výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (21. 6. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.12 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 050811 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.55 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.64 8.00
4 David KrálDavid Král 040713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76 7.00
5 Martin SvobodaMartin Svoboda 050707 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.92 6.00
6 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 050102 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.10 4.00
7 Radim HavlíčekRadim Havlíček 051029 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.18
8 Pavel DědekPavel Dědek 040707 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 050318 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.15 2.50
2 Jonáš KohlJonáš Kohl 050124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.15 2.50
3 Martin PlecháčMartin Plecháč 060124 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.16 1.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.22
5 Lukáš HajnyšLukáš Hajnyš 061120 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.53
6 Michal SkaunicMichal Skaunic 041217 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.65
Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VlčekFilip Vlček 050607 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.56
2 Jakub RepaskýJakub Repaský 060310 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.71
3 Adam NovotnýAdam Novotný 050423 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.78
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 050708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.93
5 Antonín MalichAntonín Malich 061106 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.98
6 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 050624 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.10
7 Jakub HavlíkJakub Havlík 061211 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.63
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ValnohaRoman Valnoha 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.93 5.00
2 Martin PeteraMartin Petera 050903 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.20
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha 051021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.57
4 Filip GrimFilip Grim 060908 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.10
5 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 050321 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.14
6 Matěj VítMatěj Vít 061214 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.16
7 Jan KrištofJan Krištof 060926 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 045906 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.51 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 055930 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.58 9.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 055113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.65 8.00
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 045213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.71 7.00
5 Marie VoborníkováMarie Voborníková 055113 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.86 5.00
6 Eliška KarlováEliška Karlová 046110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.88 4.00
7 Bára StrnádkováBára Strnádková 056008 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.06 1.00
8 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 045224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.77 6.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.08
3 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 045430 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
4 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 055906 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.13
5 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 056025 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.15
6 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 045323 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.48
Valentýna HákováValentýna Háková 055223 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... DNS
Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 045302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00 3.00
2 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.28
3 Eva PatočkováEva Patočková 045921 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.32
4 Klára HančováKlára Hančová 055119 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.38
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 055803 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.39
6 Gabriela TomšůGabriela Tomšů 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.79
7 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.96
8 Dagmar MaláDagmar Malá 055525 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FléglováBarbora Fléglová 055914 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.22
2 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 055513 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.36
3 Anna JirmanováAnna Jirmanová 045403 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.46
4 Anna ProcházkováAnna Procházková 055627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.51
5 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.86
6 Aneta FránováAneta Fránová 055320 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10.00
7 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.30
8 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 056025 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.33
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.04 2.00
2 Vendula PavelkováVendula Pavelková 055224 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.33
3 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.37
4 Nikola VenclováNikola Venclová 065316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.42
5 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 045812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.60
6 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.61
7 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 045803 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.67
8 Adéla TylšováAdéla Tylšová 055316 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.84
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 065726 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.42
2 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 055123 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 045128 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 09.72
4 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 065302 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.88
5 Lucie HábováLucie Hábová 046107 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.38
6 Julie NovákováJulie Nováková 056011 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.41
7 Anna MedlíkováAnna Medlíková 065311 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.64
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 041208 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 44.39 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 050811 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 44.69 9.00
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 040723 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 45.56 8.00
4 Jakub ŽačokJakub Žačok 041004 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 46.57 6.00
5 David KrálDavid Král 040713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.11 5.00
