výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály

Pacov (20. 8. 2017)

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.57
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.60
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.94
3 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.09
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.8.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.26
2 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.55
3 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.66
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.90
Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.8.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.73
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.07
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.26
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.45
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 20.8.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gavin SmelieGavin Smelie 86 KanadaKanada 10.43
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.84
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.01
4 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.34
5 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 20.8.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.92
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.17
3 Miroslav DoubekMiroslav Doubek 99 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13.06
4 Roman FreibauerRoman Freibauer 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.78
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 20.8.2017) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.83
2 Jana KorešováJana Korešová 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.86
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.62
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.63
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.94
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.8.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.89
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.61
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.84
4 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 13.98
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.12
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.74
2 Kacper ChlondKacper Chlond 94 PolskoPolsko 49.14
3 Luc HensgenLuc Hensgen 96 LuxemburgLuxemburg 51.17
4 Bob BertemesBob Bertemes 94 LuxemburgLuxemburg 54.09
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.10
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.29
3 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.41
4 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.69
5 Miroslav DoubekMiroslav Doubek 99 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 66.60
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.25
2 Anna PalysAnna Palys 95 PolskoPolsko 54.40
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.38
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.97
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.53
6 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 61.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 62.72
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 66.20
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 66.57
4 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 68.96
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bob BertemesBob Bertemes 94 LuxemburgLuxemburg 4:15.39
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:15.57
3 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:18.53
4 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:20.99
5 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:24.83
6 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:27.56
7 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:06.07
8 Kamil VařejkaKamil Vařejka 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 5:08.72
9 Tomáš JanáčekTomáš Janáček 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 5:09.27
Šimon PertlŠimon Pertl 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katarína RélováKatarína Rélová 84 SlovenskoSlovensko 4:46.62
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:00.02
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:07.29
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.86 +2.5 m/s 6.60 +0.9 m/s
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6.80 +0.8 m/s
3 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 6.31 +0.9 m/s
4 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 6.23 +2.5 m/s 5.07 +1.1 m/s
5 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 6.08 +2.6 m/s 5.97 +2.0 m/s
6 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 5.95 +3.0 m/s 5.74 +1.2 m/s
7 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 5.81 +2.0 m/s
8 Miroslav DoubekMiroslav Doubek
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
99 5.20 +1.1 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.10 +1.5 m/s
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.43 +2.1 m/s 5.41 +1.7 m/s
3 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.95 +2.2 m/s 4.82 +0.0 m/s
4 Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.54 +0.9 m/s
5 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4.15 +2.8 m/s 4.01 +1.0 m/s
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 13.49
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.58
3 Michaela LyachováMichaela Lyachová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
00 07.14
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 09.98
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.37
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 07.55
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 05.77
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 13.72
2 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.76
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.61
4 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 10.94
5 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 10.53
6 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 08.18
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
46 09.15
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
88 14.70
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.01
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.10
4 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11.72
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.19
6 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 11.18
7 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 10.58
8 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 09.12
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 16.03
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 14.34
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 08.55
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12.05
2 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 11.67
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 17.81
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 15.92
3 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 15.40
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 13.77
5 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 13.09
6 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 12.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 32.62
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 32.55
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 30.88
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 20.24
5 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 19.69
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 35.62
2 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 30.28
3 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 29.81
4 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 28.73
5 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 24.38
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
46 28.53
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 26.28
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 52.52
2 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 45.15
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 43.33
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 41.41
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 40.65
6 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 38.01
7 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 35.56
8 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 34.30
9 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 30.51
10 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 26.99
11 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 26.92
12 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 26.38
13 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 26.37
14 Michaela LyachováMichaela Lyachová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
00 16.13
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 41.88
2 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 41.11
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 31.64
2 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 29.99
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 58.33
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 52.23
3 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 50.43
4 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 45.81
5 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 43.30
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 39.89
7 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 39.44
8 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 38.65
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 19.88
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 18.03
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 46.01
2 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 43.79
3 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 34.77
4 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 29.52
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 68.17
2 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 47.40
3 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 43.46
4 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 34.71
5 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 24.92
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 55.13
2 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 35.17
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 27.72
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 25.97
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 50.53
2 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 43.36
3 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 30.79
Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 NM
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 69.72
2 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 65.89
3 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 62.05
4 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 54.54
5 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 51.30
6 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 49.95
7 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 49.48
8 Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 43.79
9 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 42.35
10 Tomáš RysTomáš Rys
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 39.39
Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 NM
Celkem 11 závodníků