výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo krajského přeboru družstev dospělých

Chomutov (27. 8. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.34
2 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.45
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.83
4 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.84
5 Petr HorníkPetr Horník 030602 ASK DěčínASK Děčín 09.29
6 Milan PivoňkaMilan Pivoňka 421115 ASK LovosiceASK Lovosice 12.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.8.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.46
2 Josef RajchertJosef Rajchert 980817 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.46
3 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.53
4 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.64
5 Jakub IngerJakub Inger 960420 ASK DěčínASK Děčín 07.69
6 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.8.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KučavaOndřej Kučava 000725 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.63
2 Dominik BoušeDominik Bouše 970901 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.71
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.96
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.99
5 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 27.8.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.29 11.00
2 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.36 9.00
3 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.37 8.00
4 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.57 7.00
5 Josef RajchertJosef Rajchert 980817 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.63 6.00
6 Ondřej KučavaOndřej Kučava 000725 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.69 4.00
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.70 3.00
3 Jakub IngerJakub Inger 960420 ASK DěčínASK Děčín 07.71 2.00
4 Dominik BoušeDominik Bouše 970901 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.77 1.00
5 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.87
6 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.55 11.00
2 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 035725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.69 9.00
3 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 035821 ASK DěčínASK Děčín 08.84 8.00
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 015213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.87 7.00
5 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 035821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.97 6.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.61 11.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17.63 9.00
3 Josef RajchertJosef Rajchert 980817 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.92 8.00
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.77 3.00
5 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 18.95 1.00
6 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.08 6.00
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 880318 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.81 2.00
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.07
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 850915 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.17
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 19.28
6 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.95 7.00
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.04
3 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.11
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.48
5 Vladimír SpišjakVladimír Spišjak 731212 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.74
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 27.8.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KučavaOndřej Kučava 000725 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 18.58 5.00
2 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.62 4.00
3 Jan TuhýJan Tuhý 021130 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.10
4 Petr HorníkPetr Horník 030602 ASK DěčínASK Děčín 23.01
Jakub IngerJakub Inger 960420 ASK DěčínASK Děčín DNS
Lukáš HorákLukáš Horák 890218 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.64 11.00
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.27 9.00
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 015213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.56 8.00
4 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 015604 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.78 6.00
5 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 035221 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.15 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VašákováEliška Vašáková 015622 ASK DěčínASK Děčín 21.76 7.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 035206 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.63 4.00
3 Lenka BilejováLenka Bilejová 036001 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22.77 3.00
4 Veronika HudekováVeronika Hudeková 036030 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.92 2.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 980817 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.84 11.00
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 39.26 7.00
3 Slávek NovotnýSlávek Novotný 880318 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 39.43 6.00
4 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 39.54 5.00
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.87 9.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 020920 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 40.57 3.00
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 40.71 2.00
4 Jan TuhýJan Tuhý 021130 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 41.48
5 Slavomír DurilaSlavomír Durila 910903 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 39.19 8.00
2 Jakub IngerJakub Inger 960420 ASK DěčínASK Děčín 40.17 4.00
3 Dominik BoušeDominik Bouše 970901 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 41.32 1.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 41.73
5 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 46.70
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 43.56 11.00
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 035814 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 48.55 9.00
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.61 7.00
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 005911 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 59.61 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HudekováVeronika Hudeková 036030 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.34 8.00
2 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 035821 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 57.56 6.00
Eliška VašákováEliška Vašáková 015622 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 3 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:46.00 11.00
2 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:49.99 9.00
3 Přemysl PreissPřemysl Preiss 980213 ASK LovosiceASK Lovosice 2:51.68 8.00
4 Daniel HýnaDaniel Hýna 950820 AK MostAK Most 2:54.01 7.00
5 Jakub PatúcJakub Patúc 860219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:54.27 6.00
6 Jiří PatíkJiří Patík 760530 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:04.87 5.00
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 961121 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:12.27 4.00
8 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:14.06 3.00
Pavel RyzákPavel Ryzák 770817 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta MacasováAgáta Macasová 005911 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:30.08 11.00
2 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 036003 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3:34.48 9.00
3 Eliška NěmcováEliška Němcová 015720 ASK DěčínASK Děčín 3:51.67 8.00
4 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 005526 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4:26.39 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RoubíčekMartin Roubíček 750308 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09:44.76 11.00
2 Jakub PatúcJakub Patúc 860219 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09:49.96 9.00
3 Martin ČesalMartin Česal 880222 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10:14.16 8.00
4 Pavel RyzákPavel Ryzák 770817 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10:25.40 7.00
5 Filip JáčFilip Jáč 020930 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10:33.70 6.00
6 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 000624 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11:34.39 5.00
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 961121 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11:34.56 4.00
Jiří PatíkJiří Patík 760530 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Jiří VlčekJiří Vlček 731015 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 10:41.92 11.00
2 Karolína ŠafaříkováKarolína Šafaříková 986113 ASK DěčínASK Děčín 12:46.63 9.00
3 Kristýna DenkováKristýna Denková 025504 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14:31.61 8.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.16 11.00
2 Michal LukášMichal Lukáš 900123 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.16 9.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 850915 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 45.84 8.00
4 Jiří PatíkJiří Patík 760530 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 52.54 7.00
5 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 961121 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 53.90 6.00
David GábelDavid Gábel 780629 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 946003 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 52.59 11.00
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 015604 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.09 9.00
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 015213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.65 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kaplan,Najman,Volke,Janeček A-Kaplan,Najman,Volke,Janeček USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:37.02 11.00
2 A-Beck, Šulc, Musil, Sýkora A-Beck, Šulc, Musil, Sýkora TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:42.47 9.00
3 B-Besser,Tonar,Rajchert,Kučava B-Besser,Tonar,Rajchert,Kučava USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:46.86 8.00
4 A-Cmíral,Česal,Dittrich,Černohorský A-Cmíral,Česal,Dittrich,Černohorský Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:47.75 7.00
5 B-Spišjak, Lachman, Patúc, Dvořáček B-Spišjak, Lachman, Patúc, Dvořáček TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:04.44 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bachroňová, Vašáková, Němcová, Šafaříková Bachroňová, Vašáková, Němcová, Šafaříková ASK DěčínASK Děčín 3:19.39 11.00
2 A-Vlasáková, Králíčková, Machátová, Kolínská A-Vlasáková, Králíčková, Machátová, Kolínská TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:20.17 9.00
3 B-Bilejová, Mikešová, Charvátová, Patíková B-Bilejová, Mikešová, Charvátová, Patíková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:43.01 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,401,501,601,651,701,751,801,851,901.932.00 Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
ASK LovosiceASK Lovosice
890218 1.93 -----OOOXOXXOXXX 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 1.90 ----OOOOXXOXXX 9.00
3 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 1.75 ---OOXXOXXX 8.00
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 1.65 -OOXXOXXX 7.00
5 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
880512 1.60 -XOOXXX 6.00
6= Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020712 1.50 OOXXX 4.50
6= Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
711106 1.50 OOXXX 4.50
8 Pavel ĎuricaPavel Ďurica
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
800410 DNS
9 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
591228 DNS
MB Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
980801 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.50 Body
1 Kristýna DenkováKristýna Denková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
025504 1.35 OXXOXXOXXX 11.00
2 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
015616 1.30 OOXXX 9.00
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
946003 1.25 OXXX 8.00
MB Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 1.40
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
971019 6.26 -0.3 m/s 6.26-0,36.23+1,5X6.266.20+0,8XX 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 6.26 -0.2 m/s 6.26-0,26.19+1,66.09+0,16.266.00-0,6-6.00+1,0 9.00
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
980624 6.05 +1.6 m/s 5.53-0,85.69+2,05.78+0,35.785.69+0,46.05+1,65.97+0,8 8.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 5.92 +1.5 m/s 5.37-0,35.92+1,55.39-0,35.92XX4.26+1,5 7.00
5 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 5.75 -0.6 m/s 5.25+0,05.31+1,55.62+0,65.625.75-0,65.64+1,1X 6.00
6 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
920412 5.53 +0.5 m/s 5.30+0,55.53+1,1-5.53-5.39+1,0- 5.00
7 Michal LukášMichal Lukáš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
900123 5.45 +0.8 m/s 5.27+1,14.07+1,55.45+0,85.45X-- 4.00
8 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
990622 5.43 +0.7 m/s 5.28+0,1X5.43+0,75.434.84-1,95.19+1,0X 3.00
9 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 5.04 +1.0 m/s 4.74+1,14.95+1,95.04+1,05.04 2.00
10 Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020712 4.54 +1.2 m/s 4.54+1,24.39+1,24.26+0,64.54 1.00
David GábelDavid Gábel
AK MostAK Most
780629 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035725 4.69 +0.8 m/s 4.690,84.630,0X4.694.541,04.511,04.400,9 11.00
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035814 4.58 +1.4 m/s 4.231,34.370,24.581,44.58X4.370,74.320,7 9.00
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
015604 4.44 +0.7 m/s X4.440,74.190,64.444.160,4-- 8.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
971019 13.10 +1.4 m/s 12.89-0,6X-0,713.101,413.1012.861,4X1,5-- 11.00
2 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
920412 11.79 +2.9 m/s 11.49 +0.5 m/s 11.272,111.470,111.490,511.4911.792,9---- 9.00
3 Michal LukášMichal Lukáš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
900123 11.64 +1.2 m/s 10.990,411.641,2--11.64------ 8.00
4 Lukáš HorákLukáš Horák
ASK LovosiceASK Lovosice
890218 11.15 +0.0 m/s 10.661,911.150,0X1,011.15------ 7.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MaderákováNatálie Maderáková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
006230 08.11 06.9507.0908.1108.1107.9007.7907.72 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
015629 08.02 06.8906.9907.8807.88X07.3808.02 9.00
3 Eliška BřečkováEliška Břečková
ASK DěčínASK Děčín
025112 05.23 04.8505.14X05.1405.0305.0205.23 8.00
Veronika UmlaufováVeronika Umlaufová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
006106 DNS
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
711106 12.46 12.0811.52-12.0811.75X12.46 11.00
2 Petr ScigelPetr Scigel
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
830508 11.45 10.6810.7810.5710.78X11.4510.42 9.00
3 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000928 11.09 09.7210.77X10.7710.8411.0011.09 8.00
4 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
880512 10.97 06.9210.1210.7910.7910.32X10.97 7.00
5 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
810112 10.20 10.0410.1110.1510.1509.8410.0210.20 6.00
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750203 10.17 X09.50X09.5009.8610.0410.17 5.00
7 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
980310 09.99 XX09.9509.95X09.9909.27 4.00
8 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 09.36 09.3609.2309.1709.3609.0309.30X 3.00
9 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
591028 08.59 08.2208.59X08.59 2.00
10 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
591228 07.90 07.4607.9007.7107.90 1.00
11 Milan PivoňkaMilan Pivoňka
ASK LovosiceASK Lovosice
421115 04.10 04.1003.9304.0904.10
Pavel ĎuricaPavel Ďurica
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
800410 DNS
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
950608 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
015720 22.14 11.00
2 Natálie MaderákováNatálie Maderáková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
006230 18.80 9.00
3 Veronika UmlaufováVeronika Umlaufová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
006106 17.43 8.00
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
946003 16.42 7.00
5 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
015616 15.97 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
810112 43.90 11.00
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750203 35.30 9.00
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
711106 30.84 8.00
4 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
980310 23.39 7.00
5 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 22.48 6.00
6 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000928 21.39 5.00
7 Petr ŠímaPetr Šíma
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
880512 21.00 4.00
8 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
591228 17.63 3.00
9 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
591028 15.75 2.00
10 Milan PivoňkaMilan Pivoňka
ASK LovosiceASK Lovosice
421115 06.72 1.00
Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
920412 DNS
Pavel ĎuricaPavel Ďurica
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
800410 DNS
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 205.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 174.50
3 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 090.00
4 LOVOS LOVOS ASK Lovosice{8} 062.50
5 AKMOS AKMOS AK Most{8} 035.00
6 POCER POCER ASK ELNA Počerady{8} 026.00
7 DECIN DECIN ASK Děčín{8} 008.00
8 ZSLOU ZSLOU AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.{8} 005.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 1000 m, 3000 m, 300 m př., kladivo 7,26kg, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 60 m, 60 m, 4x300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 154.00
2 POCER POCER ASK ELNA Počerady{8} 141.00
3 DECIN DECIN ASK Děčín{8} 071.00
4 ZSLOU ZSLOU AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.{8} 020.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 1000 m, 3000 m, 300 m př., kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, výška, 4x300 m, 300 m, 150 m
Celkem 4 závodníků