6 Matěj TrampotaMatěj Trampota 040822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.59 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 040420 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 46.43 7.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 060211 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 48.36 3.00
3 Antonín MalýAntonín Malý 050815 TJ JilemniceTJ Jilemnice 49.72
4 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.71
5 Petr ČápPetr Čáp 040927 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 52.81
6 Tomáš StrnadTomáš Strnad 041107 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 57.56
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČechOndřej Čech 040829 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.71 1.00
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 050318 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.12
3 Michal SkaunicMichal Skaunic 041217 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.06
4 Martin MaderMartin Mader 051227 TJ JilemniceTJ Jilemnice 58.02
MB Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 50.21
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ValnohaRoman Valnoha 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 47.19 4.00
2 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 040719 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.65
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.89
4 Martin NetolickýMartin Netolický 050316 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 53.74
5 Michal MatoulekMichal Matoulek 050708 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.42
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HájekMichael Hájek 060407 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.62
2 Lukáš HajnyšLukáš Hajnyš 061120 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.05
3 Filiú PostupaFiliú Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 55.26
4 Jan KrištofJan Krištof 060926 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.56
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 57.93
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 045224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 44.13 11.00
2 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 045625 TJ JilemniceTJ Jilemnice 44.15 9.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 045806 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 45.36 8.00
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 055519 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 47.36 7.00
5 Barbora MarkováBarbora Marková 045411 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.01 5.00
MB Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 045906 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 45.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 50.56
2 Lucie BridzikováLucie Bridziková 045205 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 51.86
3 Michaela FettersováMichaela Fettersová 055925 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 52.33
4 Barbora NoskováBarbora Nosková 045901 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 55.92
5 Hana CoufalováHana Coufalová 046226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.42
Eliška VáclavkováEliška Václavková 055801 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 056025 TJ JilemniceTJ Jilemnice 51.37
2 Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková 045401 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.60
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 065511 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 52.27
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 055415 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.47
5 Kristýna NikolováKristýna Nikolová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 55.09
MB Julie VaňkováJulie Vaňková 056101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 50.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 045302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.61 4.00
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 055803 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.87
3 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 52.44
4 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 055807 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.62
5 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.04
6 Bára SodomkováBára Sodomková 055916 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 59.45
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana LeblochováJana Leblochová 045407 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 48.83 3.00
2 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 045430 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.70 2.00
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 045128 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 51.79
4 Patricie TruhlářováPatricie Truhlářová 045323 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 53.43
5 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 065120 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 56.04
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 065201 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 60.28
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BuštováLinda Buštová 055520 TJ JilemniceTJ Jilemnice 51.07
2 Eliška PeterkováEliška Peterková 055323 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.01
3 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 53.49
4 Adéla LapáčkováAdéla Lapáčková 045707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.42
5 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 065302 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 56.34
6 Anna JirmanováAnna Jirmanová 045403 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 56.60
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 055113 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 47.75 6.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 056030 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.09
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 055627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.72
Natálie KosařováNatálie Kosařová 045502 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PatočkováEva Patočková 045921 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.38 1.00
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 046214 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 52.44
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 066217 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 55.41
4 Dagmar MaláDagmar Malá 055525 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 62.51
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana LeblochováJana Leblochová 045407 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:36.14 11.00
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 045924 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.81 9.00
3 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 055906 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:46.46 8.00
4 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 065723 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:48.78 7.00
5 Viktorie FejováViktorie Fejová 066115 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:50.75 6.00
6 Hana CoufalováHana Coufalová 046226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:58.49 1.00
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 055123 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.47
8 Klára VymetalováKlára Vymetalová 055607 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:06.19
Valentýna HákováValentýna Háková 055223 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol FlečkováNikol Flečková 066217 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:53.18 5.00
