výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad

Vlašim (28. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Pardubický krajPardubický kraj 07.73
2 Jan SladkýJan Sladký 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 07.91
3 Daniel BarešDaniel Bareš 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.10
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.41
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.03
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.19
3 Adam MachurkaAdam Machurka 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.30
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.01
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.26
3 Matěj MachMatěj Mach 05 Středočeský krajStředočeský kraj 08.49
4 Filip LudesFilip Ludes 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.74
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Pardubický krajPardubický kraj 07.78 11.00
2 Jan SladkýJan Sladký 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 07.93 9.00
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.10 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.14 7.00
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.26 6.00
6 Adam MachurkaAdam Machurka 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.19
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.28
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.57 4.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.64 3.00
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.74 2.00
6 Filip LudesFilip Ludes 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.90 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.21
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.44
3 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.48
4 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.59
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.67
MB Natálie ChalupováNatálie Chalupová 045220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.34
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.49
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.58
4 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.76
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.40
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.52
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.56
4 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.66
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.74
MB Tereza DoubkováTereza Doubková 055818 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.26 11.00
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.42 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.51 8.00
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.58 7.00
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.59 6.00
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 08.53
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.54 4.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.69 3.00
4 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 Pardubický krajPardubický kraj 08.75 2.00
5 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 08.77
6 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 08.77 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Pardubický krajPardubický kraj 18.79 11.00
2 Jan SladkýJan Sladký 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 19.03 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 Středočeský krajStředočeský kraj 19.34 8.00
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 20.11 5.00
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 20.88 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Pardubický krajPardubický kraj 19.44 7.00
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 19.96 6.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 20.18 4.00
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 21.25 2.00
5 Martin TetourMartin Tetour 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 21.62 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Pardubický krajPardubický kraj 20.23
2 Jiří SynekJiří Synek 05 Středočeský krajStředočeský kraj 20.65
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 21.23
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 21.82
5 Filip NousekFilip Nousek 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 22.52
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 19.47 11.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 20.08 9.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 20.09 8.00
4 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 20.75 6.00
5 Lucie KrálováLucie Králová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 21.28 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 Pardubický krajPardubický kraj 20.68 7.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 21.03 5.00
3 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 21.44 2.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 21.58 1.00
5 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 21.62
MB Karla CvrčkováKarla Cvrčková 045510 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 Středočeský krajStředočeský kraj 21.09
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 21.26 4.00
3 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 Pardubický krajPardubický kraj 21.60
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 21.93
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 22.30
MB Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 055105 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.23
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1:42.37 11.00
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1:43.34 8.00
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 1:44.24 7.00
4 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 1:47.77 6.00
5 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1:48.75 5.00
6 Simona RučováSimona Ručová 04 Pardubický krajPardubický kraj 1:49.16 4.00
7 Lenka PosledníLenka Poslední 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1:50.96 3.00
8 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:53.04 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 1:42.50 9.00
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 1:51.60
3 Aneta HavlováAneta Havlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1:52.19
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1:53.96
5 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:55.24 1.00
6 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:59.28
7 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 Pardubický krajPardubický kraj 2:01.71
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NovákDaniel Novák 04 Pardubický krajPardubický kraj 2:57.60 9.00
2 Pavel NeubergPavel Neuberg 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3:00.70 8.00
3 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3:01.07 7.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3:02.58 6.00
5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3:03.53 5.00
6 Jan PalatkaJan Palatka 04 Pardubický krajPardubický kraj 3:04.83
7 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3:05.46
8 Kamil VařejkaKamil Vařejka 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 3:09.42 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2:53.31 11.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 3:03.81 4.00
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3:08.67
4 Tomáš JanáčekTomáš Janáček 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 3:14.27 2.00
5 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 3:15.15 1.00
6 Jan BoháčJan Boháč 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3:33.01
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 09.49 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 09.60 8.00
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 09.74 7.00
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.76 3.00
5 Adam BažoutAdam Bažout 04 Pardubický krajPardubický kraj 11.01 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Středočeský krajStředočeský kraj 09.80
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 Pardubický krajPardubický kraj 09.92 6.00
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 10.16 5.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 10.55 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 09.56 9.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 10.64
3 Filip NousekFilip Nousek 05 Kraj VysočinaKraj Vysočina 11.35 1.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 14.76
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.09 9.00
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 10.20 7.00
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 10.54 5.00
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 Pardubický krajPardubický kraj 10.62 2.00
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 11.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 09.74 11.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.42 6.00
3 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 10.60 4.00
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 10.61 3.00
5 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 Pardubický krajPardubický kraj 11.10
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia HeryánováLia Heryánová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 10.12 8.00
2 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 10.88 1.00
3 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.89
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10.99
5 Bára SokolováBára Sokolová 04 Pardubický krajPardubický kraj 11.62
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peterka, Levý, März, Sladký Peterka, Levý, März, Sladký Plzeňský krajPlzeňský kraj 30.81 10.00
2 Novosad, Bažout, Kábele, Kasal Novosad, Bažout, Kábele, Kasal Pardubický krajPardubický kraj 31.86 6.00
3 Krejčí, Novotný, Vacek, Drnek Krejčí, Novotný, Vacek, Drnek Jihočeský krajJihočeský kraj 32.18 4.00
4 Ludes, Dobrovolný, Vincenc, Martínek Ludes, Dobrovolný, Vincenc, Martínek Kraj VysočinaKraj Vysočina 32.35 2.00
Machurka, Kratochvíl, Matěj, Bareš Machurka, Kratochvíl, Matěj, Bareš Středočeský krajStředočeský kraj DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Synek, Tvrzník, Hanousek, Jarusek Synek, Tvrzník, Hanousek, Jarusek Středočeský krajStředočeský kraj 31.44 8.00
2 Zajíc, Heidelmeier, Paruch, Soukup Zajíc, Heidelmeier, Paruch, Soukup Plzeňský krajPlzeňský kraj 32.15
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruttová, Hlouchová, Prokešová, Lamačová Ruttová, Hlouchová, Prokešová, Lamačová Středočeský krajStředočeský kraj 31.32 10.00
2 Báňová, Pavlidu, Jeřábková, Vrzalová Báňová, Pavlidu, Jeřábková, Vrzalová Kraj VysočinaKraj Vysočina 31.75 8.00
3 Burešová, Puchernová, Loučková, Červená Burešová, Puchernová, Loučková, Červená Pardubický krajPardubický kraj 31.86 6.00
4 Dezortová, Petrušová, Hanzlíková, Konečná Dezortová, Petrušová, Hanzlíková, Konečná Plzeňský krajPlzeňský kraj 32.13 4.00
5 Kovářová, Skaláková, Šteierová, Chalupová Kovářová, Skaláková, Šteierová, Chalupová Jihočeský krajJihočeský kraj 32.49 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Placatková, Vlková, Hůlová, Chalupová Placatková, Vlková, Hůlová, Chalupová Středočeský krajStředočeský kraj 32.17
2 Keliarová, Malá, Remešová, Dvořáčková Keliarová, Malá, Remešová, Dvořáčková Kraj VysočinaKraj Vysočina 34.26
3 Weinfurterová, Hellmayerová, Čechurová, Váchová Weinfurterová, Hellmayerová, Čechurová, Váchová Plzeňský krajPlzeňský kraj 34.64
4 Sokolová, Dudlová, Přikrylová, Solníková Sokolová, Dudlová, Přikrylová, Solníková Pardubický krajPardubický kraj 36.15
MB Cvrčková, Jirásková, Doubková, Kucharčíková Cvrčková, Jirásková, Doubková, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 34.63
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.62 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.62 9.00
3 Michael ŠteflMichael Štefl
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.59 8.00
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 1.56 7.00
5 Matěj SivákMatěj Sivák
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.50
6 Pavel FroněkPavel Froněk
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 1.45 6.00
7 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.45 5.00
8= Jakub PetrášJakub Petráš
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.40
8= Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.40 4.00
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.40
11= Tomáš BednářTomáš Bednář
