3. kolo krajské soutěže družstev oddílových přípravek
Olomouc (14. 6. 2017)skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 14.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov |
06 | 4.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 4.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.21 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 4.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David KrovDavid Krov
Atletické přípravky Olomouc... |
06 | 3.96 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David KarolaDavid Karola
SK Hranice, z.s. |
06 | 3.94 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš KopecLukáš Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 3.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik VereskovDominik Vereskov
AK Šternberk z.s. |
06 | 3.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ladislav martinkaLadislav martinka
AK Šternberk z.s. |
07 | 3.73 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Štěpán NeudörflerŠtěpán Neudörfler
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.69 | ||||||||||||||||
12 |
Jan StránělJan Stráněl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.69 | ||||||||||||||||
13 |
Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky Olomouc... |
06 | 3.68 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán MasaříkŠtěpán Masařík
Atletické přípravky Olomouc... |
06 | 3.66 | ||||||||||||||||
15 |
Richard KocourekRichard Kocourek
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.57 | ||||||||||||||||
16 |
Martin TomešMartin Tomeš
Atletické přípravky Olomouc... |
07 | 3.56 | ||||||||||||||||
17 |
Cyril MařákCyril Mařák
AK Šternberk z.s. |
06 | 3.53 | ||||||||||||||||
18 |
David MartinecDavid Martinec
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 3.52 | ||||||||||||||||
19 |
Matthew HockadayMatthew Hockaday
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.48 | ||||||||||||||||
20 |
Samul PolákSamul Polák
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.48 | ||||||||||||||||
21 |
Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletické přípravky Olomouc... |
07 | 3.42 | ||||||||||||||||
22 |
Jiří TesařJiří Tesař
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 3.38 | ||||||||||||||||
23 |
Samuel SmékalSamuel Smékal
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 3.36 | ||||||||||||||||
24 |
Jakub LangerJakub Langer
TJ Uničov |
08 | 3.36 | ||||||||||||||||
25 |
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 3.36 | ||||||||||||||||
26 |
Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 3.25 | ||||||||||||||||
27 |
Matěj PěčekMatěj Pěček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 3.24 | ||||||||||||||||
28 |
Filip PřikrylFilip Přikryl
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.24 | ||||||||||||||||
29 |
Max SpillerMax Spiller
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.20 | ||||||||||||||||
30 |
Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | 3.16 | ||||||||||||||||
31 |
Jakub PlesnikJakub Plesnik
SK Hranice, z.s. |
07 | 3.15 | ||||||||||||||||
32 |
Jan KvapilJan Kvapil
AK Šternberk z.s. |
06 | 3.14 | ||||||||||||||||
33 |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 3.08 | ||||||||||||||||
34 |
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
AK Šternberk z.s. |
08 | 3.07 | ||||||||||||||||
MB |
Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.04 | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 14.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 4.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 4.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky Olomouc... |
06 | 4.15 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská
AC Prostějov |
06 | 4.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.93 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anežka VitováAnežka Vitová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletické přípravky Olomouc... |
07 | 3.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Beata ZatloukalováBeata Zatloukalová
AC Prostějov |
06 | 3.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 3.66 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.59 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.59 | ||||||||||||||||
12 |
Nela ZapletalováNela Zapletalová
Atletické přípravky Olomouc... |
08 | 3.52 | ||||||||||||||||
13 |
Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s. |
09 | 3.51 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza TicháTereza Tichá
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 3.50 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.47 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
17 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | 3.39 | ||||||||||||||||
18 |
Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.36 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.34 | ||||||||||||||||
20 |
Karolína VejmolováKarolína Vejmolová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.33 | ||||||||||||||||
21 |
Adéla KoupilováAdéla Koupilová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3.32 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 3.29 | ||||||||||||||||
23 |
Kateřina MílováKateřina Mílová
Atletické přípravky Olomouc... |
06 | 3.09 | ||||||||||||||||
24 |
Klára NovákováKlára Nováková
SK Hranice, z.s. |
07 | 3.08 | ||||||||||||||||
25 |
Elena MatušíkováElena Matušíková
AC Prostějov |
07 | 3.08 | ||||||||||||||||
26 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 3.03 | ||||||||||||||||
27 |
Adéla KonkolováAdéla Konkolová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 2.86 | ||||||||||||||||
28 |
Barbora LabancováBarbora Labancová
Atletické přípravky Olomouc... |
07 | 2.85 | ||||||||||||||||
29 |
Petra FoukalováPetra Foukalová
AK Šternberk z.s. |
06 | 2.78 | ||||||||||||||||
30 |
Denisa KulhánkováDenisa Kulhánková
SK Hranice, z.s. |
07 | 2.56 | ||||||||||||||||
31 |
Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 2.55 | ||||||||||||||||
32 |
Barbora HubováBarbora Hubová
SK Hranice, z.s. |
08 | 2.50 | ||||||||||||||||
33 |
Adéla HeřmanovskáAdéla Heřmanovská
Atletické přípravky Olomouc... |
07 | 2.45 | ||||||||||||||||
34 |
Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 2.35 | ||||||||||||||||
Nela NavrátilováNela Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
08 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |