výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha - Podvinný mlýn (28. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SurgaJakub Surga 040828 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.87 441.00
2 Jan HejslerJan Hejsler 040503 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:41.10 380.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 050316 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.06 371.00
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.09 334.00
5 Marek SečkařMarek Sečkař 040706 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.81 318.00
6 Jan BenešJan Beneš 050611 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.32 314.00
7 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 040428 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.11 307.00
8 David KrásaDavid Krása 040510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.37 263.00
9 Tomáš WalterTomáš Walter 050627 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:55.29 256.00
10 Tomáš KroaTomáš Kroa 041014 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:58.38 232.00
11 Šimon OpočenskýŠimon Opočenský 040616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:58.74 229.00
12 Max LöwyMax Löwy 040305 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:59.42 224.00
13 Adam ČernochAdam Černoch 050518 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:01.76 207.00
Ondřej LiškaOndřej Liška 040815 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich KubákJindřich Kubák 040107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.85 483.00
2 Martin KopenecMartin Kopenec 050618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.50 321.00
3 Adam FeixAdam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.15 307.00
4 Richard HrádockýRichard Hrádocký 041111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.64 303.00
5 Jan ZuzánekJan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.82 301.00
6 Jan ŠulcJan Šulc 050708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.01 291.00
7 Jakub HollmannJakub Hollmann 050212 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.09 290.00
8 Ondřej KohlOndřej Kohl 050302 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:51.24 289.00
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček 050504 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:54.55 262.00
10 Jakub SlovákJakub Slovák 051104 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:57.56 238.00
11 Petr MouchaPetr Moucha 051127 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.83 214.00
12 Šimon InnemanŠimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.07 212.00
13 Marek MěchuraMarek Měchura 050409 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.86 206.00
14 Filip KasanFilip Kasan 041031 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.21 204.00
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.01 593.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:27.60 518.00
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.52 487.00
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:30.59 486.00
5 Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:30.93 482.00
6 Ladislav MatoušLadislav Matouš 040905 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:33.51 455.00
7 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.93 441.00
8 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.59 375.00
9 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.34 350.00
10 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 040511 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:46.15 333.00
11 Otakar NádobaOtakar Nádoba 040114 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:56.15 249.00
12 Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:57.53 238.00
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 040926 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:27.85 516.00
2 Jakub LouckýJakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.03 450.00
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:35.00 440.00
4 Matyáš MoggMatyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:36.45 425.00
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 040909 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:36.59 424.00
6 Štefan HošekŠtefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:38.30 407.00
7 Ondřej KřížOndřej Kříž 040115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:46.37 331.00
8 Petr LabuťPetr Labuť 051204 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:49.25 306.00
9 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 050917 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.61 303.00
10 Dan JánskýDan Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.85 292.00
11 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:17.62 107.00
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 6 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŘehákJakub Řehák 041209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:41.65 375.00
2 Jakub VávraJakub Vávra 040108 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:46.48 330.00
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:47.68 320.00
4 Petr VajsochrPetr Vajsochr 050321 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:49.24 306.00
5 Vendelín KuklaVendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:56.29 248.00
6 Adam PohlAdam Pohl 040731 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:58.91 228.00
7 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 050124 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.07 227.00
8 Kryštof KunickýKryštof Kunický 051110 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.43 217.00
9 Matěj ŠulcMatěj Šulc 051224 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.19 211.00
10 Filip LuxemburkFilip Luxemburk 050630 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:11.20 144.00
Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 040820 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:33.19 653.00
2 Karolína GladišováKarolína Gladišová 040414 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.69 542.00
3 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 050214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:43.61 532.00
4 Nikol BalcarováNikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.06 453.00
5 Barbora ČepkováBarbora Čepková 040715 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:52.66 436.00
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:53.80 425.00
7 Lucie BaldováLucie Baldová 050622 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.39 419.00
8 Julie DurychováJulie Durychová 050507 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.16 402.00
9 Olivie CarrOlivie Carr 050217 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:02.32 344.00
10 Klára HonzíkováKlára Honzíková 050105 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.41 308.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 050203 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:07.11 302.00
12 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová 040928 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.43 258.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AdamkováEliška Adamková 051120 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.55 360.00
2 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 050821 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:03.22 336.00
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 050319 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:03.76 331.00
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 040325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:04.00 329.00
5 Veronika DobrováVeronika Dobrová 041028 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:12.32 259.00
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 050825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.98 239.00
7 Barbora BenešováBarbora Benešová 050114 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:21.85 189.00
8 Aneta BendlováAneta Bendlová 040302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:25.50 165.00
9 Dita BuriánováDita Buriánová 040322 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:31.89 126.00
10 Monika CuřínováMonika Cuřínová 051227 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:38.70 90.00
11 Hana HiršlováHana Hiršlová 041025 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:42.27 74.00
12 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 050306 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:11.20
MS Julie VaňkováJulie Vaňková 051101 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:54.89 414.00