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.35 3.00
11= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 1.35 2.00
MB Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040409 1.53
Jan PalatkaJan Palatka
Pardubický krajPardubický kraj
04 NM
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.58 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.52 9.00
3 Lucie KlímováLucie Klímová
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.49 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.46 7.00
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.43 6.00
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1.43
7 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
05 1.43 5.00
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 1.40 4.00
9 Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1.40 3.00
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 1.35
11 Simona RučováSimona Ručová
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.35 2.00
12 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 1.35 1.00
13= Kateřina DouchováKateřina Douchová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 1.30
13= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Pardubický krajPardubický kraj
04 1.30
Celkem 14 závodníků

8 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machurka, Šantavý, Placatková, Steinsová, Klasnová, Chrastinová, Cook, Šolc Machurka, Šantavý, Placatková, Steinsová, Klasnová, Chrastinová, Cook, Šolc Středočeský krajStředočeský kraj 3:39.77 10.00
2 Bruha, Čuda, Serbousková, Kmošková, Ručová, Klímová, Novosad, Kasal Bruha, Čuda, Serbousková, Kmošková, Ručová, Klímová, Novosad, Kasal Pardubický krajPardubický kraj 3:42.12 8.00
3 Rodr, Drnek, Krejčí, Tetour, Lišková, Hejnová, Kovářová, Maršálková Rodr, Drnek, Krejčí, Tetour, Lišková, Hejnová, Kovářová, Maršálková Jihočeský krajJihočeský kraj 3:44.58 6.00
4 Koza, Davídková, Pergler, Kučerová, Hůrka, Husáková, Dezortová, Hrubý Koza, Davídková, Pergler, Kučerová, Hůrka, Husáková, Dezortová, Hrubý Plzeňský krajPlzeňský kraj 3:48.94 4.00
5 Jeřábková, Střešňáková, Machovcová, Švihálková, Havlíček, Štancl, Kružík, Nousek Jeřábková, Střešňáková, Machovcová, Švihálková, Havlíček, Štancl, Kružík, Nousek Kraj VysočinaKraj Vysočina 3:56.52 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bareš, Synek, Hlouchová, Heryánová, Faltýnková, Pěgřímková, Štefl, Dvořák Bareš, Synek, Hlouchová, Heryánová, Faltýnková, Pěgřímková, Štefl, Dvořák Středočeský krajStředočeský kraj 3:42.42
2 Novák, Palatka, Čížková, Kubelková, Dudlová, Hejtmánková, Vávra, Bičík Novák, Palatka, Čížková, Kubelková, Dudlová, Hejtmánková, Vávra, Bičík Pardubický krajPardubický kraj 3:55.78
3 Baxa, Froněk, Hellmayerová, Šobrová, Švajner, Petráš, Poslední, Havlová Baxa, Froněk, Hellmayerová, Šobrová, Švajner, Petráš, Poslední, Havlová Plzeňský krajPlzeňský kraj 3:56.84
4 Neuberg, Michálek, Boháč, Svoboda, Manuel, Králová, Průchová, Skaláková Neuberg, Michálek, Boháč, Svoboda, Manuel, Králová, Průchová, Skaláková Jihočeský krajJihočeský kraj 3:59.68
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 5.12 +0.6 m/s 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach
Středočeský krajStředočeský kraj
05 5.06 +0.9 m/s 9.00
3 Šimon LevýŠimon Levý
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 5.03 +0.6 m/s 8.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4.86 +1.1 m/s 7.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 4.67 +0.5 m/s 6.00
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 4.56 +1.9 m/s 5.00
7 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Kraj VysočinaKraj Vysočina
05 4.56 +0.0 m/s 4.00
8 Jakub PeterkaJakub Peterka
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 4.52 -0.6 m/s
9 Tomáš BednářTomáš Bednář
Pardubický krajPardubický kraj
04 4.52 +2.8 m/s 4.23 +1.3 m/s 3.00
10 Adam BažoutAdam Bažout
Pardubický krajPardubický kraj
04 4.38 +1.2 m/s 2.00
11 Jan HlaváčJan Hlaváč
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 4.38 +2.5 m/s 4.31 +1.1 m/s 1.00
12 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4.34 +0.0 m/s
13 Danny BičíkDanny Bičík
Pardubický krajPardubický kraj
04 3.84 +1.5 m/s
14 Martin TetourMartin Tetour
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3.67 +1.4 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
Pardubický krajPardubický kraj
04 5.16 +0.8 m/s 11.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Pardubický krajPardubický kraj
04 4.88 +0.4 m/s 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4.69 +0.8 m/s 8.00
4 Tereza LamačováTereza Lamačová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4.64 +0.4 m/s 7.00
5 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
Pardubický krajPardubický kraj
04 4.44 +0.7 m/s
6 Klára ČechurováKlára Čechurová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 4.39 +2.1 m/s 4.24 +0.5 m/s 6.00
7 Nika KroupováNika Kroupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 4.39 +0.9 m/s 5.00
8 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
05 4.32 +0.4 m/s 4.00
9 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 4.30 +1.6 m/s 3.00
10 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4.28 +0.0 m/s
11 Aneta SkalákováAneta Skaláková
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 4.26 +1.3 m/s 2.00
12 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 4.19 +0.3 m/s
13 Klára PrůchováKlára Průchová
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 4.06 +1.4 m/s
14 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 3.92 +1.8 m/s 1.00
15 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 3.89 +0.6 m/s
MB Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045322 4.56 +0.4 m/s
MB Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045824 4.35 +0.6 m/s
MB Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
055501 4.34 +0.0 m/s
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Středočeský krajStředočeský kraj
04 11.27 11.00
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 10.83 9.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 10.61 8.00
4 Bára SokolováBára Sokolová
Pardubický krajPardubický kraj
04 10.54 7.00
5 Adéla PipkováAdéla Pipková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 10.49 6.00
6 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 10.17
7 Simona KubouškováSimona Kuboušková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 10.15 5.00
8 Klára KučerováKlára Kučerová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 09.95
9 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
Pardubický krajPardubický kraj
04 09.82 4.00
10 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 09.70 3.00
11 Eva RemešováEva Remešová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 09.51 2.00
12 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Pardubický krajPardubický kraj
04 09.37
13 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 09.20
14 Natálie BáňováNatálie Báňová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 08.20 1.00
MB Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045105 10.18
MB Viktorie SršňováViktorie Sršňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045826 09.15
MB Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
046027 08.12
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MartínekJakub Martínek
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 12.37 11.00
2 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
Středočeský krajStředočeský kraj
04 11.50 9.00
3 Jan NěmečekJan Němeček
Středočeský krajStředočeský kraj
04 11.32 8.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 11.09 7.00
5 Jan SoukupJan Soukup
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 10.86 6.00
6 Michael ŠteflMichael Štefl
Středočeský krajStředočeský kraj
04 10.76
7 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 10.63 5.00
8 Marek MatúšMarek Matúš
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 10.39
9 Matěj KábeleMatěj Kábele
Pardubický krajPardubický kraj
04 10.14 4.00
10 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 09.99 3.00
11 Filip LudesFilip Ludes
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 09.61
12 Ondřej LetochaOndřej Letocha
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 08.41 2.00
13 Vít HolickýVít Holický
Pardubický krajPardubický kraj
04 08.41 1.00
14 Libor TupýLibor Tupý
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 08.24
MB Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040214 11.37
Vít KverekVít Kverek
Pardubický krajPardubický kraj
04 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
Středočeský krajStředočeský kraj
04 33.05 11.00
2 Zita ČížkováZita Čížková
Pardubický krajPardubický kraj
04 30.02 9.00
3 Adéla HusákováAdéla Husáková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 29.19 8.00
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 28.72 7.00
5 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 27.77 6.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 27.34 5.00
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 26.89 4.00
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 26.10
9 Eva RemešováEva Remešová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 26.00 3.00
10 Adéla PipkováAdéla Pipková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 24.37 2.00
11 Kateřina DouchováKateřina Douchová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 24.32
12 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 23.96
13 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 23.87
14 Aneta SolníkováAneta Solníková
Pardubický krajPardubický kraj
04 22.98 1.00
15 Veronika StodolováVeronika Stodolová
Pardubický krajPardubický kraj
05 21.91
MB Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
046027 29.30
MB Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
045514 24.88
MB Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
045530 24.88
MB Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045217 23.30
MB Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055221 19.06
MB Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
045826 14.60
MB Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045216 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KračekMartin Kraček
Středočeský krajStředočeský kraj
04 38.54 11.00
2 Miroslav TodtMiroslav Todt
Středočeský krajStředočeský kraj
04 32.98 9.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 32.32 8.00
4 Jan StejskalJan Stejskal
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 29.89 7.00
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 28.69 6.00
6 Jakub MartínekJakub Martínek
Kraj VysočinaKraj Vysočina
04 27.16 5.00
7 David LangmullerDavid Langmuller
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 26.20 4.00
8 Jan NěmečekJan Němeček
Středočeský krajStředočeský kraj
04 25.91
9 Libor TupýLibor Tupý
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 23.56
10 Daniel NovákDaniel Novák
Pardubický krajPardubický kraj
04 21.53 3.00
11 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Kraj VysočinaKraj Vysočina
05 20.99
12 Vít HolickýVít Holický
Pardubický krajPardubický kraj
04 19.04 2.00
13 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 18.91 1.00
14 Jan SoukupJan Soukup
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 16.82
MB Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040719 31.54
MB Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040423 31.33
MB Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041229 29.06
Aleš KristlAleš Kristl
Pardubický krajPardubický kraj
05 DNS
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj{8} 140.00
2 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 109.00
3 Pardubický kraj Pardubický kraj Pardubický kraj{8} 082.00
4 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj Vysočina{8} 074.00
5 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský kraj{8} 072.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj{8} 286.00
2 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 197.00
3 Pardubický kraj Pardubický kraj Pardubický kraj{8} 186.00
4 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský kraj{8} 161.00
5 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj Vysočina{8} 155.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj{8} 136.00
2 Pardubický kraj Pardubický kraj Pardubický kraj{8} 096.00
3 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 084.00
4 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský kraj{8} 083.00
5 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj Vysočina{8} 079.00
Celkem 5 závodníků