Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav
Stará Boleslav (23. 6. 2017)1000 m - Junioři (Finále)
Finále (pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam LávičkaAdam Lávička | 00 | 9A | 3:23.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lubomír ŠtechaLubomír Štecha | 02 | 9B | 3:32.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub DolníkJakub Dolník | 01 | 9B | 3:37.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaromír SiberaJaromír Sibera | 01 | 9B | 3:42.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel ŠteflDaniel Štefl | 01 | 9B | 3:43.54 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav PauknerVáclav Paukner | 01 | 9B | 3:44.99 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin VocílkaMartin Vocílka | 02 | 9C | 3:45.10 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Marek HavránekMarek Havránek | 01 | 9C | 3:46.86 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Dominik VališDominik Vališ | 02 | 9C | 3:47.90 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Josef VopatJosef Vopat | 02 | 9C | 4:23.87 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch BerkaVojtěch Berka | 01 | 9C | 4:28.25 | |||||||||||||||
12 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 01 | 9A | 4:48.60 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VelanMatěj Velan | 02 | 8B | 3:07.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš UrbanAleš Urban | 02 | 8A | 3:09.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Prokop MálekProkop Málek | 02 | 8C | 3:20.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David DuňkaDavid Duňka | 02 | 8B | 3:24.45 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek BurianMarek Burian | 02 | 8A | 3:26.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam JežekAdam Ježek | 02 | 8A | 3:29.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel SvačinaPavel Svačina | 03 | 8C | 3:40.59 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej HykaOndřej Hyka | 02 | 8C | 3:46.18 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš FormálekTomáš Formálek | 03 | 8B | 3:50.02 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan VirtJan Virt | 02 | 8A | 3:58.76 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 02 | 8B | 4:01.25 | |||||||||||||||
12 | Martin SlezákMartin Slezák | 02 | 8C | 4:08.09 | |||||||||||||||
13 | František BlahnaFrantišek Blahna | 03 | 8C | 4:12.73 | |||||||||||||||
14 | Josef ŠpitálskýJosef Špitálský | 03 | 8B | 4:13.45 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik BodlákDominik Bodlák | 04 | 7B | 3:18.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David ČernýDavid Černý | 03 | 7A | 3:29.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David UrbanDavid Urban | 04 | 7B | 3:32.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Václav BaštaVáclav Bašta | 04 | 7A | 3:34.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam PodvalAdam Podval | 03 | 7B | 3:37.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 04 | 7A | 3:40.40 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Buriánek Buriánek | 04 | 7B | 3:56.28 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pekař Pekař | 03 | 7B | 4:04.31 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch BajerVojtěch Bajer | 04 | 7B | 4:06.31 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Peřinka Peřinka | 04 | 7A | 4:11.23 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vratislav MachotaVratislav Machota | 05 | 6B | 3:51.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Honza KavoňHonza Kavoň | 04 | 6B | 4:00.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon ReichstadterŠimon Reichstadter | 04 | 6B | 4:03.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Václav PánekVáclav Pánek | 04 | 6B | 4:21.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Niki JandaNiki Janda | 05 | 6A | 4:36.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr HolečekPetr Holeček | 04 | 6C | 4:40.12 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dominik FuchsDominik Fuchs | 04 | 6C | 4:43.94 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Erik ZejmanErik Zejman | 04 | 6C | 5:08.50 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |