výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (14. - 15. 6. 2017)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.57
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.61
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 020601 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.30
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl 020411 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.52
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ToulaJan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.43
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 030608 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.72
3 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.81
4 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.20
5 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.51
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31.60
3 Jakub JohnJakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 31.75
Jan KůstkaJan Kůstka 020105 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mike DallalMike Dallal 030830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.88
2 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.67
3 Ondřej ŠvihelOndřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 35.20
Adam LudvíkAdam Ludvík 020929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Adam KarabecAdam Karabec 030824 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 14.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.07
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 34.92
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 030930 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.45
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.75
Petr MíšekPetr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.08
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.11
3 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.39
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.55
Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová 035430 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 31.83
2 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.89
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.31
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.51
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.81
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 34.00
3 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 035609 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 34.13
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.69
5 Zuzana AugustováZuzana Augustová 035126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.57
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 34.89
3 Martina MachátováMartina Machátová 035921 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.88
Lucie PetrůLucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. DNS
Lucie KřenováLucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Kateřina HedlováKateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 6 závodníků