výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Bílina (12. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 040614 AK MostAK Most 08.10
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 060722 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.49
3 Jakub KřehlaJakub Křehla 061026 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.67
4 Samuel GranátSamuel Granát 040124 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.72
5 Martin KasalMartin Kasal 051010 AK BílinaAK Bílina 10.12
6 Marek FrostMarek Frost 061020 ASK DěčínASK Děčín 10.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 050903 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.07
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 041025 AK BílinaAK Bílina 09.17
3 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 040702 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10.22
4 Filip MiškolciFilip Miškolci 061002 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.69
5 Daniel HradeckýDaniel Hradecký 050327 ASK DěčínASK Děčín 11.18
Adam PíchaAdam Pícha 050914 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.40
2 Lukáš TřebínLukáš Třebín 051026 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
3 Aleš BařtipánAleš Bařtipán 050421 AK BílinaAK Bílina 09.85
4 Michal HodaMichal Hoda 050627 AK BílinaAK Bílina 10.42
Tomáš NovýTomáš Nový 040413 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 040709 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.02
2 Kryštof PrincKryštof Princ 041213 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.04
3 Jan ZajíčekJan Zajíček 061108 ASK DěčínASK Děčín 09.55
4 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 040301 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10.24
5 David BílýDavid Bílý 060409 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alois MartínekAlois Martínek 050626 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.03
2 Jakub KuřilJakub Kuřil 050218 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.35
3 Martin VorlíčekMartin Vorlíček 050111 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.16
4 Jan HorníkJan Horník 050409 ASK DěčínASK Děčín 10.29
Jiří VondráčekJiří Vondráček 050603 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michael HoftychMichael Hoftych 040510 ASK LovosiceASK Lovosice 08.16
MB Marek VedejMarek Vedej 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.28
MB Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.70
MB Kryštof DvořákKryštof Dvořák 060122 ASK LovosiceASK Lovosice 10.33
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 12.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 040614 AK MostAK Most 08.04 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.41 9.00
3 Alois MartínekAlois Martínek 050626 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.11 8.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 041213 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.11 7.00
5 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 040709 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.20 6.00
František ŠtolfaFrantišek Štolfa 050903 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 12.9.2017) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TřebínLukáš Třebín 051026 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.15 4.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 041025 AK BílinaAK Bílina 09.26 3.00
3 Jakub KuřilJakub Kuřil 050218 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.37 2.00
4 Jan ZajíčekJan Zajíček 061108 ASK DěčínASK Děčín 09.48 1.00
5 Jakub KřehlaJakub Křehla 061026 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.55
6 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 060722 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 045824 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.66
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 045912 AK BílinaAK Bílina 08.71
3 Sára KošťákováSára Košťáková 055502 AK BílinaAK Bílina 09.02
4 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 045706 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.09
5 Eliška ZítkováEliška Zítková 065116 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.15
Kristýna ZikováKristýna Ziková 046120 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 055605 AK MostAK Most 08.83
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 045921 ASK LovosiceASK Lovosice 09.02
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 065404 AK MostAK Most 09.52
4 Lucie ScholzováLucie Scholzová 055411 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.75
5 Adéla SmetkováAdéla Smetková 055615 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.72
6 Tereza OuřadováTereza Ouřadová 065328 AK BílinaAK Bílina 11.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 055108 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.78
2 Marie KleckerováMarie Kleckerová 045428 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.06
3 Nikola SkálováNikola Skálová 055808 ASK LovosiceASK Lovosice 09.36
4 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 045414 ASK LovosiceASK Lovosice 09.86
5 Nikola LammelováNikola Lammelová 055603 AK BílinaAK Bílina 09.91
6 Zuzana KrálováZuzana Králová 055605 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 045323 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.82
2 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová 045907 AK BílinaAK Bílina 09.37
3 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 045426 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.62
4 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 055921 ASK LovosiceASK Lovosice 09.78
5 Bára TrykarováBára Trykarová 045903 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.89
6 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 056013 AK BílinaAK Bílina 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 046212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.07
2 Barbora BenešováBarbora Benešová 045711 ASK DěčínASK Děčín 09.18
3 Andrea SlabáAndrea Slabá 045701 ASK LovosiceASK Lovosice 09.36
4 Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová 065912 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 10.15
5 Barbora HolubováBarbora Holubová 066005 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.26
6 Zlata GärtnerováZlata Gärtnerová 055512 ASK LovosiceASK Lovosice 10.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GruntováAnna Gruntová 065604 ASK LovosiceASK Lovosice 09.00
2 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 065523 AK MostAK Most 09.90
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 065304 AK MostAK Most 09.93
4 Veronika ČápováVeronika Čápová 066110 ASK DěčínASK Děčín 10.12
5 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 056023 AK BílinaAK Bílina 10.47
6 Barbora MaláBarbora Malá 045222 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 045627 AK BílinaAK Bílina 09.36
2 Soňa HejlováSoňa Hejlová 065222 AK BílinaAK Bílina 09.73
3 Jolana SmržováJolana Smržová 065727 ASK LovosiceASK Lovosice 09.73
4 Vilma KřížováVilma Křížová 065428 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.74
5 Linda KvičerováLinda Kvičerová 046228 ASK LovosiceASK Lovosice 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 055620 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.74
2 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 055803 ASK LovosiceASK Lovosice 09.49
3 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 045914 ASK DěčínASK Děčín 09.63
4 Alena LískovcováAlena Lískovcová 066121 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.15
5 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 055429 AK BílinaAK Bílina 10.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 066023 ASK LovosiceASK Lovosice 09.64
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 066108 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.14
3 Adéla EberlováAdéla Eberlová 055130 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10.45
MB Ema VágnerováEma Vágnerová 055113 ASK LovosiceASK Lovosice 10.51
MB Sabina DuškováSabina Dušková 055425 ASK LovosiceASK Lovosice 11.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 12.9.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 045824 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.56 11.00
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 045912 AK BílinaAK Bílina 08.60 9.00
3 Petra SkramušskáPetra Skramušská 055605 AK MostAK Most 08.72 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 055108 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.73 7.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková 055620 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.79 6.00
6 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 045323 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 12.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 046212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.98 4.00
2 Sára KošťákováSára Košťáková 055502 AK BílinaAK Bílina 09.01 3.00
3 Tereza UngerováTereza Ungerová 045921 ASK LovosiceASK Lovosice 09.09 2.00
4 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 045706 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.15 1.00
5 Marie KleckerováMarie Kleckerová 045428 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.21
6 Anna GruntováAnna Gruntová 065604 ASK LovosiceASK Lovosice 09.22
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 040614 AK MostAK Most 19.88 11.00
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 040420 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 21.69 9.00
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 050903 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.82 8.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 041213 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.50 7.00
5 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 050707 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.04 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠípAdam Šíp 050607 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 22.80 6.00
2 Lukáš TřebínLukáš Třebín 051026 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.23 4.00
3 Martin GregorMartin Gregor 060714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.36 3.00
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 041025 AK BílinaAK Bílina 24.21 2.00
5 Martin VorlíčekMartin Vorlíček 050111 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.27 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michael HoftychMichael Hoftych 040510 ASK LovosiceASK Lovosice 20.13
MB Tomáš HerinkTomáš Herink 050911 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 22.72
MB Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 24.44
MB Daniel ŠulcDaniel Šulc 060628 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.49
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 055108 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.65 11.00
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 046212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21.96 8.50
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 055527 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22.25 7.00
4 Barbora HolubováBarbora Holubová 066005 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.34
5 Alena LískovcováAlena Lískovcová 066121 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.60
Petra SkramušskáPetra Skramušská 055605 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 045323 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 21.96 8.50
2 Natálie KnorováNatálie Knorová 046017 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 22.77 5.00
3 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 055506 ASK LovosiceASK Lovosice 23.61 3.00
4 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová 045326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.85 2.00
5 Karolína DaubnerováKarolína Daubnerová 055408 AK MostAK Most 24.38
6 Tereza FišerováTereza Fišerová 045312 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 046207 AK MostAK Most 22.49 6.00
2 Karolína SomrováKarolína Somrová 055908 ASK LovosiceASK Lovosice 23.99 1.00
3 Barbora KutováBarbora Kutová 055921 AK MostAK Most 24.37
4 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 045414 ASK LovosiceASK Lovosice 24.53
5 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 065304 AK MostAK Most 24.86
6 Zlata GärtnerováZlata Gärtnerová 055512 ASK LovosiceASK Lovosice 26.50
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 055321 ASK LovosiceASK Lovosice 24.52
2 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 066023 ASK LovosiceASK Lovosice 24.74
3 Jolana SmržováJolana Smržová 065727 ASK LovosiceASK Lovosice 24.91
4 Eva KostelejováEva Kostelejová 056027 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25.43
5 Aneta LoudováAneta Loudová 055226 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26.13
6 Michaela CickováMichaela Cicková 046222 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 26.22
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 055929 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 23.60 4.00
2 Soňa HejlováSoňa Hejlová 065222 AK BílinaAK Bílina 24.32
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 065302 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 24.33
4 Nicol BalínováNicol Balínová 066128 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.55
5 Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová 065912 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 24.61
6 Linda KvičerováLinda Kvičerová 046228 ASK LovosiceASK Lovosice 24.71
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 065523 AK MostAK Most 24.91
2 Anna HolcováAnna Holcová 045806 ASK LovosiceASK Lovosice 26.59
3 Barbora MaláBarbora Malá 045222 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27.67
4 Tereza OuřadováTereza Ouřadová 065328 AK BílinaAK Bílina 29.10
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára TrykarováBára Trykarová 045903 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 24.73
2 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 055429 AK BílinaAK Bílina 26.51
MB Ema VágnerováEma Vágnerová 055113 ASK LovosiceASK Lovosice 27.06
MB Sabina DuškováSabina Dušková 055425 ASK LovosiceASK Lovosice 29.74
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 040507 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.39 9.00
2 Jan MüllerJan Müller 040205 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 46.47 8.00
3 Jindřich MusilJindřich Musil 040713 AK MostAK Most 47.77 7.00
4 Daniel KozákDaniel Kozák 060118 AK MostAK Most 50.72 5.00
5 Martin GregorMartin Gregor 060714 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 54.05 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoštířJan Koštíř 050606 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.70 3.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 060619 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 61.44 2.00
3 Daniel ŘehákDaniel Řehák 050507 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 62.64 1.00
Jan HorníkJan Horník 050409 ASK DěčínASK Děčín DNS
Jiří VondráčekJiří Vondráček 050603 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 040115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.29 11.00
2 Tomáš KosTomáš Kos 041119 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 49.07 6.00
3 Adam MiškovskýAdam Miškovský 060212 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 63.93
Adam PíchaAdam Pícha 050914 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 045729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 45.60 11.00
2 Eliška MagnováEliška Magnová 055522 AK BílinaAK Bílina 48.27 9.00
3 Barbora BenešováBarbora Benešová 045711 ASK DěčínASK Děčín 48.78 8.00
4 Nela BabjákováNela Babjáková 055803 AK MostAK Most 49.60 6.00
5 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 045706 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 50.58 2.00
Kristýna ZikováKristýna Ziková 046120 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 065107 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 49.21 7.00
2 Veronika PeškováVeronika Pešková 045407 AK BílinaAK Bílina 50.39 4.00
3 Nikola SkálováNikola Skálová 055808 ASK LovosiceASK Lovosice 50.55 3.00
4 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 045627 AK BílinaAK Bílina 50.70 1.00
5 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 065905 ASK LovosiceASK Lovosice 51.80
6 Alžběta KaplanováAlžběta Kaplanová 055416 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 066231 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 49.82 5.00
2 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová 055608 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 52.35
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 055410 AK MostAK Most 55.43
4 Adéla EberlováAdéla Eberlová 055130 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 59.12
5 Kristýna BohmováKristýna Bohmová 055622 AK MostAK Most 60.23
6 Lucie VrátnáLucie Vrátná 055307 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 70.71
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 066108 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 56.51
2 Jitka KolářováJitka Kolářová 056013 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 58.70
3 Anna BajanováAnna Bajanová 065221 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 66.67
4 Natálie KubelkováNatálie Kubelková 065912 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 71.34
Mariana VlčkováMariana Vlčková 066210 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 040713 AK MostAK Most 2:27.74 11.00
2 David PavlasDavid Pavlas 060718 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:47.12 9.00
3 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 060722 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:50.45 8.00
4 Adam JustaAdam Justa 040723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:52.89 7.00
5 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 060919 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:53.66 6.00
6 Jan KoštířJan Koštíř 050606 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:07.55 5.00
7 Filip MiškolciFilip Miškolci 061002 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:18.64 4.00
8 Jakub ZavřelJakub Zavřel 041108 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:22.08 3.00
MB Tomáš HerinkTomáš Herink 050911 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:35.89
MB Kryštof DvořákKryštof Dvořák 060122 ASK LovosiceASK Lovosice 3:09.38
MB Šimon ŠpičkaŠimon Špička 061130 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:30.35
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 055514 AK BílinaAK Bílina 2:38.59 11.00
2 Natálie KnorováNatálie Knorová 046017 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:39.62 9.00
3 Anežka ProškováAnežka Prošková 056022 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:43.09 8.00
4 Tereza ČervínováTereza Červínová 055321 ASK LovosiceASK Lovosice 2:43.35 7.00
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 065803 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:46.29 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 046207 AK MostAK Most 2:46.37 5.00
7 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 065905 ASK LovosiceASK Lovosice 2:47.55 4.00
8 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 045801 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:47.90 3.00
9 Eliška ZítkováEliška Zítková 065116 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:48.72 2.00
10 Nela BabjákováNela Babjáková 055803 AK MostAK Most 2:48.92 1.00
11 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 055929 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:50.61
12 Karolína DaubnerováKarolína Daubnerová 055408 AK MostAK Most 2:56.55
13 Rosalie VítovcováRosalie Vítovcová 045813 ASK LovosiceASK Lovosice 2:58.74
14 Lucie Růžena KleinováLucie Růžena Kleinová 045612 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:00.47
15 Andrea SlabáAndrea Slabá 045701 ASK LovosiceASK Lovosice 3:02.28
16 Lucie VrátnáLucie Vrátná 055307 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3:19.99
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 040507 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:31.97 11.00
2 Jan MüllerJan Müller 040205 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 5:34.98 9.00
3 David VlkDavid Vlk 050904 AK MostAK Most 5:51.31 8.00
4 Bořek ChudinaBořek Chudina 061122 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:56.49 7.00
5 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 040702 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6:00.34 6.00
6 Tadeáš KlimtTadeáš Klimt 050201 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6:03.72 5.00
7 Martin BalejMartin Balej 061006 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:18.96 4.00
8 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 040301 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6:22.08 3.00
9 Josef DrobnýJosef Drobný 050107 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:44.46 2.00
10 David BílýDavid Bílý 060409 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6:45.27 1.00
11 Daniel ŘehákDaniel Řehák 050507 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:51.48
12 Adam MiškovskýAdam Miškovský 060212 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:59.91
MB Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 060303 ASK LovosiceASK Lovosice 5:33.46
David TrilčDavid Trilč 040124 AK MostAK Most DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 046010 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:26.80 11.00
2 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 046013 AK MostAK Most 5:38.73 9.00
3 Barbora StaňkováBarbora Staňková 055218 AK MostAK Most 6:00.69 8.00
4 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová 045409 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6:05.08 7.00
5 Romana PomichálkováRomana Pomichálková 055820 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 6:11.04 6.00
6 Kateřina BachováKateřina Bachová 045920 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6:17.51 5.00
7 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 066012 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6:24.28 4.00
8 Nora JonášováNora Jonášová 055126 AK BílinaAK Bílina 6:25.21 3.00
9 Michaela CeéMichaela Ceé 065410 ASK LovosiceASK Lovosice 6:26.49 2.00
10 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 046111 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6:30.64 1.00
11 Lucie ScholzováLucie Scholzová 055411 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6:31.53
12 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková 046123 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6:53.92
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 040713 AK MostAK Most 10.03 11.00
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 040420 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.89 9.00
3 Filip MachFilip Mach 050928 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.00 8.00
4 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 050707 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.03 7.00
5 Adam ŠípAdam Šíp 050607 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.61 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CsuhaMartin Csuha 041208 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.91 5.00
MB Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 060502 ASK LovosiceASK Lovosice 12.11
Daniel ŽárskýDaniel Žárský 061207 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Štěpán StrýhalŠtěpán Strýhal 061018 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 045729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.87 11.00
2 Simona PlosováSimona Plosová 045514 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10.89 9.00
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 055527 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.05 8.00
4 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 045719 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.51 7.00
5 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 045912 AK BílinaAK Bílina 11.87 5.00
6 Karolína SomrováKarolína Somrová 055908 ASK LovosiceASK Lovosice 12.07 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 045801 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.72 6.00
2 Kristína LibováKristína Libová 045815 AK MostAK Most 12.55 3.00
3 Alžběta KaplanováAlžběta Kaplanová 055416 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.64 2.00
4 Barbora BalášováBarbora Balášová 066231 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 12.71 1.00
5 Kristýna LánováKristýna Lánová 045516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.23
6 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková 046123 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.82
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Musil V., Musil J., Ďurčo, Kozák Musil V., Musil J., Ďurčo, Kozák AK MostAK Most 33.25 11.00
2 A - Skála, Kasal, Hoda, Bařtipán A - Skála, Kasal, Hoda, Bařtipán AK BílinaAK Bílina 37.21 6.00
3 Křehla, Fíla, Šíp, Mach Křehla, Fíla, Šíp, Mach AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 38.67 4.00
4 Horník, Vondráček L., Vondráček J., Zajíček Horník, Vondráček L., Vondráček J., Zajíček ASK DěčínASK Děčín 38.83 3.00
5 A - Hruška, Koszegi, Živný, Daňsa A - Hruška, Koszegi, Živný, Daňsa Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 43.52
A - Kuřil, Majer, Princ, Třebín A - Kuřil, Majer, Princ, Třebín USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Kos, Granát S., Martínek, Mašek C - Kos, Granát S., Martínek, Mašek USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 35.16 9.00
2 B - Štolfa, Justa, Abrahám, Gregor B - Štolfa, Justa, Abrahám, Gregor Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 36.41 8.00
3 B - Bartoška D., Bartoška M., Koštíř, Pavlas B - Bartoška D., Bartoška M., Koštíř, Pavlas USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 36.85 7.00
4 E - Balvín, Vorlíček, Csuha, Štrojsa E - Balvín, Vorlíček, Csuha, Štrojsa USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.88 5.00
5 Brettschneider, Černý, Seifert, Bursík Brettschneider, Černý, Seifert, Bursík Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 39.18 2.00
6 D - Balej Černý, Chudina, Miškolci D - Balej Černý, Chudina, Miškolci USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.60 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Fišerová, Kaplanová, Plosová, Běloubková A-Fišerová, Kaplanová, Plosová, Běloubková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 34.02 11.00
2 A-Kokšálová, Lánová, Zítková, Střížková A-Kokšálová, Lánová, Zítková, Střížková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 34.04 9.00
3 A-Babjáková, Libová, Mráčková, Skramušská A-Babjáková, Libová, Mráčková, Skramušská AK MostAK Most 34.21 8.00
4 A - Sebránková, Šiklová, Motejlová, Žejdlíková A - Sebránková, Šiklová, Motejlová, Žejdlíková AK BílinaAK Bílina 34.32 7.00
5 A-Pospíšilová, Sajdlová, Knorová, Vávrová A-Pospíšilová, Sajdlová, Knorová, Vávrová AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 34.43 6.00
6 A-Ungerová, Slabá, Gruntová, Skálová A-Ungerová, Slabá, Gruntová, Skálová ASK LovosiceASK Lovosice 35.70 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balášová, Bartůňková, Scholzová, Vítková Balášová, Bartůňková, Scholzová, Vítková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 35.70 4.50
2 B-Stoklasová, Nemejtová, Kmoníčková, Jenčíková B-Stoklasová, Nemejtová, Kmoníčková, Jenčíková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 35.99 3.00
3 A-Prošková, Lískovcová, Fučíková, Kostelejová A-Prošková, Lískovcová, Fučíková, Kostelejová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 36.25
4 B-Hrnčířová, Menčlová, Pospíšilová, Zettlitzerová B-Hrnčířová, Menčlová, Pospíšilová, Zettlitzerová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.61
5 B-Zwolinská, Šlégrová, Chýlová, Kutová B-Zwolinská, Šlégrová, Chýlová, Kutová AK MostAK Most 38.18
6 A-Kleinová, Špojcarová, Vrátná, Ziková A-Kleinová, Špojcarová, Vrátná, Ziková Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 40.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Somrová, Šimonová, Dzivjaková, Lečbychová B-Somrová, Šimonová, Dzivjaková, Lečbychová ASK LovosiceASK Lovosice 36.13 2.00
2 B - Reiserová, Magnová, Francouzová, Košťáková B - Reiserová, Magnová, Francouzová, Košťáková AK BílinaAK Bílina 36.17 1.00
3 B-Bachová, Helebrantová, Slavíková, Bidrmanová B-Bachová, Helebrantová, Slavíková, Bidrmanová AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 38.39
4 B-Kadlecová, Dvořáková, Loudová, Smetková B-Kadlecová, Dvořáková, Loudová, Smetková TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 39.07
5 B-Pomichálková, Basanová, Kolářová, Kubelková B-Pomichálková, Basanová, Kolářová, Kubelková Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 40.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Holubová, Fišerová, Neumanová, Kleckerová C-Holubová, Fišerová, Neumanová, Kleckerová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 36.97
2 C-Balínová, Křížová, Jungwirthová,Cicková C-Balínová, Křížová, Jungwirthová,Cicková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 37.33
3 C-Červínová, Klepáčová, Ceé, Barcalová C-Červínová, Klepáčová, Ceé, Barcalová ASK LovosiceASK Lovosice 37.88
4 C - Chrdlová, Pešková, Štěpánová, Jonášová C - Chrdlová, Pešková, Štěpánová, Jonášová AK BílinaAK Bílina 38.59
5 D - Brzobohatá, Hejlová, Hájková, Ouřadová D - Brzobohatá, Hejlová, Hájková, Ouřadová AK BílinaAK Bílina 41.44
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.47 Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
040601 1.35 OO-O-OXXX 11.00
2= Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
041119 1.25 -O-O-XXX 8.50
2= Tadeáš MašekTadeáš Mašek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040828 1.25 -O-O-XXX 8.50
4 Adam JustaAdam Justa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040723 1.25 OXOXOXOXXX 7.00
5 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040124 1.20 OXOOXXX 6.00
6 David VlkDavid Vlk
AK MostAK Most
050904 1.10 XXOXXX 5.00
7 Adam HruškaAdam Hruška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
050116 NM XXX
8 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
050424 NM XXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.42 Body
1 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
045516 1.39 ----OXXOO-XOXXX 11.00
2 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
045407 1.36 -OOOOOOOXXX 9.00
3 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
055110 1.36 -OOOOOXOXOXXX 8.00
4 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045529 1.33 OOOOOOXOXXX 7.00
5 Klára JungwirthováKlára Jungwirthová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
045409 1.25 -OOOOXXX 6.00
6 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
055410 1.20 -OXOOXXX 5.00
7 Michaela CickováMichaela Cicková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
046222 1.15 OOOXXX 4.00
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
065302 1.15 XXOOXXOXXX 3.00
9 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
045304 1.10 OOXXX 2.00
10 Kristýna LánováKristýna Lánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045516 1.10 XOOXXX 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
040601 4.88 +2.7 m/s 4.62 +0.8 m/s 4.77+4,94.88+2,74.58+3,34.884.62+0,84.44+1,14.19+1,8 11.00
2 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
040806 4.79 +1.8 m/s 4.57+3,44.55+3,24.56+0,84.574.67+2,04.79+1,8X 9.00
3 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040507 4.08 +0.9 m/s 3.92+4,03.84+3,03.84+3,03.924.08+0,94.04+1,63.07+0,7 8.00
4 Daniel KozákDaniel Kozák
AK MostAK Most
060118 4.01 +2.5 m/s 3.88 +0.0 m/s 3.78+2,43.65+2,03.86+2,43.863.88+0,04.01+2,53.38+0,3 7.00
5 Adam HruškaAdam Hruška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
050116 3.91 +1.7 m/s 3.911,73.69+1,13.32+0,93.913.45+1,83.52+1,23.50+2,6 6.00
6 Jan ZajíčekJan Zajíček
ASK DěčínASK Děčín
061108 3.74 +0.1 m/s 3.67+2,23.66+1,63.74+0,13.743.50+1,3X3.53+2,0 5.00
7 David PavlasDavid Pavlas
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
060718 3.67 +1.6 m/s 3.67+1,63.58+0,73.66+2,33.673.63+1,43.57+1,33.53+2,3 4.00
11 Jiří VerbovskýJiří Verbovský
AK BílinaAK Bílina
061004 3.67 +1.9 m/s 3.67+1,93.53+1,73.47+1,93.67--2.23+2,1 3.00
9 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
060619 3.66 +3.4 m/s 3.40 +1.9 m/s 3.66+3,43.40+1,93.36+2,13.66 2.00
10 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
050218 3.64 +4.6 m/s 3.64+4,6-3.58+2,23.64 1.00
11 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
040909 3.57 +1.9 m/s 3.49+2,83.57+1,92.95+2,53.57
12 Daniel HradeckýDaniel Hradecký
ASK DěčínASK Děčín
050327 3.08 +1.0 m/s X3.08+1,0X3.08
13 Marek FrostMarek Frost
ASK DěčínASK Děčín
061020 3.06 +3.2 m/s 3.04 +1.3 m/s 2.95+2,23.04+1,33.06+3,23.06
14 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
050627 3.01 +1.8 m/s X3.01+1,8X3.01
15 Martin KasalMartin Kasal
AK BílinaAK Bílina
051010 2.88 +2.4 m/s 2.88+2,4XX2.88
MB Lukáš DojčinovičLukáš Dojčinovič
ASK LovosiceASK Lovosice
05 4.30 +1.6 m/s
MB Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
041025 4.30 +4.2 m/s 4.10 +1.0 m/s
MB Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
060502 4.10 +2.1 m/s 3.71 +1.6 m/s
MB Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
061130 3.25 +1.4 m/s
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045719 4.30 +0.9 m/s 4.26+0,04.16+0,04.28+0,94.284.20+0,44.30+0,94.24+0,7 11.00
2 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
055921 4.29 +0.9 m/s 4.29+0,9X3.49+1,24.294.24+0,84.08+0,0X 9.00
3 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
045514 4.26 +0.9 m/s 4.26+0,94.05+0,54.14+1,34.26X4.16+0,14.19+0,8 8.00
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
045824 4.13 +0.3 m/s 3.96+1,23.87+0,04.02+0,54.024.05+0,24.13+0,3X 7.00
5 Tereza UngerováTereza Ungerová
ASK LovosiceASK Lovosice
045921 4.04 +1.4 m/s 4.04+1,43.90+0,03.87+0,34.043.66+0,03.92+0,03.68+0,3 6.00
6 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
055514 4.01 +0.0 m/s X4.01+0,03.98+0,84.013.81+0,0X3.76+0,0 5.00
7 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
045907 3.99 +1.3 m/s 3.99+1,33.71+0,03.79+0,03.993.85+0,32.80+0,93.21+0,4 4.00
8 Kristína LibováKristína Libová
AK MostAK Most
045815 3.87 +1.6 m/s 3.62+0,13.44+0,03.87+1,63.87 3.00
9 Anna BajanováAnna Bajanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
065221 3.86 +0.7 m/s X3.86+0,73.29+1,03.86 2.00
10 Eliška MagnováEliška Magnová
AK BílinaAK Bílina
055522 3.83 +0.1 m/s 3.78+0,13.44+0,03.70+0,03.783.83+0,13.70+0,93.50+0,9 1.00
11 Adéla NeumanováAdéla Neumanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
046010 3.83 +0.9 m/s 3.83+0,93.55+0,13.66+0,03.83
12 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
045304 3.83 +1.2 m/s 3.83+1,23.52+0,03.60+0,03.83
13 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
055620 3.82 +3.2 m/s 3.74 +0.3 m/s 3.82+3,23.74+0,33.47+0,03.82
14 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková
ASK LovosiceASK Lovosice
055506 3.65 +0.0 m/s 3.65+0,02.14+0,0X3.65
15 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
065404 3.64 +0.0 m/s 3.63+1,23.64+0,0X3.64
16 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
065428 3.56 +0.0 m/s -3.56+0,03.28+0,03.56
17 Nikola LammelováNikola Lammelová
AK BílinaAK Bílina
055603 3.49 +0.0 m/s 3.07+0,0-3.49+0,03.49
18 Nela ŠprojcarováNela Šprojcarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
055608 3.49 +1.6 m/s 3.49+1,6-2.95+0,03.49
19 Eva KostelejováEva Kostelejová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
056027 3.39 +0.0 m/s 3.19+1,43.12+0,13.39+0,03.39
20 Kristína ZettlitzerováKristína Zettlitzerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045326 3.38 +0.2 m/s 3.38+0,2XX3.38
21 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
045416 3.37 +1.4 m/s 3.37+1,43.26+0,03.27+0,03.37
22 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
066128 3.34 +3.4 m/s 3.12 +0.0 m/s 3.34+3,42.96+0,03.12+0,03.34
23 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
045426 3.31 +1.1 m/s 3.31+1,13.25+0,03.23+0,03.31
24 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
065321 3.30 +0.6 m/s 3.30+0,62.61+0,92.30+0,03.30
25 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
055313 3.19 +1.2 m/s 3.19+1,22.78+0,03.07+0,03.19
26 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
056023 3.18 +0.7 m/s 3.18+0,72.91+0,02.87+0,03.18
27 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová
ASK DěčínASK Děčín
045914 3.16 +0.1 m/s 2.61+1,42.84+0,23.16+0,13.16
28 Anna GruntováAnna Gruntová
ASK LovosiceASK Lovosice
065604 3.11 +2.1 m/s 2.81 +0.0 m/s 3.11+2,12.72+0,12.81+0,03.11
29 Jana UstrnulováJana Ustrnulová
ASK LovosiceASK Lovosice
055921 3.08 +0.9 m/s X2.87+0,03.08+0,93.08
30 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
AK BílinaAK Bílina
056013 3.04 +1.4 m/s 3.04+1,4--3.04
31 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
055615 3.03 +0.0 m/s 2.59+1,12.80+0,03.03+0,03.03
32 Zuzana KrálováZuzana Králová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
055605 2.98 +0.0 m/s X2.98+0,01.81+0,02.98
33 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová
ASK LovosiceASK Lovosice
055803 2.93 +0.0 m/s 2.93+0,0--2.93
34 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
AK BílinaAK Bílina
055602 2.87 +0.6 m/s 2.87+0,6X2.75+0,62.87
35 Veronika ČápováVeronika Čápová
ASK DěčínASK Děčín
066110 2.83 +1.4 m/s 2.83+1,4X2.64+0,02.83
36 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
055520 2.62 +0.0 m/s 2.62+0,02.30+0,02.02+0,02.62
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
045720 11.71 11.7110.1311.4911.71X09.9309.71 11.00
2 Tereza JurinováTereza Jurinová
AK MostAK Most
046221 10.91 09.7810.0309.9510.0310.4310.91X 9.00
3 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
045516 10.46 09.8010.3310.4410.4410.4609.53- 8.00
4 Marie KleckerováMarie Kleckerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045428 10.05 09.1710.0008.8610.0010.0508.78- 7.00
5 Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
055401 09.98 08.7808.7509.1209.1208.6509.9808.90 6.00
6 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045907 09.86 08.4909.0909.8609.8609.6709.0109.26 5.00
7 Michaela VydrováMichaela Vydrová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
045321 09.37 X09.0209.3009.3009.3509.3709.11 4.00
8 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
055527 08.48 07.9807.4008.3508.3507.61X08.48 3.00
9 Kateřina BachováKateřina Bachová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
045920 08.30 08.30X08.2008.30 2.00
10 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
065107 08.10 07.7708.0708.1008.10 1.00
11 Marie BajerováMarie Bajerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
045717 08.10 08.1007.9708.0608.10
12 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
055226 07.20 07.20X06.9307.20
13 Petra KmoníčkováPetra Kmoníčková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
055126 07.15 07.1506.9006.7307.15
14 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
AK BílinaAK Bílina
055602 06.69 06.1706.6906.4906.69
15 Tereza FišerováTereza Fišerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045312 05.98 05.9805.3105.7505.98
16 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
065526 05.90 05.9005.5305.2205.90
17 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
055313 05.87 05.2905.2905.8705.87
18 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
055110 05.86 X-05.8605.86
19 Lucie Růžena KleinováLucie Růžena Kleinová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
045612 05.46 05.2905.2005.4605.46
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vratislav PostlVratislav Postl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040721 08.66 08.2107.9408.6608.6607.5108.20- 11.00
2 Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
041119 08.17 06.0107.8107.1307.8108.04-08.17 9.00
3 Tadeáš MašekTadeáš Mašek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040828 07.96 07.5107.9607.7207.9606.62-07.80 8.00
4 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
040909 07.94 07.5206.7507.0607.5207.3507.5007.94 7.00
5 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040617 07.67 07.6707.1107.1607.6707.3806.3007.05 6.00
6 Alois MartínekAlois Martínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
050626 07.57 07.5707.4807.1007.5706.3507.5305.95 5.00
7 Tomáš KosTomáš Kos
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
041119 07.01 06.5806.7006.5006.7007.0106.6506.71 4.00
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
050603 06.90 06.7006.7806.5406.7806.8506.9006.24 3.00
9 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
050608 05.91 05.9105.5205.2505.91 2.00
10 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
050119 05.85 05.8005.8505.8105.85 1.00
11 David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
050803 05.60 X05.3205.6005.60
12 Vojtěch PoživilVojtěch Poživil
AK BílinaAK Bílina
050903 04.72 04.7204.6604.6604.72
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040617 58.36 11.00
2 Vratislav PostlVratislav Postl
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040721 50.40 9.00
3 Filip MachFilip Mach
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
050928 48.28 8.00
4 Jindřich MusilJindřich Musil
AK MostAK Most
040713 47.81 7.00
5 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
040806 46.16 6.00
6 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
050424 44.44 5.00
7 Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
061006 42.07 4.00
8 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
050421 39.86 3.00
9 Bořek ChudinaBořek Chudina
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
061122 39.59 2.00
10 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040507 38.77 1.00
11 Jakub KřehlaJakub Křehla
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
061026 37.90
12 Jiří VerbovskýJiří Verbovský
AK BílinaAK Bílina
061004 37.70
13 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
041208 36.11
14 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040709 36.10
15 Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
050608 35.00
16 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
050119 33.46
17 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
050603 32.27
18 Josef DrobnýJosef Drobný
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
050107 31.40
19 Vojtěch PoživilVojtěch Poživil
AK BílinaAK Bílina
050903 30.29
20 Jakub ZavřelJakub Zavřel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
041108 29.14
21 David HladíkDavid Hladík
AK BílinaAK Bílina
050803 25.54
MB Lukáš DojčinovičLukáš Dojčinovič
ASK LovosiceASK Lovosice
05 59.28
MB Marek VedejMarek Vedej
ASK LovosiceASK Lovosice
04 34.22
MB Daniel ŠulcDaniel Šulc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
060628 27.90
Štěpán StrýhalŠtěpán Strýhal
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
061018 DNS
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 12.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
045416 46.18 11.00
2 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045529 46.00 9.00
3 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
045720 41.22 8.00
4 Tereza JurinováTereza Jurinová
AK MostAK Most
046221 40.72 7.00
5 Michaela VydrováMichaela Vydrová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
045321 40.35 6.00
6 Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
055126 36.39 5.00
7 Nela PabištováNela Pabištová
AK MostAK Most
055401 35.56 4.00
8 Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
056022 32.18 3.00
9 Romana PomichálkováRomana Pomichálková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
055820 30.83 2.00
10 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
045907 30.22 1.00
11 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
065803 29.25
12 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
055527 29.16
13 Anna HolcováAnna Holcová
ASK LovosiceASK Lovosice
045806 28.26
14 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
065526 27.84
15 Marie BajerováMarie Bajerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
045717 25.81
16 Kristýna BohmováKristýna Bohmová
AK MostAK Most
055622 24.29
17 Sára KošťákováSára Košťáková
AK BílinaAK Bílina
055502 23.85
18 Natálie KubelkováNatálie Kubelková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
065912 23.36
19 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
055520 23.33
20 Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
065321 20.20
21 Mariana VlčkováMariana Vlčková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
066210 14.84
22 Jitka KolářováJitka Kolářová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
056013 12.85
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 228.00
2 AKMOS AKMOS AK Most{8} 131.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 100.00
4 DUCHC DUCHC AK Slovan Duchcov{8} 039.00
5 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.{8} 038.00
6 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 023.00
7 BILIN BILIN AK Bílina{8} 017.00
8 DECIN DECIN ASK Děčín{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 4x60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK Most{8} 116.00
2 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 096.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. z.s.{8} 093.00
4 BILIN BILIN AK Bílina{8} 080.00
5 LOVOS LOVOS ASK Lovosice{8} 057.50
ZSLOU ZSLOU AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.{8} 057.50
7 DUCHC DUCHC AK Slovan Duchcov{8} 033.00
LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 033.00
9 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.{8} 032.00
10 SKAPD SKAPD Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.{8} 010.00
11 DECIN DECIN ASK Děčín{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 11 závodníků