výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha - Podvinný mlýn (28. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.87 441.00
2 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:41.10 380.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.06 371.00
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.09 334.00
5 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.81 318.00
6 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.32 314.00
7 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.11 307.00
8 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.37 263.00
9 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:55.29 256.00
10 Tomáš KroaTomáš Kroa 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:58.38 232.00
11 Šimon OpočenskýŠimon Opočenský 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:58.74 229.00
12 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:59.42 224.00
13 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:01.76 207.00
Ondřej LiškaOndřej Liška 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.85 483.00
2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.50 321.00
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.15 307.00
4 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.64 303.00
5 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.82 301.00
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.01 291.00
7 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.09 290.00
8 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:51.24 289.00
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:54.55 262.00
10 Jakub SlovákJakub Slovák 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:57.56 238.00
11 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.83 214.00
12 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.07 212.00
13 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.86 206.00
14 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.21 204.00
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.01 593.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:27.60 518.00
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.52 487.00
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:30.59 486.00
5 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:30.93 482.00
6 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:33.51 455.00
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.93 441.00
8 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.59 375.00
9 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.34 350.00
10 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:46.15 333.00
11 Otakar NádobaOtakar Nádoba 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:56.15 249.00
12 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:57.53 238.00
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:27.85 516.00
2 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.03 450.00
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:35.00 440.00
4 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:36.45 425.00
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:36.59 424.00
6 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:38.30 407.00
7 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:46.37 331.00
8 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:49.25 306.00
9 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.61 303.00
10 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.85 292.00
11 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:17.62 107.00
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 6 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:41.65 375.00
2 Jakub VávraJakub Vávra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:46.48 330.00
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:47.68 320.00
4 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:49.24 306.00
5 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:56.29 248.00
6 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:58.91 228.00
7 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.07 227.00
8 Kryštof KunickýKryštof Kunický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.43 217.00
9 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.19 211.00
10 Filip LuxemburkFilip Luxemburk 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:11.20 144.00
Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.19 653.00
2 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.69 542.00
3 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:43.61 532.00
4 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.06 453.00
5 Barbora ČepkováBarbora Čepková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:52.66 436.00
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:53.80 425.00
7 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.39 419.00
8 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.16 402.00
9 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:02.32 344.00
10 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.41 308.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:07.11 302.00
12 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.43 258.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.55 360.00
2 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:03.22 336.00
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:03.76 331.00
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:04.00 329.00
5 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:12.32 259.00
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.98 239.00
7 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:21.85 189.00
8 Aneta BendlováAneta Bendlová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:25.50 165.00
9 Dita BuriánováDita Buriánová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:31.89 126.00
10 Monika CuřínováMonika Cuřínová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:38.70 90.00
11 Hana HiršlováHana Hiršlová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:42.27 74.00
12 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:11.20
MS Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:54.89 414.00
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:43.09 538.00
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.92 518.00
3 Andrea PloyharováAndrea Ployharová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.96 517.00
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:51.40 449.00
5 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.31 440.00
6 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.53 438.00
7 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:53.73 426.00
8 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.39 419.00
9 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.77 415.00
10 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.78 415.00
11 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.71 396.00
12 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:13.75 248.00
Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KrátkáMarie Krátká 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:01.26 354.00
2 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.26 354.00
3 Anna PolákováAnna Poláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.85 330.00
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.34 259.00
5 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.76 248.00
6 Stella OttováStella Ottová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:15.54 234.00
7 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:19.56 205.00
8 Ella JelínkováElla Jelínková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:21.50 191.00
9 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:21.73 190.00
10 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:27.56 152.00
11 Barbora KlattováBarbora Klattová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:43.55 68.00
Terezie MasopustováTerezie Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 5 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:54.70 416.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:56.03 403.00
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.08 393.00
4 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:57.24 391.00
5 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57.74 386.00
6 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.62 369.00
7 Mariana TomasováMariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:03.30 335.00
8 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:09.43 283.00
9 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.33 275.00
10 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:15.44 235.00
11 Hana SojkováHana Sojková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:25.69 164.00
Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 6 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.05 473.00
2 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.59 468.00
3 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:50.56 458.00
4 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.58 458.00
5 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51.16 452.00
6 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:51.46 449.00
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:51.63 447.00
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.57 369.00
9 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:03.74 331.00
10 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:13.06 253.00
11 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:20.09 201.00
12 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.50 158.00
Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 7 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.73 576.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.46 568.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.53 567.00
4 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.31 547.00
5 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:43.41 534.00
6 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.50 522.00
7 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:46.11 505.00
8 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.41 491.00
9 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:49.46 469.00
10 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:49.99 464.00
11 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:54.54 418.00
12 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.94 356.00
Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 8 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:47.79 487.00
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:50.10 463.00
3 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:52.23 441.00
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.99 433.00
5 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:56.49 398.00
6 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:58.92 375.00
7 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:00.78 358.00
8 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:02.36 344.00
9 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:03.97 329.00
10 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:04.43 325.00
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků