výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.53 11.00
2 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.50 9.00
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.50 8.00
4 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.41 7.00
5 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.38 6.00
6 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30 5.00
7 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.25 4.00
8 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.25 3.00
9 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 21.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.40 11.00
2= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.35 8.50
2= Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35 8.50
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35 7.00
5= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30 5.00
5= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.30 5.00
5= Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30 5.00
8= Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.25 2.50
8= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.25 2.50
10 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1.25 1.00
11 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25
12= Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 1.20
12= Helena TrešlováHelena Trešlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
14 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.20
15 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20
16 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.15
Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 NM
Celkem 17 závodníků