2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Kolín (18. 6. 2017)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman JonákRoman Jonák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.24 | |||||||||||||||
2 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 11.30 | |||||||||||||||
4 | Jan KřížJan Kříž | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.46 | |||||||||||||||
5 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.76 | |||||||||||||||
MS | Jan KrůželaJan Krůžela | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.68 | |||||||||||||||
2 | Martin DostálMartin Dostál | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.93 | |||||||||||||||
3 | Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.12 | |||||||||||||||
4 | Pavel PeteříkPavel Peteřík | 98 | A. C. TEPO Kladno | 12.49 | |||||||||||||||
5 | Antonín HořejšíAntonín Hořejší | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.67 | |||||||||||||||
6 | Vít RychtaříkVít Rychtařík | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk LandaZdeněk Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 12.03 | |||||||||||||||
2 | Kryštof NovotnýKryštof Novotný | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.16 | |||||||||||||||
3 | Jan DobiášJan Dobiáš | 98 | TJ Spartak Vlašim | 12.21 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 12.22 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.27 | |||||||||||||||
6 | David KuruczDavid Kurucz | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 11.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.39 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KřížJan Kříž | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.56 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.76 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.79 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martin DostálMartin Dostál | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11.88 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Zdeněk LandaZdeněk Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 12.29 | 2.00 | ||||||||||||||
Roman JonákRoman Jonák | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.25 | |||||||||||||||
2 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.44 | |||||||||||||||
3 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 11.46 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch TonarVojtěch Tonar | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.53 | |||||||||||||||
5 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 11.79 | |||||||||||||||
MS | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 11.35 | |||||||||||||||
MS | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha | 11.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11.68 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 11.68 | |||||||||||||||
3 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11.71 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 11.80 | |||||||||||||||
5 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 11.82 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 11.87 | |||||||||||||||
7 | Štěpán PiskačŠtěpán Piskač | 00 | AC Čáslav z.s. | 11.94 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 12.48 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.90 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 12.51 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.52 | |||||||||||||||
4 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13.10 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 14.47 | |||||||||||||||
6 | Petr OndříčekPetr Ondříček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 14.69 | |||||||||||||||
Petr KolekPetr Kolek | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.48 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch TonarVojtěch Tonar | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.51 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 11.51 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11.74 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 11.77 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 11.89 | 2.00 | ||||||||||||||
Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.66 | |||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.68 | |||||||||||||||
3 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, z.s. | 12.75 | |||||||||||||||
4 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 12.83 | |||||||||||||||
5 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.94 | |||||||||||||||
6 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 13.25 | |||||||||||||||
2 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.32 | |||||||||||||||
3 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.78 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KlimentováKristýna Klimentová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14.19 | |||||||||||||||
MS | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 12.80 | |||||||||||||||
Anna JunováAnna Junová | 99 | A. C. TEPO Kladno | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna HolubováJustýna Holubová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13.54 | |||||||||||||||
2 | Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 13.82 | |||||||||||||||
3 | Nikola LanghansováNikola Langhansová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13.84 | |||||||||||||||
4 | Karolína RokosováKarolína Rokosová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 14.49 | |||||||||||||||
MS | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 13.31 | |||||||||||||||
MS | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.55 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.61 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, z.s. | 12.70 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 12.87 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.90 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 12.96 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 13.19 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.51 | 1.00 | ||||||||||||||
Poznámky:6 dráha žlutá karta za nesportovní chování |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 12.65 | |||||||||||||||
2 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 13.08 | |||||||||||||||
MS | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 12.59 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.68 | |||||||||||||||
MS | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 12.81 | |||||||||||||||
MS | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13.57 | |||||||||||||||
Terezie MackováTerezie Macková | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 13.47 | |||||||||||||||
2 | Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 13.63 | |||||||||||||||
3 | Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 13.78 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠtulcováTereza Štulcová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 14.03 | |||||||||||||||
5 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.03 | |||||||||||||||
MS | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 13.24 | |||||||||||||||
Kateřina LibovickáKateřina Libovická | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 12.84 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 13.52 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 13.55 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 14.09 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.15 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza ŠtulcováTereza Štulcová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 14.16 | 3.00 | ||||||||||||||
Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 22.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.50 | 7.00 | ||||||||||||||
Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.80 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 23.84 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel PeteříkPavel Peteřík | 98 | A. C. TEPO Kladno | 25.44 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 23.27 | |||||||||||||||
MS | Jan KrůželaJan Krůžela | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.98 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DobiášJan Dobiáš | 98 | TJ Spartak Vlašim | 25.53 | 2.00 | ||||||||||||||
MS | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 24.28 | |||||||||||||||
Maroš LúžaMaroš Lúža | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 23.25 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 23.36 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 23.46 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 23.80 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 23.83 | 1.50 | ||||||||||||||
MS | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 23.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.31 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 23.61 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch TonarVojtěch Tonar | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.83 | 1.50 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 23.91 | |||||||||||||||
MS | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha | 24.00 | |||||||||||||||
Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.15 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 25.58 | |||||||||||||||
3 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 25.66 | |||||||||||||||
4 | Martin ChlubnaMartin Chlubna | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.83 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 30.29 | |||||||||||||||
Petr KolekPetr Kolek | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PiskačŠtěpán Piskač | 00 | AC Čáslav z.s. | 24.17 | |||||||||||||||
2 | Daniel HolubovskýDaniel Holubovský | 00 | A. C. TEPO Kladno | 25.10 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 25.25 | |||||||||||||||
4 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 25.40 | |||||||||||||||
5 | Petr OndříčekPetr Ondříček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 30.81 | |||||||||||||||
MS | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 25.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.72 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, z.s. | 26.30 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.36 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 26.76 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.80 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 27.28 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 27.20 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 27.57 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.66 | |||||||||||||||
4 | Caroline GrygarováCaroline Grygarová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 28.48 | |||||||||||||||
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 29.14 | |||||||||||||||
2 | Julie HofmanováJulie Hofmanová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 30.60 | |||||||||||||||
MS | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 27.70 | |||||||||||||||
MS | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.86 | |||||||||||||||
MS | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 30.26 | |||||||||||||||
Monika PekařováMonika Pekařová | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dita RychláDita Rychlá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 27.70 | 9.00 | ||||||||||||||
MS | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 26.21 | |||||||||||||||
MS | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 26.94 | |||||||||||||||
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČikováTereza Čiková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 29.71 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 29.71 | 6.50 | ||||||||||||||
3 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 31.40 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 27.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maroš LúžaMaroš Lúža | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 52.21 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk LandaZdeněk Landa | 99 | A. C. TEPO Kladno | 56.71 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 50.28 | |||||||||||||||
MS | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 50.89 | |||||||||||||||
Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 51.09 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 51.22 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 53.33 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 53.90 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel HolubovskýDaniel Holubovský | 00 | A. C. TEPO Kladno | 54.27 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 57.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 52.75 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 55.76 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 56.26 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Peter DrobnyPeter Drobny | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 57.44 | |||||||||||||||
5 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 62.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 58.16 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 58.67 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 59.68 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 60.62 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 62.51 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 62.41 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 63.78 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 65.13 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Monika PekařováMonika Pekařová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 65.92 | |||||||||||||||
5 | Julie HofmanováJulie Hofmanová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 68.20 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 59.82 | |||||||||||||||
MS | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 61.07 | |||||||||||||||
MS | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 61.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:04.33 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:05.46 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 2:06.63 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Peter DrobnyPeter Drobny | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:12.14 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 2:19.00 | 4.00 | ||||||||||||||
Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:20.85 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:21.62 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Martina ŠukováMartina Šuková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:22.26 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka HulmákováŠárka Hulmáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 2:22.39 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Monika PekařováMonika Pekařová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2:28.62 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:34.22 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 2:37.64 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora JakubováBarbora Jakubová | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:38.51 | 1.00 | ||||||||||||||
MS | Linda RadoňskáLinda Radoňská | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:25.47 | |||||||||||||||
MS | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:32.54 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:26.66 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška DrncováEliška Drncová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.40 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:31.17 | |||||||||||||||
Jiří KřečekJiří Křeček | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Štěpán AndrleŠtěpán Andrle | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:12.19 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:14.32 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:19.54 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:23.78 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Damián BradáčDamián Bradáč | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5:26.32 | 4.00 | ||||||||||||||
MS | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 4:28.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:45.30 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martina ŠukováMartina Šuková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:53.15 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:59.60 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5:11.43 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5:15.28 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:20.75 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5:22.74 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Nicole ČadkováNicole Čadková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 5:28.39 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:34.98 | |||||||||||||||
10 | Andrea ŽďárskáAndrea Žďárská | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 6:14.93 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:46.97 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09:19.81 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 09:19.98 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Karel HevessyKarel Hevessy | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10:44.40 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 11:52.21 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09:14.57 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 09:56.27 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 09:49.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10:36.50 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta ČechováAgáta Čechová | 98 | SKP Nymburk, z.s. | 12:53.10 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Stella SobotkováStella Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13:08.32 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Anna HorákováAnna Horáková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13:10.60 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška ČervenkováEliška Červenková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14:07.98 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Laura TaranuLaura Taranu | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14:26.18 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Radka VlachováRadka Vlachová | 99 | SK Kotlářka Praha | 13:07.53 | |||||||||||||||
MS | Natálie VíškováNatálie Víšková | 98 | AC Vysoké Mýto z.s. | 13:11.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola PöschlováNikola Pöschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 15.27 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 18.11 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.87 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | A. C. TEPO Kladno | 15.39 | 9.00 | ||||||||||||||
MS | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AK Olymp Brno | 13.97 | |||||||||||||||
MS | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 14.90 | |||||||||||||||
MS | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 14.99 | |||||||||||||||
MS | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 14.64 | |||||||||||||||
MS | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | AK Olymp Brno | 14.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 15.45 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Dita RychláDita Rychlá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 16.74 | 6.00 | ||||||||||||||
MS | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 14.88 | |||||||||||||||
MS | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 15.42 | |||||||||||||||
MS | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 16.10 | |||||||||||||||
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková | 00 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ČernáBarbora Černá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 17.90 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | SKP Nymburk, z.s. | 15.98 | |||||||||||||||
MS | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 16.25 | |||||||||||||||
MS | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 16.28 | |||||||||||||||
MS | Nikita DorňákováNikita Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 16.97 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 14.70 | |||||||||||||||
MS | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 15.62 | |||||||||||||||
MS | Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 18.47 | |||||||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.82 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 18.45 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 14.54 | |||||||||||||||
MS | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 15.51 | |||||||||||||||
MS | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 16.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 42.89 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.58 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 39.34 | |||||||||||||||
MS | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 41.79 | |||||||||||||||
MS | Sebastián JiráskoSebastián Jirásko | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 43.59 | |||||||||||||||
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 45.81 | 6.00 | ||||||||||||||
MS | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 41.41 | |||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.55 | 9.00 | ||||||||||||||
MS | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | AK Olymp Brno | 47.48 | |||||||||||||||
MS | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 48.32 | |||||||||||||||
MS | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 48.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 54.40 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 48.45 | |||||||||||||||
MS | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 51.22 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 58.03 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KřížJan Kříž | 99 | A. C. TEPO Kladno | 60.00 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 53.98 | |||||||||||||||
MS | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 54.47 | |||||||||||||||
MS | Dominik FajmonDominik Fajmon | 98 | AC Pardubice | 60.93 | |||||||||||||||
Tomáš MusilTomáš Musil | 99 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠukováMartina Šuková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 71.98 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika BlatskáVeronika Blatská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 74.98 | 7.00 | ||||||||||||||
MS | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 72.89 | |||||||||||||||
MS | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 70.64 | |||||||||||||||
MS | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AK Olymp Brno | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HulmákováŠárka Hulmáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 76.39 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Anna HorákováAnna Horáková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 78.17 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 78.45 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška ČervenkováEliška Červenková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 86.89 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AK Olymp Brno | 61.85 | |||||||||||||||
MS | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 68.93 | |||||||||||||||
Poznámky:Závodnice Zámečníková běžela pod protestem |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajer, Drunecký, Kašpar, Kučera Bajer, Drunecký, Kašpar, Kučera | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3:40.65 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kvíčala, Pecha, Pešek, Tláskal Kvíčala, Pecha, Pešek, Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 3:41.28 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Dryák, Hofmann, Moulis, Vitásek Dryák, Hofmann, Moulis, Vitásek | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3:49.20 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Čech, Kořínek, Perner, Podaný Čech, Kořínek, Perner, Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 3:58.99 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kordová, Placatková, Stýblová, Žáková Kordová, Placatková, Stýblová, Žáková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:05.06 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Beranová, Lorenčíková, Tillmann, Vánišová Beranová, Lorenčíková, Tillmann, Vánišová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:19.79 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Barešová, Čechová, Grygarová, Malíčková Barešová, Čechová, Grygarová, Malíčková | 99 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:22.12 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Hofmanová, Novotná, Pelichovská, Sobotková Hofmanová, Novotná, Pelichovská, Sobotková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:26.88 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Dubjáková, Hulmáková, Neradová, Šitlerová Dubjáková, Hulmáková, Neradová, Šitlerová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 4:27.72 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Červenková, Doudová, Horáková, Rudolfská Červenková, Doudová, Horáková, Rudolfská | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:48.94 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušková, Pelová, Rydlová, Rychlá Matoušková, Pelová, Rydlová, Rychlá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4:24.43 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Drncová, Pavlisová, Roubíková, Štulcová Drncová, Pavlisová, Roubíková, Štulcová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4:34.60 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 2.10 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.75 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.60 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.90 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.75 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.75 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.70 | 5.00 | |||||||||||||||
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.61 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.61 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, z.s. |
99 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.55 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 1.50 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
MS |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
Veronika NovotnáVeronika Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.61 | ||||||||||||||||
MS |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1.58 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
1= |
Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.35 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.00 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3.40 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3.20 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 2.60 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s. |
01 | 2.00 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2.86 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2.60 | 7.00 | |||||||||||||||
MS |
Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 6.54 +0.2 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6.33 +0.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 6.03 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.74 +1.7 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.67 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.39 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 5.19 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 4.70 +0.7 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
MS |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 6.34 | ||||||||||||||||
Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6.64 +1.7 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 6.14 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.58 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.56 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 5.15 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin ChlubnaMartin Chlubna
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.80 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
MS |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 5.92 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.75 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 5.53 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 5.14 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 5.06 +1.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s. |
00 | 5.05 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.94 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak Vlašim |
01 | 4.61 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.60 +0.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
MS |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 3.53 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 5.19 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.43 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.18 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.00 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4.63 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza RoubíkováTereza Roubíková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 4.17 +0.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 13.50 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 11.14 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 12.93 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 12.46 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s. |
