výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS - Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji a klasický pětiboj

Praha - Kotlářka (7. 10. 2017)
Klasický pětiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2203
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2022
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Klasický pětiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 1437
2 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová 60 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1121
3 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0597
1 Martin DražanMartin Dražan 74 neregistrovaníneregistrovaní 1984
2 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 1963
3 Jan ReichelJan Reichel 77 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 1701
4 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 1576
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1411
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1216
7 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1066
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0893
9 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 neregistrovaníneregistrovaní 0726
10 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 0605
11 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0518
Pavel VelebaPavel Veleba 53 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNF
Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNF
Celkem 16 závodníků
Klasický pětiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 2272
Celkem 1 závodníků
Klasický pětiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 1 závodníků
Klasický pětiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1749
2 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1626
Celkem 2 závodníků