výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (1. 7. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.90
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.36
3 Jan LechnerJan Lechner 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.37
4 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.45
5 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.77
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.96
MS David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.20
2 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.22
3 Ahmad HazerAhmad Hazer 890904 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.34
4 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.50
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.95
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.02
2 Pavel BendaPavel Benda 920325 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.12
3 Ali HazerAli Hazer 840817 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.49
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 990412 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.56
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.58
MS Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.26
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.79 11.00
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.05 9.00
3 Pavel BendaPavel Benda 920325 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.06 8.00
4 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.08 7.00
5 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.27 6.00
6 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.32 4.00
2 Jan LechnerJan Lechner 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.32 3.00
3 Ahmad HazerAhmad Hazer 890904 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.34 2.00
4 Ali HazerAli Hazer 840817 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.40 1.00
5 Valerij LunhulValerij Lunhul 990412 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.46
6 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.57 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.60 9.00
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.65 8.00
4 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 890908 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.92 7.00
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 020905 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.95 6.00
6 Ester MerunkováEster Merunková 000414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina KititiTina Kititi 991030 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.11 4.00
2 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.28 3.00
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 020429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.78 2.00
4 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.04 1.00
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 000816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.03
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.73
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.84
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 020905 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.13
4 Tina KititiTina Kititi 991030 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.30
5 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.45
6 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 020429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13.51
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 000811 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.69
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 890908 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.85
3 Ester MerunkováEster Merunková 000414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.29
4 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.97
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 000816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.73
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 971114 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21.99 11.00
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.17 9.00
3 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22.32 8.00
4 Pavel BendaPavel Benda 920325 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22.42 7.00
5 Patryk BacharPatryk Bachar 921116 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.69 5.00
Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.54 6.00
2 Valerij LunhulValerij Lunhul 990412 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22.85 4.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.03 3.00
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.20 2.00
5 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.37
Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.25 1.00
2 Jakub NosekJakub Nosek 891030 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.72
3 Lukáš ČástkaLukáš Částka 881014 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 25.47
MS David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.13
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.90
Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 970510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.49 11.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 000811 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25.18 9.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 970510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.48 8.00
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.70 7.00
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 961024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.26 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 960913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.92 6.00
2 Marie KonopováMarie Konopová 961114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.63 4.00
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 010926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.70 3.00
4 Ester MerunkováEster Merunková 000414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 26.71 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.02 1.00
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 020429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 28.48
3 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 020224 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 28.79
4 Monika FridrichováMonika Fridrichová 010129 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.89
5 Anna PtákováAnna Ptáková 991009 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.75
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.40 11.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.82 9.00
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 49.13 8.00
4 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 49.37 7.00
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.21
6 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MurínJan Murín 920301 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.95 4.00
2 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.50 3.00
3 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51.61 2.00
4 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.87
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.90
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.43 6.00
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.57 5.00
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.65 1.00
4 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.32
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.31
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LuxDavid Lux 970730 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.54
2 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 840711 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.07
MS Martin FaměraMartin Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.44
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 960913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.73 11.00
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 990811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.52 9.00
3 Marie KonopováMarie Konopová 961114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 58.43 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 950603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.25 7.00
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 010504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.16 4.00
MS Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 970826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucía VítováLucía Vítová 000509 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.79 6.00
2 Dana ProkopováDana Prokopová 950105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.15 5.00
3 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 960325 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 64.31 2.00
4 Monika FridrichováMonika Fridrichová 010129 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 66.83
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64.29 3.00
2 Barbora HaškováBarbora Hašková 011002 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65.66 1.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 021206 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65.84
4 Sandra PeterováSandra Peterová 010127 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 66.47
5 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 000211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 67.47
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MurínJan Murín 920301 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:56.91 11.00
2 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:57.29 9.00
3 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:57.87 7.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:58.39 6.00
5 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:58.58 5.00
6 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:58.88 4.00
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:59.40 3.00
8 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:00.87
9 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:01.01
10 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.46
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:57.75 8.00
2 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:59.50 2.00
3 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.09 1.00
4 Miloš ŠolcMiloš Šolc 960422 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:00.14
5 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 960302 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:01.24
6 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:01.49
7 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:03.61
8 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.73
9 Tomáš HolmanTomáš Holman 010611 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.89
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 920617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.28 11.00
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 010504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.50 9.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 950603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:19.92 8.00
4 Sára JanuškováSára Janušková 970802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.20 7.00
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 961120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.37 6.00
6 Martina FořtováMartina Fořtová 020503 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:25.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 010620 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.43 4.00
2 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 750426 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.12 3.00
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 961229 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:33.52 2.00
4 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 960325 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.29 1.00
5 Eliška SojkováEliška Sojková 960830 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.17
6 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 910629 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.91
7 Anna KryškováAnna Kryšková 960707 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.59
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:05.80 11.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:07.08 9.00
3 Milan JanoušekMilan Janoušek 910123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:07.24 8.00
4 Marek UvizlMarek Uvizl 920429 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:08.00 7.00
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:10.78 6.00
6 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:10.97 5.00
7 Lukáš TasslerLukáš Tassler 820104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:11.96 4.00
8 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:12.35 3.00
9 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:12.66 2.00
10 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:15.71 1.00
11 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:16.34
12 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:20.24
13 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:22.08
14 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 960302 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:24.05
15 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:25.84
MS Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:31.34
Jan ŠedinaJan Šedina 840917 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Jan ČelůstkaJan Čelůstka 820322 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 961120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:43.68 11.00
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 920617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:56.17 9.00
3 Sára JanuškováSára Janušková 970802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:58.39 8.00
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 840320 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:59.35 7.00
5 Natálie BělinováNatálie Bělinová 000906 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:59.64 6.00
6 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 010507 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:04.01 5.00
7 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 960407 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:07.67 4.00
8 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 980424 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:08.51 3.00
9 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 970826 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:11.41 2.00
10 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 971224 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:18.09 1.00
11 Dana ProkopováDana Prokopová 950105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.20
12 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 910629 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:01.99
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 970510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.21 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 980913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.62 9.00
3 Anna NečinováAnna Nečinová 960731 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14.68 8.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 970510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.73 7.00
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.82 6.00
6 Natália BučičováNatália Bučičová 990726 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 900528 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.97 4.00
2 Lucie OsobováLucie Osobová 850211 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.40 3.00
3 Nikol PánkováNikol Pánková 000103 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.61 2.00
4 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 980806 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.94 1.00
Michaela KovandováMichaela Kovandová 990608 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patryk BacharPatryk Bachar 921116 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.41 11.00
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.65 9.00
3 Ahmad HazerAhmad Hazer 890904 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.77 8.00
4 Ali HazerAli Hazer 840817 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15.49 7.00
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.00 6.00
6 Jakub NosekJakub Nosek 891030 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.01 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 980530 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.24 4.00
2 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 16.33 3.00
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.67 2.00
4 Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.07 1.00
5 Josef HorákJosef Horák 990907 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.31
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.54 11.00
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 980530 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.58 9.00
3 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.00 8.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.02 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
1 Ali HazerAli Hazer 840817 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.28 7.00
2 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 59.64 6.00
3 Ahmad HazerAhmad Hazer 890904 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 61.02 4.00
4 Jiří JankůJiří Janků 870912 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 61.57 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 890614 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 64.37 2.00
2 Ondřej BurešOndřej Bureš 991214 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 68.79 1.00
MS Martin FaměraMartin Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.48
MS Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 59.68
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália BučičováNatália Bučičová 990726 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.19 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 990922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 66.69 9.00
3 Nikola SojkováNikola Sojková 000327 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.08 8.00
4 Leona VokálováLeona Vokálová 011001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 68.07 7.00
5 Anna PtákováAnna Ptáková 991009 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 71.41 5.00
6 Nikol PánkováNikol Pánková 000103 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 71.98 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 69.09 6.00
2 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 980806 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 71.94 4.00
3 Margit JunkováMargit Junková 000219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 73.01 2.00
4 Dana FickerováDana Fickerová 850330 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 77.17 1.00
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 000816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 79.82
MS Denisa FolkováDenisa Folková 010618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 68.76
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PavlištaVít Pavlišta 850322 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:30.93 11.00
2 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:00.87 9.00
3 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10:14.04 8.00
4 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 820322 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10:19.65 7.00
5 Jan ŠedinaJan Šedina 840917 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:24.28 6.00
6 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:36.74 5.00
7 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:44.96 4.00
8 Michael SmutnýMichael Smutný 990622 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:47.73 3.00
9 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 870628 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10:49.27 2.00
10 Ondřej BurešOndřej Bureš 991214 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:30.42 1.00
11 Adam BártaAdam Bárta 921103 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11:42.04
12 Pavel ČeškaPavel Češka 840421 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:49.87
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 750426 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:50.40 11.00
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová 970313 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:51.33 9.00
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 840320 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:57.01 8.00
4 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 971224 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:18.26 7.00
5 Emma HoráčkováEmma Horáčková 011117 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:59.59 6.00
6 Dana FickerováDana Fickerová 850330 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13:05.81 5.00
7 Barbora ChytkováBarbora Chytková 961229 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13:38.17 4.00
8 Natálie VíškováNatálie Víšková 980821 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13:47.90 3.00
9 Martina NetolickáMartina Netolická 820525 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14:20.14 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Král, Povýšil, Trafina, Kolář Král, Povýšil, Trafina, Kolář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.14 11.00
2 Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Kaiser Bachar, Wrobel, Kudrnáč, Kaiser SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 43.63 9.00
3 Benda, Lunhul, Hazer, Hazer Benda, Lunhul, Hazer, Hazer Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 43.88 8.00
4 Pechar, Machotka, Sebera, Hrdoušek Pechar, Machotka, Sebera, Hrdoušek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.04 7.00
5 Řehák, Bouma, Holub, Moravec Řehák, Bouma, Holub, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.13 5.00
6 Špičák, Holub, Štěpánek, Blatník Špičák, Holub, Štěpánek, Blatník TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.52 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lechner, Hacuš, Umlauf, Truhlář Lechner, Hacuš, Umlauf, Truhlář TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.11 6.00
2 Mašek, Murín, Lux, Posel Mašek, Murín, Lux, Posel Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 45.42 4.00
3 Halberštát, Bahník, Duchan, Jeřábek Halberštát, Bahník, Duchan, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.79 2.00
4 Žouželka, Havlík, Sekanina, Stenzl Žouželka, Havlík, Sekanina, Stenzl AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 46.15 1.00
5 Bezucha, Martinek, Coubal, Semotam Bezucha, Martinek, Coubal, Semotam TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.64
6 Molva, Barek, Baše, Burian Molva, Barek, Baše, Burian A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.21
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rappová, Čejchanová, Bradová, Kopecká Rappová, Čejchanová, Bradová, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 49.89 11.00
2 Dvořáková, Trejbalová, Nosková, Plocarová Dvořáková, Trejbalová, Nosková, Plocarová AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 51.30 8.00
3 Konopová, Trhoňová, Černá, Buřilová Konopová, Trhoňová, Černá, Buřilová A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 51.86 7.00
4 Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 52.59 6.00
5 Drábková, Jánská, Škodová, Kijan Drábková, Jánská, Škodová, Kijan SK Nové Město nad Metují ASK Nové Město nad Metují A 53.38 4.00
6 Grulichová, Nečinová, Kititi, Kučerová Grulichová, Nečinová, Kititi, Kučerová AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 53.89 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sojková, Janů, Štanclová, Odvárková Sojková, Janů, Štanclová, Odvárková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 51.04 9.00
2 Hašková, Kvasničáková, Příhodová, Dachovská Hašková, Kvasničáková, Příhodová, Dachovská TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 52.91 5.00
3 Vítová, Vašíčková, Kovandová, Drašnarová Vítová, Vašíčková, Kovandová, Drašnarová A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 54.14 2.00
4 Zaddem, Danišová, Březinová, Sojková Zaddem, Danišová, Březinová, Sojková A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 56.45 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Filingr, Chour, Murín Benda, Filingr, Chour, Murín Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:23.82 11.00
2 Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:24.23 9.00
3 Mikule, Umlauf, Puš, Hofta Mikule, Umlauf, Puš, Hofta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:29.76 8.00
4 Machotka, Uvizl, Vysušil, Burian Machotka, Uvizl, Vysušil, Burian A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:31.26 6.00
5 Steklík, Žaluda, Hájek, Holman Steklík, Žaluda, Hájek, Holman SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:35.70 3.00
Povýšil, Trafina, Kolář, Galáč Povýšil, Trafina, Kolář, Galáč AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lux, Posel, Lunhul, Hazer Lux, Posel, Lunhul, Hazer Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:31.12 7.00
2 Krakuvčík, Coubal, Hodboď, Kulíšek Krakuvčík, Coubal, Hodboď, Kulíšek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:31.89 5.00
3 Tassler, Timko, Šolc, Kuriš Tassler, Timko, Šolc, Kuriš TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:34.64 4.00
4 Žouželka, Strouhal, Janků, Stenzl Žouželka, Strouhal, Janků, Stenzl AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:37.28 2.00
5 Martinek, Bezucha, Řehák, Šedina Martinek, Bezucha, Řehák, Šedina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:43.80 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sádlová, Chrpová, Drábková, Škodová Sádlová, Chrpová, Drábková, Škodová SK Nové Město nad Metují ASK Nové Město nad Metují A 4:06.99 11.00
2 Vokálová, Čermáková, Bělinová, Sojková Vokálová, Čermáková, Bělinová, Sojková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4:09.98 9.00
3 Vítová, Sojková, Švábíková, Konopová Vítová, Sojková, Švábíková, Konopová A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 4:11.67 8.00
4 Trejbalová, Fridrichová, Kopecká, Merunková Trejbalová, Fridrichová, Kopecká, Merunková AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 4:15.52 7.00
5 Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4:17.26 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chytková, Nečinová, Junková, Pánková Chytková, Nečinová, Junková, Pánková AC Vysoké Mýto z.s. AAC Vysoké Mýto z.s. A 4:21.26 5.00
2 Janatová, Jebavá, Peterová, Tůmová Janatová, Jebavá, Peterová, Tůmová SK Nové Město nad Metují BSK Nové Město nad Metují B 4:25.14 4.00
3 Dvořáková, Kryšková, Paskovská, Plocarová Dvořáková, Kryšková, Paskovská, Plocarová AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 4:27.30 3.00
4 Odvárková, Šolcová, Janů, Dočekalová Odvárková, Šolcová, Janů, Dočekalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4:27.97 2.00
5 Dachovská, Hašková, Příhodová, Bělohlávková Dachovská, Hašková, Příhodová, Bělohlávková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4:34.63 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 1.99 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990127 1.96 9.00
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
000620 1.96 8.00
4 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950820 1.91 7.00
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
901222 1.91 6.00
6 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
880306 1.86 5.00
7 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 1.86 4.00
8 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.86 3.00
9 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 1.81 2.00
10 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
980801 1.81 1.00
11 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
981209 1.81
12 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970911 1.81
13 Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960720 1.76
Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
981206 1.72 11.00
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
970526 1.66 9.00
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960211 1.63 8.00
4 Lucie OsobováLucie Osobová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
850211 1.60 7.00
5 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930620 1.60 6.00
6= Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930802 1.55 4.50
6= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
010103 1.55 4.50
8 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
010516 1.50 3.00
9 Anna JaškinaAnna Jaškina
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010831 1.50 2.00
10 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 1.45 1.00
11 Eliška SittováEliška Sittová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
020829 1.40
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
981209 5.00 11.00
2 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
950725 4.50 9.00
3 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 4.50 8.00
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960418 4.30 7.00
5 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
780420 4.30 6.00
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 3.90 5.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 3.50 4.00
8 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 3.30 3.00
Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
780705 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
000219 3.33 11.00
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
950119 3.33 9.00
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030302 2.68 8.00
4 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
820423 2.68 7.00
5= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
970526 2.68 5.50
5= Kateřina JůzováKateřina Jůzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
910819 2.68 5.50
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980512 NM
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990922 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
920419 7.38 +1.6 m/s 11.00
2 Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
921116 7.23 +1.1 m/s 9.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
981209 7.04 +0.2 m/s 8.00
4 Adam PekárekAdam Pekárek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990127 6.88 +0.7 m/s 7.00
5 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
911028 6.82 +0.1 m/s 6.00
6 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 6.68 -0.1 m/s 5.00
7 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 6.68 +0.0 m/s 4.00
8 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
930921 6.43 -1.0 m/s 3.00
9 Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960720 6.26 +0.0 m/s 2.00
10 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
920202 6.16 +0.6 m/s 1.00
11 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 5.94 +0.5 m/s
MS Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990330 6.22 -0.3 m/s
MS Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980425 5.92 +1.7 m/s
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
011107 5.35 -0.3 m/s
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KijanAnna Kijan
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
900622 6.05 +0.6 m/s 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
970510 6.04 +0.0 m/s 9.00
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
961024 5.94 -0.2 m/s 8.00
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
920801 5.78 -0.2 m/s 7.00
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
970510 5.72 -2.9 m/s 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980613 5.59 +0.0 m/s 5.00
7 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980913 5.41 +0.0 m/s 4.00
8 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
971114 5.40 -2.2 m/s 3.00
9 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
010926 5.31 +4.8 m/s 5.30 -1.7 m/s 2.00
10 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030518 5.27 +1.6 m/s 1.00
11 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
900528 5.19 +0.2 m/s
12 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
020210 5.09 -0.5 m/s
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
030603 5.04 +0.1 m/s
14 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
951114 5.03 -0.2 m/s
15 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980316 4.92 +0.1 m/s
16 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020208 4.89 -2.1 m/s
17 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
000526 4.79 +0.7 m/s
MS Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010618 4.88 +0.9 m/s
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
011001 NM
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
920419 14.60 +0.1 m/s 11.00
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
911028 14.14 -2.6 m/s 9.00
3 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
960903 14.02 +1.4 m/s 8.00
4 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
920202 14.01 +0.0 m/s 7.00
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
901222 13.85 +1.1 m/s 6.00
6 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 13.10 +2.1 m/s 12.84 -1.0 m/s 5.00
7 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950820 13.04 -1.7 m/s 4.00
8 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
780705 12.73 -0.7 m/s 3.00
9 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
980801 12.49 +1.4 m/s 2.00
10 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
880306 12.20 -4.3 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KijanAnna Kijan
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
900622 12.56 +0.0 m/s 11.00
2 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
951114 11.67 +0.0 m/s 9.00
3 Tina KititiTina Kititi
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
991030 11.32 -1.6 m/s 8.00
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980210 11.22 +0.0 m/s 7.00
5 Patricie JanůPatricie Janů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
001001 11.20 +0.0 m/s 6.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010817 10.90 +0.5 m/s 5.00
7 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
001119 10.80 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
980613 10.77 -0.1 m/s 3.00
9 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980316 10.51 +2.7 m/s 10.36 +0.9 m/s 2.00
10 Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980512 10.44 +1.0 m/s 1.00
11 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
000526 10.39 +0.0 m/s
12 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
990608 10.29 -3.3 m/s
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
960731 12.42 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980913 11.32 9.00
3 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
930822 11.32 8.00
4 Kamila MachurováKamila Machurová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
820422 10.85 7.00
5 Marcela MoláčkováMarcela Moláčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
931201 10.75 6.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010817 10.66 5.00
7 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
970606 10.64 4.00
8 Lucie OsobováLucie Osobová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
850211 10.28 3.00
9 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
950119 09.68 2.00
10 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
890607 09.12 1.00
11 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890917 08.22
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
