výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.30 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.05 9.00
3 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.73 8.00
4 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.60 7.00
5 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.49 6.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.48 5.00
7 Jan PasovskýJan Pasovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 4.00
8 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 4.29 3.00
9 David KunzDavid Kunz
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.04 2.00
10 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.91 1.00
11 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.88
12 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.88
13 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.87
14 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.73
15 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.73
16 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.68
17 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.62
18 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.60
19 Matyáš DušekMatyáš Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.47
20 František HronešFrantišek Hroneš
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.37
MB Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.25
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.77 11.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.76 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.62 8.00
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.55 7.00
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.54 6.00
6 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.53 5.00
7 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.25 4.00
8 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.16 3.00
9 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.13 2.00
10 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.09 1.00
11 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.05
12 Julie MásílkováJulie Másílková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.03
13 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.00
14 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.97
15 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3.89
16 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.84
17 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.78
18 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3.74
19 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.69
20 Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.65
21 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.62
22 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.38
23 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.38
24 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 3.16
Celkem 24 závodníků