výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor na dráze - 5 km žen a 10 km mužů

Písek (12. 7. 2017)

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ChlupováTereza Chlupová 91 Jihočeský klub maratoncůJihočeský klub maratonců 19:01.04
2 Markéta BabinskáMarkéta Babinská 77 Atletika PísekAtletika Písek 20:48.76
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika PísekAtletika Písek 24:50.48
MS Václava ZodererováVáclava Zodererová 61 Sokol Žižkov PrahaSokol Žižkov Praha DNF
MS Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17:38.96
MS Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21:32.24
MS Marcela HillayováMarcela Hillayová 67 KunyKuny 28:35.98
Celkem 7 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika PísekAtletika Písek 34:13.77
2 Tomáš ChlupTomáš Chlup 93 Jihočeský klub maratoncůJihočeský klub maratonců 36:13.75
3 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 Jihočeský klub maratoncůJihočeský klub maratonců 37:01.67
4 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika PísekAtletika Písek 37:26.53
5 Petr KlimešPetr Klimeš 80 Jihočeský klub maratoncůJihočeský klub maratonců 37:57.28
6 Dušan BartošDušan Bartoš 64 Atletika PísekAtletika Písek 41:18.61
7 Ivan RokosIvan Rokos 591116 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 44:48.63
MS Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK StudenecSK Studenec 32:38.68
MS Vít MalíkVít Malík 69 CEWC BorovanyCEWC Borovany 37:23.34
MS Marek BuchvaldekMarek Buchvaldek 71 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38:08.67
MS Luděk HruškaLuděk Hruška 73 RUN TEAM BorovanyRUN TEAM Borovany 38:48.99
MS Petr FoučekPetr Fouček 78 SB Cyklo OlympiaSB Cyklo Olympia 39:55.55
MS Alois ŠatraAlois Šatra 58 Tatran Velké HydčiceTatran Velké Hydčice 42:12.70
MS Josef ZodererJosef Zoderer 52 PrahaPraha 46:47.04
MS Petr ValentaPetr Valenta 79 BudyněBudyně 48:01.33
MS Petr ChlupPetr Chlup 63 SK Kamenice nad LipouSK Kamenice nad Lipou 52:50.36
MS Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK PísekATK Písek 53:02.83
Celkem 17 závodníků