výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Beroun (23. 6. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.82
4 Matěj BaladránMatěj Baladrán 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.33
5 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.74
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.49
2 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.85
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
5 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.95
6 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.6.2017) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.84
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.97
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.74
6 Matěj TyleMatěj Tyle 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.65
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.89
4 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
5 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
2 Jakub HradskýJakub Hradský 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 08.92
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 08.95
MB Petr BräutigamPetr Bräutigam 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57
MB Martin VančuraMartin Vančura 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47 11.00
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.51 9.00
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.54 8.00
4 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57 7.00
5 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.63 6.00
6 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.69 4.00
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.85 3.00
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.86 2.00
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87 1.00
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.89
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.29
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
5 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
6 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.92
7 Lucie VrchotickáLucie Vrchotická 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.15
1= Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
4 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
5 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.32
6 Martina KolářováMartina Kolářová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.56
7 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.19
2 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.26
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.64
4 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.06
5 Eliška VonakáEliška Vonaká 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.19
6 Jana BrožováJana Brožová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.43
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.06
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.28
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
4 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.96
5 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
6 Tereza BánováTereza Bánová 02 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 09.29
7 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.6.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
3 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 08.68
4 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
5 Patricie SeidlováPatricie Seidlová 02 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 08.89
6 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B 09.03
7 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 23.6.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.54
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.59
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63
4 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B 08.97
5 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Soko Kolín - atletika BTJ Soko Kolín - atletika B 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.09
2 Adéla TunkováAdéla Tunková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 09.39
3 Adéla KřížkováAdéla Křížková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 09.90
4 Aneta HovádkováAneta Hovádková 03 A.C.TEPO Kladno BA.C.TEPO Kladno B 10.06
MB Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 23.6.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09 9.00
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.13 8.00
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19 7.00
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.21 6.00
6 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 23.6.2017) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.14 4.00
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.14 2.50
1 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14 2.50
4 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.29 1.00
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
6 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
Celkem 6 závodníků