výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Třebíče

Třebíč (19. 8. 2017)

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.65
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.59
2 Dominik PřibylDominik Přibyl 020803 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.63
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.09
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.63
5 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.74
6 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan RybníkářMilan Rybníkář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.11
2 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.57
3 Jakub NovákJakub Novák 030903 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.64
4 Aleš ZachAleš Zach 030925 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.77
5 Tomáš NovákTomáš Novák 030903 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 08.90
6 Ondřej HortOndřej Hort 040810 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.46
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.48
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.64
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.87
5 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 045925 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.89
6 Karolína TomkováKarolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.24
7 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.28
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina KourkováSabina Kourková 045225 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.20
2 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.30
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 045106 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.59
4 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
5 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.91
6 Agáta ValentováAgáta Valentová 055622 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.00
7 Karolína PolákováKarolína Poláková 055409 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 055122 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.38
2 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
3 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 045909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.91
4 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.08
5 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 056121 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.74
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.30
2 Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.57
3 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.84
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.98
5 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.10
6 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.55
7 Antonín LenikusAntonín Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.31
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.38
2 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 12.97
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.14
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.23
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 036021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.82
Martina HomolováMartina Homolová 965916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 7 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SchovalFrantišek Schoval 880924 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:31.67
2 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:34.01
3 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 810518 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:36.74
4 Ondřej StolaříkOndřej Stolařík 851209 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:55.63
5 David NezvedaDavid Nezveda 980609 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:28.15
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 021021 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5:37.92
Celkem 6 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31:45.05
2 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34:34.51
3 František SchovalFrantišek Schoval 880924 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36:20.19
4 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 930219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36:22.70
5 Ondřej VrbaOndřej Vrba 840327 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 36:28.32
6 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 731124 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 43:09.90
7 Jaroslav BohuslavJaroslav Bohuslav 590603 TřebíčTřebíč 44:23.93
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.32
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 995608 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17.03
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 005225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 17.47
Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.93
2 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 15.75
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
890410 2.02
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
920301 2.02
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
950820 1.94
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 1.80
5 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
951030 1.75
6 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020825 1.58
2 Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020803 1.52
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040702 1.49
4 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 1.46
5 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 1.46
6 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 1.40
7 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040312 1.35
8 Vojtěch JežekVojtěch Ježek
SK ŽirovniceSK Žirovnice
031218 1.30
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
996130 1.61
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025913 1.49
2 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 1.46
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.46
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 1.43
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 1.40
6 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035423 1.30
7= Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045106 1.25
7= Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
045925 1.25
9 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055409 1.25
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ján ŠubaJán Šuba
AC STAVBAR Nitra, SlovenskoAC STAVBAR Nitra, Slovensko
940906 7.09 +0.1 m/s
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 6.79 +0.8 m/s
3 Michail DakivMichail Dakiv
Atletický oddíl DněproAtletický oddíl Dněpro
890518 6.75 +1.2 m/s
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 6.48 +0.1 m/s
5 Daniel TurčányiDaniel Turčányi
AC STAVBAR Nitra, SlovenskoAC STAVBAR Nitra, Slovensko
970101 6.29 +0.7 m/s
6 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 6.01 +0.3 m/s
7 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
840814 5.03 +0.5 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
030902 5.31 +0.2 m/s
2 Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020803 5.24 +0.3 m/s
3 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020825 4.95 +0.3 m/s
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040702 4.92 +0.4 m/s
5 Milan RybníkářMilan Rybníkář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.75 +0.5 m/s
6 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 4.70 +1.3 m/s
7 Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 4.51 +0.3 m/s
8 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
030903 4.45 +0.3 m/s
9 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040312 4.39 +0.6 m/s
10 Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040810 4.01 +0.3 m/s
11 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3.67 +0.4 m/s
Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
060612 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
995608 4.86 +1.1 m/s
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 4.75 +0.3 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 5.23 +0.3 m/s
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 4.87 +1.3 m/s
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 4.62 +0.3 m/s
4 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 4.60 +0.4 m/s
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025913 4.51 +0.0 m/s
6 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035910 4.48 +0.5 m/s
7 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045623 4.38 +0.7 m/s
8 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
045925 4.11 +1.7 m/s
9 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055622 3.97 +0.8 m/s
10 Sabina KourkováSabina Kourková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045225 3.83 +1.0 m/s
11 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045909 3.77 +0.2 m/s
12 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055122 3.76 +0.0 m/s
13 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035828 3.69 +0.2 m/s
14 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 3.64 +1.4 m/s
15 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045106 3.53 +0.5 m/s
16 Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
055409 3.46 +1.1 m/s
17 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
056121 3.30 +0.1 m/s
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005225 11.74
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 09.80
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 12.98
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
825404 09.88
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 16.03
2 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
900918 15.51
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 14.65
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 14.04
5 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
910223 11.83
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 11.17
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 34.17
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 32.92
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 57.02
2 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 37.54
3 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015629 33.25
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 40.20
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961014 46.77
2 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960101 45.38
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 45.18
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 40.02
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 400g - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
060612 19.62
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005225 37.96
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 36.95
3 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 29.23
4 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025521 27.91
5 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 19.05
6 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035828 17.64
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 45.03
2 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 43.54
3 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015629 42.83
4 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
956203 35.54
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
825404 33.95
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 28.18
7 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
965713 28.00
8 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
995608 27.39
9 Simona TříletáSimona Tříletá
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
006107 24.23
10 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 21.45
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 43.01
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 29.05
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
910223 58.45
2 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
950803 56.89
3 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
920324 53.28
4 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
850221 46.49
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890306 46.04
Celkem 5 závodníků