3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E
Břeclav (2. 7. 2017)400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 2.7.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 52.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 52.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastián GugaSebastián Guga | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 54.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kamil LeštinaKamil Leština | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 55.04 | 7.00 | ||||||||||||||
David KlézlDavid Klézl | 94 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.7.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav HolcmanVáclav Holcman | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 55.31 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 55.80 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 57.11 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BognerTomáš Bogner | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 58.68 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Milan SchneiderMilan Schneider | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 59.28 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 59.61 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 2.7.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 57.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 58.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 58.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 61.33 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 61.68 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 2.7.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RybaříkováTereza Rybaříková | 98 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 62.07 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková | 99 | SK Speed Brno, spolek | 62.10 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká | 98 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 62.65 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 63.51 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 2.7.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 59.97 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 64.15 | |||||||||||||||
3 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 68.51 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 72.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |