výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance

Domažlice (19. 8. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.05
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.15
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.73
4 Pavel FroněkPavel Froněk 050118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.99
5 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 090510 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 07.42
2 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
3 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.20
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.30
5 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 060125 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.82
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.88
3 Jan SladkýJan Sladký 040129 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.96
4 Matěj SoukupMatěj Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.24
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 07.35
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.83
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.88
4 Jan SladkýJan Sladký 040129 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.95
5 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
6 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.12
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.18
8 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.68
3 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 045626 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.24
4 Renata DoušováRenata Doušová 035306 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.49
5 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 065603 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.99
6 Josefína HoralováJosefína Horalová 056228 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.36
2 Helena HusníkováHelena Husníková 035620 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.99
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.21
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 035423 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.28
5 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 065411 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.04
6 Ema VeckováEma Vecková 055920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.42
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.01
3 Kateřina KornováKateřina Kornová 036206 TJ SušiceTJ Sušice 09.04
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
5 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 045326 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.41
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.89
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.04
4 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 046218 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.40
5 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 085202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 19.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.30
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
3 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 035415 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.50
4 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 075705 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.99
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.30
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.35
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.45
5 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.60
6 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.71
7 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.83
8 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.96
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gavin SmellieGavin Smellie 860626 KanadaKanada 10.58
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.08
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.29
4 Jan KrůželaJan Krůžela 980719 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.49
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.01
6 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.74
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 11.19
3 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.36
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.44
5 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.57
6 Jan JirotkaJan Jirotka 880920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.13
2 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.29
3 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.37
4 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.45
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gavin SmellieGavin Smellie 860626 KanadaKanada 10.45
2 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.55
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.01
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.07
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.11
6 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 11.28
7 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.32
8 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.34
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.27
2 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.29
3 Jan SuchýJan Suchý 010105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.52
4 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 010221 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.59
5 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12.85
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.65
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.82
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.03
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.06
5 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.25
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.29
7 Jana HoškováJana Hošková 996112 TJ SušiceTJ Sušice 14.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.50
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.15
3 Jennifer ŘezníčkováJennifer Řezníčková 995901 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.22
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.70
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 015301 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.75
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.24
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.49
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.87
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.01
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.20
7 Jennifer ŘezníčkováJennifer Řezníčková 995901 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.27
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.8.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.61
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.82
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.11
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.43
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.75
6 Adéla FořtováAdéla Fořtová 016104 TJ SušiceTJ Sušice 13.98
7 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.8.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.00
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.20
3 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.31
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.36
5 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.41
6 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 005601 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.27
7 Andrea GugalováAndrea Gugalová 016030 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.16
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.46
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.72
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.93
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.17
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.25
6 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.34
7 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.40
Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.58
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.65
3 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34.70
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 34.84
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 35.13
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.15
2 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35.43
3 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.35
4 Jan KrůželaJan Krůžela 980719 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36.95
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.09
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.81
2 Jakub RybaJakub Ryba 860819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.25
3 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.72
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.14
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Márton PápaiMárton Pápai 950410 MaďarskoMaďarsko 36.69
2 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.75
3 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.04
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirotkaJan Jirotka 880920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 36.99
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 37.82
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.93
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.13
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.84
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.31
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 39.41
3 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.82
4 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SladkýJan Sladký 040129 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 40.31
2 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.92
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.42
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.06
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 39.56
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.28
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.63
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 42.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 41.39
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.14
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.27
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Poznámky:
Petrikovičová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.41
2 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.18
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.09
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.17
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 015301 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.74
6 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 995429 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.95
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FořtováAdéla Fořtová 016104 TJ SušiceTJ Sušice 45.09
2 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 995202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 45.12
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 45.39
4 Lenka FialováLenka Fialová 995311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.31
5 Jana HoškováJana Hošková 996112 TJ SušiceTJ Sušice 46.66
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.93
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 006118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 47.27
3 Julie KubátováJulie Kubátová 005420 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 47.97
4 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.85
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.68
2 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.75
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.70
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 46.04
5 Helena HusníkováHelena Husníková 035620 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 49.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.85
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 035423 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 48.71
3 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 046218 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.54
4 Ema VeckováEma Vecková 055920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 56.61
Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JahnDavid Jahn 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 59.60
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 60.88
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 DobřanyDobřany 64.46
5 Jiří ŽůrekJiří Žůrek 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 67.31
6 Ozzy NovákOzzy Novák 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 70.65
7 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 70.89
Poznámky:
Hromadný start.
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 080531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.80
2 Tomáš TurekTomáš Turek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.16
3 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 56.32
4 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 080213 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.27
5 Mikuláš NovákMikuláš Novák 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 59.55
6 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.87
7 Jan KleisnerJan Kleisner 091029 NeregistrovaníNeregistrovaní 61.22
8 Pavel HrubýPavel Hrubý 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.83
9 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67.00
10 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 090510 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 68.47
Poznámky:
Hromadný start.
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TurkováTerezie Turková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.58
2 Adéla BurlováAdéla Burlová 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 71.15
3 Barbora PacourkováBarbora Pacourková 100407 NeregistrovaníNeregistrovaní 71.35
4 Julie KozákováJulie Kozáková 110730 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 77.27
5 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 101126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 79.38
6 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 111215 NeregistrovaníNeregistrovaní 81.69
Poznámky:
Hromadný start.
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 085818 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.38
2 Adina ProvalilováAdina Provalilová 085416 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.45
3 Jana KozákováJana Kozáková 080211 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.75
4 Sofie HettlerováSofie Hettlerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.21
5 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 085202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57.62
6 Jolana HlavatáJolana Hlavatá 080506 NeregistrovaníNeregistrovaní 59.00
7 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 59.92
8 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.62
9 Julie RadováJulie Radová 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 60.71
10 Agáta SkalováAgáta Skalová 085525 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 61.13
11 Alena ProcházkováAlena Procházková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.75
12 Jolana KroupováJolana Kroupová 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 64.19
13 Anna KřepelkováAnna Křepelková 090120 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 64.26
14 Laura SajnerováLaura Sajnerová 090701 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.50
15 Nela SajnerováNela Sajnerová 090701 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.84
16 Nikol MusilováNikol Musilová 09 DobřanyDobřany 72.68
Poznámky:
Hromadný start.
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 060125 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.73
2 Jiří RejzekJiří Rejzek 070719 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1:58.46
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 060119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.41
4 David BímanDavid Bíman 070722 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.56
5 David PrášilDavid Prášil 060703 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.28
6 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 061226 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:06.09
7 Boris PikaliBoris Pikali 070320 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:07.66
8 Radim ŠvajnerRadim Švajner 071013 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:08.98
9 Tomáš KrausTomáš Kraus 070611 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.35
10 Jáchym BaxaJáchym Baxa 070802 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.79
11 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 070812 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:26.47
Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 060218 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BurlováTereza Burlová 065721 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:59.23
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 075705 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.69
3 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:04.31
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 065627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.82
5 Lucie VinšováLucie Vinšová 075723 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:08.87
6 Natálie LahodováNatálie Lahodová 076010 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:10.16
7 Anežka NovákováAnežka Nováková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 2:10.93
8 Aneta MatúškováAneta Matúšková 075928 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:10.96
9 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 065411 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:10.98
10 Kristýna ČechováKristýna Čechová 065426 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:11.66
11 Tereza HůrkováTereza Hůrková 076120 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:15.06
12 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 075304 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:18.31
13 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 075615 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:29.68
Nikola StrnadováNikola Strnadová 066219 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.10
2 Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:22.40
3 Jan ŠvíglerJan Švígler 050721 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:26.38
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.45
5 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.94
6 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 041027 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:38.41
7 Kryštof BaxaKryštof Baxa 040602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.32
8 Albert SkalaAlbert Skala 050427 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:39.70
9 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 040828 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:40.00
Jakub MacánJakub Macán 050529 DDM StodDDM Stod DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 2:29.98
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 035103 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.24
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:32.96
4 Magda VokáčováMagda Vokáčová 025110 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:38.77
5 Adéla MikešováAdéla Mikešová 026025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.58
6 Karolína BlažkováKarolína Blažková 035501 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:45.41
7 Bára KořínkováBára Kořínková 035920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.02
8 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 026110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:47.10
9 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 035827 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:51.26
10 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková 025404 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:02.07
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 055421 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:47.01
2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 045414 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.67
3 Lenka PosledníLenka Poslední 055209 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:47.95
4 Nela ProcházkováNela Procházková 056209 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.27
5 Lucie KubecováLucie Kubecová 055608 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:51.29
6 Adéla HezinováAdéla Hezinová 055720 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:56.93
7 Karolína MíkováKarolína Míková 055214 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:02.91
8 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 055119 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:13.33
9 Josefína HoralováJosefína Horalová 056228 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:17.29
10 Tereza BurlováTereza Burlová 065721 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:21.35
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tamás KaziTamás Kazi 850516 MaďarskoMaďarsko 3:38.34
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:56.04
3 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:56.41
4 Bob BertemesBob Bertemes 940515 LucemburskoLucembursko 3:56.41
5 Luc HensgenLuc Hensgen 96 LucemburskoLucembursko 3:58.34
6 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:58.53
7 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:58.64
8 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:59.20
9 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.75
10 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:01.39
11 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.71
12 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:03.18
13 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:09.02
14 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:11.10
Márton PápaiMárton Pápai 950410 MaďarskoMaďarsko DNF
Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 840916 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4:05.23
2 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:05.67
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:09.41
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:09.79
5 Marek UvizlMarek Uvizl 920429 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4:12.29
6 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 990305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:17.15
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:23.58
8 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 990226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:00.63
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.95
2 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:19.62
3 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:22.65
4 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:25.20
5 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:28.56
6 Petr SýkoraPetr Sýkora 000706 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:41.80
7 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:47.44
8 Daniel KabyšDaniel Kabyš 001210 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:59.78
9 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:01.26
10 David ŽahourDavid Žahour 000220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:08.99
11 Adam TrhlíkAdam Trhlík 000529 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:09.09
12 Dominik DangDominik Dang 01 NeregistrovaníNeregistrovaní 6:45.16
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:29.10
2 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:36.66
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:47.54
4 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:54.71
5 David ŠpaleDavid Špale 030427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:58.79
6 Jakub BudilJakub Budil 02 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:00.57
7 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:26.77
8 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 030516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:32.50
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:25.30
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:35.13
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:37.24
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:39.57
5 Katarína BeľováKatarína Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:42.73
6 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:50.97
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:58.45
Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 015215 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:15.80
2 Julie KubátováJulie Kubátová 005420 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:16.14
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5:26.08
4 Tereza LukášováTereza Lukášová 005508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:36.68
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 006204 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:43.45
6 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 006021 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:58.59
7 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:04.85
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.90 Body
1 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 1.85 ----OOXXX
2 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.75 O-XOXOXXX
3 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
010105 1.70 OOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.681.71 Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 1.68 -----OOXXOXXOXXOXXX
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.65 -------OOXXX
3 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
005601 1.35 OOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 5.95
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
021121 4.59
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
050118 3.98
4 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
070812 2.93
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025816 5.44
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025415 5.16
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.56
4 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 4.38
5 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 4.36
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 4.27
7 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 4.12
8 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
036109 3.92
9 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035415 3.88
10 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035628 3.86
11 Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045326 3.78
12 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045519 3.66
13 Josefína HoralováJosefína Horalová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
056228 2.93
14 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
075705 2.80
15 Kateřina KozákováKateřina Kozáková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
075615 2.80
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045926 DNS
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035123 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
006016 40.38
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 37.39
3 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 33.09
4 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
036109 31.90
5 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 20.35
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 44.03
2 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995628 37.00
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 26.61
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
011108 50.88
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010313 45.94
Celkem 2 závodníků