výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické prázdninové úterý na Horníkove

Brno (11. 7. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.54
2 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 07.71
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 07.99
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 08.10
5 Dominik ČulíkDominik Čulík 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.09
6 lukáš Mertalukáš Merta 071022 BYAC BrnoBYAC Brno 10.69
7 Jaromír HonzákJaromír Honzák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 11.26
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 07.60
2 David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.60
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 BYAC BrnoBYAC Brno 08.16
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 08.30
5 Dominik ČulíkDominik Čulík 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.07
6 lukáš Mertalukáš Merta 071022 BYAC BrnoBYAC Brno 10.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.69
2 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 09.19
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková 035417 JAC BrnoJAC Brno 09.26
4 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 035325 JAC BrnoJAC Brno 09.41
5 Petra FritschováPetra Fritschová 995814 JAC BrnoJAC Brno 09.70
Celkem 5 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 1:29.56
2 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 1:30.42
3 David KlézlDavid Klézl 940905 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:31.98
4 lukáš Mertalukáš Merta 071022 BYAC BrnoBYAC Brno 2:20.68
Celkem 4 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 035417 JAC BrnoJAC Brno 1:54.82
2 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1:54.82
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 035325 JAC BrnoJAC Brno 1:56.39
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:06.12
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
071022 1.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 1.70
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
035417 1.40
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
035325 1.40
4 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.38
5 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
036021 1.30
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
000211 5.83
2 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
990823 5.23
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
020807 5.17
4 Marek CelfrMarek Celfr
BYAC BrnoBYAC Brno
020304 4.85
5 Dominik ČulíkDominik Čulík
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.65
6 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
071022 3.45
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 4.80
2 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
995814 4.52
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
035417 4.40
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
036021 4.09
5 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.08
6 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
035325 3.78
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 23.78
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 26.55
2 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
035417 25.12
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
035325 17.90
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
036021 11.80
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC BrnoBYAC Brno
020807 22.92
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
995814 14.90
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
990823 36.00
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 lukáš Mertalukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
071022 34.70
2 Vojtěch DřínovskýVojtěch Dřínovský
BYAC BrnoBYAC Brno
05 32.30
3 Michal ČervenkaMichal Červenka
BYAC BrnoBYAC Brno
06 27.50
4 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
061210 27.20
5 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha
BYAC BrnoBYAC Brno
06 23.30
6 Jaromír HonzákJaromír Honzák
BYAC BrnoBYAC Brno
08 18.40
7 Filip KilianFilip Kilian
BYAC BrnoBYAC Brno
10 15.10
8 Viktor PetrlaViktor Petrla
JAC BrnoJAC Brno
100723 12.10
9 Marek ProcházkaMarek Procházka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 09.85
10 Tobias Leo NováčekTobias Leo Nováček
BYAC BrnoBYAC Brno
09 09.60
11 Štěpán DřínovskýŠtěpán Dřínovský
BYAC BrnoBYAC Brno
08 09.10
12 Lukáš LunerLukáš Luner
JAC BrnoJAC Brno
101202 07.30
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 11.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 47.90
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC BrnoJAC Brno
045823 30.30
3 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
045911 20.00
4 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
080607 19.70
5 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
080209 12.55
Celkem 5 závodníků