1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Podvinný mlýn (22. 8. 2017)800 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 22.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 1:58.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:03.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 2:04.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 2:10.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠkrleJan Škrle | 01 | TJ Dukla Praha | 2:10.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin HynaMartin Hyna | 01 | Spartak Praha 4 | 2:16.00 | 5.00 | ||||||||||||||
Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 22.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:06.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:07.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:08.42 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | ASK Slavia Praha | 2:11.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:12.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:14.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin HelmichMartin Helmich | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:15.52 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan ČervenkaJan Červenka | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:17.94 | 3.00 | ||||||||||||||
Michal BořánekMichal Bořánek | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jakub PodušelJakub Podušel | 00 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 22.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:16.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:22.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:26.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:29.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martina DigrinováMartina Digrinová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:42.69 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Helena CaisováHelena Caisová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:41.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 22.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:19.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:21.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:22.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 2:35.40 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:39.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sára HavlíkováSára Havlíková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:44.15 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna OpováKristýna Opová | 01 | SC Radotín Praha | 2:45.81 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adela KlečkováAdela Klečková | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:49.28 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:57.33 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:33.57 | |||||||||||||||
MB | Veronika BurešováVeronika Burešová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:37.83 | |||||||||||||||
Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |