výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (29. 8. 2017)

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990621 13.16 -1.8 m/s 11.00
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010214 12.41 -2.0 m/s 9.00
3 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
990318 11.81 -0.5 m/s 8.00
4 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 11.76 -1.3 m/s 7.00
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
990917 11.11 +1.1 m/s 6.00
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011015 12.60 -1.2 m/s 11.00
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
010623 12.42 -0.7 m/s 9.00
3 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 12.26 +1.8 m/s 8.00
4 Adam RybákAdam Rybák
SK JeseniovaSK Jeseniova
011010 12.07 -0.4 m/s 7.00
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
000929 12.06 -1.0 m/s 6.00
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
010112 12.03 +0.8 m/s 5.00
MB Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
001128 12.47 -0.2 m/s
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
000109 NM
Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
001108 NM
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985210 11.82 -1.2 m/s 11.00
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
985620 11.53 -0.5 m/s 9.00
3 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
006119 10.56 -1.2 m/s 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 10.49 -2.6 m/s 7.00
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015113 09.64 +0.4 m/s 6.00
MB Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
996030 11.08 +0.4 m/s
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
006127 11.94 +0.3 m/s 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 10.77 -0.9 m/s 9.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 10.62 +0.0 m/s 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015507 10.29 -0.6 m/s 7.00
5 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
006210 10.26 -0.2 m/s 6.00
6 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
005505 10.16 -1.0 m/s 5.00
7 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
015130 09.85 +0.3 m/s 4.00
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
015504 NM
Celkem 8 závodníků