výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Kolín (1. 9. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.74
4 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.97
2 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.99
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.10
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.15
MS Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.53
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.32
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.14
4 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.30
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.03
MS Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.55
Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MoravecDavid Moravec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.34
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.47
3 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.54
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.08
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.94
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.22
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.43
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.44
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
6 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
MS Timea MorávkováTimea Morávková 04 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.46
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.59
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.68
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.92
Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) 09.43
2 Mariam ZávodnáMariam Závodná 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.48
Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
MS Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.93
MS Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.94
MS Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.97
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.71
2 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.24
3 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.50
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.51
5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.91
6 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.60
Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.08
2 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.42
3 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.69
4 Martina KvasničkováMartina Kvasničková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.90
5 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.97
MS Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
MS Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.45
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.15
2 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 09.18
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.23
4 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.18
MS Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.67
MS Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.68
Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.70
2 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.90
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.17
4 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.44
Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. nezměřeno
Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika nezměřeno
Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. nezměřeno
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika nezměřeno
Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. nezměřeno
MS Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice nezměřeno
Poznámky:
Nezměřeno, nesepnula kamera.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.14
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.02
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.60
Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
MS Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.49
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.11
2 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.27
3 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.75
4 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.84
MS Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.71
Martin VančuraMartin Vančura 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.5
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.7
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.0
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.0
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.1
Poznámky:
Měřeno ručně. Chyba kamery.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.6
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.1
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.8
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.8
MS Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.2
MS Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.6
Poznámky:
Měřeno ručně. Chyba kamery.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.1
2 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.4
MS Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.8
MS Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.6
MS Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.3
Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Poznámky:
Měřeno ručně. Chyba kamery.
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.0
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.3
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.7
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.7
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.8
Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B DNS
Poznámky:
Měřeno ručně. Chyba kamery.
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.99
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.13
3 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.16
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.32
5 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.73
6 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 53.93
Poznámky:
Závodník Červinka Jakub 17.01.2003 doběhl do cíle se zraněním. Následně ošetřen lékařem závodu a odvezen sanitkou do nemocnice.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.88
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 52.19
Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Bedřich HolečekBedřich Holeček 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.32
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.02
MS Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.94
MS Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 48.84
MS Michaela SalayováMichaela Salayová 05 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) 47.75
Timea MorávkováTimea Morávková 04 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.62
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 52.76
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 53.33
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.12
2 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 58.29
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 50.82
MS Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 50.83
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:13.90
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.43
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:20.76
4 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.55
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:26.20
6 Václav NykodýmVáclav Nykodým 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:26.99
7 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:28.05
8 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:31.30
9 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:32.45
10 Bedřich HolečekBedřich Holeček 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:48.01
MS Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:39.97
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:28.54
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:30.30
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.95
4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:42.52
5 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:42.69
6 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:44.69
7 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:00.85
MS Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:46.51
MS Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) 2:26.79
Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:46.58
2 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:57.71
3 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:23.90
4 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:24.41
5 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:53.12
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:57.73
2 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6:04.43
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.22
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.65
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.14
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.03
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 18.08
2 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.23
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.76
4 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.33
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.46
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.26
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.54
4 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.81
5 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.01
Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 19.26
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.34
3 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.45
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.81
MS Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 AC Malacky (SVK)AC Malacky (SVK) 16.85
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 28.56
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.91
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.24
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 30.45
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.57
2 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.67
Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.75
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 35.29
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.48
4 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.64
MS Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32.50
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.99
3 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.55
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.46
Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.55
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.45
4 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.45
5 David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.40
MS Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.40
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 DNS
Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.50
2= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.35
2= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.35
4= Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.35
4= Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.35
6 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 1.35
7 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.30
8 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 1.30
9= Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.25
9= Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.25
9= Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.25
12 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.20
13 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.20
Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 DNS
Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 DNS
Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.42
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.28
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.82
4 David MoravecDavid Moravec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.76
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.66
6 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.07
Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.54
2 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.40
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.35
4 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.29
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.25
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.22
7 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 4.18
8 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.11
9 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.11
10 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.98
11 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.91
12 Mariam ZávodnáMariam Závodná
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3.84
13 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.76
Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 DNS
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 DNS
Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 DNS
Kateřina BranišováKateřina Branišová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.16
2 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 07.51
3 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.47
Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 DNS
Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 DNS
Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 DNS
Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 DNS
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 13.57
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10.51
3 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.93
4 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 08.90
5 Richard AntropiusRichard Antropius
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 06.90
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 DNS
Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.38
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 30.04
3 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.40
4 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 25.95
5 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.57
6 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 20.16
7 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 19.52
8 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 18.26
9 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 16.55
10 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 16.14
11 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 15.74
Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 DNS
Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 DNS
Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 34.17
2 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.97
3 Richard AntropiusRichard Antropius
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 17.85
Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 DNS
Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 DNS
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 41.24
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.66
3 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.80
4 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
03 26.58
5 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 23.40
6 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 23.21
7 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 21.30
8 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 20.66
9 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 15.06
10 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 13.60
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.54
2 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 21.14
3 Richard AntropiusRichard Antropius
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 13.57
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 36.10
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.45
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 29.23
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.96
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 28.74
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 24.67
7 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
02 22.39
8 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 22.37
9 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 20.31
10 Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 19.61
11 Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 18.54
12 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 15.81
13 Eliška StaňkováEliška Staňková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 13.46
MS Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 25.03
Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 DNS
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 1.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 49.52
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 47.18
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 43.66
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 35.85
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 28.50
6 Ondřej NěmečekOndřej Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 26.59
7 Jiří ŠindelářJiří Šindelář
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 25.78
8 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 21.98
9 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 18.90
Martin VančuraMartin Vančura
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 DNS
Celkem 10 závodníků