výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Šumperk

Šumperk (8. 6. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZákravskýMarek Zákravský 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 1 17.94
2 Martin JanuškaMartin Januška 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 2 18.56
3 Matěj ŠléškaMatěj Šléška 100101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 3 18.57
4 Štěpán ProfousŠtěpán Profous 100101 4 18.58
5 Jan KalendaJan Kalenda 110101 KvetniceKvetnice 5 18.99
6 František SkoumalFrantišek Skoumal 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 19.03
7 David CigánekDavid Cigánek 110101 7 19.20
8 Rostislav BrücknerRostislav Brückner 100101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 8 19.23
9 Adam HofschneiderAdam Hofschneider 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 9 19.34
10 Denis BoudaDenis Bouda 100101 yetiho přípravkayetiho přípravka 10 19.53
11 Jakub TůmaJakub Tůma 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 11 19.91
12 Lukáš LangmanLukáš Langman 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 12 19.93
13 Štěpán KrobotŠtěpán Krobot 110101 13 20.24
14 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 14 20.33
15 Vojtěch DostálVojtěch Dostál 110101 15 20.57
16 Filip ChytilFilip Chytil 110101 16 20.93
17 Štěpán KadlčíkŠtěpán Kadlčík 110101 ŠumperkŠumperk 17 21.44
18 Jakub NabiyevJakub Nabiyev 110101 18 21.53
19 Kryštof DokoupilKryštof Dokoupil 100101 19 21.62
20 David SitařDavid Sitař 110101 20 21.65
21 Jakub GieslJakub Giesl 110101 21 22.80
22 Adam MátlAdam Mátl 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 22 23.04
23 Marek BerkaMarek Berka 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 23 23.40
24 Martin HansmannMartin Hansmann 110101 24 23.74
25 Filip DrozdFilip Drozd 100101 25 23.90
26 David DokoupilDavid Dokoupil 110101 26 25.22
Celkem 26 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 100101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 1 18.26
2 Anna HodkováAnna Hodková 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 2 18.88
3 Eliška VondrákováEliška Vondráková 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 3 19.28
4 Barbora PlíhalováBarbora Plíhalová 100101 4 19.80
5 Eva KoupilováEva Koupilová 100101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 20.08
6 Laura MikulášováLaura Mikulášová 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 20.44
7 Alexandra BerkováAlexandra Berková 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 7 20.86
8 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 8 20.87
9 Karolína JaníčkovaKarolína Janíčkova 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 9 22.09
10 Daniela AdámkováDaniela Adámková 100101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 10 22.17
11 Vanessa GablerováVanessa Gablerová 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 11 22.72
12 Lucie VaňatkováLucie Vaňatková 110101 12 22.95
13 Monika BerkováMonika Berková 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 13 23.63
14 Petra RendováPetra Rendová 110101 14 23.86
15 Eliška HruškováEliška Hrušková 110101 Yeti ŠumperkYeti Šumperk 15 24.09
16 Anna TicháAnna Tichá 110101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 16 25.47
17 Nikol MalachováNikol Malachová 110101 17 26.44
Celkem 17 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LangerJakub Langer 080101 Sk UničovSk Uničov 1 33.46
2 Jakub LisnerJakub Lisner 080101 ZŠ Loučná nad DesnouZŠ Loučná nad Desnou 2 34.69
3 Jiří RašnerJiří Rašner 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 34.92
4 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 080101 TJ Sokol Náměšť na HanéTJ Sokol Náměšť na Hané 4 35.40
5 František HarapátFrantišek Harapát 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 35.65
6 Adam DoubravaAdam Doubrava 080101 TJ Atetika ŠumperTJ Atetika Šumper 6 35.75
7 Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil 090101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 36.20
8 Filip KrečmerFilip Krečmer 090101 Ski klub RD RýmařovSki klub RD Rýmařov 8 36.23
9 Tomáš TůmaTomáš Tůma 080101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 9 36.43
10 Tomáš JankůTomáš Janků 090101 VikýřoviceVikýřovice 10 37.00
11 Jakub HudečekJakub Hudeček 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 11 37.10
12 Jakub KoryčánekJakub Koryčánek 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 12 37.23
13 Gustav HodekGustav Hodek 080101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 13 38.23
14 Martin RuprichMartin Ruprich 090101 TJ SumperkTJ Sumperk 14 38.84
15 Václav PodhoraVáclav Podhora 090101 Yetiho sportovní přípravkaYetiho sportovní přípravka 15 38.87
16 Daniel DokoupilDaniel Dokoupil 090101 16 39.74
17 Ondřej KašparOndřej Kašpar 090101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17 39.86
18 Radoslav MocaRadoslav Moca 090101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18 40.04
19 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 080101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 19 41.33
20 Vít VálekVít Válek 080101 TJ Atetika ŠumperTJ Atetika Šumper 20 41.97
21 Matěj MausMatěj Maus 090101 atletická přípravka Šumperkatletická přípravka Šumperk 21 42.57
22 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 090101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 22 42.68
23 Stanislav KamasStanislav Kamas 080101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 23 42.86
24 Jáchym MátlJáchym Mátl 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 24 43.44
25 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 080101 TJ Atetika ŠumperTJ Atetika Šumper 25 43.46
26 Jáchym MikulášJáchym Mikuláš 090101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26 44.08
27 František RichtrFrantišek Richtr 090101 27 44.26
28 Kryštof DoskočilKryštof Doskočil 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28 51.55
Celkem 28 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 080101 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 1 33.10
2 Tereza KnápkováTereza Knápková 080101 TJ LanškrounTJ Lanškroun 2 33.25
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 080101 SSC OtrokoviceSSC Otrokovice 3 34.73
4 Julie HorováJulie Horová 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 35.36
5 Ema ŠtětinováEma Štětinová 080101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 5 35.58
6 Nela FriedlováNela Friedlová 080101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 36.16
7 Veronika PlevováVeronika Plevová 080101 AHA VyškovAHA Vyškov 7 36.21
8 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 080101 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 8 36.51
9 Nina BerkováNina Berková 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 9 37.73
10 Monika TrojancováMonika Trojancová 080101 Orel VyškovOrel Vyškov 10 38.16
11 Pavla ReichlováPavla Reichlová 080101 KVS ŠumperkKVS Šumperk 11 38.30
12 Laura NovotnáLaura Novotná 080101 atletická přípravka Šumperkatletická přípravka Šumperk 12 39.14
13 Natálie HolzerováNatálie Holzerová 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13 39.64
14 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 14 40.79
15 Hana SkokanováHana Skokanová 080101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15 40.93
16 Valerie SpillerováValerie Spillerová 080101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 16 41.03
17 Alexandra ToroniAlexandra Toroni 080101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 17 41.63
18 Karolína CigánkováKarolína Cigánková 090101 18 41.68
19 Natálie KeszelyNatálie Keszely 080101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 19 41.88
20 Anna SpillerováAnna Spillerová 090101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 20 42.09
21 Ema SmluchováEma Smluchová 090101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 21 43.37
22 Nela ŠtáblováNela Štáblová 090101 ŠumperkŠumperk 22 45.26
23 Lucie ReichlovaLucie Reichlova 080101 KVS ŠumperkKVS Šumperk 23 46.14
24 Amélie ŠrámkováAmélie Šrámková 090101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 24 46.58
25 Monika GeprtováMonika Geprtová 090101 25 47.41
26 Kateřina HřebíčkováKateřina Hřebíčková 090101 ŠumperkŠumperk 26 47.66
27 Adriana PrůšováAdriana Průšová 090101 Atletika TJ ŠumperkAtletika TJ Šumperk 27 47.93
Celkem 27 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HorákRichard Horák 060101 TJ UničovTJ Uničov 1 48.07
2 Filip VyskočilFilip Vyskočil 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 2 49.82
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 3 55.66
4 Jan RutarJan Rutar 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 4 56.86
5 Robert ŠánaRobert Šána 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 5 56.96
6 Jakub PotočkaJakub Potočka 070101 6 60.09
7 Neznámý NeznámýNeznámý Neznámý 070101 7 60.39
8 Štěpán JurečekŠtěpán Jureček 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 8 60.91
9 František MročekFrantišek Mroček 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 9 62.10
10 Tobiáš DokoupilTobiáš Dokoupil 070101 10 63.22
11 Vojtěch RiedlVojtěch Riedl 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 11 63.90
12 Michal HasalaMichal Hasala 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 12 64.94
13 Marek DokoupilMarek Dokoupil 060101 13 64.97
14 Jindřich MikulaJindřich Mikula 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 14 68.03
15 Jiří GlozaJiří Gloza 070101 ŠumperkŠumperk 15 69.30
Celkem 15 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 060101 AK ŠternberkAK Šternberk 1 49.21
2 Nikolka VilímováNikolka Vilímová 060101 NeratoviceNeratovice 2 49.82
3 Teodora KalendovaTeodora Kalendova 060101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.99
4 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 4 51.48
5 Karolín JuránkováKarolín Juránková 060101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 52.78
6 Ema BerkováEma Berková 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 53.74
7 Vanesa KovaříkováVanesa Kovaříková 070101 7 54.03
8 Emma SuchanováEmma Suchanová 060101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 8 54.51
9 Sára SikorováSára Sikorová 060101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 9 55.13
10 Anna SýkorováAnna Sýkorová 070101 10 57.29
11 Terezie SpillerováTerezie Spillerová 060101 Velké LosinyVelké Losiny 11 57.67
12 Tina KrubůčkováTina Krubůčková 060101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12 58.67
13 Adéla KoupilováAdéla Koupilová 060101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13 61.64
14 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 14 63.21
15 Ema RichtrovaEma Richtrova 070101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15 64.03
16 Anna PetruňováAnna Petruňová 070101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16 66.15
17 Zuzana ChytilováZuzana Chytilová 070101 17 69.67
18 Karla RendováKarla Rendová 070101 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 18 71.29
19 Dorota HauškováDorota Haušková 060101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19 72.63
Celkem 19 závodníků