výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.57
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.61
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.30
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.52
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.43
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.72
3 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.81
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.20
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.51
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31.60
3 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 31.75
Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.88
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.67
3 Ondřej ŠvihelOndřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 35.20
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.07
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 34.92
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.45
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.75
Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.08
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.11
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.39
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.55
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 31.83
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.89
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.31
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.51
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.81
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 34.00
3 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 34.13
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.69
5 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.57
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 34.89
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.88
Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. DNS
Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků