výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (1. 7. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.28
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.46
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.53
4 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.74
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.98
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.18
7 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.34
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.44
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.65
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.72
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.03
5 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.08
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.12
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.33
Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.16 11.00
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.29 9.00
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.38 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.58 7.00
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.65 6.00
6 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.74 4.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.93 3.00
3 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.96 2.00
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.17 1.00
5 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.17
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.37
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.71
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.74
3 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.29
4 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.45
5 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.52
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.85
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.54
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.57
4 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.59
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.62
6 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.74
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.32
3 Lucie MertováLucie Mertová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.52
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.61
5 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.05
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.54 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.55 9.00
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.64 8.00
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.65 7.00
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.13 6.00
6 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.30 4.00
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.38 3.00
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.54 2.00
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.66 1.00
5 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.69
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.89
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.74 11.00
2= Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.82 8.50
2= David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.82 8.50
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.28 7.00
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.29 6.00
6 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.81 5.00
7 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.61 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.93 4.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.27 3.00
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.56 2.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.64
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.11
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.16
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.89 11.00
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.99 9.00
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.25 8.00
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.76 7.00
5 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.82 6.00
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.52 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.96 5.00
2 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.24 4.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.66 1.00
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.91
5 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 28.53
6 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.12
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27.32 3.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.54
3 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 29.15
4 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.35
Marie KrálikováMarie Králiková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.85 11.00
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.41 9.00
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.12 8.00
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.72 6.00
Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.15 7.00
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.91 5.00
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.91 4.00
4 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.21 3.00
Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNF
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.59 11.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 58.68 9.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.04 8.00
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 59.07 7.00
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 60.41 5.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.02 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.13 6.00
2 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 60.60 4.00
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.62 2.00
4 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.41 1.00
5 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.42
MS Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 62.04
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:56.49 11.00
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1:57.72 9.00
3 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:58.22 8.00
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:59.27 7.00
5 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:59.57 6.00
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.30 5.00
7 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.79 4.00
8 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:02.37 3.00
9 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:04.23 2.00
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:05.04 1.00
11 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:10.61
12 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.40
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:15.99 11.00
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:17.30 9.00
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:18.52 8.00
4 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.03 7.00
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.26 6.00
6 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:19.27 5.00
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.48 4.00
8 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.07 3.00
9 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:20.88 2.00
10 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.20 1.00
11 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.64
12 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.33
13 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:42.97
14 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.29
MS Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:30.09
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:07.69 11.00
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:08.24 9.00
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:09.26 8.00
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4:16.41 7.00
5 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:16.96 6.00
6 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:18.48 5.00
7 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:19.98 4.00
8 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:29.16 3.00
9 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:32.65 2.00
10 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:37.38 1.00
11 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:44.21
12 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:50.88
13 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5:05.89
Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:50.05 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:51.02 9.00
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.59 8.00
4 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:00.81 7.00
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:01.57 6.00
6 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:02.39 5.00
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:03.03 4.00
8 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:06.12 3.00
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:06.51 2.00
10 Patricia PuklováPatricia Puklová 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:08.30 1.00
11 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:11.51
12 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:12.34
13 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:36.71
Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:40.62 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:44.68 9.00
3 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10:47.36 8.00
4 Patricia PuklováPatricia Puklová 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10:54.44 7.00
5 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:08.96 6.00
6 Magda JankováMagda Janková 80 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:14.87 5.00
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:40.08 4.00
8 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11:44.86 3.00
9 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:47.30 2.00
10 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:49.32 1.00
11 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:57.65
12 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:06.75
Celkem 12 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31:45.42 11
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32:33.74 9
3 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 32:36.95 8
4 Tomáš SteinerTomáš Steiner 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 32:38.56 7
5 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 32:52.80 6
6 Jan KalendaJan Kalenda 85 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 33:18.05 5
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33:32.93 4
8 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 33:55.72 3
9 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 33:57.46 2
10 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 38:00.79 1
11 Tomáš KašpaříkTomáš Kašpařík 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38:08.73
12 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 38:47.72
13 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45:12.30
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Aleš DedekAleš Dedek 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.18 11.00
2 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.82 9.00
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.43 8.00
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.53 7.00
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.69 6.00
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15.84 5.00
7 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.23 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.16 4.00
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.62 2.00
3 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.01 1.00
Aneta PutnováAneta Putnová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.55 11.00
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.66 9.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.84 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.58 7.00
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.59 6.00
6 Filip BartošFilip Bartoš 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 16.89 5.00
7 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.96 4.00
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 19.43 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 56.77 11.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.39 6.00
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.45 5.00
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 54.47
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 58.43 9.00
2 Filip BartošFilip Bartoš 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 59.72 8.00
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.98 7.00
4 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.24 4.00
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.59 3.00
6 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 71.64 2.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 64.28 11.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 64.87 9.00
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 64.95 8.00
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.95 6.00
5 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 67.55 5.00
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 67.99 4.00
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 68.06 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 65.89 7.00
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 68.42 2.00
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 68.75 1.00
4 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.88
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 73.56
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 75.23
7 Marie KrálikováMarie Králiková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 77.44
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Jarošek, Formánek, Lampa, Kaštovský "A" Jarošek, Formánek, Lampa, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.10 11.00
2 "B" Holek, Sadil, Stuchlík, Kadla "B" Holek, Sadil, Stuchlík, Kadla TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.09 9.00
3 "A" Dvořák, Vymyslický, Kaňa, Zelinka "A" Dvořák, Vymyslický, Kaňa, Zelinka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.29 8.00
4 "A" Pátek, Drštička, Mališka, Dluhoš "A" Pátek, Drštička, Mališka, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 46.00 7.00
5 "A" Otruba, Sasyn, Sajdok, Morcinek "A" Otruba, Sasyn, Sajdok, Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.51 6.00
6 "C" Skypala, Gebauer, Gruň, Kukuczka "C" Skypala, Gebauer, Gruň, Kukuczka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.97 5.00
7 "A" Ožana, Přeček, Bartoš F, Zecha "A" Ožana, Přeček, Bartoš F, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 47.56 4.00
MS "B" Oberndorfer, Petrjanoš, Horčička, Juráš "B" Oberndorfer, Petrjanoš, Horčička, Juráš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.86
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Zlatníková, Gieselová, Janotová, Kožuškaničová "A" Zlatníková, Gieselová, Janotová, Kožuškaničová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.41 11.00
2 "A" Mrňová, Kozmíková, Havlíčková, Hřivnová "A" Mrňová, Kozmíková, Havlíčková, Hřivnová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 49.53 9.00
3 "A" Jurčeková, Šustáková, Čepková, Stratilová Val. "A" Jurčeková, Šustáková, Čepková, Stratilová Val. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.50 7.00
4 "A" Tomková, Balusková, Čejnová, Zatloukalová "A" Tomková, Balusková, Čejnová, Zatloukalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 51.85 6.00
5 "A" Tauberová, Miková, Čaladi, Freibergerová A "A" Tauberová, Miková, Čaladi, Freibergerová A AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.05 5.00
6 "A" Slámová, Rašková, Krtková, Eltnerová "A" Slámová, Rašková, Krtková, Eltnerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.42 4.00
7 "A" Brázdilová, Gregárková, Vydržalová, Resslerová "A" Brázdilová, Gregárková, Vydržalová, Resslerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 52.78 3.00
8 "A" Zahaluková, Teofilová, Červenková, Růžičková "A" Zahaluková, Teofilová, Červenková, Růžičková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.94 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Mertová, Kotasová, Činčilová, Kublová "B" Mertová, Kotasová, Činčilová, Kublová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.11 8.00
2 "B" Václavíková, Lampová, Baroňová, Stratilová N. "B" Václavíková, Lampová, Baroňová, Stratilová N. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.64 1.00
"B" Nováková, Pekaříková, Siebeltová, Rampírová "B" Nováková, Pekaříková, Siebeltová, Rampírová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Sadil, Lampa, Kaštovský, Jarošek "A" Sadil, Lampa, Kaštovský, Jarošek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.13 11.00
2 "A" Sasyn, Lichý, Wojnar, Chrascina "A" Sasyn, Lichý, Wojnar, Chrascina TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:36.26 9.00
3 "A" Malina, Kovář, Sláčik, Štefka "A" Malina, Kovář, Sláčik, Štefka Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:36.67 8.00
4 "A" Schmoger, Suchánek, Záveský, Mahovský "A" Schmoger, Suchánek, Záveský, Mahovský AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:44.20 5.00
5 "A" Ožana, Přeček, Bartoš F, Zecha "A" Ožana, Přeček, Bartoš F, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3:44.84 4.00
6 "A" Pátek, Řihošek, Sehnálek, Mališka "A" Pátek, Řihošek, Sehnálek, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:48.62 2.00
7 "A" Dvořák, Vymyslický, Pavlík, Kaňa "A" Dvořák, Vymyslický, Pavlík, Kaňa TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:49.64 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Gebauer, Skypala, Vala, Kukuczka "B" Gebauer, Skypala, Vala, Kukuczka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:38.60 7.00
2 "C" Holek, Stuchlík, Šubík, Kadla "C" Holek, Stuchlík, Šubík, Kadla TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:39.56 6.00
3 B" Dudzik, Czeczotka, Konderla, Ladomirjak B" Dudzik, Czeczotka, Konderla, Ladomirjak TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:48.22 3.00
4 "D" Beňovič, Bartusek, Gruň, Veverka "D" Beňovič, Bartusek, Gruň, Veverka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:20.04
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Havlíčková, Kusáková, Kašpárková, Mrňová "A" Havlíčková, Kusáková, Kašpárková, Mrňová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:03.10 11.00
2 "A" Rašková, Kopcová, Krtková, Siebeltová "A" Rašková, Kopcová, Krtková, Siebeltová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:07.24 9.00
3 "A" Freibergerová A, Freibergerová E, Matějáková, Dobrovolná "A" Freibergerová A, Freibergerová E, Matějáková, Dobrovolná AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:11.97 8.00
4 "A" Smolková, Lampová, Lichnovská, Šustáková "A" Smolková, Lampová, Lichnovská, Šustáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:12.66 6.00
5 "A" Lubojacká, Kotasová, Galaczová, Sasynová "A" Lubojacká, Kotasová, Galaczová, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:20.01 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Mynářová, Zemaníková, Rampírová, Pekaříková "B" Mynářová, Zemaníková, Rampírová, Pekaříková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:12.16 7.00
2 "B" Škrobánková, Fussová, Hromadová, Holoubková "B" Škrobánková, Fussová, Hromadová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:32.18 4.00
3 "B" Jagošová, Čaladi, Puklová, Kouřilová "B" Jagošová, Čaladi, Puklová, Kouřilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:34.58 3.00
4 "B" Šimurdová, Sikorová M, Kublová, Peterková H "B" Šimurdová, Sikorová M, Kublová, Peterková H TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:38.65 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.00 11.00
2 Jakub GenžaJakub Genža
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
81 1.94 9.00
3 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.86 8.00
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1.81 7.00
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.76 6.00
6 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
94 1.76 5.00
7 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.71 4.00
8 Adam FialaAdam Fiala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.71 3.00
9 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.71 2.00
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 1.00
11= Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 1.61
11= David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.61
MS Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.91
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 DNS
Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.67 11.00
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.64 9.00
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.61 8.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.58 7.00
5 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.58 6.00
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
91 1.55 5.00
7= Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.50 3.50
7= Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.50 3.50
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.93 11.00
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.41 9.00
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.41 8.00
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.21 7.00
5 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 4.01 6.00
6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.81 5.00
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.61 4.00
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3.61 3.00
9 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.21 2.00
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.45 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.11 9.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.01 8.00
4 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.61 7.00
5= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 2.41 5.50
5= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 2.41 5.50
Aneta PutnováAneta Putnová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.56 +1.2 m/s 11.00
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.41 +2.6 m/s 9.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.37 -0.5 m/s 8.00
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.36 +2.1 m/s 6.35 +1.2 m/s 7.00
5 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.30 +1.3 m/s 6.00
6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.18 +1.9 m/s 5.00
7 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6.12 +0.5 m/s 4.00
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.05 +1.7 m/s 3.00
9 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.99 +2.0 m/s 2.00
10 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 5.97 +1.8 m/s 1.00
11 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.93 +3.0 m/s 5.76 +0.9 m/s
12 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.79 +3.0 m/s 5.52 +0.6 m/s
13 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.54 +0.9 m/s
14 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.52 +0.7 m/s
15 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.49 +3.4 m/s 5.47 +1.4 m/s
16 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.44 +2.5 m/s 5.01 +2.0 m/s
17 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 5.22 +2.6 m/s
18 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5.19 +2.1 m/s 5.12 +1.6 m/s
19 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.04 +1.1 m/s
MS Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.83 +1.2 m/s
Adam FialaAdam Fiala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 DNS
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.63 +3.0 m/s 5.10 -0.1 m/s 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.57 +0.6 m/s 9.00
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.52 +2.4 m/s 5.44 +1.8 m/s 8.00
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.37 +3.3 m/s 5.29 +1.7 m/s 7.00
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.31 +2.8 m/s 5.26 -0.5 m/s 6.00
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.14 +1.6 m/s 5.00
7 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.14 +3.5 m/s 4.76 +1.1 m/s 4.00
8 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.04 +0.8 m/s 3.00
9 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.95 +2.7 m/s 4.80 +1.6 m/s 2.00
10 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.92 +1.9 m/s 1.00
11 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.91 +1.3 m/s
12 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.87 +1.7 m/s
13 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
98 4.87 +1.5 m/s
14 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.77 +1.6 m/s
15 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.70 +1.7 m/s
16 Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.55 +1.0 m/s
17 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.23 +2.4 m/s
MS Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.86 +2.0 m/s
Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 NM
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13.47 +2.0 m/s 11.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 13.45 +2.9 m/s 13.41 -0.2 m/s 9.00
3 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12.75 -0.6 m/s 8.00
4 Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
98 12.48 +1.7 m/s 7.00
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 12.16 -1.5 m/s 6.00
6 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12.08 +0.8 m/s 5.00
7 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 11.57 -0.8 m/s 4.00
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 12.24 +2.3 m/s 12.20 +1.7 m/s 11.00
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.17 +1.5 m/s 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.51 +0.9 m/s 8.00
4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.17 +0.1 m/s 7.00
5 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 11.10 +0.8 m/s 6.00
6 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 11.06 +1.6 m/s 5.00
7 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.89 +2.0 m/s 4.00
8 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 10.83 +1.7 m/s 3.00
9 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 10.46 +0.0 m/s 2.00
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 09.92 +0.6 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 14.82 11.00
2 Hillen JamesHillen James
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 14.27 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 13.00 8.00
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 12.42 7.00
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.03 6.00
6 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 11.36 5.00
7 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11.03 4.00
8 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.98 3.00
9 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10.08 2.00
10 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.68 1.00
11 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 09.38
12 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 09.19
13 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 09.14
14 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 09.13
15 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 09.10
16 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 08.87
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 14.97 11.00
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 13.59 9.00
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 13.41 8.00
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.38 7.00
5 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 13.15 6.00
6 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
88 13.04 5.00
7 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 12.50 4.00
8 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 12.49 3.00
9 Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.27 2.00
10 Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 11.79 1.00
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.29
12 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.04
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hillen JamesHillen James
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 42.40 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 40.27 9.00
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 38.94 8.00
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 36.48 7.00
5 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 33.67 6.00
6 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 33.25 5.00
7 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 33.06 4.00
8 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 32.73 3.00
9 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 31.31 2.00
10 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
89 31.14 1.00
11 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 31.05
12 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.70
13 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 29.72
14 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 29.62
15 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 29.13
16 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 28.99
17 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 28.81
18 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 28.69
19 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 28.28
20 Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 28.12
21 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 26.30
Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 DNS
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 NM
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
88 42.54 11.00
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 42.44 9.00
3 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 41.07 8.00
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 40.07 7.00
5 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 39.55 6.00
6 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 39.10 5.00
7 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 36.38 4.00
8 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 35.86 3.00
9 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 30.42 2.00
10 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 30.24 1.00
11 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 27.21
MS Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 28.83
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 DNS
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
92 NM
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 48.83 11.00
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 48.61 9.00
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 48.52 8.00
4 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 44.04 7.00
5 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 41.57 6.00
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 31.54 5.00
7 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 30.44 4.00
8 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 30.34 3.00
9 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 26.47 2.00
10 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 24.24 1.00
11 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 23.67
12 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 21.39
13 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 20.64
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 48.42 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 47.44 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
88 44.37 8.00
4 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 43.53 7.00
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 40.64 6.00
6= Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 34.71 4.50
6= Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 34.71 4.50
8 Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 33.65 3.00
9 František VrbkaFrantišek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
58 32.08 2.00
10 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 31.77 1.00
11 Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 31.73
12 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
92 30.75
13 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 28.62
14 Jakub BartošJakub Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
00 27.39
15 Vít PolášekVít Polášek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
94 24.83
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 42.36 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 39.69 9.00
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 39.47 8.00
4 Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 39.11 7.00
5 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 36.46 6.00
6 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 36.29 5.00
7 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 35.64 4.00
8 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 33.73 3.00
9 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 31.74 2.00
10 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 29.11 1.00
11 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 28.50
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 58.37 11.00
2 Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 57.36 9.00
3 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 57.16 8.00
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 56.70 7.00
5 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 53.76 6.00
6 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
92 51.79 5.00
7 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
94 51.44 4.00
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 50.90 3.00
9 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 49.60 2.00
10 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 49.54 1.00
11 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 49.33
12 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 38.53
13 Jakub BartošJakub Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
00 37.33
Jan AndělJan Anděl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 236.50
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 191.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 170.50
4 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 150.00
5 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 117.00
6 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 115.50
7 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 061.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m, 10km chůze
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 793.50
2 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 564.50
3 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 488.00
4 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 432.00
5 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 326.50
6 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 307.00
7 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 176.50
Poznámky:
Pořadí družstev mužů po 3. kole: SOKOP 21, TZTRI 16, MOSBR 15, BRECL 14, SLHAV 8, AKZLI 7, SKPRE 3
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 171.00
2 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 162.50
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 143.00
4 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 134.00
5 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 134.00
6 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 089.00
7 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 088.50
8 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 072.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 548.00
2 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 483.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 432.50
4 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 403.00
5 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 345.00
6 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 299.50
7 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 287.00
8 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 184.00
Poznámky:
Pořadí družstev žen po 3. kole: SOKOP 24, AKZLI 21, TZTRI 18, AKLOL 15, FMIST 11, UHHRA 8, MOSBR 8, SKPRE 3
Celkem 8 závodníků