výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Český Těšín

Český Těšín (9. 6. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan NožičkaMilan Nožička 100101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16.83
2 Mikuláš KalousekMikuláš Kalousek 100101 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 18.23
3 Michal MazáčMichal Mazáč 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 3 18.26
4 Matěj PawlitaMatěj Pawlita 100101 4 18.84
5 Kytka MartinKytka Martin 100101 5 19.21
6 Denis KonderlaDenis Konderla 110101 6 19.56
7 Adam KiedrońAdam Kiedroń 110101 Psp MilikovPsp Milikov 7 20.42
8 Michal UhlářMichal Uhlář 100101 8 21.70
9 Szymon JanasSzymon Janas 110101 9 21.84
10 Jakub HennerJakub Henner 110101 10 22.47
11 Filip MecFilip Mec 110101 11 22.96
12 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 110101 Český TěšínČeský Těšín 12 23.43
13 Benjamin RajcaBenjamin Rajca 100101 13 23.65
14 David vicianDavid vician 100101 14 23.67
15 Štěpán SeberaŠtěpán Sebera 110101 MŠ FrýdeckáMŠ Frýdecká 15 23.69
16 Vítek KaslVítek Kasl 110101 16 25.18
Celkem 16 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana MünsterováJohana Münsterová 100101 1 18.24
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 100101 AK KopřivniceAK Kopřivnice 2 18.41
3 Laura MajkrakLaura Majkrak 100101 3 19.12
4 Lara QuittováLara Quittová 100101 AK KopřivniceAK Kopřivnice 4 19.49
5 Stela SyrotováStela Syrotová 110101 5 19.85
6 Tereza CzermkováTereza Czermková 100101 6 20.32
7 eliška Beneszováeliška Beneszová 100101 7 20.50
8 Laura SznapkaLaura Sznapka 100101 8 20.87
9 Nicol HaringNicol Haring 100101 AK KopřivniceAK Kopřivnice 9 21.07
10 Eliška HlaváčováEliška Hlaváčová 110101 10 21.37
11 Klára LomozikováKlára Lomoziková 110101 MŠ FrýdeckáMŠ Frýdecká 11 22.40
12 Klára StillerováKlára Stillerová 110101 12 23.34
13 Ester BojdováEster Bojdová 110101 MŠ FrýdeckáMŠ Frýdecká 13 23.51
14 Zuzana ŠuchmanováZuzana Šuchmanová 110101 14 23.92
15 Julie MrozkováJulie Mrozková 110101 MŠ FrýdeckáMŠ Frýdecká 15 24.40
16 Agáta NovotnáAgáta Novotná 110101 16 24.71
17 Emilie KubienováEmilie Kubienová 100101 17 24.79
18 Ema SwaczynováEma Swaczynová 100101 18 24.83
19 Kateřina KobielováKateřina Kobielová 110101 19 25.10
20 Lucie RaszkováLucie Raszková 100101 20 26.46
21 Laura VedrováLaura Vedrová 120101 21 26.54
22 Alena ZwyrtkováAlena Zwyrtková 110101 MŠ FrýdeckáMŠ Frýdecká 22 27.64
Celkem 22 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián BlažekSebastián Blažek 090101 1 33.47
2 Matěj PovažanMatěj Považan 090101 2 36.85
3 Ondřej PrzybylaOndřej Przybyla 080101 3 37.26
4 Michal PolochMichal Poloch 090101 HC Frýdek-MístekHC Frýdek-Místek 4 39.08
5 Ondřej OžanaOndřej Ožana 090101 Atletika ČeladnáAtletika Čeladná 5 42.32
6 Samuel LapúnikSamuel Lapúnik 080101 6 42.76
7 Daniel NiemczykDaniel Niemczyk 090101 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 43.97
Celkem 7 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 080101 1 32.64
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080101 2 34.92
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 080101 Start HavířovStart Havířov 3 35.85
4 Zuzana MatuszynskáZuzana Matuszynská 090101 4 35.92
5 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 080101 Tj Jakl KarvinaTj Jakl Karvina 5 35.99
6 Aneta WronkováAneta Wronková 080101 6 36.31
7 Julie RezdovičováJulie Rezdovičová 090101 7 37.34
8 Klaudia BöhmKlaudia Böhm 080101 PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn 8 37.42
9 Silvie KonvičkováSilvie Konvičková 080101 9 37.48
10 Vendula WronkováVendula Wronková 080101 10 37.97
11 Barbora MáchováBarbora Máchová 090101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 11 38.39
12 Karolína MichlováKarolína Michlová 090101 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13 39.09
13 Eliška GaborčíkováEliška Gaborčíková 080101 12 39.21
14 Dorota GrzegorzDorota Grzegorz 080101 14 40.73
15 Kateřina KřistkováKateřina Křistková 090101 15 42.17
16 laura matuszeklaura matuszek 080101 16 45.18
17 Natali DerjánováNatali Derjánová 090101 základní škola Hrabinskázákladní škola Hrabinská 17 46.73
Celkem 17 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MichejdaMatěj Michejda 060101 1 49.14
2 Filip JarolímFilip Jarolím 070101 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 49.85
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 060101 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 50.74
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 060101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 51.55
5 Mateusz LípaMateusz Lípa 060101 5 51.62
6 Nikolas HusNikolas Hus 060101 6 52.35
7 Matěj DulawaMatěj Dulawa 060101 7 57.11
8 Tobias OttnerTobias Ottner 070101 8 59.03
9 Sebastián KubalíkSebastián Kubalík 070101 ZŠ Pod ZvonekZŠ Pod Zvonek 9 59.47
10 Ondřej AndrýsekOndřej Andrýsek 060101 10 60.52
11 David BujákDavid Buják 070101 11 61.53
12 Neznámý NeznámýNeznámý Neznámý 060101 12 61.93
13 Tomáš KovářTomáš Kovář 070101 Atletika Jakl KarvináAtletika Jakl Karviná 13 62.52
14 Lukáš SkulinaLukáš Skulina 070101 14 62.68
15 Tomáš JurášekTomáš Jurášek 060101 15 63.25
16 Sebastian KubíkSebastian Kubík 070101 BEZBEZ 16 64.07
Celkem 16 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 9.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 060101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 1 52.00
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 060101 2 52.30
3 Darina BrozdováDarina Brozdová 060101 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 53.58
4 Katka DehnerováKatka Dehnerová 060101 4 55.06
5 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 070101 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 55.18
6 Barbora KubinováBarbora Kubinová 070101 6 55.69
7 Alexandra PoláškováAlexandra Polášková 060101 7 57.10
8 Zuzana KrestováZuzana Krestová 070101 8 57.14
9 Pošvancová TerezaPošvancová Tereza 060101 TJ Jakl KarvináTJ Jakl Karviná 9 57.52
10 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 060101 10 58.83
11 Bára SluštíkováBára Sluštíková 060101 11 59.59
12 Vendula FrankováVendula Franková 070101 12 59.79
13 Marie HuczalováMarie Huczalová 070101 13 61.01
14 Veronika BelasováVeronika Belasová 060101 14 61.26
15 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 070101 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15 61.56
16 Magdaléna RamikováMagdaléna Ramiková 060101 16 61.76
17 Jana KolondrováJana Kolondrová 060101 17 63.73
18 Miriam TaskováMiriam Tasková 070101 18 65.20
19 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 070101 19 65.38
20 Simona TurkováSimona Turková 060101 20 66.77
21 Agáta VejmelkovaAgáta Vejmelkova 070101 21 68.35
Celkem 21 závodníků