výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Břeclav (9. 8. 2017)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.83
2 Denis DanáčDenis Danáč 930000 SlovenskoSlovensko 34.59
3 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.82
4 Martin KochMartin Koch 930000 SlovenskoSlovensko 36.03
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 940000 SlovenskoSlovensko 36.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.54
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 38.76
3 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.01
4 Marek OndrovičMarek Ondrovič 010000 SlovenskoSlovensko 39.47
5 Jakub HalášekJakub Halášek 020114 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 41.67
6 Jakub RybičkaJakub Rybička 010000 SlovenskoSlovensko 44.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 861008 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40.53
2 Jakub HollýJakub Hollý 010000 SlovenskoSlovensko 43.82
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 000928 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.73
4 Tomáš HorákTomáš Horák 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 53.64
5 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080000 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 55.28
6 Lukáš MertaLukáš Merta 070000 BYAC BrnoBYAC Brno 61.34
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 39.12
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.05
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.95
4 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 020000 SlovenskoSlovensko 44.80
5 Mária ŠimekováMária Šimeková 020000 SlovenskoSlovensko 45.63
6 Timea MorávkováTimea Morávková 040000 SlovenskoSlovensko 46.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 055502 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 46.57
2 Nikola BrandísováNikola Brandísová 040000 SlovenskoSlovensko 47.47
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 045120 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 47.80
4 Aneta MacúchováAneta Macúchová 045507 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 48.59
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 9.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PyclíkováNikol Pyclíková 026216 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 47.37
2 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 47.95
3 Zuzana GašparíkováZuzana Gašparíková 030000 SlovenskoSlovensko 51.29
Celkem 3 závodníků