2 Gabriela TomšůGabriela Tomšů 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:54.64 4.00
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 046214 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:57.39 3.00
4 Justýna HalajováJustýna Halajová 045921 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:57.43 2.00
5 Petra PokornáPetra Pokorná 065717 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:07.50
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 065201 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:10.23
7 Aneta FránováAneta Fránová 055320 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3:25.80
MB Michaela ZimováMichaela Zimová 036110 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2:58.59
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 041004 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:13.99 11.00
2 Dan SalabaDan Salaba 040914 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:23.40 9.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 050307 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:23.84 8.00
4 Pavel DědekPavel Dědek 040707 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:24.14 7.00
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 040704 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:33.07 6.00
6 František NosekFrantišek Nosek 050607 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:36.97 5.00
7 Matouš HojnýMatouš Hojný 040407 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:37.32 4.00
8 Jonáš ValešJonáš Valeš 060807 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:39.62 3.00
9 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 050321 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:42.27 2.00
10 Adam NovotnýAdam Novotný 050423 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:43.73 1.00
11 Aleš KábrtAleš Kábrt 050320 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:48.68
MB Martin FialaMartin Fiala 030320 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:13.36
MB Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:25.27
MB Ondřej LockerOndřej Locker 051206 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:55.27
Josef KubiasJosef Kubias 050628 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Žačok Jakub, TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Slaba Dan, TJ Jilemnice, 3. Hladík Vojtěch, DC Ostroměř
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 040320 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.06 11.00
2 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 050910 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.82 9.00
3 Jonáš JežekJonáš Ježek 050906 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.21 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BláhaFilip Bláha 050718 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.13 8.00
2 Dan SalabaDan Salaba 040914 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.39 6.00
3 Antonín MalýAntonín Malý 050815 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.64 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš JežekMikuláš Ježek 050906 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.25 7.00
2 Jonáš KohlJonáš Kohl 050124 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.42 5.00
3 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek 050926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.62 4.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 045116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.14 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 045605 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.63 8.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 045213 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.86 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 045920 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.47 6.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 055519 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.78 5.00
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 056108 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.80 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MatulováJulie Matulová 045916 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 13.34 3.00
2 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 045611 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.61 2.00
3 Lucie HábováLucie Hábová 046107 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14.34
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 21.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena GlosováAlena Glosová 045117 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.39 9.00
2 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 056108 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14.21
Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 045820 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 21.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 055415 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13.78 1.00
MB Lucie HoráčkováLucie Horáčková 045625 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11.23
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dítě, Čech, Potoček, Kvapil Dítě, Čech, Potoček, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 33.81 11.00
2 A - Král, Petržela, Štefko, Trampota A - Král, Petržela, Štefko, Trampota TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.84 9.00
3 A - Hladík, Čermák, Kloutvor, Špicar A - Hladík, Čermák, Kloutvor, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 34.46 8.00
4 A - Šrejber, Žačok, Melichar, Havelka A - Šrejber, Žačok, Melichar, Havelka TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 35.31 5.00
5 A - Bláha, Vlček, Kohl, Brumlich A - Bláha, Vlček, Kohl, Brumlich SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 35.64 4.00
6 Rausa, Rajsner, Palan, Hajnyš Rausa, Rajsner, Palan, Hajnyš TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 36.45 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Szabo, Repanský, Malý, Valnoha B - Szabo, Repanský, Malý, Valnoha TJ JilemniceTJ Jilemnice 34.63 7.00
2 A - Sovobda, Ježek J., Ježek M., Slaba A - Sovobda, Ježek J., Ježek M., Slaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 35.16 6.00
3 B - Šůstek, Skaunic, Kotík, Tejc B - Šůstek, Skaunic, Kotík, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.23 3.00
4 B - Valeš, Zahrádka, Řehůřek, Tuček B - Valeš, Zahrádka, Řehůřek, Tuček Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 36.80 1.00
5 C - Čermák, Hájek, Mrha, Šrytr C - Čermák, Hájek, Mrha, Šrytr TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.71
6 B - Kryštof, Grim, Vít, Matoulek B - Kryštof, Grim, Vít, Matoulek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.48
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Šarounová, Kubínová, Havlíčková, Pražáková A - Šarounová, Kubínová, Havlíčková, Pražáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.97 11.00
2 A - Bašková, Voborníková, Patočková, Prouzová A - Bašková, Voborníková, Patočková, Prouzová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.33 9.00
3 A - Čížková, Roštlapilová, Venclová, Petružálková A - Čížková, Roštlapilová, Venclová, Petružálková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34.52 7.00
4 A - Kunertová, Vaňková, Buštová, Horáčková A - Kunertová, Vaňková, Buštová, Horáčková TJ JilemniceTJ Jilemnice 34.60 5.00
5 A - Frejvaldová, Štětinová, Stejskalová, Šormová A - Frejvaldová, Štětinová, Stejskalová, Šormová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 36.54 1.00
6 A - Hohberg, Peterková, Horníková, Bašová A - Hohberg, Peterková, Horníková, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 36.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnádková, Macnarová, Bridziková, Holubcová Strnádková, Macnarová, Bridziková, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34.44 8.00
2 B - Marková, Malinová, Myšková, Řezníčková B - Marková, Malinová, Myšková, Řezníčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.54 6.00
3 A - Háková, Pavelková, Hančová, Erlebachová L. A - Háková, Pavelková, Hančová, Erlebachová L. Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 35.97 4.00
4 Kubíčková, Chroboková, Sedláčková, Rutrlová Kubíčková, Chroboková, Sedláčková, Rutrlová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 36.37 3.00
5 Fettersová, Hejzlarová, Jirmanová, Sodomková Fettersová, Hejzlarová, Jirmanová, Sodomková SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 37.29
6 B - Seifetová, Pokorná, Jakouběová, Buďárková B - Seifetová, Pokorná, Jakouběová, Buďárková TJ JilemniceTJ Jilemnice 37.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Blatníková, Rychterová, Lapáčková, Koldinská C - Blatníková, Rychterová, Lapáčková, Koldinská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.47 2.00
2 B - Truhlárová, Erlebachová A., Fajstauerová, Nosková B - Truhlárová, Erlebachová A., Fajstauerová, Nosková Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 37.23
3 B - Fejová, Václavková, Matulová, Dvořáková B - Fejová, Václavková, Matulová, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 37.97
4 D - Hudousková, Procházková, Hořejší, Vašáková D - Hudousková, Procházková, Hořejší, Vašáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.29
5 C - Nováková, Hofmanová, Mlynáriková, Bulůšková C - Nováková, Hofmanová, Mlynáriková, Bulůšková TJ JilemniceTJ Jilemnice 39.82
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040928 1.30 11.00
2 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040330 1.30 9.00
3 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050628 1.25 8.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Palan Ondřej, TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 2. Fátor Marek, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045108 1.52 11.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045116 1.36 9.00
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045223 1.33 8.00
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
041121 1.33 7.00
5 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.33 6.00
6 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
046022 1.30 5.00
7 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040523 1.30 4.00
8 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
055323 1.25 3.00
9 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
065726 1.25 2.00
10 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.20 1.00
11= Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
055807 1.15
11= Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045411 1.15
13 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
065717 1.15
14 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
065401 1.10
MB Michaela ZimováMichaela Zimová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
036110 1.15
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065316 NM
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Prouzová Tereza, TJ Sokol Jaroměř, 2. Šarounová Markéta, TJ Sokol Hradec Králové, 3. Bašková Zuzana, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040320 4.99 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
040420 4.41 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
050707 4.38 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
060211 4.29 7.00
5 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
050903 4.20 6.00
6 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
041124 4.19 5.00
7 Radim HavlíčekRadim Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
051029 4.15 4.00
8 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
050307 4.14 3.00
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
050228 4.10 2.00
10 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050102 4.06 1.00
11 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040928 3.96
12 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
050319 3.90
13 Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050530 3.86
14 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
060124 3.85
15 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
050817 3.82
16 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.82
17 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
050906 3.81
18 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
050906 3.78
19 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050926 3.76
20 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
050607 3.76
21 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040526 3.68
22 Michael HájekMichael Hájek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
060407 3.66
23 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040709 3.56
24 Martin MaderMartin Mader
TJ JilemniceTJ Jilemnice
051227 3.44
25 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060311 3.42
Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040330 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045806 4.88 11.00
2 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
046110 4.49 9.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
045906 4.44 8.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
055113 4.37 7.00
5 Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
055119 4.33 6.00
6 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
055224 4.19 5.00
7 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
045812 4.11 4.00
8 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045920 4.09 3.00
9 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
055607 4.04 2.00
10 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
055513 4.03 1.00
11 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
055930 4.02
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
056108 3.92
Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
056008 3.92
14 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
046022 3.90
15 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040523 3.89
16 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
055914 3.87
17 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
065316 3.82
18 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.79
19 Tereza BuďárkováTereza Buďárková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
046027 3.71
20 Michaela FettersováMichaela Fettersová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
055925 3.69
21 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
065723 3.64
22 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
056025 3.62
23 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
065316 3.51
24 Lucie BridzikováLucie Bridziková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
045205 3.40
25 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045930 3.25
26 Viktorie FejováViktorie Fejová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
066115 3.15
27 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
055829 2.93
Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
045803 2.93
MB Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
025630 4.76
MB Anna MatušincováAnna Matušincová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
056006 3.00
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
045625 10.45 11.00
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045818 09.89 9.00
3 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
055528 08.95 8.00
4 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
055520 08.70 7.00
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
055713 08.22 6.00
6 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045930 08.20 5.00
7 Bára SodomkováBára Sodomková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
055916 07.92 4.00
8 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
045916 07.67 3.00
9 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045327 07.37 2.00
10 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045812 07.04 1.00
11 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
045322 06.90
12 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045630 06.48
13 Adéla TylšováAdéla Tylšová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
055316 06.41
14 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
055501 06.39
15 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
065120 05.94
16 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
055801 05.90
MB Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
056108 07.95
Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045820 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Horáčková Lucie, TJ Jilemnice, 2. Sedláčková Petra, TJ Dvůr Králové nad Labem, Palo Karolína, DC Ostroměř
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
041106 08.79 11.00
2 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 08.56 9.00
3 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
050319 08.01 8.00
4 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040407 07.47 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040305 07.39 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040713 07.03 5.00
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
040704 06.94 4.00
8 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040927 06.78 3.00
9 Martin NetolickýMartin Netolický
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
050316 06.62 2.00
10 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040709 05.95 1.00
11 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
040829 05.90
12 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040526 05.77
13 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050308 05.44
14 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040818 05.00
15 Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050530 04.68
MB Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 05.38
MB Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
051206 04.46
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
040719 51.28 11.00
2 Attila SzabóAttila Szabó
TJ JilemniceTJ Jilemnice
041124 48.59 9.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040713 47.84 8.00
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
050228 47.63 7.00
5 Matyáš ČechMatyáš Čech
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 47.13 6.00
6 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
061106 46.35 5.00
7 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
040723 46.24 4.00
8 Tomáš StrnadTomáš Strnad
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
041107 44.49 3.00
9 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
050320 44.05 2.00
10 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 42.20 1.00
11 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040818 41.97
12 Filiú PostupaFiliú Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 40.35
13 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
060310 38.86
14 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 37.38
15 František MedlíkFrantišek Medlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
060311 36.56
16 Jakub HavlíkJakub Havlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
061211 36.04
17 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050308 33.64
18 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
040305 31.79
19 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
051021 31.46
20 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
060908 28.88
21 Matěj VítMatěj Vít
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
061214 27.26
22 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
050624 26.55
23 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
041106 26.48
24 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
050817 23.63
MB Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 29.93
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
045605 53.71 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045108 49.30 9.00
3 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
056101 47.18 8.00
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
041121 46.81 7.00
5 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
045117 44.82 6.00
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
045223 43.93 5.00
7 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
055528 42.63 4.00
8 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 42.52 3.00
9 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045924 40.78 2.00
10 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
045812 38.77 1.00
11 Barbora NoskováBarbora Nosková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
045901 36.73
12 Tereza BuďárkováTereza Buďárková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
046027 32.48
13 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
056108 31.15
14 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
045322 30.61
15 Justýna HalajováJustýna Halajová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
045921 28.82
16 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
055501 28.45
17 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
056030 27.75
18 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
055713 26.92
19 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
055829 25.52
Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
045630 25.52
21 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
045611 25.48
22 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
065401 23.68
23 Kristýna NikolováKristýna Nikolová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 21.50
24 Julie NovákováJulie Nováková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
056011 19.70
MB Anna MatušincováAnna Matušincová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
056006 21.25
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 092.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 088.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 076.00
4 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř{8} 067.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 059.50
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 038.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 033.50
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 006.00
DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 006.00
10 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.{8} 005.00
11 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 004.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 1000 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 106.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř{8} 063.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.{8} 053.00
4 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 051.00
5 JILEM JILEM TJ Jilemnice{8} 049.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 048.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 033.00
8 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.{8} 032.00
9 DOBRU DOBRU SK Dobruška z.s.{8} 025.00
10 SPAVR SPAVR Atletický oddíl Spartak Vrchlabí{8} 020.00
11 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.{8} 018.00
12 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.{8} 006.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 12 závodníků