01 | 12.04 +0.9 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO Kladno |
00 | 11.70 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 11.77 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 12.34 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 11.31 +0.0 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 10.52 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 10.20 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11.15 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10.67 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 11.42 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 11.13 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10.34 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.51 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 09.37 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 08.40 | 3.00 | |||||||||||||||
MS |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 11.55 | ||||||||||||||||
MS |
Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 10.82 | ||||||||||||||||
MS |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 09.73 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 09.48 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 07.45 | ||||||||||||||||
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 10.86 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 10.45 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s. |
00 | 09.30 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 08.91 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 08.63 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 08.52 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 08.36 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 07.83 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s. |
00 | 07.45 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 07.45 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 06.99 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 06.96 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 09.77 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 13.43 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 11.72 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC Čáslav z.s. |
00 | 11.58 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 11.50 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10.43 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.70 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.50 | 2.00 | |||||||||||||||
MS |
Antonín HořejšíAntonín Hořejší
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 12.26 | ||||||||||||||||
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 14.63 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 13.15 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO Kladno |
98 | 12.68 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 11.10 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 10.85 | 4.00 | |||||||||||||||
Adam RoztočilAdam Roztočil
A. C. TEPO Kladno |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 32.55 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 30.82 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 29.61 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 28.81 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, z.s. |
00 | 28.36 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Ivana BartákováIvana Bartáková
SKP Nymburk, z.s. |
00 | 27.25 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 25.63 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 18.96 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 18.32 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 17.46 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla ŘehořováAdéla Řehořová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 15.51 | ||||||||||||||||
12 |
Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 14.38 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 28.22 | ||||||||||||||||
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 36.97 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 26.28 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 25.25 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 25.22 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 23.90 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 22.58 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO Kladno |
01 | 22.20 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 39.54 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 29.42 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 28.73 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO Kladno |
00 | 24.48 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 30.89 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 44.25 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 37.67 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO Kladno |
98 | 36.49 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 31.03 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 30.61 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 30.29 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 29.05 | 2.00 | |||||||||||||||
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 49.21 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 41.99 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 40.48 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 35.87 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 28.05 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 27.78 | 3.00 | |||||||||||||||
MS |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 52.92 | ||||||||||||||||
MS |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 48.20 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 37.83 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 35.61 | ||||||||||||||||
MS |
Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 31.86 | ||||||||||||||||
MS |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 29.78 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 42.44 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 39.19 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 37.83 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 35.99 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 35.17 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 30.78 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 28.68 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 25.75 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 21.63 | ||||||||||||||||
10 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17.85 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 62.20 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 54.86 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 40.50 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 39.80 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 31.53 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 55.36 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 52.51 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO Kladno |
98 | 45.10 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 27.15 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 26.19 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 36.51 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 31.71 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 31.30 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 25.21 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 40.70 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 36.84 | ||||||||||||||||
MS |
Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha |
01 | 34.69 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 33.89 | ||||||||||||||||
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 34.35 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 34.00 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 33.73 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 31.90 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 31.68 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 31.32 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 30.25 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 29.47 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 47.79 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 41.37 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO Kladno |
00 | 40.63 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 39.93 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 36.30 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 35.99 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 35.88 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO Kladno |
01 | 35.79 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 35.70 | ||||||||||||||||
10 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 31.77 | ||||||||||||||||
MS |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 60.02 | ||||||||||||||||
MS |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 41.14 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 18.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 53.32 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO Kladno |
98 | 51.33 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 48.84 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 48.67 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 39.36 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
98 | 34.72 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 32.19 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 28.83 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel PitoňákDaniel Pitoňák
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 26.12 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |