výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra Vyškov

Vyškov (14. 6. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KonečnýAdam Konečný 100101 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 1 18.40
2 Gabriel HarnůšekGabriel Harnůšek 100101 SK JablonicaSK Jablonica 2 18.47
3 Michal MazáčMichal Mazáč 100101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 3 18.97
4 VIKTOR VINTERAVIKTOR VINTERA 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 4 19.03
5 Michal MandíkMichal Mandík 100101 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 5 19.60
6 Matias HulmanMatias Hulman 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 6 20.14
7 Tomáš JakubecTomáš Jakubec 100101 7 20.17
8 Rafael ProvazníkRafael Provazník 100101 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 8 20.18
9 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 110101 AHA VyškovAHA Vyškov 9 20.34
10 Josef GrecJosef Grec 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 10 20.39
11 Denis KupkaDenis Kupka 100101 Atletika HolešovAtletika Holešov 11 20.39
12 Jakub NezdařilJakub Nezdařil 100101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 12 20.69
13 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 110101 AHA VyškovAHA Vyškov 13 20.88
14 Jáchym HájekJáchym Hájek 100101 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 14 21.25
15 Lukáš PoláchLukáš Polách 110101 Aha VyskovAha Vyskov 15 21.70
16 Max NovotnyMax Novotny 110101 Aha VyskovAha Vyskov 16 21.91
17 Lukáš PolákLukáš Polák 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 17 22.14
18 David JabůrekDavid Jabůrek 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 18 22.16
19 Tobias VondrákTobias Vondrák 110101 19 22.94
20 Filip RezekFilip Rezek 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 20 23.19
21 Václav GábelaVáclav Gábela 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 21 23.21
22 Jakub KulisinJakub Kulisin 110101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 22 23.32
23 Dominik ČernýDominik Černý 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 23 23.89
24 Tomáš WognitschTomáš Wognitsch 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 24 24.72
25 Martin FedkivMartin Fedkiv 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 25 24.90
26 Ondra KachlíkOndra Kachlík 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 26 25.01
27 Jakub NavrátilJakub Navrátil 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 27 29.14
28 Oliver PlášilOliver Plášil 110101 28 29.31
29 Marek NavrátilMarek Navrátil 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 29 30.83
Celkem 29 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie RýparováJulie Rýparová 100101 AK HodonínAK Hodonín 1 17.95
2 Maja TomanováMaja Tomanová 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 2 18.94
3 Nicol PappováNicol Pappová 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 3 19.33
4 Natali BehúňováNatali Behúňová 100101 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 4 19.35
5 Emma MatějkováEmma Matějková 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.50
6 Veronika KudličkováVeronika Kudličková 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 6 19.57
7 Tereza FilipovaTereza Filipova 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 7 20.38
8 Julie OmastováJulie Omastová 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 8 20.52
9 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 9 20.70
10 Terezie HerynkováTerezie Herynková 100101 10 20.84
11 Šárka PukowietzováŠárka Pukowietzová 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 11 20.88
12 Beáta BebarováBeáta Bebarová 100101 Orlik VyškovOrlik Vyškov 12 21.26
13 Eliška HolzerováEliška Holzerová 100101 Orel VyškovOrel Vyškov 13 21.29
14 Tereza KozílkováTereza Kozílková 100101 14 21.37
15 Petra VodováPetra Vodová 100101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 15 21.52
16 Veronika BučováVeronika Bučová 110101 AHA VyškovAHA Vyškov 16 21.91
17 Tereza PodanáTereza Podaná 110101 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 17 22.16
18 Barbora ButulováBarbora Butulová 100101 18 22.34
19 Jolana BebarováJolana Bebarová 110101 Orlik VyskovOrlik Vyskov 19 22.87
20 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 110101 AHA VyškovAHA Vyškov 20 23.26
21 Anna Marie GregorováAnna Marie Gregorová 110101 KomořanyKomořany 21 24.07
22 Anežka HalasováAnežka Halasová 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 22 24.12
23 Ella ZABLOUDILOVÁElla ZABLOUDILOVÁ 110101 23 24.68
24 Sofie ZemanováSofie Zemanová 100101 AHA VyškovAHA Vyškov 24 25.35
25 Veronika AlánováVeronika Alánová 110101 Orel VyškovOrel Vyškov 25 25.63
26 Tereza SochorovaTereza Sochorova 110101 Orlik VyskovOrlik Vyskov 26 26.59
27 ELIŠKA MAULEROVÁELIŠKA MAULEROVÁ 110101 27 26.96
28 Natálie AdamcováNatálie Adamcová 110101 OrlíkOrlík 28 28.10
Celkem 28 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TomášekMartin Tomášek 080101 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 1 34.50
2 Tomáš VránaTomáš Vrána 090101 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 35.17
3 Vašík KreidlVašík Kreidl 090101 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 3 35.18
4 Jakub ValášekJakub Valášek 080101 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 35.39
5 Václav LošekVáclav Lošek 080101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 5 35.45
6 Marek PinkasMarek Pinkas 090101 Sokol Křenovice (okr. Přerov)Sokol Křenovice (okr. Přerov) 6 37.51
7 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 090101 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 7 37.59
8 Daniel KubíčekDaniel Kubíček 080101 Orel VyškovOrel Vyškov 8 37.68
9 Samuel HrdýSamuel Hrdý 090101 TJ OslavanyTJ Oslavany 9 37.83
10 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma 090101 10 38.46
11 Ondřej ZemanOndřej Zeman 080101 11 38.82
12 Jan JašíčekJan Jašíček 090101 AHA VyškovAHA Vyškov 12 39.25
13 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 080101 AHA VyškovAHA Vyškov 13 40.07
14 Marc Sebastian KingmaMarc Sebastian Kingma 090101 14 40.14
15 Ondřej HaškaOndřej Haška 090101 Orel VyškovOrel Vyškov 15 40.69
16 Radek ŠkrobRadek Škrob 080101 ZŠ a MŠ Letní poleZŠ a MŠ Letní pole 16 40.94
17 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 090101 MBK VyškovMBK Vyškov 17 41.19
18 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 090101 18 41.99
19 Jakub MazáčJakub Mazáč 080101 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 19 44.89
Celkem 19 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 090101 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 34.33
2 Tereza KnápkovaTereza Knápkova 080101 TJ LANŠKROUNTJ LANŠKROUN 2 34.55
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 080101 SSC OtrokoviceSSC Otrokovice 3 35.20
4 Karolína PopelkováKarolína Popelková 080101 AHA VyškovAHA Vyškov 4 35.45
5 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080101 TJ Sokol PřísnotíceTJ Sokol Přísnotíce 5 35.49
6 Veronika KostihováVeronika Kostihová 080101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 6 36.05
7 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080101 7 36.64
8 Ema KralovaEma Kralova 080101 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 36.92
9 Lucie KozílkováLucie Kozílková 080101 9 37.08
10 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 080101 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 37.24
11 Jolana SádlováJolana Sádlová 090101 11 37.26
12 Aneta TaušováAneta Taušová 080101 Orel VyškovOrel Vyškov 12 38.44
13 Barbora HopřavováBarbora Hopřavová 090101 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 13 38.95
14 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 090101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 14 39.53
15 Nicola MoravíkováNicola Moravíková 090101 15 41.20
16 Adéla KulisinováAdéla Kulisinová 090101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 16 41.25
17 Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková 090101 17 42.59
18 Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová 090101 AHA VyškovAHA Vyškov 18 43.25
19 Barbora HrozováBarbora Hrozová 080101 19 43.53
20 Anna PeckovaAnna Peckova 080101 20 44.21
21 Jolana MazlováJolana Mazlová 090101 AK AHA VyškovAK AHA Vyškov 21 44.80
22 Ester KučerováEster Kučerová 090101 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 22 45.67
23 Tereza ChladilovaTereza Chladilova 080101 23 49.59
24 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 090101 Orel VyškovOrel Vyškov 24 52.24
Celkem 24 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 070101 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1 50.45
2 Oliver VincenecOliver Vincenec 070101 Orel VyškovOrel Vyškov 2 50.51
3 Filip VychronFilip Vychron 070101 Orel VyškovOrel Vyškov 3 50.55
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 060101 AHA VyškovAHA Vyškov 4 51.53
5 Jakub DudaJakub Duda 070101 Orel VyškovOrel Vyškov 5 53.48
6 Richard KřivánekRichard Křivánek 060101 elite sport Boskoviceelite sport Boskovice 6 53.91
7 Leo BerkaLeo Berka 070101 SKT BrankoviceSKT Brankovice 7 54.03
8 ŠTĚPÁN POUZARŠTĚPÁN POUZAR 060101 Atletika HolešovAtletika Holešov 8 54.11
9 Filip KřížekFilip Křížek 060101 Orel VyškovOrel Vyškov 9 54.88
10 Tomáš KoníčekTomáš Koníček 060101 Sokol SokolniceSokol Sokolnice 10 56.06
11 Dušan LátDušan Lát 070101 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 11 56.09
12 Jakub HerynkJakub Herynk 070101 12 57.77
13 Ondřej KoutnýOndřej Koutný 070101 13 58.25
14 Nicolas ZemanNicolas Zeman 070101 14 58.42
15 Kryštof PevnýKryštof Pevný 070101 Orel Vyškov - atletikaOrel Vyškov - atletika 15 59.55
16 Radovan OlejníkRadovan Olejník 070101 Orel jednota VyškovOrel jednota Vyškov 16 60.14
17 Jiří MrázekJiří Mrázek 070101 17 62.00
18 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 070101 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 18 64.35
19 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 060101 AHA VyškovAHA Vyškov 19 66.80
20 Tomáš SeidlTomáš Seidl 070101 20 69.32
21 Nicolas FoldynaNicolas Foldyna 070101 21 72.01
Celkem 21 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 14.6.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandlíkováDaniela Mandlíková 070101 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 1 50.15
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 060101 ASK BlanskoASK Blansko 2 50.99
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová 060101 Atletika BenesovAtletika Benesov 3 51.12
4 Natálie StloukalováNatálie Stloukalová 060101 AHA VyškovAHA Vyškov 4 53.33
5 Stela TomanováStela Tomanová 070101 Orel VyškovOrel Vyškov 5 53.37
6 Linda MenšíkováLinda Menšíková 060101 AHA VyškovAHA Vyškov 6 53.62
7 Petra KřenováPetra Křenová 060101 SKT BrankoviceSKT Brankovice 7 54.14
8 Daniela ŘihákováDaniela Řiháková 070101 AHA VyškovAHA Vyškov 8 56.05
9 Eva BohuslavováEva Bohuslavová 070101 Orel Vyškov atletikaOrel Vyškov atletika 9 57.05
10 Verunka KreidlováVerunka Kreidlová 070101 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 10 57.07
11 Lucie KniesováLucie Kniesová 070101 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 11 57.37
12 Erika ŽákováErika Žáková 060101 SKT BrankoviceSKT Brankovice 12 57.63
13 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 070101 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 13 58.22
14 Elena GottwaldováElena Gottwaldová 060101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 14 58.75
15 Barbora KolískováBarbora Kolísková 070101 15 60.36
16 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 060101 ZŠ Letní POLE VYSˇKOVZŠ Letní POLE VYSˇKOV 16 61.69
17 Beáta KolářováBeáta Kolářová 070101 Orlík VyškovOrlík Vyškov 17 63.14
18 Monika OtáhalováMonika Otáhalová 070101 SKT BrankoviceSKT Brankovice 18 65.74
19 Eliška DupejováEliška Dupejová 060101 SKT BrankoviceSKT Brankovice 19 70.52
Celkem 19 závodníků