výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Břeclav (9. 8. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 06.71
2 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.19
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.70
4 Jakub RybičkaJakub Rybička 010000 SlovenskoSlovensko 07.73
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.99
6 Jakub HollýJakub Hollý 010000 SlovenskoSlovensko 08.40
7 Tomáš HorákTomáš Horák 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HalášekJakub Halášek 020114 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.90
2 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 861008 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.03
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.19
4 Marek OndrovičMarek Ondrovič 010000 SlovenskoSlovensko 08.37
5 Samuel HerzaSamuel Herza 040617 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.37
6 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.77
7 Lukáš MertaLukáš Merta 070000 BYAC BrnoBYAC Brno 10.66
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.72
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.86
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.15
4 Nikola HerzováNikola Herzová 015714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.24
5 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 020000 SlovenskoSlovensko 08.87
6 Nikol PyclíkováNikol Pyclíková 026216 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.88
7 Jana LánskáJana Lánská 915122 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.61
2 Helena AdamcováHelena Adamcová 036018 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.79
3 Mária ŠimekováMária Šimeková 020000 SlovenskoSlovensko 08.87
4 Zuzana RehákováZuzana Reháková 010000 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.01
5 Aneta MacúchováAneta Macúchová 045507 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.06
6 Timea MorávkováTimea Morávková 040000 SlovenskoSlovensko 09.12
7 Zuzana GašparíkováZuzana Gašparíková 030000 SlovenskoSlovensko 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 9.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BrandísováNikola Brandísová 040000 SlovenskoSlovensko 08.69
2 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.91
3 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 055502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.92
4 Dorota KotáskováDorota Kotásková 035714 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.00
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 045120 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.24
6 Michaela SalayováMichaela Salayová 050000 SlovenskoSlovensko 09.53
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.83
2 Denis DanáčDenis Danáč 930000 SlovenskoSlovensko 34.59
3 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.82
4 Martin KochMartin Koch 930000 SlovenskoSlovensko 36.03
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 940000 SlovenskoSlovensko 36.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.54
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 38.76
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.01
4 Marek OndrovičMarek Ondrovič 010000 SlovenskoSlovensko 39.47
5 Jakub HalášekJakub Halášek 020114 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 41.67
6 Jakub RybičkaJakub Rybička 010000 SlovenskoSlovensko 44.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 861008 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40.53
2 Jakub HollýJakub Hollý 010000 SlovenskoSlovensko 43.82
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.73
4 Tomáš HorákTomáš Horák 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 53.64
5 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 55.28
6 Lukáš MertaLukáš Merta 070000 BYAC BrnoBYAC Brno 61.34
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 39.12
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.05
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.95
4 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 020000 SlovenskoSlovensko 44.80
5 Mária ŠimekováMária Šimeková 020000 SlovenskoSlovensko 45.63
6 Timea MorávkováTimea Morávková 040000 SlovenskoSlovensko 46.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 055502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 46.57
2 Nikola BrandísováNikola Brandísová 040000 SlovenskoSlovensko 47.47
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 045120 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 47.80
4 Aneta MacúchováAneta Macúchová 045507 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 48.59
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PyclíkováNikol Pyclíková 026216 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 47.37
2 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 47.95
3 Zuzana GašparíkováZuzana Gašparíková 030000 SlovenskoSlovensko 51.29
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KopiarJakub Kopiar 990000 SlovenskoSlovensko 4:49.54
2 Petr BučekPetr Buček 940000 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5:05.15
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan ChlumeckýJan Chlumecký
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
040601 1.20
2 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
080000 1.10
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
005520 1.68
2 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015209 1.65
3 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
025618 1.35
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015404 1.25
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030203 20.61
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 39.55
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
720325 30.38
Celkem 1 závodníků