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 041201 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:43.09 538.00
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 051206 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.92 518.00
3 Andrea PloyharováAndrea Ployharová 040514 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.96 517.00
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 050630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:51.40 449.00
5 Helena NoskováHelena Nosková 050216 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.31 440.00
6 Julie MrázováJulie Mrázová 040825 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.53 438.00
7 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 040919 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:53.73 426.00
8 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 050411 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.39 419.00
9 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 050301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.77 415.00
10 Anna MachováAnna Machová 040507 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.78 415.00
11 Anastasija PanovaAnastasija Panova 041230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.71 396.00
12 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 050527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:13.75 248.00
Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KrátkáMarie Krátká 040929 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:01.26 354.00
2 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 040217 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.26 354.00
3 Anna PolákováAnna Poláková 050113 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.85 330.00
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 041213 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.34 259.00
5 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 050909 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.76 248.00
6 Stella OttováStella Ottová 051118 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:15.54 234.00
7 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 050607 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:19.56 205.00
8 Ella JelínkováElla Jelínková 050930 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:21.50 191.00
9 Karolína KučerováKarolína Kučerová 050126 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:21.73 190.00
10 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 040225 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:27.56 152.00
11 Barbora KlattováBarbora Klattová 051029 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:43.55 68.00
Terezie MasopustováTerezie Masopustová 040419 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Natálie MillerováNatálie Millerová 040705 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 5 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 040619 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:54.70 416.00
2 Evelína StaráEvelína Stará 040928 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:56.03 403.00
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 050822 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.08 393.00
4 Tereza NoskováTereza Nosková 040524 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:57.24 391.00
5 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 040724 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57.74 386.00
6 Karolína RouskováKarolína Rousková 050120 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.62 369.00
7 Mariana TomasováMariana Tomasová 051230 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:03.30 335.00
8 Klára RaschováKlára Raschová 041106 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:09.43 283.00
9 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.33 275.00
10 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 040318 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:15.44 235.00
11 Hana SojkováHana Sojková 040307 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:25.69 164.00
Petra VostráPetra Vostrá 041103 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 6 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdalena TepláMagdalena Teplá 050513 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.05 473.00
2 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková 051208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.59 468.00
3 Zdena PoborskáZdena Poborská 050705 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:50.56 458.00
4 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 040704 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.58 458.00
5 Michaela RubešováMichaela Rubešová 050706 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51.16 452.00
6 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 040808 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:51.46 449.00
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 050327 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:51.63 447.00
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 041216 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.57 369.00
9 Tereza PristačováTereza Pristačová 050504 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:03.74 331.00
10 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 040123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:13.06 253.00
11 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 050407 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:20.09 201.00
12 Anna RučkováAnna Ručková 050518 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.50 158.00
Barbora TalpováBarbora Talpová 040614 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 7 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika FlorováMonika Florová 040207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:39.73 576.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 040423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.46 568.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:40.53 567.00
4 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 040426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.31 547.00
5 Marina KollárováMarina Kollárová 040729 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:43.41 534.00
6 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 040406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.50 522.00
7 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 041104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:46.11 505.00
8 Simona PacákováSimona Pacáková 040819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.41 491.00
9 Tereza KauckáTereza Kaucká 051210 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:49.46 469.00
10 Sofie JakabováSofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:49.99 464.00
11 Karolína PeckováKarolína Pecková 040220 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:54.54 418.00
12 Adriana NerudaAdriana Neruda 040622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.94 356.00
Anna BednářováAnna Bednářová 040805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Adéla NovotnáAdéla Novotná 040426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 8 (čt, 28.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HaasováAdéla Haasová 040606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:47.79 487.00
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 040101 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:50.10 463.00
3 Júlia NovotnáJúlia Novotná 051021 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:52.23 441.00
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 040624 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.99 433.00
5 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 040413 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:56.49 398.00
6 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 050327 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:58.92 375.00
7 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 040409 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:00.78 358.00
8 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 040323 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:02.36 344.00
9 Anežka FořtováAnežka Fořtová 040427 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:03.97 329.00
10 Veronika DanišováVeronika Danišová 050928 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:04.43 325.00
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Nicol MelounováNicol Melounová 040413 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Anna RýparováAnna Rýparová 040330 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků