výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Atletický podvečer na 4DVCB

České Budějovice (23. 6. 2017)

Skok vysoký - Muži

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.51
2 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.46
3 Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.46
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.41
5 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.41
6 Richard JílekRichard Jílek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.31
7 Přemysl ŘičánekPřemysl Řičánek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
00 1.31
8 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.21
9 Tomáš ProboštTomáš Probošt
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 1.11
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.46
2 Ester TopkováEster Topková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.31
3 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 1.31
4 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.26
5 Anna TimrováAnna Timrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.16
6 Petra DejmkováPetra Dejmková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.16
7 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.16
8 Anna TimrováAnna Timrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.16
9 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.11
10 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.11
11 Nikola KrškováNikola Kršková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.11
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 5.03 -0.2 m/s
2 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4.12 -0.4 m/s
3 Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.11 -0.2 m/s
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4.07 -0.5 m/s
5 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.87 -0.5 m/s
6 Richard JílekRichard Jílek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.84 -0.6 m/s
7 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3.81 -0.4 m/s
8 Přemysl ŘičánekPřemysl Řičánek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
00 3.78 -0.5 m/s
9 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.31 -0.9 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.45 -0.8 m/s
2 Ester TopkováEster Topková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.12 -0.5 m/s
3 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.06 -0.5 m/s
4 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.98 -0.7 m/s
5 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3.79 -0.5 m/s
6 Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.77 -0.4 m/s
7 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3.66 -0.5 m/s
8 Anna TimrováAnna Timrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.63 -0.5 m/s
9 Nikola KrškováNikola Kršková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.45 -0.2 m/s
10 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.44 -0.3 m/s
11 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.41 -0.6 m/s
12 Nikol JunkováNikol Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.23 -0.8 m/s
MS Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.19 -0.5 m/s
Poznámky/pokusy:
" skákáno 22.6.2017
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 08.15
2 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 06.56
3 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 06.46
3 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 05.75
4 Martina MatysováMartina Matysová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 05.73
5 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 05.66
6 Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 05.54
7 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 04.75
8 Nikol JunkováNikol Junková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 03.86
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav TůmaStanislav Tůma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 10.88
2 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 09.56
3 Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 08.46
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 17.98
2 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 16.67
3 Nikola ŠachlováNikola Šachlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 13.78
4 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 11.56
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(pá, 23.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 26.88
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 25.76
3 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 17.46
4 Ester TopkováEster Topková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 17.03
5 Anna TimrováAnna Timrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 14.66
6 Nikola ŠachlováNikola Šachlová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 13.98
7 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 11.89
8 Anna TimrováAnna Timrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 10.78
9 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 10.74
10 Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 09.98
11 Nikola KrškováNikola Kršková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 08.09
Celkem 11 závodníků