výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Jeseniova (14. 9. 2017)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.82 11.00
2 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 22.59 9.00
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 22.80 8.00
4 Lukáš BeránekLukáš Beránek 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 23.25 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.12 4.00
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 25.80
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 26.30
Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 23.19 7.00
2 Jan MalinaJan Malina 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.90 5.00
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 24.66
4 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29.58
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 24.27 3.00
2 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 24.57 1.00
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.22
4 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 24.48 2.00
MS Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 24.95
Denis ČervenýDenis Červený 04 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.88 11.00
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 21.38 9.00
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 22.21 8.00
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.40
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 22.37 7.00
2 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.47 6.00
3 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.95 3.00
4 Hana SojkováHana Sojková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 23.37
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.58 5.00
2 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.94 4.00
3 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 23.46
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.95
2 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 24.37
3 Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 25.30
4 Aneta HovorkováAneta Hovorková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 29.02
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 23.21 2.00
2 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.28
3 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 25.24
4 Anna SopkováAnna Sopková 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 25.74
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 23.28 1.00
2 Vendula HofmannováVendula Hofmannová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 25.50
3 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.79
MS Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.95
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.64
3 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 25.10
4 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 25.18
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SkalickáNikola Skalická 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 24.75
MS Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.34
MS Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.95
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29.74
MS Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 30.27
MS Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.05
Celkem 3 závodníků