výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Beroun (23. 6. 2017)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020428 5.46 +0.0 m/s 11.00
2 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
031008 5.18 -2.6 m/s 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030618 4.88 +0.4 m/s 8.00
4 Ondřej MelčOndřej Melč
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020526 4.83 -1.0 m/s 7.00
5 Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021220 4.79 +0.0 m/s 6.00
6 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
031125 4.65 -4.5 m/s 5.00
7 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 4.63 +0.9 m/s 4.00
8 Ondřej KřížekOndřej Křížek
A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B
020320 4.37 -0.1 m/s 3.00
9 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
030819 4.22 +1.3 m/s 2.00
10 Oliver SobotkaOliver Sobotka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
030107 3.98 +0.0 m/s 1.00
11 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030131 3.92 -1.5 m/s
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030618 DNP
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020429 DNP
Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021014 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně A (pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 5.14 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045808 5.10 9.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 4.71 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025224 4.70 7.00
5 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
036210 4.62 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035328 4.62 5.00
7 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 4.59 4.00
8 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
035206 4.52 3.00
9 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
025210 4.48 2.00
10 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B
035703 4.48 1.00
11 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035406 4.48
12 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025325 4.44
13 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035725 4.35
14 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
045412 4.31
15 Eva ZichováEva Zichová
A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B
035129 4.16
16 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025528 4.07
Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026006 DNS
Celkem 17 závodníků
Žákyně B (pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025717 4.35
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
035624 4.21
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035212 4.12
4 Viktorie MichlováViktorie Michlová
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
036031 3.99
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B
035121 3.89
6 Karolína MaxováKarolína Maxová
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
035831 3.85
7 Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
035228 3.84
8 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035103 3.83
9 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036203 3.82
10 Barbora NýdrlováBarbora Nýdrlová
TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B
035423 3.32
MB Kateřina BranišováKateřina Branišová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025722 DNP
Tereza ProcházkováTereza Procházková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
026221 DNP
Celkem 12 závodníků