výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň

Trutnov (15. 6. 2017)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 060703 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.7 318
2 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.3 196
3 Sebastian HaukSebastian Hauk 070508 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.3 196
4 František KřížFrantišek Kříž 080204 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.4 178
5 Matouš SukMatouš Suk 070408 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.5 161
6 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.5 161
7 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 061010 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.6 27
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.0 253
2 David MánekDavid Mánek 070203 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.1 233
3 Marek FoltýnMarek Foltýn 060301 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.2 214
4 Jakub SalabaJakub Salaba 061012 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.3 196
5 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.4 178
6 Adam KuželAdam Kužel 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.1 75
7 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 060902 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.3 53
8 Daniel ŠefrDaniel Šefr 071029 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 12.2 0
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PlecháčMartin Plecháč 060124 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.9 274
2 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 060927 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.9 101
3 Ondřej SynekOndřej Synek 070125 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 10.0 88
4 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.2 64
5 William BednářWilliam Bednář 090720 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.4 44
6 Michal LukášMichal Lukáš 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.5 35
Matěj FléglMatěj Flégl 080201 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.5 35
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko 060410 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.7 129
2 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.8 115
3 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.1 75
4 Dominik JarolínDominik Jarolín 081004 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 10.5 35
5 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.6 27
6 Tomáš PrajzlerTomáš Prajzler 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.7 20
7 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 11.3 0
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.5 35
2 Filip DvořákFilip Dvořák 081217 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 11.0 5
3 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.6 0
4 Petr TopalovskýPetr Topalovský 070319 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.7 0
5 Jan MaršíkJan Maršík 090625 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 11.9 0
6 Ondřej MatějecOndřej Matějec 080225 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 11.9 0
7 Jan HendrychJan Hendrych 070916 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.9 0
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.0 506
2 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 065723 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.1 482
3 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 066120 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.5 391
4 Ilona PlecháčováIlona Plecháčová 066226 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.5 391
5 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.6 369
6 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 066209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 235
7 Lucie DušánkováLucie Dušánková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 10.5 201
8 Denisa KrakorováDenisa Krakorová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.1 115
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 066029 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.5 391
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 066127 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.7 348
3 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 085114 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.7 348
4 Anežka MaláAnežka Malá 075630 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.8 328
5 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.1 270
6 Nikol FlečkováNikol Flečková 066217 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.1 270
7 Nikola KozákováNikola Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 235
8 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.5 201
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MikešováAneta Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.3 235
2 Tereza MikešováTereza Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.5 201
3 Anna ŘíhováAnna Říhová 061230 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.7 170
4 Ema ValentováEma Valentová 070715 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.8 155
5 Eliška MachováEliška Machová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.3 91
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 090611 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 11.7 51
7 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 076209 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 11.8 42
8 Karolína LukáškováKarolína Lukášková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 11.9 35
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 070206 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.2 252
2 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 070409 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.3 235
3 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 10.3 235
4 Tereza GrusováTereza Grusová 080813 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.6 185
5 Anna TopalovskáAnna Topalovská 075319 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 10.8 155
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 10.5 201
2 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 10.6 185
3 Marie FoltýnováMarie Foltýnová 080613 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 10.8 155
4 Tereza MalichováTereza Malichová 085308 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 11.0 128
5 Bára HadačováBára Hadačová 070508 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 11.1 115
6 Anna KuželováAnna Kuželová 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 11.6 60
7 Helena SatranskáHelena Satranská 080424 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 11.7 51
MB Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.7 170
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HorskáElen Horská 065504 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.4 413
2 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 070528 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.5 201
3 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 080531 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 10.6 185
4 Marcela NoskováMarcela Nosková 081111 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 11.8 42
5 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 11.9 35
6 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 095412 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 12.1 21
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽalskáLucie Žalská 075125 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.9 308
2 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.2 252
3 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.3 235
4 Anna ČížkováAnna Čížková 080113 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 10.6 185
5 Viktorie BurešováViktorie Burešová 070108 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 11.2 103
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TrubákováKarolína Trubáková 090202 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.7 170
2 Anna KynčlováAnna Kynčlová 080715 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 12.3 11
MB Rút AlbrechtováRút Albrechtová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.5 70
MB Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 085304 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11.6 60
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára FejfarováSára Fejfarová 090211 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.8 328
2 Angelika HaukováAngelika Hauková 075508 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.0 289
3 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 10.5 201
4 Amélie VotočkováAmélie Votočková 071207 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 11.1 115
5 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 12.1 21
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 060703 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:53.3 612
2 Jakub SalabaJakub Salaba 061012 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1:54.5 593
3 Marek FoltýnMarek Foltýn 060301 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:54.9 586
4 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:02.1 478
5 David MánekDavid Mánek 070203 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:08.4 392
6 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko 060410 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:10.6 364
7 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:12.2 344
8 Petr TopalovskýPetr Topalovský 070319 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:13.3 331
9 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 060927 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:15.2 308
10 Sebastian HaukSebastian Hauk 070508 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:15.5 305
11 William BednářWilliam Bednář 090720 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:16.1 298
12 František KřížFrantišek Kříž 080204 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:16.6 292
13 Jan HendrychJan Hendrych 070916 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:18.3 273
14 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:18.5 271
15 Matěj FléglMatěj Flégl 080201 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.0 255
16 Matouš SukMatouš Suk 070408 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:20.9 245
17 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:21.6 238
18 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:22.5 229
19 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.3 211
Martin PlecháčMartin Plecháč 060124 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 060902 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:08.5 391
2 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:09.1 383
3 Adam KuželAdam Kužel 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:17.9 277
4 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:18.4 272
5 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.3 262
6 Filip DvořákFilip Dvořák 081217 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:27.1 184
7 Ondřej MatějecOndřej Matějec 080225 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:27.4 181
8 Daniel ŠefrDaniel Šefr 071029 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:29.9 159
9 Tomáš PrajzlerTomáš Prajzler 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:30.7 153
10 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 061010 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:31.3 148
11 Dominik JarolínDominik Jarolín 081004 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:31.7 144
12 Michal LukášMichal Lukáš 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:32.1 141
13 Jan MaršíkJan Maršík 090625 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:33.1 133
14 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:34.3 124
15 Ondřej SynekOndřej Synek 070125 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:34.8 120
16 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:46.4 48
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 065723 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:01.2 491
2 Nikol FlečkováNikol Flečková 066217 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:02.6 471
3 Anežka MaláAnežka Malá 075630 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:05.3 433
4 Ilona PlecháčováIlona Plecháčová 066226 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:08.8 387
5 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 066120 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:10.6 364
6 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 2:13.0 334
7 Aneta MikešováAneta Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:14.0 322
8 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 070409 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.9 312
9 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:15.9 300
10 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 2:17.2 285
11 Tereza MikešováTereza Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:17.9 277
12 Angelika HaukováAngelika Hauková 075508 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:19.1 264
13 Adéla ŠírováAdéla Šírová 066029 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:19.4 261
14 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 085114 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:19.5 260
15 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:20.2 252
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:18.3 273
2 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 066127 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:19.2 263
3 Bára HadačováBára Hadačová 070508 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:20.5 249
4 Tereza GrusováTereza Grusová 080813 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.5 249
5 Marie FoltýnováMarie Foltýnová 080613 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 2:23.6 218
6 Lucie DušánkováLucie Dušánková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:24.2 212
7 Eliška MachováEliška Machová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.2 193
8 Tereza MalichováTereza Malichová 085308 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:27.0 185
9 Marcela NoskováMarcela Nosková 081111 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 2:29.8 160
10 Anna ŘíhováAnna Říhová 061230 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:32.0 142
11 Ema ValentováEma Valentová 070715 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:32.7 136
12 Karolína LukáškováKarolína Lukášková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:38.9 91
13 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 090611 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:39.0 90
14 Nikola KozákováNikola Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:40.0 84
MB Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:26.0 194
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:05.6 429
2 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 070528 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:09.5 378
3 Lucie ŽalskáLucie Žalská 075125 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:15.9 300
4 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:21.6 238
5 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 070206 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.2 212
6 Karolína TrubákováKarolína Trubáková 090202 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:27.8 178
7 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 080531 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:29.4 164
8 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:29.6 162
9 Anna KynčlováAnna Kynčlová 080715 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:29.9 159
10 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:33.1 133
11 Anna KuželováAnna Kuželová 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 2:43.3 64
12 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 076209 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:44.4 58
13 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 095412 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:45.1 55
14 Helena SatranskáHelena Satranská 080424 TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B" 2:47.7 42
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 4 (čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc... 2:10.6 364
2 Elen HorskáElen Horská 065504 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:15.2 308
3 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 066209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:15.4 306
4 Sára FejfarováSára Fejfarová 090211 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:15.8 301
5 Anna TopalovskáAnna Topalovská 075319 TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2:26.9 186
6 Amélie VotočkováAmélie Votočková 071207 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:27.3 182
7 Viktorie BurešováViktorie Burešová 070108 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:28.1 175
8 Anna ČížkováAnna Čížková 080113 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2:28.1 175
9 Denisa KrakorováDenisa Krakorová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.1 175
10 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L.... 2:39.0 90
MB Rút AlbrechtováRút Albrechtová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:27.8 178
MB Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 085304 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:28.5 172
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060703 4.22 242
2 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060124 4.14 229
3 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.95 198
4 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.92 193
5 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
060410 3.90 190
6 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
061008 3.90 190
7 Marek FoltýnMarek Foltýn
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060301 3.84 181
8 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060613 3.83 179
9 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
070203 3.81 176
10 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
061012 3.77 170
11 Patrik PlecháčPatrik Plecháč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
060902 3.69 158
12 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
060927 3.67 155
13 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
070508 3.67 155
14 Matouš SukMatouš Suk
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070408 3.66 153
15 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.57 140
16 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060311 3.51 132
17 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
081121 3.51 132
18 Karel HavlíčekKarel Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
080115 3.47 126
19 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
070125 3.46 125
20 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
081217 3.45 123
21 František KřížFrantišek Kříž
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
080204 3.44 122
22 William BednářWilliam Bednář
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
090720 3.42 119
23 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.39 115
24 Adam KuželAdam Kužel
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.38 114
25 Tomáš PrajzlerTomáš Prajzler
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.38 114
26 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
061010 3.20 90
27 Dominik JarolínDominik Jarolín
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
081004 3.18 88
28 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.16 85
29 Matěj FléglMatěj Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
080201 3.16 85
30 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
080225 3.07 74
31 Jan HendrychJan Hendrych
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
070916 3.00 66
32 Pavel UčenýPavel Učený
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.96 61
33 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
070319 2.96 61
34 Jan MaršíkJan Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
090625 2.83 47
35 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.71 35
36 Daniel ŠefrDaniel Šefr
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
071029 2.67 31
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
065723 3.87 279
2 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
066120 3.85 274
3 Elen HorskáElen Horská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
065504 3.79 261
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
066029 3.78 259
5 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066127 3.70 242
6 Nela HillermannováNela Hillermannová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
065111 3.70 242
7 Barbora PeterováBarbora Peterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.70 242
8 Nikola HavlováNikola Havlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.64 229
9 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
085114 3.62 225
10 Lucie JandurováLucie Jandurová
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.57 214
11 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
066209 3.54 208
12 Angelika HaukováAngelika Hauková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075508 3.53 206
13 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
070206 3.49 198
14 Tereza DyntrováTereza Dyntrová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070528 3.49 198
15 Sára FejfarováSára Fejfarová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
090211 3.48 196
16 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075125 3.46 192
17 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
076008 3.43 186
18 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
065124 3.42 184
19 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075630 3.41 182
20 Ema ValentováEma Valentová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070715 3.39 178
21 Ilona PlecháčováIlona Plecháčová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066226 3.38 176
22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
070409 3.32 165
23 Nikol FlečkováNikol Flečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
066217 3.28 157
24 Lucie DušánkováLucie Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
08 3.26 153
25 Nikola KozákováNikola Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.26 153
26 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
080813 3.23 148
27 Karolína TrubákováKarolína Trubáková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
090202 3.23 148
28 Eliška MachováEliška Machová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.22 146
29 Michaela PlaceMichaela Place
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.20 142
30 Marie FoltýnováMarie Foltýnová
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
080613 3.20 142
31 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.20 142
32 Karolína LukáškováKarolína Lukášková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
10 3.19 140
33 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
081121 3.19 140
34 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
065124 3.19 140
35 Anna ČížkováAnna Čížková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080113 3.13 130
36 Marcela NoskováMarcela Nosková
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
081111 3.13 130
37 Amélie VotočkováAmélie Votočková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
071207 3.12 128
38 Anna JindrováAnna Jindrová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066014 3.09 122
39 Denisa KrakorováDenisa Krakorová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.09 122
40 Bára HadačováBára Hadačová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
070508 3.06 117
41 Anna ŘíhováAnna Říhová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
061230 3.02 110
42 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
090611 3.00 107
43 Viktorie BurešováViktorie Burešová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
070108 3.00 107
44 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
095412 3.00 107
45 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080531 2.98 104
46 Anna TopalovskáAnna Topalovská
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
075319 2.96 100
47 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.95 99
48 Ema TáboříkováEma Táboříková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
08 2.94 97
49 Anna KuželováAnna Kuželová
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.91 92
50 Helena SatranskáHelena Satranská
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
080424 2.91 92
51 Tereza MalichováTereza Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
085308 2.85 83
52 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
076209 2.85 83
53 Anna KynčlováAnna Kynčlová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080715 2.74 66
54 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
10 2.40 22
MB Rút AlbrechtováRút Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.58 216
MB Anna HeřmanováAnna Heřmanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.23 148
MB Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
085304 2.78 72
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060124 40.63 229
2 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060703 38.45 211
3 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
061012 36.93 199
4 Marek FoltýnMarek Foltýn
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060301 36.34 194
5 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060311 35.29 186
6 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
061008 34.69 181
7 Patrik PlecháčPatrik Plecháč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
060902 33.14 168
8 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
060927 32.79 166
9 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 31.38 154
10 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 31.21 153
11 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
081217 29.46 139
12 Adam KuželAdam Kužel
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 28.65 133
13 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 28.53 132
14 František KřížFrantišek Kříž
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
080204 28.01 128
15 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
070203 26.95 119
16 Matouš SukMatouš Suk
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070408 26.85 119
17 Karel HavlíčekKarel Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
080115 26.55 116
18 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
081121 26.54 116
19 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
060410 24.82 103
20 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060613 24.55 101
21 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
070319 23.79 95
22 Dominik JarolínDominik Jarolín
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
081004 23.60 94
23 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 23.45 92
24 William BednářWilliam Bednář
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
090720 22.07 82
25 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
080225 21.66 79
26 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 21.22 76
27 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
061010 20.20 68
28 Jan HendrychJan Hendrych
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
070916 19.99 67
29 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
070508 18.84 58
30 Jan MaršíkJan Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
090625 18.64 57
31 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
070125 18.11 53
32 Matěj FléglMatěj Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
080201 18.10 53
33 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15.74 36
34 Tomáš PrajzlerTomáš Prajzler
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 15.58 35
35 Daniel ŠefrDaniel Šefr
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
071029 15.00 31
36 Pavel UčenýPavel Učený
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 14.18 25
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 15.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
066120 32.01 259
2 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
070206 31.86 257
3 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
065723 30.28 238
4 Elen HorskáElen Horská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
065504 28.31 215
5 Nikola HavlováNikola Havlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 27.91 211
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
076008 27.89 210
7 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075630 26.62 196
8 Nikol FlečkováNikol Flečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
066217 26.40 193
9 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
065124 25.79 186
10 Nela HillermannováNela Hillermannová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
065111 24.59 172
Eliška MachováEliška Machová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 24.59 172
12 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066127 24.39 170
13 Ilona PlecháčováIlona Plecháčová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066226 24.26 169
14 Anna ŘíhováAnna Říhová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
061230 24.08 166
15 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
066029 23.77 163
16 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
065124 23.60 161
17 Ema ValentováEma Valentová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070715 23.27 157
18 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
066209 22.82 152
19 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
080813 22.79 152
20 Lucie JandurováLucie Jandurová
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
07 22.08 144
21 Marie FoltýnováMarie Foltýnová
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
080613 20.96 131
22 Helena SatranskáHelena Satranská
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
080424 20.87 130
23 Tereza DyntrováTereza Dyntrová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
070528 20.40 125
24 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075125 19.91 120
25 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
076209 19.77 118
26 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
070409 19.60 116
27 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
095412 19.22 112
28 Nikola KozákováNikola Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 19.10 111
29 Bára HadačováBára Hadačová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
070508 19.02 110
30 Marcela NoskováMarcela Nosková
TJ Sokol Nová Paka "B"TJ Sokol Nová Paka "B"
081111 19.00 109
31 Sára FejfarováSára Fejfarová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
090211 18.98 109
32 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 18.81 107
33 Anna ČížkováAnna Čížková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080113 18.45 103
34 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
085114 18.14 100
35 Angelika HaukováAngelika Hauková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
075508 17.46 93
36 Barbora PeterováBarbora Peterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 17.22 90
37 Anna JindrováAnna Jindrová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
066014 17.20 90
38 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
090611 16.98 88
39 Anna KuželováAnna Kuželová
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
08 16.59 83
40 Michaela PlaceMichaela Place
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
07 16.21 79
41 Denisa KrakorováDenisa Krakorová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 16.16 79
42 Tereza MalichováTereza Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
085308 15.44 71
43 Karolína TrubákováKarolína Trubáková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
090202 15.26 69
44 Lucie DušánkováLucie Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
08 15.16 68
45 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"Atletický oddíl Spartak Vrc...
08 14.63 63
46 Ema TáboříkováEma Táboříková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
08 14.49 61
47 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080531 14.34 60
48 Viktorie BurešováViktorie Burešová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
070108 14.24 59
49 Amélie VotočkováAmélie Votočková
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
071207 14.00 56
50 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
081121 13.51 51
51 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
10 12.94 45
52 Anna KynčlováAnna Kynčlová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
080715 11.17 28
53 Karolína LukáškováKarolína Lukášková
TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"TJ Sokol Dvůr Králové n. L....
10 10.94 25
54 Anna TopalovskáAnna Topalovská
TJ Lokomotiva Trutnov "B"TJ Lokomotiva Trutnov "B"
075319 09.97 16
MB Anna HeřmanováAnna Heřmanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 24.05 166
MB Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
085304 17.64 95
MB Rút AlbrechtováRút Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 DNS
Celkem 57 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš JakubskýTomáš Jakubský 060703 TJ SOKOL Nová Paka{8} 1383
2 Marek FoltýnMarek Foltýn 060301 TJ SOKOL Nová Paka{8} 1175
3 Jakub SalabaJakub Salaba 061012 TJ Jilemnice{8} 1158
4 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0959
5 David MánekDavid Mánek 070203 TJ Jilemnice{8} 0920
6 Tobiáš SporyschTobiáš Sporysch 061008 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0915
7 František MedlíkFrantišek Medlík 060311 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0840
8 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko 060410 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0786
9 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 060902 TJ Jilemnice{8} 0770
10 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 060613 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0762
11 Martin PlecháčMartin Plecháč 060124 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0732
12 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 060927 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0730
13 František KřížFrantišek Kříž 080204 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0720
14 Sebastian HaukSebastian Hauk 070508 TJ Jilemnice{8} 0714
15 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0707
16 Matouš SukMatouš Suk 070408 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0678
17 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0604
18 Adam KuželAdam Kužel 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0599
19 Karel HavlíčekKarel Havlíček 080115 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0588
20 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0559
21 William BednářWilliam Bednář 090720 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0543
22 Petr TopalovskýPetr Topalovský 070319 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0487
23 Filip DvořákFilip Dvořák 081217 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0451
24 Matěj FléglMatěj Flégl 080201 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0428
25 Michal LukášMichal Lukáš 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0424
26 Jan HendrychJan Hendrych 070916 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0406
27 Ondřej SynekOndřej Synek 070125 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0386
28 Dominik JarolínDominik Jarolín 081004 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0361
29 Ondřej MatějecOndřej Matějec 080225 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0334
30 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 061010 TJ Jilemnice{8} 0333
31 Tomáš PrajzlerTomáš Prajzler 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0322
32 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0320
33 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0282
34 Jan MaršíkJan Maršík 090625 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0237
35 Daniel ŠefrDaniel Šefr 071029 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0221
36 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0134
37 Jakub VlčekJakub Vlček 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Jakubský T. 1383 (08.7/318-1:53.3/612-38.45/211-4.22/242)
Foltýn M. 1175 (09.2/214-3.84/181-1:54.9/586-36.34/194)
Salaba J. 1158 (1:54.5/593-36.93/199-09.3/196-3.77/170)
Bezouška M. 959 (3.92/193-23.45/92-2:02.1/478-09.3/196)
Mánek D. 920 (2:08.4/392-26.95/119-3.81/176-09.1/233)
Sporysch T. 915 (3.90/190-2:09.1/383-34.69/181-09.5/161)
Medlík F. 840 (2:12.2/344-35.29/186-09.4/178-3.51/132)
Jirásko Š. 786 (3.90/190-09.7/129-24.82/103-2:10.6/364)
Plecháč P. 770 (33.14/168-2:08.5/391-3.69/158-10.3/53)
Laňka V. 762 (09.0/253-3.83/179-24.55/101-2:22.5/229)
Plecháč M. 732 (/-40.63/229-4.14/229-08.9/274)
Krejdl T. 730 (09.9/101-3.67/155-32.79/166-2:15.2/308)
Kříž F. 720 (2:16.6/292-09.4/178-28.01/128-3.44/122)
Hauk S. 714 (18.84/58-2:15.5/305-09.3/196-3.67/155)
Palan M. 707 (09.8/115-2:19.3/262-28.53/132-3.95/198)
Suk M. 678 (3.66/153-26.85/119-09.5/161-2:20.9/245)
Bezouška V. 604 (31.21/153-2:18.4/272-10.2/64-3.39/115)
Kužel A. 599 (10.1/75-2:17.9/277-3.38/114-28.65/133)
Havlíček K. 588 (26.55/116-2:18.5/271-10.1/75-3.47/126)
Šturma A. 559 (3.57/140-10.6/27-2:21.6/238-31.38/154)
Bednář W. 543 (3.42/119-2:16.1/298-22.07/82-10.4/44)
Topalovský P. 487 (2.96/61-11.7/0-2:13.3/331-23.79/95)
Dvořák F. 451 (3.45/123-29.46/139-11.0/5-2:27.1/184)
Flégl M. 428 (3.16/85-10.5/35-2:20.0/255-18.10/53)
Lukáš M. 424 (26.54/116-10.5/35-3.51/132-2:32.1/141)
Hendrych J. 406 (12.9/0-3.00/66-2:18.3/273-19.99/67)
Synek O. 386 (18.11/53-2:34.8/120-3.46/125-10.0/88)
Jarolín D. 361 (3.18/88-2:31.7/144-10.5/35-23.60/94)
Matějec O. 334 (21.66/79-11.9/0-2:27.4/181-3.07/74)
Kubíček L. 333 (3.20/90-2:31.3/148-20.20/68-10.6/27)
Prajzler T. 322 (15.58/35-2:30.7/153-10.7/20-3.38/114)
Křížek L. 320 (10.5/35-2:34.3/124-3.16/85-21.22/76)
Šturm F. 282 (2:24.3/211-15.74/36-11.6/0-2.71/35)
Maršík J. 237 (2:33.1/133-11.9/0-2.83/47-18.64/57)
Šefr D. 221 (15.00/31-2:29.9/159-2.67/31-12.2/0)
Učený P. 134 (2:46.4/48-11.3/0-2.96/61-14.18/25)
Celkem 37 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 065723 TJ Jilemnice{8} 1490
2 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 066120 TJ Jilemnice{8} 1288
3 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 1267
4 Elen HorskáElen Horská 065504 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 1197
5 Anežka MaláAnežka Malá 075630 TJ Jilemnice{8} 1139
6 Ilona PlecháčováIlona Plecháčová 066226 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 1123
7 Nikol FlečkováNikol Flečková 066217 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 1091
8 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 1082
9 Adéla ŠírováAdéla Šírová 066029 TJ Jilemnice{8} 1073
10 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 066127 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 1023
11 Nela HillermannováNela Hillermannová 065111 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0996
12 Tereza GrusováTereza Grusová 080813 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0958
13 Sára FejfarováSára Fejfarová 090211 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0934
14 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 085114 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0934
15 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 0923
16 Lucie ŽalskáLucie Žalská 075125 TJ Jilemnice{8} 0920
17 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 070206 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0919
18 Tereza DyntrováTereza Dyntrová 070528 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0902
19 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 066209 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0901
20 Aneta MikešováAneta Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0857
21 Angelika HaukováAngelika Hauková 075508 TJ Jilemnice{8} 0852
22 Tereza MikešováTereza Mikešová 065124 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 0849
23 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 070409 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0816
24 Michaela PlaceMichaela Place 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 0790
25 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0722
26 Marie FoltýnováMarie Foltýnová 080613 TJ Sokol Nová Paka "B"{8} 0646
27 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 081121 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0644
28 Lucie DušánkováLucie Dušánková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0634
29 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 0632
30 Anna JindrováAnna Jindrová 066014 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 0628
31 Ema ValentováEma Valentová 070715 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0626
32 Eliška MachováEliška Machová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0602
33 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 076008 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0597
34 Anna ČížkováAnna Čížková 080113 TJ Jilemnice B{8} 0593
35 Bára HadačováBára Hadačová 070508 TJ Jilemnice B{8} 0591
36 Nikola KozákováNikola Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0589
37 Anna ŘíhováAnna Říhová 061230 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0588
38 Karolína TrubákováKarolína Trubáková 090202 TJ SOKOL Nová Paka{8} 0565
39 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 080531 TJ Jilemnice B{8} 0511
40 Amélie VotočkováAmélie Votočková 071207 TJ Jilemnice B{8} 0481
41 Tereza MalichováTereza Malichová 085308 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0467
42 Anna TopalovskáAnna Topalovská 075319 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0457
43 Viktorie BurešováViktorie Burešová 070108 TJ Jilemnice B{8} 0444
44 Marcela NoskováMarcela Nosková 081111 TJ Sokol Nová Paka "B"{8} 0441
45 Denisa KrakorováDenisa Krakorová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 0406
46 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 090611 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0337
47 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0326
48 Helena SatranskáHelena Satranská 080424 TJ Sokol Nová Paka "B"{8} 0315
49 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 076209 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0301
50 Anna KuželováAnna Kuželová 08 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 0299
51 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 095412 TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 0295
52 Karolína LukáškováKarolína Lukášková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0284
53 Anna KynčlováAnna Kynčlová 080715 TJ Jilemnice B{8} 0264
54 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 0263
MB Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0678
MB Rút AlbrechtováRút Albrechtová 07 TJ Dvůr Králové n/L.{8} 0464
MB Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 085304 TJ Jilemnice{8} 0399
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 4010
2 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 3562
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 3165
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 2546
5 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 2422
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 1881
7 TRUTB TRUTB TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 1532
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole: 1. TJ Sokol Nová Paka 7, 2. TJ Jilemnice 6, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 5, 4. TJ Lokomotiva Trutnov "A" 4, 5. TJ Spartak Vrchlabí 3, 6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2, 7. TJ Lokomotiva Trutnov "B" 1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 14
2 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 12
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 10
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 08
5 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 04
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 04
7 TRUTB TRUTB TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 04
Poznámky:
Pomocné body po 2. kole: 1. TJ Sokol Nová Paka 7882, 2. TJ Jilemnice 6880, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 6356, 4. TJ Lokomotiva Trutnov "A" 4449, 5. TJ Spartak Vrchlabí 3905, 6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3379, 7. TJ Lokomotiva Trutnov "B" 3167
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 4990
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 4149
3 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 3971
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 3701
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 3295
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 3050
7 SPAVB SPAVB Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 2644
8 JILEB JILEB TJ Jilemnice B{8} 2176
9 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 1941
10 TRUTB TRUTB TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 1520
11 NPAKB NPAKB TJ Sokol Nová Paka "B"{8} 1402
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole: 1. TJ Jilemnice 11, 2. TJ Lokomotiva Trutnov "A" 10, 3. TJ Spartak Vrchlabí 9, 4. TJ Dvůr Králové n. L. 8, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 7, 6. TJ Sokol Nová Paka 6, 7. TJ Spartak Vrchlabí "B" 5, 8. TJ Jilemnice "B" 4, 9. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B" 3, 10. TJ Lokomotiva Trutnov "B" 2, 11. TJ Sokol Nová Paka "B" 1
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 22
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 20
3 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 18
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 16
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 15
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 11
7 TRUTB TRUTB TJ Lokomotiva Trutnov "B"{8} 08
8 SPAVB SPAVB Atletický oddíl Spartak Vrchlabí "B"{8} 07
9 JILEB JILEB TJ Jilemnice B{8} 07
10 SODKB SODKB TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "B"{8} 07
11 NPAKB NPAKB TJ Sokol Nová Paka "B"{8} 01
Poznámky:
Pomocné body po 2. kole: 1. TJ Jilemnice 9787, 2. TJ Lokomotiva Trutnov "A" 7802, 3. TJ Spartak Vrchlabí 7332, 4. TJ Dvůr Králové n. L. 6829, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6623, 6. TJ Sokol Nová Paka 5226, 7. TJ Lokomotiva Trutnov "B" 4036, 8. TJ Spartak Vrchlabí "B" 4247, 9. TJ Jilemnice "B" 3989, 10. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3841, 11. TJ Nová Paka "B" 1402, 12. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. "C" 0/1813
Celkem 11 závodníků