výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické prázdninové úterý na Horníkove

Brno (11. 7. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.54
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 07.71
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 BYAC BrnoBYAC Brno 07.99
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 BYAC BrnoBYAC Brno 08.10
5 Dominik ČulíkDominik Čulík 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.09
6 lukáš Mertalukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.69
7 Jaromír HonzákJaromír Honzák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.26
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 07.60
2 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.60
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 BYAC BrnoBYAC Brno 08.16
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 BYAC BrnoBYAC Brno 08.30
5 Dominik ČulíkDominik Čulík 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.07
6 lukáš Mertalukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.69
2 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 09.19
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.26
4 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 03 JAC BrnoJAC Brno 09.41
5 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 09.70
Celkem 5 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1:29.56
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 1:30.42
3 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:31.98
4 lukáš Mertalukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:20.68
Celkem 4 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 1:54.82
2 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1:54.82
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 03 JAC BrnoJAC Brno 1:56.39
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:06.12
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.70
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 1.40
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.40
4 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.38
5 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 1.30
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
00 5.83
2 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
99 5.23
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
02 5.17
4 Marek CelfrMarek Celfr
BYAC BrnoBYAC Brno
02 4.85
5 Dominik ČulíkDominik Čulík
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.65
6 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.45
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.80
2 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.52
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.40
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 4.09
5 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.08
6 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.78
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 23.78
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 26.55
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 25.12
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 17.90
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 11.80
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
02 22.92
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 14.90
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
99 36.00
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 34.70
2 Vojtěch DřínovskýVojtěch Dřínovský
BYAC BrnoBYAC Brno
05 32.30
3 Michal ČervenkaMichal Červenka
BYAC BrnoBYAC Brno
06 27.50
4 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 27.20
5 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha
BYAC BrnoBYAC Brno
06 23.30
6 Jaromír HonzákJaromír Honzák
BYAC BrnoBYAC Brno
08 18.40
7 Filip KilianFilip Kilian
BYAC BrnoBYAC Brno
10 15.10
8 Viktor PetrlaViktor Petrla
JAC BrnoJAC Brno
10 12.10
9 Marek ProcházkaMarek Procházka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 09.85
10 Tobias Leo NováčekTobias Leo Nováček
BYAC BrnoBYAC Brno
09 09.60
11 Štěpán DřínovskýŠtěpán Dřínovský
BYAC BrnoBYAC Brno
08 09.10
12 Lukáš LunerLukáš Luner
JAC BrnoJAC Brno
10 07.30
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 47.90
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC BrnoJAC Brno
04 30.30
3 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 20.00
4 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 19.70
5 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 12.55
Celkem 5 závodníků