výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (2. 7. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.24 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.26 9.00
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11.50 7.00
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.53 6.00
5 Filip ZemanFilip Zeman 990823 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.56 5.00
6 Lukáš BělákLukáš Bělák 990910 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.45 8.00
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.87 4.00
3 Jakub KacerJakub Kacer 001001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.92 2.00
4 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.10
5 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.22
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12.44
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KočendaPatrik Kočenda 910814 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.96 1.00
2 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.08
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.60
4 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla 990911 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.08
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 030423 AC ČejkoviceAC Čejkovice 14.20
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.02
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 12.57 11.00
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 12.71 9.00
3 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 12.86 8.00
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 025527 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.99 5.00
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13.11 4.00
6 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13.32 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.92 7.00
2 Jana LánskáJana Lánská 915122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.97 6.00
3 Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.33 1.00
4 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13.44
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.71
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 010000 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.14 3.00
2 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 996227 ASK BlanskoASK Blansko 13.82
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.01
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.37
5 Nikol MusilováNikol Musilová 975922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.40
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.05
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.79 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.99 9.00
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 23.08 8.00
4 Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.89 7.00
5 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.94 6.00
6 Lukáš BělákLukáš Bělák 990910 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 24.57 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KučeraMilan Kučera 010905 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 24.09 5.00
2 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.33 3.00
3 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.85 1.00
4 Jakub DrápalJakub Drápal 000919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.97
5 Matěj VencelMatěj Vencel 010309 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 25.24
6 Jakub KacerJakub Kacer 001001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24.26 4.00
2 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.32
3 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 25.76
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 010915 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 25.82
MS Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 010502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 23.90
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 25.80 11.00
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.17 9.00
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 025527 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 26.18 8.00
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 26.99 6.00
5 Michaela TicháMichaela Tichá 015802 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 27.18 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.94 7.00
2 Jana LánskáJana Lánská 915122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 27.45 2.00
3 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.48 1.00
4 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 28.08
5 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 996227 ASK BlanskoASK Blansko 28.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.33 3.00
2 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 015730 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 28.40
3 Lenka SurákováLenka Suráková 905724 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.46
4 Nikol HillerováNikol Hillerová 016024 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 29.03
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 2.7.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 025506 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.14 5.00
2 Ester Marie BalgováEster Marie Balgová 010000 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.70
3 Zuzana RehákováZuzana Reháková 010000 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 30.12
4 Martina OpálkováMartina Opálková 005620 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 30.20
5 Valentina LoruValentina Loru 000000 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30.22
6 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 005619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31.52
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 52.41 11.00
2 Marek KalousMarek Kalous 000308 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 52.91 9.00
3 Sebastián GugaSebastián Guga 010517 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 54.07 8.00
4 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 55.04 7.00
David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 55.31 6.00
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 55.80 5.00
3 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 761013 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 57.11 4.00
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 010915 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 58.68 3.00
5 Milan SchneiderMilan Schneider 961205 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 59.28 2.00
6 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 59.61 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 57.35 11.00
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 58.45 9.00
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 58.61 8.00
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 61.33 6.00
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 61.68 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 62.07 4.00
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 62.10 3.00
3 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 62.65 2.00
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 63.51 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 025515 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 59.97 7.00
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 026209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 64.15
3 Monika BartošováMonika Bartošová 025909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 68.51
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 005619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 72.77
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 960510 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:00.55 11.00
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:02.27 9.00
3 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:02.78 8.00
4 Sebastián GugaSebastián Guga 010517 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:03.10 7.00
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:04.47 6.00
6 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 810518 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:04.92 5.00
7 Petr OndroušekPetr Ondroušek 870705 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:05.72 4.00
8 Jakub DrápalJakub Drápal 000919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:08.90 2.00
MS Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:04.15
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:05.80 3.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.58 1.00
3 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2:10.09
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:18.75
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:20.02
6 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:21.64
7 Michal HozákMichal Hozák 811208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:33.58
MS Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 990408 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:07.21
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:16.69 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 885714 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:17.24 9.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 905724 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:26.76 8.00
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:27.79 7.00
5 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 995825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:44.24 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 960510 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:20.85 11.00
2 Marek KalousMarek Kalous 000308 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:23.31 9.00
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:25.46 8.00
4 Michael PozdenkovMichael Pozdenkov 940000 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:25.80 7.00
5 Josef MichalecJosef Michalec 760702 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:26.41 6.00
6 Jakub JaníčekJakub Janíček 780115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:27.66 5.00
7 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 930918 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:32.17 4.00
8 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 761013 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:33.64 3.00
9 Josef HrubýJosef Hrubý 920503 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:33.74 2.00
10 Milan SchneiderMilan Schneider 961205 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:42.23 1.00
11 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:48.29
12 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:53.02
13 Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 580107 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:33.96
MS Marek EfenbergerMarek Efenberger 010913 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:27.91
MS Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 990408 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:33.39
Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Libor ŠtouračLibor Štourač 780109 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
Šimon SlavíkŠimon Slavík 961118 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina VévodováMartina Vévodová 906203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:01.93 11.00
2 Edit KadlečíkováEdit Kadlečíková 005509 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:19.58 9.00
3 Martina OpálkováMartina Opálková 005620 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:27.49 8.00
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 885627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:33.45 7.00
5 Shannon SivilaShannon Sivila 976118 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:47.79 6.00
6 Eva TešnarováEva Tešnarová 996024 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:16.75 5.00
Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 030000 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef MichalecJosef Michalec 760702 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:29.36 11.00
2 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:30.36 9.00
3 Jakub JaníčekJakub Janíček 780115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09:35.03 8.00
4 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 930918 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:36.93 7.00
5 Josef HrubýJosef Hrubý 920503 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:39.63 6.00
6 Michal HozákMichal Hozák 811208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:29.37 5.00
7 Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 580107 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:32.63 4.00
8 Libor ŠtouračLibor Štourač 780109 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12:00.31 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina VévodováMartina Vévodová 906203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:17.60 11.00
2 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 005626 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:41.60 9.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 885627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:04.05 8.00
4 Shannon SivilaShannon Sivila 976118 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12:17.00 7.00
5 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 005510 ASK BlanskoASK Blansko 12:29.18 6.00
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13:12.50 5.00
7 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 005713 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13:19.14 4.00
8 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 005617 ASK BlanskoASK Blansko 13:25.40 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 995604 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.19 11.00
2 Dominika RemešováDominika Remešová 965619 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.70 9.00
3 Anísa FilaliAnísa Filali 006010 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.12 8.00
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.36 7.00
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 17.53 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 945213 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.41 4.50
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 946110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.41 4.50
3 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.33 3.00
4 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.74 2.00
Anna BravencováAnna Bravencová 015209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16.93 11.00
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 951021 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.69 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica 970919 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.95 8.00
4 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 930918 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 22.42 7.00
MS Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.03
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 57.81 11.00
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 951021 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63.13 7.00
3 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65.87 6.00
4 Jiří HajzlerJiří Hajzler 630122 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 79.49 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 990823 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 61.79 9.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 62.44 8.00
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 67.59 5.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PliskováAnna Plisková 985319 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 70.54 11.00
2 Martina VévodováMartina Vévodová 906203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 72.69 8.00
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 73.68 7.00
4 Dominika RemešováDominika Remešová 965619 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 75.00 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KakáčováJana Kakáčová 716122 ASK BlanskoASK Blansko 72.43 9.00
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 77.93 5.00
3 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 005713 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 79.90 4.00
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 81.15 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 81.73 2.00
2 Nikol MusilováNikol Musilová 975922 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 82.29 1.00
MS Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 74.82
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Dvořák, Lípa, Pernice, Zeman A-Dvořák, Lípa, Pernice, Zeman Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 45.20 11.00
2 A-Veleba, Kocourek, Brtník, Kacer A-Veleba, Kocourek, Brtník, Kacer AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45.22 9.00
3 A- Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Kočenda A- Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Kočenda AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.43 8.00
4 Adámek, Bělák, Bognert, Kalous Adámek, Bělák, Bognert, Kalous AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 48.08 4.00
5 A-Kovačík, Abu Aninu, Hekrdlo, Leština A-Kovačík, Abu Aninu, Hekrdlo, Leština TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 49.82 3.00
6 Kučera A, Kučera M., Opatrný, Budík Kučera A, Kučera M., Opatrný, Budík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 50.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Brhel, Zajíc, Vencel, Kunt B-Brhel, Zajíc, Vencel, Kunt AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 46.50 7.00
2 Sivila, Ondriska, Guga, Čabala Sivila, Ondriska, Guga, Čabala TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 47.41 6.00
3 B-Drápal, Karafiát, Škojec, Kučeřík B-Drápal, Karafiát, Škojec, Kučeřík Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 47.70 5.00
4 B-Řezníček, Dvořák, Slavík, Klézl B-Řezníček, Dvořák, Slavík, Klézl AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.48 2.00
5 B-Bouček, Havlíček, Urban, Holánek B-Bouček, Havlíček, Urban, Holánek TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 50.50 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štoudková, Krejčiříková, Konečná, Marečková Štoudková, Krejčiříková, Konečná, Marečková ASK BlanskoASK Blansko 52.68 11.00
2 Reháková, Hanzalíková, Ošmerová, Lánská K. Reháková, Hanzalíková, Ošmerová, Lánská K. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.56 9.00
3 A-Bušinová, Krtičková, Mikulecká, Rybaříková A-Bušinová, Krtičková, Mikulecká, Rybaříková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 53.78 8.00
4 Havlíková, Remešová, Hellerová, Fuksová Havlíková, Remešová, Hellerová, Fuksová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.68 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Čajková, Zugarová, Koutná, Loru B-Čajková, Zugarová, Koutná, Loru Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.49 7.00
2 Zabloudilová, Veselá, Sivila, Fischerová Zabloudilová, Veselá, Sivila, Fischerová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 56.04 5.00
3 Marčíková, Opálková, Žalkovská, Hubáčková Marčíková, Opálková, Žalkovská, Hubáčková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56.93 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
820215 1.90 11.00
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 1.79 9.00
3= Alois ZapalaAlois Zapala
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
660405 1.66 7.50
3= Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 1.66 7.50
5 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030416 1.61 6.00
6= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
011105 1.56 4.50
6= Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990911 1.56 4.50
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015209 1.64 10.00
1= Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
915104 1.64 10.00
3 Jiřina MaradováJiřina Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
005520 1.61 8.00
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985612 1.52 7.00
5 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
015313 1.52 6.00
6 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
915430 1.47 5.00
7 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 1.47 4.00
8 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
946110 1.42 3.00
9 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
026202 1.37 2.00
10 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
995807 1.32 1.00
MS Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995827 1.37
MS Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
056011 1.32
Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
025618 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
011105 3.43 11.00
2 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
820215 3.23 9.00
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 2.80 8.00
4 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
750926 2.40 7.00
5 Jiří HajzlerJiří Hajzler
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
630122 2.20 6.00
MS Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040909 2.60
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 3.25 11.00
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
965814 2.80 9.00
3 Libuše SýkorováLibuše Sýkorová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
026226 2.40 8.00
4 Adéla KršováAdéla Kršová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
026106 2.20 7.00
MS Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025723 NM
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
016110 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 6.55 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
830129 6.54 9.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
000824 6.27 8.00
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 6.08 7.00
5 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970919 6.05 6.00
6 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030416 5.96 5.00
7 Patrik KočendaPatrik Kočenda
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
910814 5.80 4.00
8 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
990401 5.71 3.00
9 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 5.55 2.00
10 Viktor VelebaViktor Veleba
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
011104 5.49 1.00
11 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
000703 4.97
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anísa FilaliAnísa Filali
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
006010 5.16 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
885714 5.15 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
015313 4.94 8.00
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
995513 4.87 7.00
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
026202 4.81 6.00
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 4.79 5.00
7 Adéla KršováAdéla Kršová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
026106 4.51 4.00
8 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
995807 4.42 3.00
9 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
035209 4.26 2.00
10 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
945321 4.22 1.00
11 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
020000 4.05
12 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 3.64
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 4.34
MS Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
056011 3.87
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 13.83 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
830129 13.51 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970919 13.49 8.00
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
990401 12.14 7.00
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 11.85 6.00
6 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990911 11.53 5.00
MS Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 13.31
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MackováPetra Macková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
976103 11.16 11.00
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
915430 11.08 9.00
3 Anísa FilaliAnísa Filali
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
006010 11.07 8.00
4 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
025417 11.03 7.00
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
995513 10.19 6.00
6 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
945321 10.16 5.00
7 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
005617 10.07 4.00
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 09.90 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 10.06
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
885311 12.24 11.00
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
015313 11.77 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 11.41 8.00
4 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
875328 10.23 7.00
5 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005108 09.41 6.00
6 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
916016 09.38 5.00
7 Eliška FischerováEliška Fischerová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
976218 09.15 4.00
8 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935716 09.06 3.00
9 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
995509 08.79 2.00
10 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005629 08.06 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
960804 12.64 11.00
2 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
851203 12.43 9.00
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
930217 11.71 8.00
4 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
760126 11.18 7.00
5 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
990105 11.15 6.00
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 11.06 5.00
7 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 11.05 4.00
8 Marek MikeskaMarek Mikeska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
960722 09.41 3.00
9 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
761009 09.36 2.00
10 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
780728 08.88 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 27.65
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 40.80 11.00
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
916016 38.62 9.00
3 Eliška FischerováEliška Fischerová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
976218 30.78 8.00
4 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
705511 29.62 7.00
5 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005108 29.28 6.00
6 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935716 27.36 5.00
7 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945213 26.34 4.00
8 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
015204 24.73 3.00
9 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
995509 24.12 2.00
10 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
885311 23.17 1.00
11 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005629 22.63
12 Adéla NešporováAdéla Nešporová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
010000 15.51
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
990105 37.61 11.00
2 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
930217 37.37 9.00
3 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
851203 35.19 8.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
960804 33.07 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
760126 33.05 6.00
6 Marek MikeskaMarek Mikeska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
960722 32.11 5.00
7 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 31.86 4.00
8 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
711105 31.19 3.00
9 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
980714 28.84 2.00
10 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
780728 28.05 1.00
11 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
761009 27.01
12 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
940609 24.97
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
030423 35.38
MS Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 31.95
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KorábováLenka Korábová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
875126 43.45 11.00
2 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935716 42.75 9.00
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
995509 38.95 8.00
4 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
705511 38.14 7.00
5 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
875328 35.37 6.00
6 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
916016 33.60 5.00
7 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005629 33.12 4.00
8 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
875225 32.81 3.00
9 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
885311 28.40 2.00
10 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
005617 23.49 1.00
11 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 23.30
12 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
015204 21.00
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
960804 50.17 11.00
2 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
990105 41.03 9.00
3 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
761009 39.90 8.00
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
711105 36.56 7.00
5 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
980714 34.06 6.00
6 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
780728 32.69 5.00
7 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990719 31.03 4.00
8 Marek MikeskaMarek Mikeska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
960722 22.19 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015404 32.28 11.00
2 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
015204 30.65 9.00
3 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945213 28.79 8.00
4 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
035209 27.05 7.00
5 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
025417 25.72 6.00
6 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
005108 24.55 5.00
7 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
875328 23.54 4.00
8 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
705511 20.90 3.00
9 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015519 19.30 2.00
10 Adéla NešporováAdéla Nešporová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
010000 12.49 1.00
MS Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 17.16
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
980714 48.87 11.00
2 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
960524 47.43 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
830129 47.39 8.00
4 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990814 44.94 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
760126 43.55 6.00
6 Matěj BártaMatěj Bárta
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
990928 43.26 5.00
7 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
711105 40.67 4.00
8 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
851203 39.70 3.00
9 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
750926 33.54 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště{8} 179.00
2 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.{8} 162.50
3 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.{8} 132.00
4 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 111.00
5 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 110.00
6 TRFBR TRFBR AC TRACK & FIELD Brno z.s.{8} 105.50
7 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice{8} 077.00
8 ATHOL ATHOL Atletika Holešov, z.s.{8} 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 800 m, 400 m př., 4x100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav{8} 186.00
2 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.{8} 140.00
3 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice{8} 140.00
4 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 112.00
5 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.{8} 106.00
6 CEJKO CEJKO AC Čejkovice{8} 069.00
7 BLANS BLANS ASK Blansko{8} 068.00
8 SPEBR SPEBR SK Speed Brno, spolek{8} 064.00
9 ATHOL ATHOL Atletika Holešov, z.s.{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 100 m př., 400 m př., 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků