Sportovní den pro 2. stupeň ZŠ Stará Boleslav
Stará Boleslav (23. 6. 2017)skok daleký - Junioři
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ŠteflDaniel Štefl
9B |
01 | 4.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch BerkaVojtěch Berka
9C |
01 | 4.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik VališDominik Vališ
9C |
02 | 4.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lubomír ŠtechaLubomír Štecha
9B |
02 | 4.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Václav PauknerVáclav Paukner
9B |
01 | 4.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin VocílkaMartin Vocílka
9C |
02 | 4.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaromír SiberaJaromír Sibera
9B |
01 | 4.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub DolníkJakub Dolník
9B |
01 | 4.22 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel KřížPavel Kříž
9A |
00 | 4.01 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam LávičkaAdam Lávička
9A |
00 | 3.98 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Josef VopatJosef Vopat
9C |
02 | 3.94 | ||||||||||||||||
12 |
Radek SvobodaRadek Svoboda
9A |
00 | 3.84 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
9A |
01 | 3.45 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
9C |
02 | 2.92 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Prokop MálekProkop Málek
8C |
02 | 5.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej MachotaOndřej Machota
8A |
02 | 4.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matěj ŠpétMatěj Špét
8B |
02 | 4.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aleš UrbanAleš Urban
8A |
02 | 4.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel SvačinaPavel Svačina
8C |
03 | 4.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David DuňkaDavid Duňka
8B |
02 | 4.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam JežekAdam Ježek
8A |
02 | 3.97 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej HykaOndřej Hyka
8C |
02 | 3.91 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub MazalJakub Mazal
8B |
03 | 3.86 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek BurianMarek Burian
8A |
02 | 3.83 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan VirtJan Virt
8A |
02 | 3.76 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš FormálekTomáš Formálek
8B |
03 | 3.62 | ||||||||||||||||
13 |
Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
8C |
03 | 3.61 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán VítekŠtěpán Vítek
8C |
03 | 3.53 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žáci
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Todt Todt
7B |
04 | 4.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David ČernýDavid Černý
7A |
03 | 4.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel RejzlPavel Rejzl
7B |
03 | 4.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vratislav ČeněkVratislav Čeněk
7B |
03 | 4.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch BajerVojtěch Bajer
7B |
04 | 4.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal UhlířMichal Uhlíř
7A |
04 | 4.07 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
7B |
03 | 3.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Alexandros M. CiotirnaeAlexandros M. Ciotirnae
7A |
03 | 3.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michael ŠteflMichael Štefl
7A |
04 | 3.00 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon ReichstadterŠimon Reichstadter
6B |
04 | 4.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav PánekVáclav Pánek
6B |
04 | 4.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří HovorkaJiří Hovorka
6B |
04 | 3.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vratislav MachotaVratislav Machota
6B |
05 | 3.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Antonín KosAntonín Kos
6B |
04 | 3.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr HolečekPetr Holeček
6C |
04 | 3.23 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik FuchsDominik Fuchs
6C |
04 | 3.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Erik ZejmanErik Zejman
6C |
04 | 2.96 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika VoňkováVeronika Voňková
9A |
01 | 3.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie ZubalíkováLucie Zubalíková
9C |
01 | 3.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika VrátilováVeronika Vrátilová
9C |
02 | 3.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza KristlíkováTereza Kristlíková
9B |
01 | 3.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Katarína NovákováKatarína Nováková
9B |
02 | 3.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jessica HuňorováJessica Huňorová
9C |
02 | 3.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika PlacháVeronika Plachá
9C |
01 | 3.43 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora SuldovskáBarbora Suldovská
9B |
01 | 3.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika ChlapcováVeronika Chlapcová
9B |
02 | 3.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eva TollingerováEva Tollingerová
9A |
02 | 3.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denisa JirchovskáDenisa Jirchovská
9A |
02 | 3.12 | ||||||||||||||||
12 |
Valérie BeerováValérie Beerová
9A |
01 | 3.08 | ||||||||||||||||
13 |
Nikola JindřichováNikola Jindřichová
9A |
02 | 2.88 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka SalačováAnežka Salačová
8B |
03 | 4.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
8A |
03 | 4.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola FridrichováNikola Fridrichová
8A |
02 | 3.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Alice NajmanováAlice Najmanová
8A |
02 | 3.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
8A |
03 | 3.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie KlicperkováMarie Klicperková
8C |
03 | 3.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora VlčkováBarbora Vlčková
8C |
03 | 3.64 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie VrchotickáLucie Vrchotická
8B |
03 | 3.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petra TheuerováPetra Theuerová
8B |
02 | 3.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Emma ŠillerováEmma Šillerová
8C |
03 | 3.46 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika PlavcováVeronika Plavcová
8B |
03 | 3.45 | ||||||||||||||||
12 |
Klaudie RadilováKlaudie Radilová
8A |
03 | 3.30 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora SedmihradskáBarbora Sedmihradská
8B |
03 | 3.20 | ||||||||||||||||
14 |
Alena TomanováAlena Tomanová
8C |
03 | 3.05 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla CempírkováAdéla Cempírková
8C |
02 | 3.00 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leontýna ChválováLeontýna Chválová
7A |
04 | 4.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza LandováTereza Landová
7A |
04 | 3.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza HolbováTereza Holbová
7A |
04 | 3.76 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla HartmannováAdéla Hartmannová
7B |
03 | 3.67 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora SodomováBarbora Sodomová
7B |
03 | 3.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška BodlákováEliška Bodláková
7B |
04 | 3.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška JelínkováEliška Jelínková
7B |
04 | 3.43 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina UrbánkováKateřina Urbánková
7B |
03 | 3.22 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 23.6.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MacurováKristýna Macurová
6A |
05 | 3.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alice KratochvílováAlice Kratochvílová
6B |
05 | 3.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta KlímováMarkéta Klímová
6B |
05 | 3.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Majdaléna AdámkováMajdaléna Adámková
6B |
05 | 3.69 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna ŽemličkováAnna Žemličková
6A |
04 | 3.61 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška ČihákováEliška Čiháková
6C |
04 | 3.38 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Alžběta KomárkováAlžběta Komárková
6A |
04 | 3.15 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza ShneibergováTereza Shneibergová
6C |
04 | 3.05 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora MňukováBarbora Mňuková
6C |
05 | 3.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Nikola SiřinkováNikola Siřinková
6C |
05 | 2.84 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Eliška LiškováEliška Lišková
6C |
04 | 2.61 | ||||||||||||||||
12 |
Zamrazilová Zamrazilová
6B |
04 | 2.25 | ||||||||||||||||
Vančurová Vančurová
6B |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |