výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pardubická pětka na dráze

Pardubice (2. 7. 2017)

5000 m - Muži

(ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice 17:36.33
2 Miloš KratochvílMiloš Kratochvíl 75 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 17:39.94
3 Václav RohlíkVáclav Rohlík 80 AC PardubiceAC Pardubice 17:44.29
4 Tomáš SoukupTomáš Soukup 80 AC GoMango HögnerAC GoMango Högner 18:33.59
5 Jan VejběraJan Vejběra 66 Cyklo Pokr Hradec KrálovéCyklo Pokr Hradec Králové 19:13.27
6 Jan ml. ŠimůnekJan ml. Šimůnek 03 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 19:34.08
7 Roman JirákRoman Jirák 75 Břehy u PřeloučeBřehy u Přelouče 19:37.84
8 Jan CzaganJan Czagan 71 SDH DědekSDH Dědek 20:34.78
9 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 20:42.82
10 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 20:56.32
11 Pavel RábPavel Ráb 52 Česká TřebováČeská Třebová 21:03.84
12 Jan HrubanJan Hruban 66 Česká TřebováČeská Třebová 21:12.17
13 František HájekFrantišek Hájek 49 FGT StolanyFGT Stolany 21:19.56
14 Pavel PrchalPavel Prchal 59 GP KolínGP Kolín 21:20.55
15 Václav KrausVáclav Kraus 64 Cyklokraus PřeloučCyklokraus Přelouč 22:01.03
16 Libor KopeckýLibor Kopecký 56 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22:42.66
17 Václav VilhelmVáclav Vilhelm 51 PřívratPřívrat 23:57.30
18 Jiří SedlákJiří Sedlák 58 Cyklokraus PřeloučCyklokraus Přelouč 24:51.16
19 Miloslav BajerMiloslav Bajer 55 Café Bajer PardubiceCafé Bajer Pardubice 25:40.66
20 Alex ZamastilAlex Zamastil 02 Vysoké MýtoVysoké Mýto 25:45.67
21 Matěj JelínekMatěj Jelínek 42 ČernilovČernilov 26:21.62
22 Andrej ZamastilAndrej Zamastil 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 27:02.84
23 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav 35:09.75
Celkem 23 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 2.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
mix Markéta GajdorusováMarkéta Gajdorusová 93 SK ChotěbořSK Chotěboř 18:05.58
mix Barbora NovákováBarbora Nováková 83 Sokol KunvaldSokol Kunvald 19:47.73
mix Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Czech Tri K. TeamCzech Tri K. Team 20:12.43
mix Lenka FlídrováLenka Flídrová 84 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 21:13.44
mix Markéta ČernáMarkéta Černá 70 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 21:17.51
mix Jana MannlováJana Mannlová 80 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 21:47.73
mix Eva VejběrováEva Vejběrová 76 Cyklo Pokr Hradec KrálovéCyklo Pokr Hradec Králové 22:02.59
mix Anna KrátkáAnna Krátká 69 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 22:18.38
mix Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 22:26.74
mix Eva JiráskováEva Jirásková 64 Maratónstav ÚpiceMaratónstav Úpice 24:01.19
mix Veronika PeterkováVeronika Peterková 84 TJ SvitavyTJ Svitavy 25:07.80
mix Hana HellerováHana Hellerová 61 Hradec KrálovéHradec Králové 25:23.23
mix Hana ŠternerováHana Šternerová 63 Hradec KrálovéHradec Králové 26:29.68
mix Alena PazderováAlena Pazderová 75 Vysoké MýtoVysoké Mýto 27:30.26
mix Miloslava KeprtováMiloslava Keprtová 48 ISCAREX Česká TřebováISCAREX Česká Třebová 31:07.13
mix Magdalena JelínkováMagdalena Jelínková 45 ČernilovČernilov 33:14.47
Celkem 16 závodníků