výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mužů

Nýřany (1. 7. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.75
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.05
3 Lukáš LauberLukáš Lauber 000726 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.16
4 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12.63
5 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.80
6 Jan HuspekaJan Huspeka 830614 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 15.16
Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.56
2 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.08
3 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 990812 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 12.21
4 Martin BarákMartin Barák 990408 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.25
Tomáš FrančeTomáš Franče 880621 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Jakub KřížekJakub Křížek 991008 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Jan PechaJan Pecha 000704 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.45 11.00
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.52 9.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.03 8.00
4 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.11 7.00
5 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 990812 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 12.26 5.50
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 000726 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.26 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BarákMartin Barák 990408 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.24 4.00
2 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12.71 3.00
3 Jan HuspekaJan Huspeka 830614 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 15.04 2.00
Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.55 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.60 9.00
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.19 8.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.56 7.00
5 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.91 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 000226 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.15 5.00
2 David ŽahourDavid Žahour 000220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.03 4.00
3 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 26.39 3.00
Tomáš FrančeTomáš Franče 880621 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Martin BarákMartin Barák 990408 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 960304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.82 11.00
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 001210 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.48 9.00
3 Jan KolorosJan Koloros 980706 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.50 8.00
4 Jan PechaJan Pecha 000704 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 57.33 6.00
5 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 910105 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 67.64 1.00
Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.51 7.00
2 Petr SýkoraPetr Sýkora 000706 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.22 5.00
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.69 4.00
4 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.36 3.00
5 Tomáš HašekTomáš Hašek 890309 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 63.76 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 960304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.72 11.00
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:15.64 9.00
3 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.26 8.00
4 David ŽahourDavid Žahour 000220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.69 7.00
5 Petr SýkoraPetr Sýkora 000706 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.22 6.00
6 Adam TrhlíkAdam Trhlík 000529 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.05 5.00
7 Zdeněk ŠetlíkZdeněk Šetlík 770423 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:31.36 4.00
8 Tomáš HašekTomáš Hašek 890309 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2:44.18 3.00
9 Pavel ČechPavel Čech 730724 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:12.00 2.00
Albert WeberAlbert Weber 000907 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Zdeněk FörsterZdeněk Förster 690101 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. DNS
Silvestr KotekSilvestr Kotek 620413 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BielikJan Bielik 950611 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4:39.68 11.00
2 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:41.26 9.00
3 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 990226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:49.75 8.00
4 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 690101 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4:58.52 7.00
5 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:05.20 6.00
6 Radek JíraRadek Jíra 801004 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5:33.63 5.00
7 Jan FlaksJan Flaks 620305 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5:36.67 4.00
8 Silvestr KotekSilvestr Kotek 620413 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6:09.04 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BielikJan Bielik 950611 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 09:58.68 11.00
2 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:06.53 9.00
3 Zdeněk FörsterZdeněk Förster 690101 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 10:19.16 8.00
4 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 910105 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 10:40.68 7.00
5 Jan FlaksJan Flaks 620305 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 11:40.75 6.00
6 Jakub TurčJakub Turč 871212 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12:43.98 5.00
7 Vilém ŘepaVilém Řepa 050328 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12:59.93 4.00
8 Jan HuspekaJan Huspeka 830614 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 15:02.30 3.00
9 Pavel ČechPavel Čech 730724 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:09.68 2.00
Silvestr KotekSilvestr Kotek 620413 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HorákJan Horák 900325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.72 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj 781029 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 20.47 9.00
3 Tomáš HašekTomáš Hašek 890309 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 21.57 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BielikJan Bielik 950611 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 23.60 7.00
2 Tomáš MráčekTomáš Mráček 931103 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 23.94 6.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kůtek, Osinek, Petrikovič, Vaidiš Kůtek, Osinek, Petrikovič, Vaidiš SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.45 11.00
2 Barák, Bohm, Horák, Švajcr Barák, Bohm, Horák, Švajcr AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.27 9.00
3 Lauber, Vosejpka, Zbuzek, Žahour Lauber, Vosejpka, Zbuzek, Žahour TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.08 6.00
4 Bielik, Hlinovský, Jíra, Vaněček Bielik, Hlinovský, Jíra, Vaněček Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 51.95 5.00
5 Hašek, Jaššo, Kuděj, Weber Hašek, Jaššo, Kuděj, Weber Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 52.78 4.00
6 Jabůrek, Kotek, Mráček, Turč Jabůrek, Kotek, Mráček, Turč ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 58.00 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kabyš, Koloros, Plaček, Sedláček Kabyš, Koloros, Plaček, Sedláček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.44 8.00
2 Brych, Nguyen, Pecha, Pinc Brych, Nguyen, Pecha, Pinc SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.38 7.00
3 Langmaier, Řepa, Šebo, Toncar Langmaier, Řepa, Šebo, Toncar SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.49 3.00
4 Čech, Kraus, Sutnar, Weber Čech, Kraus, Sutnar, Weber TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.58 2.00
5 Beck, Förster, Jaššo, Weber Beck, Förster, Jaššo, Weber Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 63.36
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 1.91 11.00
2 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
990707 1.71 9.00
3= Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
710926 1.61 7.50
3= Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 1.61 7.50
5 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
930513 1.56 6.00
6= Patrik VaněčekPatrik Vaněček
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
990812 1.51 4.50
6= Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
991231 1.51 4.50
8 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
011108 1.51 3.00
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
001027 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 3.60 11.00
2 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720806 3.40 9.00
3 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
710926 2.60 8.00
4 Sebastián KuhnSebastián Kuhn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000804 2.60 7.00
5 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
741206 2.60 6.00
6 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 2.20 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000206 5.69 11.00
2 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
990707 5.58 9.00
3 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
741206 5.36 8.00
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
710926 5.32 7.00
5 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
930513 5.14 6.00
6 Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
010703 5.13 5.00
7 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981231 5.06 4.00
8 Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
991231 5.04 3.00
9 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000726 4.89 2.00
10 Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
890309 4.88 1.00
11 Radek JíraRadek Jíra
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
801004 4.78
Jakub KřížekJakub Křížek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
991008 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000907 12.16 11.00
2 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
990707 12.02 9.00
3 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
710926 11.70 8.00
4 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
741206 10.98 7.00
5 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
001202 10.97 6.00
6 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 10.91 5.00
7 Radek JíraRadek Jíra
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
801004 10.18 4.00
8 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
781029 09.52 3.00
9 Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
890309 09.40 2.00
10 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720806 09.33 1.00
Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 DNS
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980626 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000427 07.19
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
781029 13.65 11.00
2 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 11.91 9.00
3 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 11.11 8.00
4 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
730710 10.86 7.00
5 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
901104 10.52 6.00
6 Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
820118 10.03 5.00
7 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720225 09.60 4.00
8 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
530916 09.50 3.00
9 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
710926 09.39 2.00
10 Jan HuspekaJan Huspeka
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
830614 08.06 1.00
MS Pavel ČechPavel Čech
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
730724 08.03
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000427 26.50
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
781029 38.04 11.00
2 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 37.65 9.00
3 Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
820118 36.25 8.00
4 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 32.43 7.00
5 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720225 32.21 6.00
6 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720806 29.91 5.00
7 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
530916 25.95 4.00
8 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
790203 24.20 3.00
9 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 18.75 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 41.70 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
781029 36.72 9.00
3 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720225 35.09 8.00
4 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
730710 34.00 7.00
5 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 31.69 6.00
6 Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
650510 29.66 5.00
7 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720207 23.72 4.00
8 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720806 23.26 3.00
9 Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
820118 22.89 2.00
10 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
750426 17.59 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000427 23.61
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
790203 47.20 11.00
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 46.57 9.00
3 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
011108 44.63 8.00
4 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
720806 41.94 7.00
5 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
901104 40.82 6.00
6 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
741206 38.77 5.00
7 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
781029 38.76 4.00
8 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
690928 38.19 3.00
9 Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
820118 34.24 2.00
10 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 32.43 1.00
11 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981231 28.50
12 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
991016 27.57
13 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 24.49
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň{8} 226.00
2 Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s.{8} 193.00
3 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 137.50
4 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s.{8} 130.00
5 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 104.50
6 Rozběháme Česko, z.ú Rozběháme Česko, z.ú Rozběháme Česko, z.ú{8} 067.00
Celkem 6 závodníků