/s
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035619 0
Celkem 12 závodníků