výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Opava (9. 9. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.34 11.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.34 9.00
3 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.44 8.00
4 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.53 6.50
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.14 2.00
Jakub PajakJakub Pajak 010119 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.75 5.00
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.85 4.00
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.82
4 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.97
Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 49.53 6.50
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.13 3.00
3 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.93
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.11
5 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.34
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PajakJakub Pajak 010119 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.33 1.00
2 David LuxDavid Lux 970730 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.31
3 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.33
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.14
Ahmad HazerAhmad Hazer 890904 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 866219 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.00 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54.31 9.00
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.99 8.00
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.83 7.00
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 57.39 6.00
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.77 5.00
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.71 4.00
Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 60.04 3.00
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 015926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.83 2.00
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.81 1.00
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 976221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.97
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62.18
6 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 015225 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.50
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků