výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena AKM Viktoria Plzeň

Nýřany (30. 8. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.11
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.51
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.52
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.65
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.68
6 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
7 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.87
2 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 07.87
3 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
4 Šimon LevýŠimon Levý 041027 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.09
5 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.31
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
7 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.33
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.62
5 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.87
6 Šimon KopaŠimon Kopa 021125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niko VránekNiko Vránek 041106 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.09
2 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
3 Jakub HallaJakub Halla 050908 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.29
4 Ondřej VollerOndřej Voller 040720 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.90
5 Daniel JanákDaniel Janák 080813 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.22
Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.99
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.99
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.24
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.33
6 Iveta KubováIveta Kubová 835615 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.42
7 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.99
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 035410 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.23
3 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.49
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 015301 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.51
5 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.52
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.50
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 08.64
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 08.68
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.81
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 055402 TJ SušiceTJ Sušice 08.96
2= Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
2= Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
4 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
6 Simona NoskováSimona Nosková 046127 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.92
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.07
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová 035302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.15
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 055723 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34
6 Eliška VeseláEliška Veselá 045911 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková 035414 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.98
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.11
4 Tereza BenešováTereza Benešová 025614 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.31
5 Anežka KrálováAnežka Králová 065405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.33
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola AzariNikola Azari 055125 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.18
2 Tereza SkalováTereza Skalová 065818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
3 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 055410 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48
4 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 055705 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.53
5 Helena JanákováHelena Janáková 066028 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.63
6 Anna KoubkováAnna Koubková 075412 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 075304 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.65
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 085201 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.02
3 Viktorie KoppováViktorie Koppová 065324 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.12
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 075204 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.23
5 Antonie BatíkováAntonie Batíková 075630 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.58
6 Anna BěhounkováAnna Běhounková 090708 NeregistrovaníNeregistrovaní 11.11
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
2 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 045924 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.74
3 Martina KapicováMartina Kapicová 085225 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.91
4 Anna KinkorováAnna Kinkorová 026102 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.21
5 Terezie StaňkováTerezie Staňková 105722 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.06
Eva HošťálkováEva Hošťálková 055206 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.03
2 Jan TauerJan Tauer 951208 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.51
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.72
4 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.78
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.13
2 Jan PechaJan Pecha 000704 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.82
3 Daniel HavelDaniel Havel 000401 TJ SušiceTJ Sušice 12.86
4 Šimon LevýŠimon Levý 041027 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.95
5 Tomáš LevietTomáš Leviet 000308 TJ SušiceTJ Sušice 13.40
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.31
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.85
3 Simona JungmannováSimona Jungmannová 035410 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.43
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.48
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 015301 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.54
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.76
7 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 13.88
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.95
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 14.29
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 035423 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 14.41
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.02
6 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 055410 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.74
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TauerJan Tauer 951208 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17.41
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.59
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.81
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.21
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.65
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.01
2 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.10
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.20
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.26
5 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.88
6 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.97
2 Adam ChristophAdam Christoph 010703 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 19.15
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 020831 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.23
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.27
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.50
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.68
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.79
2 Šimon LevýŠimon Levý 041027 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.90
3 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.36
4 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.52
5 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.88
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.00
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.16
3 Šimon KopaŠimon Kopa 021125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.15
4 Jakub HallaJakub Halla 050908 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.05
5 Daniel JanákDaniel Janák 080813 NeregistrovaníNeregistrovaní 26.35
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.06
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.26
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.42
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.24
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.90
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.39
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.50
4 Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 20.73
5 Martina OudováMartina Oudová 026012 TJ SušiceTJ Sušice 22.23
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.56
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 20.75
3 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 20.76
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.15
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 025302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.37
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.46
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 065807 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.71
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 035423 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.96
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.01
5 Simona NoskováSimona Nosková 046127 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.16
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PíclováVeronika Píclová 025418 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.93
2 Nikola PolákováNikola Poláková 046014 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23.23
3 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.40
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 055723 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.67
5 Anežka KrálováAnežka Králová 065405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.05
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StezkováKlára Stezková 055717 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.63
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 085201 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.76
3 Viktorie KoppováViktorie Koppová 065324 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.23
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 075204 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.62
5 Anna BěhounkováAnna Běhounková 090708 NeregistrovaníNeregistrovaní 28.65
Eva HošťálkováEva Hošťálková 055206 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HoškováJana Hošková 996112 TJ SušiceTJ Sušice 21.68
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.16
3 Tereza SkalováTereza Skalová 065818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.02
4 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 046215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.47
5 Martina KapicováMartina Kapicová 085225 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.92
6 Terezie StaňkováTerezie Staňková 105722 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.96
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.69
2 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.18
3 Jan PechaJan Pecha 000704 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.82
4 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 41.24
5 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 43.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.32
2 Sebastian RoháčSebastian Roháč 020831 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 41.34
3 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 45.42
4 Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 46.90
Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.23
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 44.44
3 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.96
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.46
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.01
6 Jana HoškováJana Hošková 996112 TJ SušiceTJ Sušice 48.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná 045125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.70
2 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 47.35
3 Klára ČechurováKlára Čechurová 045313 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 49.16
4 Zuzana LöblováZuzana Löblová 035302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 50.97
5 Antonie BatíkováAntonie Batíková 075630 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 64.11
Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 045626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 055202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.16
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.95
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 035127 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 50.26
4 Anežka KrálováAnežka Králová 065405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 52.14
5 Anna KoubkováAnna Koubková 075412 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 54.29
6 Helena JanákováHelena Janáková 066028 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 54.30
Celkem 6 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:28.42
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:28.57
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:33.99
4 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:36.66
5 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:39.65
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:39.92
7 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:40.39
8 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:57.31
9 Ondřej VollerOndřej Voller 040720 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:05.46
10 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk 040315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:08.69
Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 11 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:50.23
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 025302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:50.54
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 025418 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:52.30
4 Aneta HavlováAneta Havlová 045204 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:53.02
5 Marie LillováMarie Lillová 035611 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:57.73
6 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 046127 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:59.68
7 Nikola PolákováNikola Poláková 046014 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:01.91
8 Klára StezkováKlára Stezková 055717 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:09.84
Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 046113 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.06
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.11
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.39
Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.29
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 055202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.73
3 Klára ČechurováKlára Čechurová 045313 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.07
Kateřina RendlováKateřina Rendlová 045430 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VeseláEliška Veselá 045911 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.91
2 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 055705 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.17
3 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 046127 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.35
Nikola AzariNikola Azari 055125 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.81
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.40
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 17.07
Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 17.18
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.35
3 Marie LillováMarie Lillová 035611 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.59
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.57
2 Davidík, Andrle, Trávníček, Krejčí Davidík, Andrle, Trávníček, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29.43
3 Šauli, Zálešák, Bednář, Levý Šauli, Zálešák, Bednář, Levý AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 33.83
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinerová, Malánová, Třísková, Sobotková Steinerová, Malánová, Třísková, Sobotková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.79
2 Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Hanykýřová Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Hanykýřová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.38
3 Konečná, Jánská, Davídková, Dzurová Konečná, Jánská, Davídková, Dzurová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.34
4 Šantrůčková, Míčková, Oudová, Simetová Šantrůčková, Míčková, Oudová, Simetová TJ SušiceTJ Sušice 33.81
5 Azari, Schinabková, Šauli, Čechurová Azari, Schinabková, Šauli, Čechurová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 36.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šebestová, Babyncová, Maydlová, Uhlová Šebestová, Babyncová, Maydlová, Uhlová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.54
2 Löblová, Poláková, Fürstová, Suchánková Löblová, Poláková, Fürstová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.39
3 Skalová, Šalátová, Hynková, Hejdová Skalová, Šalátová, Hynková, Hejdová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.03
Koubková, Koppová, Janáková, Králová Koubková, Koppová, Janáková, Králová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DQ
Poznámky:
Viktoria Plzeň - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045125 1.51 --OOOOOXOOXXX
2 Klára SloukováKlára Slouková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
035822 1.48 OOXOXOOOOOXXX
3 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 1.39 OOOOOXXX
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 1.36 --OXOXXX
5 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035626 1.31 OOOXXX
6 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 1.31 OOXXOXXX
7= Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
046014 1.26 OOXXX
7= Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 1.26 OOXXX
7= Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
055705 1.26 OOXXR
Eva HošťálkováEva Hošťálková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
055206 DNS
Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
026026 DNS
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 6.51 6.046.416.396.41X6.306.51
2 Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
010703 5.28 X5.28X5.285.165.064.92
3 Daniel HavelDaniel Havel
TJ SušiceTJ Sušice
000401 5.22 4.594.595.135.135.225.195.13
4 Tomáš LevietTomáš Leviet
TJ SušiceTJ Sušice
000308 4.75 4.614.524.614.614.714.324.75
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020314 5.83 XX5.765.76X5.83X
2 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 5.59 4.605.525.595.595.08X5.13
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030211 5.30 5.065.245.075.245.075.225.30
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
021121 4.84 X4.844.534.844.55XX
5 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040617 4.77 4.403.784.594.594.774.594.43
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 4.73 4.734.574.634.734.61X4.62
7 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030823 4.58 4.474.584.384.584.47X4.12
8 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.46 4.074.084.404.404.004.463.40
9 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030320 4.36 4.36X4.284.36
10 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
040304 4.28 4.284.063.764.28
11 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
051212 4.05 4.053.923.734.05
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025415 5.12 5.065.12X5.124.934.934.99
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985512 5.05 X4.864.954.955.05X4.92
3 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 4.99 4.964.94X4.964.994.89X
4 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
016228 4.95 4.34X4.744.744.504.544.95
5 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.74 2.794.42X4.424.364.74X
6 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045926 4.55 X4.544.454.544.414.494.55
7 Hana KročákováHana Kročáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
006111 3.75 3.66X3.693.693.753.573.71
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025405 5.14 XX5.025.024.894.815.14
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.73 4.504.734.264.734.464.514.55
3 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 4.70 4.554.284.504.554.464.704.61
4 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 4.40 4.374.274.094.374.244.40X
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035302 4.33 4.334.023.944.333.854.01X
6 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 4.29 4.074.114.294.29
7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045519 4.26 4.264.143.944.263.94X3.81
8 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
065807 4.23 4.233.90X4.23X4.114.07
9 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
036109 4.20 XX4.204.20
10 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.20 XX4.204.20
11 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035702 4.16 X4.104.164.16
12 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 4.16 4.163.88X4.16
13 Klára ČechurováKlára Čechurová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
045313 4.14 XX4.084.084.004.14X
14 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
055402 4.12 4.054.123.724.123.803.763.84
15 Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035611 4.11 4.054.064.114.11
16 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045617 3.80 2.843.663.803.803.543.183.58
17 Aneta HavlováAneta Havlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045204 3.80 3.643.473.803.80
18 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045924 3.71 3.713.573.683.71
19 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
055125 3.71 3.712.383.383.71
Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
065405 NM
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 NM
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
046215 10.87 10.4010.4410.6910.6910.8709.6309.59
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 10.11 10.0008.6510.1110.1109.7709.4509.12
3 Tereza KoubkováTereza Koubková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
045214 07.48 X07.4506.7707.4506.6206.6507.48
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
041106 09.14 X09.1408.6409.1407.8309.0008.00
2 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040315 06.24 X06.0805.9506.0806.2405.77X
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
016228 11.22 11.2211.0310.9311.22---
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
005118 08.72 07.7308.2808.7208.7207.80--
3 Hana KročákováHana Kročáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
006111 07.33 07.3107.3307.1407.33---
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 10.22 09.5710.0408.0310.0410.2209.6507.55
2 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
026102 09.85 09.8509.5208.6009.8509.1009.5109.79
3 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 09.63 09.6309.0009.3309.6309.1509.1009.22
4 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
025614 08.89 08.3408.8908.8008.8908.0008.4908.34
5 Klára SobotkováKlára Sobotková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025120 08.78 08.4307.6607.8608.4308.5908.3708.78
6 Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035203 08.43 08.3808.1007.8208.3808.4008.4308.05
7 Martina OudováMartina Oudová
TJ SušiceTJ Sušice
026012 07.56 07.5606.2807.2307.5607.4407.4607.42
8 Kateřina MotlováKateřina Motlová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
035129 07.22 X05.9607.2207.2206.6706.1807.02
9 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035626 06.68 06.1506.6805.4706.68
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985512 07.22 07.22X-07.22---
Celkem 1 závodníků