010505 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890408 17.54 11.00
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
900501 15.55 9.00
3 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 14.95 8.00
4 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
781030 14.01 7.00
5 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920120 13.99 6.00
6 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
830304 13.47 5.00
7 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
921213 13.35 4.00
8 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
830101 13.22 3.00
9 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
941231 13.17 2.00
10 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
891030 13.00 1.00
11 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 12.85
12 Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
871014 12.58
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 NM
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
690404 NM
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
990811 39.05 11.00
2 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890917 36.89 9.00
3 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
920119 36.20 8.00
4 Kamila MachurováKamila Machurová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
820422 36.14 7.00
5 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
000720 35.83 6.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970423 34.00 5.00
7 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
970606 32.47 4.00
8 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
010904 27.64 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 56.45 11.00
2 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890408 54.95 9.00
3 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
830101 51.65 8.00
4 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
900501 47.29 7.00
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
690404 46.83 6.00
6 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
830304 46.80 5.00
7 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 44.34 4.00
8 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920120 42.27 3.00
9 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
921213 41.77 2.00
10 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
881003 41.48 1.00
11 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
781030 40.16
12 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
710502 38.69
13 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
780420 35.90
14 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
941231 34.99
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
971117 47.91 11.00
2 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
930822 47.84 9.00
3 Andrea MaškováAndrea Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
860816 42.38 8.00
4 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890917 38.47 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970423 36.48 6.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010817 35.50 5.00
7 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
950614 35.22 4.00
8 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
000720 34.54 3.00
9 Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940429 33.36 2.00
10 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
990811 29.22 1.00
11 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
970606 24.99
Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
890607 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČapekDaniel Čapek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
921213 55.84 11.00
2 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
830304 54.05 9.00
3 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
870620 51.77 8.00
4 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
781030 50.72 7.00
5 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
921027 50.56 6.00
6 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930215 49.77 5.00
7 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
690404 49.15 4.00
8 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
48.67 3.00
9 Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
900501 43.86 2.00
10 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890408 42.62 1.00
11 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
830101 42.52
12 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
710502 41.23
13 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920120 36.28
MS Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010209 39.48
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940912 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
810630 63.72 11.00
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
920119 54.07 9.00
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
920625 47.64 8.00
4 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
950614 39.60 7.00
5 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
960731 37.25 6.00
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
950301 37.15 5.00
7 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930802 35.13 4.00
8 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980703 31.91 3.00
9 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
021111 30.17 2.00
10 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
020323 29.42 1.00
11 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030516 27.78
12 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
990608 25.36
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
980325 62.05 11.00
2 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
881003 60.60 9.00
3 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960222 58.39 8.00
4 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 52.87 7.00
5 Jan PetružálekJan Petružálek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
880209 52.33 6.00
6 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
810725 50.61 5.00
7 Lukas WrobelLukas Wrobel
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
920419 49.39 4.00
8 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
940204 44.39 3.00
Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 DNS
Jan SlanařJan Slanař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930123 DNS
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 250
2 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují{8} 156
3 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové{8} 146
4 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha{8} 144
5 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.{8} 121
6 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika{8} 113
7 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 103
8 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová{8} 19
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha{8} 258,5
2 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 167
3 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují{8} 148
4 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha{8} 133.50
5 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové{8} 111,5
6 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.{8} 100,5
7 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.{8} 75
Celkem 7 závodníků